Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μιας και από όλους αυτούς που ήμουν ανάμεσα για να ψηφίσω, τελικά δεν αξιώθηκε να μιλήσει κανείς για να βγάλω άκρη εκτός από τις kakerlak και Neraida, θα προτιμήσω τη δεύτερη. Θολώνει το τοπίο και μπερδεύει.

Ψηφίζω Neraida λοιπόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ο καημένος ο pitg21 μου φαίνεται ούτε που θα προλάβει να μιλήσει αλλά τι να κάνουμε πρέπει να κάνουμε μία αρχή. Ψήφος στον pitg21 και ο θεός βοηθός. Περιμένω να δω και τους άλλους που θα ψηφίσουν.

Σόρρυ pitg21 έπεσες στη μάχη και σε πήραν ξόφαλτσες ρουκέτες αν δεν είσαι δολοφόνος...

Κακερλακ εξηγείς γιατί έπεσες στην Ηρώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Εσύ μου απάντησες πριν?:P

Σε όλα τα ποστ μου ξεκαθαρίζω το γιατί.
Πρώτος γύρος είναι παιδιά δεν μπορούμε να δούμε κ πολλά.
Απλά από την αρχή μου φάνηκε περίεργη η Ηρώ.

Εντιτ. Δεν είναι περίεργο το ότι η Ηρώ αλλάζει τελευταία στιγμή την ψήφο της κ μετά ψηφίζεις εσύ τον pitg21???

Sorry αλλά κ αυτό περίεργο μου κάνει.
Τι είσαι δικηγόρος της?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Neraida κι απο μενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Μίστερ fandago δε θα σου κάνω τη χάρη... :P
Λοιπόόόόόν....Για Bill και Phoebe είναι ως συνήθως πολύ νωρίς για λόγια...Ο ένας ψηφίζει τον άλλον...Και Bill δεν τον κόβω και για δεύτερη συνεχόμενη φορά δολοφόνο...Η Ηρώ θα φανεί στην πορεία και μέχρι να φανεί εννοείται ότι την παρακολουθώ (βγάζω πολύ χρήσιμα συμπεράσματα από αυτήν)...fandago και Neraida πάλι τα ίδια;;;Ειρήνη τέκνα μου...Για δεύτερο συνεχόμενο γύρο τα ίδια ακριβώς...Και πάλι πολίτες ή μία καλή τακτική για ξεκάρφωμα (ότι και καλά κάνουν πάντα το ίδιο)...Η Νεράϊδα θα αργήσει λιγάκι θα φανεί αλλά ο Φαντάγκο ε όπου να'ναι θα ξέρουμε...Αποκλείω fantasmeno...Τρίτη συνεχόμενη φορά;;;Ωστόσο δεν αποκλείω μία από τις κυρίες xanp και Vkey να έχουνε τσιμπήσει ρολάκι για δεύτερη συνεχόμενη φορά...Ειδικά το σιγανό ποταμάκι Vkey... :hmm: Corpse σιγά μη σε αφήσω απέξω...Ύποπτη μέχρι αποδείξεως του εναντίου...kajira kakerlak lorien nininaou Angie_ann έχουν καιρό να παίξουν...Είναι δυνατόν να μην έχουμε ρολάκι εδώ;;;Πρέπει να κρατηθούν και οι ισορροπίες στο παιχνίδι...Πιο πολύ lorien ή kakerlak βλέπω...Την Angie την αφήνω για ρολάκι εκτός δολοφόνου...O Slayer καρφώνεται εύκολα από ό,τι θυμάμαι...Οπότε σύντομα σε επόμενο γύρο θα έχω τα συμπεράσματά μου γι'αυτόν...jrot θα δείξει...Για τη Lorelai κάτι μου λέει ότι ο τσαμπουκάς της ίσως την έχει ανταμείψει σε αυτό το γύρο...Και συμφωνώ με τη resident (...η οποία δεν κατάλαβα για ποιο λόγο άλλαξε την ψήφο της...Ψήφισε pitg21 για αρχή...Μετά από την παρατήρηση του fandago άλλαξε σε xanp...Πιο άσχετη ψήφος μου φαίνεται η δεύτερη και δε βρίσκω δικαιολογία...Αν και ίσως θα έπρεπε να βρω μία και τώρα που το σκέφτομαι ίσως βρήκα ήδη μία δικαιολογία...) στο αρχικό της ποστ για pitg21...Δεν μπορεί να μην έχει ούτε τώρα ρόλο δολοφόνου...Και η πρώτη μου ψήφος λοιπόν θα πάει στον κύριο pitg21...

