Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
fielda από μένα.
Είμαι σχεδόν βέβαιη πως τη διάλεξαν να είναι μία από τους 4.
Τον πρώτο γύρο πέφτω συνήθως μέσα, στους άλλους επηρεάζομαι και πάει για το διάολο. :P
Σα νωρίς δεν ψηφίζεις πουλάκι μου; Επίσης πολύ στο αστείο τον έχεις πάρει αυτόν τον γύρο και δεν το συνηθίζεις :P
Το πιο πιθανό είναι να αλλάξω ψήφο για phoebe. Περιμένω να δω και άλλα post, να τα πάρω πάλι από την αρχή και να βγάλω συμπέρασμα.
Α, δεν είσαι και σίγουρη κιόλας; :hmm:
Χμμμ..Τωρα να πω οτι ο Φαν τα λεει καλα....θα πω μαμακια....περιμενα πινακακι και αντ αυτου σκορπια πραγματα εδω κ εκει....
Ε πες την την μαμακία σου και ας πέσει κάτω. Μια παραπάνω δεν βλάπτει :P
Πινακάκι με 20 άτομα το βρίσκω κουραστικό, στους επόμενους γύρους ίσως, αν ζω. Άλλωστε το να κάνω πίνακα και να λέω ξερά "αυτός πρέπει να είναι, αυτός μάλλον όχι" πιο πολύ σε προκαλεί να μην το διαβάσεις δε νομίζεις;

Και επιτέλους καλό είναι να σταματήσουν μερικοί να στηρίζονται σε υποθέσεις άλλων. Αργότερα που θα υπάρχουν στοιχεία ότι θέτε ;)

Επίσης να πω ότι η νοσοκόμα ΠΡΕΠΕΙ να είναι με τους πολίτες, αλλιώς ΔΕΝ είναι ισορροπημένο το παιχνίδι. Με προβληματίζει που τόσοι έπεσαν πάνω στην fielda από την αρχή, αλλά και η ίδια ομολογώ ότι ψήφισε αρκετά άκυρα (βέβαια αυτοί που την ψήφισαν πριν το post της με την ψήφο, με προβληματίζουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δηλαδή το να είμαι πολίτης, νοσοκόμα ή ρουφιάνος γιατί θα δυσκόλευε την ΣΕ; :worry:
Αν εγώ ήμουν ΣΕ δε θα έβαζα έναν τόσο καλό παίκτη που μπορεί και επηρεάζει τόσο, στους ρόλους ρουφιάνου/νοσοκόμας. Το πιο πιθανό να σε διάλεγα σε αυτόν το γύρο για τσιράκι/πολίτη.

Δεν κατάλαβα, πως σε έπεισε; :worry:
Είπα πριν δω το post που είχε ήδη κάνει ενώ έγραφα το δικό μου:
fantasmenos: Αν ψηφίζει στο γάμο του καραγκιόζη είναι στάνταρ πολίτης. Αν ψηφίζει αυτούς που θεωρώ ύποπτους, τότε καρφώνει τα δολοφόνια του.:P
Και βλέπω ότι γράφει αυτό:
Λοιπόν, αύριο αποκαλύπτεται η ιδιότητα από ότι θυμάμαι οπότε ψήφος σε pitg21 μέχρι να μιλήσει.Πιστεύω ότι έχει ρόλο . Είμαι σίγουρος ότι πάλι θα πουν ότι ρίχνω στο γάμο του καραγκιόζη. Όποιος το πει να κοιτάξει τις δικές του ψήφους πρώτα. :P

Ήταν μορφής αστείου, αλλά ο fantasmenos ως πολίτης δεν τα πάει και τόσο καλά σε αντίθεση με όταν είναι δολοφόνος που πάιζει σα ρουφιάνος.
Κατάλαβες τώρα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Φαν δεν ξερω εαν εισαι δολοφονος, αλλα για τσιρακι μια χαρα χαρουλες εισαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αν εγώ ήμουν ΣΕ δε θα έβαζα έναν τόσο καλό παίκτη που μπορεί και επηρεάζει τόσο, στους ρόλους ρουφιάνου/νοσοκόμας. Το πιο πιθανό να σε διάλεγα σε αυτόν το γύρο για τσιράκι/πολίτη.