Νομίζω δεν ξέχασα κανέναν... :worry: Πρώτη ύποπτη τετράδα Corpse Lorien Lorelai και pitg21...Ακολουθούν η Resident και η Vkey...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εντιτ. Δεν είναι περίεργο το ότι η Ηρώ αλλάζει τελευταία στιγμή την ψήφο της κ μετά ψηφίζεις εσύ τον pitg21???
Sorry kakerlak αλλά μάλλον δεν έχεις διαβάσει κανένα post μου.
Ποια ψήφο μου άλλαξα; Πότε ψήφισα; :worry:

Με κατηγορείς ότι δημιουργώ ρεύμα. Αυτό που κάνω είναι να γράφω με λογική και επιχειρήματα, που με οδηγούν κάπου, για να ανακαλύψω δολοφόνους.
Κόλλησες μαζί μου επειδή απλά σε ανέφερα και αυτό μόνο αν ήσουν δολοφόνος θα μπορούσε να σε πειράξει τόσο. ;)
Και δικηγόρος να είσαι σίγουρη πως δε μου χρειάζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι είσαι η μόνη που με ανέφερες.Δες πίσω!!

Για την ψήφο έχεις δίκιο συγνώμη :redface:(βλέπω παράλληλα κ prison break)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Vendetta θες λιγο να μας εξηγησεις γιατι θεωρεις στους υποπτους της τετραδας σου δυο ατομα που δεν εχουν καν σκασει μυτη ακομα; Οχι εναν, αλλα δυο κιολας..;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Vendetta θες λιγο να μας εξηγησεις γιατι θεωρεις στους υποπτους της τετραδας σου δυο ατομα που δεν εχουν καν σκασει μυτη ακομα; Οχι εναν, αλλα δυο κιολας..;

Δεν υπάρχει κάποιος ουσιαστικός λόγος...Αν διαβάσεις το ποστ μου θα δεις ότι δεν πατάω γερά πάνω σε κάποια επιχειρήματα για να τους κατηγορήσω...Πρώτος γύρος είναι...Έχω μία αρχική τετράδα στο μυαλό μου και προχωράω αλλάζοντας ή κρατώντας κάποιους σε αυτήν σύμφωνα με τα όσα διαβάζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Μια χαρά τα λες vendetta αν τα χώριζες και σε παραγράφους για να ξεκουράζεται το μάτι θα ήταν ακόμα καλύτερα :P

Αλλάζω την ψήφο σε Kakerlak μιας και οι υποψίες μου για την κοπέλα αυξάνονται όποτε κάνει ποστ.
Μιας και λέμε 4δες υπόπτων η δικιά μου είναι Kakerlak, Bill (κάτι δεν μου αρέσει στον τρόπο που γράφει) Φοίβη και Vkey (η τελευταία θέση παίζει και με Ηρώ μιας και ποτέ δεν μπορείς να της έχεις εμπιστοσύνη αλλά δεν νομίζω σε αυτό το γύρο)

Ψήφος στην Kakerlak

edit:
Τώρα θυμήθηκα. Οι θετικές απαγορεύονται στο παλέρμο οπότε αν συμφωνείτε μαζί μου ποστάρετε (είδα κάποιες θετικές σε ποστ μου πιο πριν). Σε διαφορετική περίπτωση θα σας θεωρώ δολοφόνουςουγκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

edit:
Τώρα θυμήθηκα. Οι θετικές απαγορεύονται στο παλέρμο οπότε αν συμφωνείτε μαζί μου ποστάρετε (είδα κάποιες θετικές σε ποστ μου πιο πριν). Σε διαφορετική περίπτωση θα σας θεωρώ δολοφόνουςουγκ!
Για τους παίκτες που έχουν αποχωρήσει καλό μου παιδί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μόλις μου στείλανε τη λίστα με πιμι ( δεν είχα δει καθόλου το θέμα :redface:) , οπότε αν έχει λάθος πείτε να το φτιάξουμε!