κι όμως... ένας πολύ καλός παίχτης βοηθάει πολύ τους πολίτες ως νοσοκόμα
από την άλλη όμως, θα πρέπει ταυτόχρονα να είναι και κάποιος που δεν θα ψηφιστεί νωρίς ;)

καλός παίχτης με ένστικτο που δεν θα ψηφιστεί νωρίς και δε θα δολοφονηθεί άμεσα
αυτό είναι το προφίλ της νοσοκόμας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Νομίζω ότι μιλάω αρκετά ξεκάθαρα για να προσπαθώ να μπερδέψω, ψάξε αλλού ;)

Για πες μας και εσύ τις υποψίες σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Μια καλή τσατσιά υπέρ των δολοφόνων θα ήταν όταν μείνει ένας δολοφόνος που πάει να φύγει σε ψηφοφορία, πριν λήξει η ψηφοφορία να ρισκάρει και να πει κάποιον ρουφιάνο και από εκεί που ήταν σίγουρο το παιχνίδι υπέρ των πολιτών, να το πάρουν οι δολοφόνοι. Οπότε θέλω να καταλήξω ότι η μόνη ένσταση που έχω να κάνω είναι ότι αυτό μπορεί να γίνει μόνο όσο οι δολοφόνοι είναι τουλάχιστον δύο ακόμα στο παιχνίδι. :)
Είναι θέμα πιθανοτήτων: αν έχει μείνει 1 δολοφόνος και 3 πολίτες, έχει 33% πιθανότητα να πετύχει τον ρουφιάνο, ΑΝ ο ρουφιάνος είναι ακόμα μέσα στο παιχνίδι.
Νομίζω ότι θα είναι μια ωραία ανατροπή, να μπορεί να γυρίσει το παιχνίδι υπέρ του ένας δολοφόνος..όπως στο τάβλι, που πρέπει να μαζέψεις 2 πούλια στον άσσο, ενώ ο αντίπαλος έχει 4 στο 6 και πάει και φέρνει 6άρες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εσυ ρε Φοιβη τωρα..γιατι το κανεις αυτο στον εαυτο σου?!
Για ποιο λογο προσπαθεις να καλυψεις την κακερ? Δε μας τα λες καλα κουκλιτσα...!!!:whistle:


Εγώ προσπαθώ να καλύψω την κακερ; Απλά είπα την άποψη μου, αυτό και τίποτα άλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 4/11:

  1. Bill -> Phoebe
  2. Corpse Bride
  3. fandago
  4. fantasmenos
  5. fielda ->kakerlak
  6. Ηρώ ->fielda
  7. jrot6 -> fielda
  8. Kakerlak
  9. Κακή Επιρροή
  10. kalypso
  11. Lorelai
  12. Neraida ->fielda
  13. Niyia
  14. Phoebe->fantasmenos
  15. pitg21
  16. Resident Evil -> vendetta
  17. vendetta
  18. Vkey
  19. xanp
  20. Youki

Υποψήφιοι
3-> fielda
1 -> Phoebe
1 -> fantasmenos
1 -> kakerlak
1 -> vendetta

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά



Απουσίες


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Σήμερα δε μαθαίνετε τίποτα. Στο σκοτάδι θα μείνετε, να σας φάνε τα φίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Α, δεν είσαι και σίγουρη κιόλας; :hmm:
Γιατί εσύ είσαι; :worry:

Αρχικά και μόνο μπάινοντας στη θέση της ΣΕ, θεωρούσα ύποπτη τη fielda. Αφού η phoebe έκανε τα παραπάνω post είμαι υπό σκέψη, όπως είπε και η Κουε παραπάνω, αλλά θέλω να δω και άλλους τι θα πουν. Ποιος θα στηρίξει ποιον.. ποιος θα φάει ποιον. Θα έχει ενδιαφερον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
κι όμως... ένας πολύ καλός παίχτης βοηθάει πολύ τους πολίτες ως νοσοκόμα
από την άλλη όμως, θα πρέπει ταυτόχρονα να είναι και κάποιος που δεν θα ψηφιστεί νωρίς ;)

καλός παίχτης με ένστικτο που δεν θα ψηφιστεί νωρίς και δε θα δολοφονηθεί άμεσα
αυτό είναι το προφίλ της νοσοκόμας

Μονο που ο Φαν παραδοσιακα φευγει γρηγορα απο το παιχνιδι εκτος απο τις φορες που ηταν δολοφονος και ιεροδουλη....:)
Επομενως για νοσοκομα δεν κανει....και το ξερει η ΣΕ....ραιτ?!

Και Φαν, αγαπητο Τσιρακι(?), εγω πινακακια δεν κανω....αυτες που ανεφερε στο πρωτο ποστ του ο Φαντα απο ενστικτο κατι μου λενε....αλλα απο κει και περα το οτι στραφηκα προς τη Φιλντα, κατι για το οποιο εχω αρχισει να εχω αμφιβολιες, φταιει η ιδια και αυτα που εγραψε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μονο που ο Φαν παραδοσιακα φευγει γρηγορα απο το παιχνιδι εκτος απο τις φορες που ηταν δολοφονος και ιεροδουλη....:)
Επομενως για νοσοκομα δεν κανει....και το ξερει η ΣΕ....ραιτ?!