Λίστα για Δευτέρα 24/11


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >>
  2. Bill >> Phoebe
  3. Bill_Slayer >> Neraida
  4. Corpse Bride >>Neraida
  5. fandago >>Neraida
  6. fantasmenos >> kakerlak
  7. Ηρώ >> Neraida
  8. Jrot6 >>
  9. Kajira >> Vkey
  10. Kakerlak >> Ηρώ
  11. Lorelai >>
  12. Lorien >>
  13. Neraida >>Pitg21
  14. Nininaou >>
  15. Phoebe >> Pitg21
  16. Pitg21 >>
  17. Resident Evil >>xanp
  18. Vendetta >> Pitg21
  19. Vkey >> Corpse Bride
  20. Xanp >>

Ψήφοι

4: Neraida
3 : Pitg21
1 : Phoebe
1 : kakerlak
1 : Vkey
1 : xanp
1 : Ηρώ
1 : Corpse Bride


Απουσίες

Angie_Ann
jrot6
Lorelai
Lorien
Nininaou
pitg21
xanp





(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα δεν μαθαίνετε τίποτα, να σκάσετε. :P
Αύριο Τρίτη 25/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Για τους παίκτες που έχουν αποχωρήσει καλό μου παιδί :P

Αποχωρήσαντες - μη αποχωρήσαντες όποιος μου βάλει +1 θα τον ψηφίσω.

Εγώ προειδοποίησα

Θα μας πείτε τι είναι η πολίτης Νεράιδα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Το λοιπόν, η Νεράιδα αποχωρεί καθώς φαίνεται και μας λέει τα τελευταία της λόγια. :)

Σχωράτε με για την καθυστέρηση, πρώτη φορά ΣουΕ :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Παω να παιξω το γιατρο! Εκει με παιζουν!:devil:
Καλη σας συνεχεια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Χμμ, έφυγε η μαμά μου. Τι έκανες πάλι βρε Νεράιδα και κίνησες υποψίες; :P

Λοιπόν, επειδή είμαι χαρούμενη που δεν έχω αύριο σχολείο, θα ψηφίσω από τώρα.

Αν γινόταν θα επέλεγα την Καλυψώ...:worry:
Αλλά δε γίνεται.
Από όσα πρόλαβα να διαβάσω, κλίνω προς της θεωρίες του Ηρουλίου. Δεν ξέρω γιατί, αλλά με πείθουν. (Μάλλον, επειδή ήταν στην πρώτη σελίδα και τις διάβασα προσεκτικότερα...)

Πιστεύω σίγουρα, ότι κάποιος δολοφόνος θα είναι ο "απαρατήρητος" της υπόθεσης.
Και, αν ήμουν η Καλυψώ, θα έβαζα και κάποιον πολύ καμμένο χαρτί για ξεκάρφωμα. Αλλά μπορεί να με σταμάταγε η ΚουΕ. Για να μην πω για το Γιώργο...:confused: :P

ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ: Να μπολντάρετε τα σημαντικότερα σημεία στα ποστ σας και να βάζετε διαφορετικέ γραμματοσειρές και χρώματα...:D

Ψηφίζω Βill_Slayer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λοιπόν, επειδή είμαι χαρούμενη που δεν έχω αύριο σχολείο, θα ψηφίσω από τώρα.

Αν γινόταν θα επέλεγα την Καλυψώ...:worry:
Αλλά δε γίνεται.

Έλα Παναγία μ :confused:

Τι να πω...