Και Φαν, αγαπητο Τσιρακι(?), εγω πινακακια δεν κανω....αυτες που ανεφερε στο πρωτο ποστ του ο Φαντα απο ενστικτο κατι μου λενε....αλλα απο κει και περα το οτι στραφηκα προς τη Φιλντα, κατι για το οποιο εχω αρχισει να εχω αμφιβολιες, φταιει η ιδια και αυτα που εγραψε....
Ωραία, κατέληξες ότι δεν είμαι Νοσοκόμα. Κάνα δολοφόνο θα ψάξεις με στοιχεία και όχι πατώντας σε υποθέσεις άλλων; Εγώ τουλάχιστον μιλάω ξεκάθαρα και δε νομίζω ότι οποιοδήποτε post μου μπέρδεψε ποτέ κανέναν που σκέφτεται. Αν μπερδεύεσαι δεν φταίω εγώ. :)

Περιττό να συνεχίσω την αντιπαράθεση μαζί σου, δεν βγαίνει πουθενά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δε χρειαζεται να το συνεχισεις, υπαρχει χασμα, αυτο ειναι γεγονος...απλα η συμπεριφορα σου μου θυμιζει παρα πολυ τις αντιδρασεις σου, οταν εγω ημουν δολοφονα και εσυ ιεροδουλη....ειναι κακο που το ανεφερα....? Δε νομιζω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
και δε νομίζω ότι οποιοδήποτε post μου μπέρδεψε ποτέ κανέναν που σκέφτεται. Αν μπερδεύεσαι δεν φταίω εγώ. :)

Ναι, φταιει το οτι δε σκεφτομαι...ποσο δικιο εχεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μία από τις Phoebe fielda είναι σίγουρα δολοφόνος. Μπορεί να είναι και οι 2 και να είναι στημένο το παραπάνω.

Το πιο πιθανό είναι να αλλάξω ψήφο για phoebe. Περιμένω να δω και άλλα post, να τα πάρω πάλι από την αρχή και να βγάλω συμπέρασμα.


Ψήφισε με αλλά κατά προτίμηση όταν θα φανεί η ιδιότητά μου! Θα γελάσουμε πολύ τότε! χοχο


Δε σε ψήφισα καλό μου ακόμα. Απλά είπα ότι είσαι ανάμεσα στους ύποπτους για μένα. Πολύ πιθανό να κάνω και λάθος γιατί δεν είμαι καλή σε αυτό. Δε θα ξαναπαίξω μου φαίνεται γιατί πάντα δείχνω την εικόνα του δολοφόνου χωρίς να είμαι :hmm:

Την κάκερλακ την ψήφισα με το σκεπτικό ότι αν είναι δολοφόνος θα περάσει απαρατήρητη γιατί δε μιλάει πολύ (καθόλου δηλαδή) και μου φαίνεται πολύ πιθανό στην τετράδα να είναι κάποιος που θα υποψιάζονται οι πολίτες λιγότερο.

Α και προτίμησες να ψηφίσεις κακερλακ που δεν μιλάει πολύ (καθόλου δηλαδή) [αλήθεια δεν μου απάντησες πότε ήταν η τελευταία φορά που την είδες να γράφει;] γιατι θα μπορεί να περάσει απαρατήρητη και όχι πχ την Vkey που πάντα περνάει απαρατήρητη!

Για να ξεκαθαρίσω: ΔΕΝ υποστηρίζω την κακέρλακ, ούτε προσπαθώ να την σώσω (:confused:) απλά μου έκανε εντύπωση που την ψήφισες!



όσο περνάει η ώρα, πείθομαι ότι είναι η Φοιμπς κι όχι η Φίλντα

πρόσεξε....

Εγώ πάλι πείθομαι για το αντίθετο αλλά για να προσέξω....


Για πολίτης δεν της κάνει... αλλά ψηφίζει φαντασμένο επειδή το είχε τάξει από πριν ξεκινήσει το παιχνίδι :P
Jesus κι έλεος μαζί

Εμείς από την Καλαμάτα το κρατάμε μανιάτικο, για αυτό τον ψήφισα! :pfff::P


αυτό πάλι? κι άλλοι είπαν πριν αρχίσει το παιχνίδι ότι θα ψηφίσουν φαντασμένο αλλά δεν το έκαναν κι όλας και δεν νομίζω ότι τους κατηγόρησε κανείς :P (σημείωση, με όλα αυτά, δεν υποννοώ ότι ο Φαντασμένος είναι αθώος.. δεν το ξέρω αυτό ακόμα. Λέω όμως ότι η ψήφος μέχρι στιγμής δεν με πείθει)

Είπαμε το κρατάμε μανιάτικο! :pfff::P Αυτοί είναι από την Καλαμάτα; :P


και φυσικά φροντίζει απ την ώρα που ψηφίζει στο ξεκούδουνο στις 11,30 τη νύχτα με το που ξεκίνησε το παιχνίδι να ετοιμάσει το έδαφος κατηγορίας για όποιον της πει κάτι για την άκυρη ψήφο της ότι θα είναι αυτός δολοφόνος :D

Αχ δεν το ήξερα να μην το γράψω για να βρει τέλεια εφαργμογή το σχέδιο (; ) σου! Σχώρα με! :P


χουχου οκ
Φοιμπς... όποιος πει κάτι για την αψυχολόγητη ψήφο σου που δόθηκε μόλις ξεκίνησε το παιχνίδι είναι ύφοφτος?
Εμένα αυτό πάντως δε μου κάνει σε καλό

Χμμμ, δεν ξέρω... ίσως.... μπορεί!


όσο για αυτό ....
προσωπικά ψάχνω για δολοφόνο για να ψηφίσω...
δεν ψάχνω ούτε για τσιράκι ούτε για ξεκούδουνη ψήφο ;)

Εγώ πάλι ψάχνω για τσιράκι, αυτός μπορεί να μην μας οδηγήσει στους δολοφόνους αλλά θα μας οδηγήσει σε σχετικά σίγουρους πολίτες (κρατάω και μια πισινή)! Μόνο έτσι μπορώ να αποκλείσω μερικούς!



(ωραία ξεκινήσαμε :D)


Σε αυτό συμφωνώ!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Φοιμπς, απ όλο σου το ποστ θα κρατήσω μόνο δύο σημεία φυσικά καθότι το υπόλοιπο ... :P

Εγώ πάλι ψάχνω για τσιράκι, αυτός μπορεί να μην μας οδηγήσει στους δολοφόνους αλλά θα μας οδηγήσει σε σχετικά σίγουρους πολίτες (κρατάω και μια πισινή)! Μόνο έτσι μπορώ να αποκλείσω μερικούς!
ένα σημείο είναι αυτό που οκ του βρίσκω ένα κάποιο Point

Σε αυτό συμφωνώ!!!! :D:D:D
και κρατάω κι αυτό που δεν θέλει επεξήγηση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
φεύγω ε? πάω σπίτι να σκέφτω 2-3 πράγματα για το παιχνίδι.
Να είστε φρόνιμοι.
Φτιάχτε και κανα πινακάκι μέχρι να έρθει ο τζώρτζης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Με μπερδευετε και δεν εχω μυαλα για στιψιμο αυτες τις μερες. Και επειδη τυχαινει να εχω μαθημα 4 με 8 και δεν θα προλαβω να δω ολονων τα ποστ, δινω μια ψηφο στον Βιλλ επειδη ειναι το νουμερο ενα μας ^^
No hard feelings dear.
Θα μελετησω και θα επιστρεψω το βραδυ με πιο εμπεριστατωμενες αποψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Να ψηφίζετε με τέτοια γραμματοσειρά για να βοηθάτε τον μικρό που μετράει τις ψήφους!
Λίστα για Τρίτη 4/11:

  1. Bill -> Phoebe
  2. Corpse Bride
  3. fandago
  4. fantasmenos
  5. fielda ->kakerlak
  6. Ηρώ ->fielda
  7. jrot6 -> fielda
  8. Kakerlak
  9. Κακή Επιρροή
  10. kalypso
  11. Lorelai -> Bill
  12. Neraida ->fielda
  13. Niyia
  14. Phoebe->fantasmenos
  15. pitg21
  16. Resident Evil -> vendetta
  17. vendetta
  18. Vkey
  19. xanp
  20. Youki

Υποψήφιοι
3-> fielda
1 -> Phoebe
1 -> fantasmenos
1 -> kakerlak
1 -> vendetta
1 -> Bill

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά



Απουσίες


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Σήμερα δε μαθαίνετε τίποτα. Στο σκοτάδι θα μείνετε, να σας φάνε τα φίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πού είστε οι υπόλοιποι 12 να ψηφίσετε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Χαοτικό μέχρι τώρα το παιχνίδι και να σκεφτεί κανείς ότι δεν μίλησαν αρκετοί. H fielda για μένα έχει κερδίσει τα φώτα της δημοσιότητας. Έχει προσπαθήσει να φανεί ύποπτη (:P) και για μένα τα κατάφερε.

Ψήφος στο fielda και ελπίζουμε να έχουμε καλά αποτελέσματα το βράδυ
Φοίβη όσο και να προκαλείς δεν θα σου κάνω τη χάρη να σε ψηφίσω :P

Υ.Γ. Μόλις είδα το Υ.Γ. του fandago... Δεν έχω να πω τίποτα, απλώς το είδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top