Λίστα για Τρίτη 25/11
λοιπόν :P

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >>
  2. Bill >>
  3. Bill_Slayer >>
  4. Corpse Bride >>
  5. fandago >>
  6. fantasmenos >>
  7. Ηρώ >>
  8. Jrot6 >>
  9. Kajira >>
  10. Kakerlak >>
  11. Lorelai >>
  12. Lorien >>
  13. Nininaou >> Bill_Slayer
  14. Phoebe >>
  15. Pitg21 >>
  16. Resident Evil >>
  17. Vendetta >>
  18. Vkey >>
  19. Xanp >>

Ψήφοι

1 Bill Slayer

Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία (no ιδιότητα :P)

Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 Lorelai
1 Lorien
1 Nininaou
1 pitg21
1 xanp





(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Τρίτη 25/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Χμμ, έφυγε η μαμά μου. Τι έκανες πάλι βρε Νεράιδα και κίνησες υποψίες; :P

Λοιπόν, επειδή είμαι χαρούμενη που δεν έχω αύριο σχολείο, θα ψηφίσω από τώρα.

Αν γινόταν θα επέλεγα την Καλυψώ...:worry:
Αλλά δε γίνεται.
Από όσα πρόλαβα να διαβάσω, κλίνω προς της θεωρίες του Ηρουλίου. Δεν ξέρω γιατί, αλλά με πείθουν. (Μάλλον, επειδή ήταν στην πρώτη σελίδα και τις διάβασα προσεκτικότερα...)

Πιστεύω σίγουρα, ότι κάποιος δολοφόνος θα είναι ο "απαρατήρητος" της υπόθεσης.
Και, αν ήμουν η Καλυψώ, θα έβαζα και κάποιον πολύ καμμένο χαρτί για ξεκάρφωμα. Αλλά μπορεί να με σταμάταγε η ΚουΕ. Για να μην πω για το Γιώργο...:confused: :P

ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ: Να μπολντάρετε τα σημαντικότερα σημεία στα ποστ σας και να βάζετε διαφορετικέ γραμματοσειρές και χρώματα...:D

Ψηφίζω Βill_Slayer.
Θα ήταν καλό να δίνουμε μια αιτιολόγηση για τις ψήφους μας πάντως.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Από όσα πρόλαβα να διαβάσω, κλίνω προς της θεωρίες του Ηρουλίου. Δεν ξέρω γιατί, αλλά με πείθουν. (Μάλλον, επειδή ήταν στην πρώτη σελίδα και τις διάβασα προσεκτικότερα...)
Ax βρε Ρηνούλα μου, κατανοώ το ότι είσαι στην τρίτη λυκείου και ότι δεν έχεις και τόσο χρόνο, αλλά αν αυτό το παραβλέψω, δεν μπορεί να μη μου φανεί ύποπτη η απουσία σου και να μη μου περάσει από το μυαλό ότι θα μπορούσε να είναι εσκεμμένη.

Όταν βλέπω άτομα να με υποστηρίζουν βγάζω καντήλες. Πρώτον γιατί με κάνει να νιώθω ότι θέλουν να με πάρουν με το μέρος τους, δεύτερον γιατί δε μου αρέσει να έχω την αίσθηση ότι παίρνω στο λαιμό μου τους πολίτες και τρίτον γιατί αν είναι δολοφόνοι σημαίνει ότι στραβά αρμενίζω.
Αν θυμηθώ επίσης και τον γύρο που ήσουν δολοφόνος και με υποστήριζες σε ό,τι έλεγα αποπροσατολίζοντάς με φορτώνω ακόμα περισσότερο. :mad::P


Δεν ξέρω ακόμα τι θα ψηφίσω. Θέλω να διαβάσω όλα τα αποψινά post και να είμαι όσο περισσότερο σίγουρη μπορώ μιας και αύριο φαίνεται η ιδιότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Αν θυμηθώ επίσης και τον γύρο που ήσουν δολοφόνος και με υποστήριζες σε ό,τι έλεγα αποπροσατολίζοντάς με φορτώνω ακόμα περισσότερο. :mad::P

Αξέχαστες εποχές...:P

... Αλλά δεν θα τα ξαναπερνούσα τα ξενύχτια και τις αγωνίες και τις συνομοσίες για τίποτα στη φάση που είμαι. Μακάρι να μπορούσα.

Βill_S, σε ψήφισα ως έναν από τους πιθανούς "απαρατήρητους" δολοφόνους που ανέφερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top