Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
RE ΚΑΙ jrot6;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Συγγνώμη, αλλά όταν μπήκα να γράψω το μήνυμα, εκείνη την ώρα έγραφες το μήνυμα για τον Bill! Τα έχω αλλάξει τα μηνύματά μου.

Εγώ λέω ότι ήταν RE και Jrot6 όπως και η προλαλήσασα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
βρε παιδί μου αν ήταν δολοφόνος δεν θα τελείωνε το παιχνίδι είναι αυτονόητο...

Η RE ήταν τυχερή γιατί σήμερα δεν μπόρεσα να μπω καθόλου να την ψηφίσω και να προσπαθήσω να πείσω κανέναν άλλον τουλάχιστον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Δολοφόνοι : fandago, RE, jrot6. Οι οποίοι ομολογουμένως παίξαν πολύ καλά.

Ιεροδουλη: niyia (για μια ακόμα φορά την "έφαγε" η έλλειψη χρόνου).

Ρουφιάνα: η Ηρώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Καλύτερα απ' όλους έπαιξε η RE! Της δίνω συγχαρητήρια! μας αποπροσανατόλισε με τον καλύτερο τρόπο! Ο jrot6 μονίμως ήταν ύποπτος αλλά μονίμως τη γλύτωνε. Ο fandago βγήκε γρήγορα έξω, αλλά μυρίστηκε ότι η Ηρώ ήταν ρουφιάνα οπότε φρόντισε να τη δολοφονήσει γρήγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Συγχαρητήρια στα δολοφόνια! :D
Έπαιξαν πολύ καλά πραγματικά!

Τους ευχαριστώ που με σκότωσαν νωρίς και δεν ταλαιπωρήθηκα αρκετά :P
Το μόνο που έκανα, ήταν να τραβάω τα μαλλιά μου, τότε που ήταν να βγει ο jrot6 και είχα σκάσει που δεν μπορούσα να μιλήσω.

Εγώ ήξερα όπως καταλάβατε τους Niyia, jrot6 μόνο.
Ο Θοδωρής ήταν μια ευχάριστη έκπληξη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Αυτή που θέλει ξύλο είναι η ΚΕ! Ήμασταν έτοιμοι να διώξουμε τον jrot6 και πάει και αυτοκτονεί χωρίς λόγο. Γιατί Αναστασία, γιατί;:beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αθηνα θα σε αυτοκτονησω!:mad:
Εμενα βρηκες βρε πουλακι μου?!:mad:
Μια φορα και εγω υποπτευομουν ολους τους σωστους και εσυ με μαμησες!:mad:
Και εγω η χαζη σε εμπιστευτηκα πληρως μετα απο ενα σημειο!
Και ηταν και η τελευταια!:mad:



Μπραβο σας παντως....ησασταν καλοι!:)


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
:clapup: :clapup: :clapup:

Να δωσω τα συγχαρητηρια μου στους συνδολοφονους μου και κυριως στη RE για το τελειο παιχνιδι της..

Το πως γλιτωσα εγω ενας Θεος το ξερει..Απο την πρωτη μερα που με εδωσε η Ηρω πεντακαθαρα πιστεψα οτι οι μερες μου ειναι μετρημενες..

Το μόνο που έκανα, ήταν να τραβάω τα μαλλιά μου, τότε που ήταν να βγει ο jrot6 και είχα σκάσει που δεν μπορούσα να μιλήσω.

Οταν ηταν να βγω και τελικα δεν βγηκα αυτο σκεφτομουν..Λεω θα τα διαβαζει η Ηρω και θα εχει φρικαρει που δεν μπορει να μιλησει..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Καλό παιχνίδι από τους killers. Για να πω την αλήθεια δεν περίμενα οι πολίτες να μην βγάλουν τον jrot6. Ήταν μια δυσάρεστη έκπληξη για μένα :P...

Υ.Γ. Περιμενουμε την περίληψη του αγώνα από τον fandago :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
looool....

Κερδίσαμε??? Ναι... κερδίσαμε... :P

Θέλω να ζητήσω ένα συγγνώμη από την ΚουΕ και την Neraida που τις δούλευα ψιλό γαζί σε κάθε ευκαιρία :redface::redface::redface:. Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα.... εγώ σας αγαπάω και τις 2 νι???


Επείσης είχα καλό ...δάσκαλο (fand)... παρακολυθώντας τα παιχνίδια απο ΣΕ στους προηγούμενους γύρους... έμαθα από τον καλύτερο :P.

Τον Jrot ουδέποτε κατάλαβα γιατί δεν τον βγάλατε... Σε όλη τη διάρκεια κάναμε παρασκηνιακά σενάρια για το πως να καλυφθώ όταν θα είμαι μόνη μου εναντίον ...10 και εσείς ... εκεί... μας τον αφήνατε... merci :P

Eπίσης ευχαριστούμε την Ηρώ που μας υπέδειξε την ιερόδουλη με τη μία... Η οποία μπορεί να έπαιξε χάλια :P, αλλά τουλ ξέραμε να μην τη σκοτώσουμε :P


Επίσης Youki, προφανέστατα σε αυτό που σου είχα πει στο msn είχα δίκιο οπότε σου χρωστάω ξύλο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αυτή που θέλει ξύλο είναι η ΚΕ! Ήμασταν έτοιμοι να διώξουμε τον jrot6 και πάει και αυτοκτονεί χωρίς λόγο. Γιατί Αναστασία, γιατί;:beating:


τώρα... αν σου πω όλο το σκεπτικό δεν ξέρω αν θα με δικαιολογήσεις
Θεωρούσα σίγουρη ρουφιάνα την Ηρώ
άρα είχα ως δεδομένο ότι η Ηρώ ήξερε την Νίγια που είχαμε βγάλει καθώς και τον jort
H Νίγια δεν μίλησε καθόλου (δυστυχώς) και την απέκλεισα από τον ρόλο της ιερόδουλης
θεωρούσα ότι είχαμε βγάλει έξω δύο δολοφόνους κι ότι ο jort ήταν ιερόδουλη και δεν καιγόμουν να βγει
Οταν κατάλαβα ότι ο τρίτος δολοφόνος ήταν η RE ήταν πολύ αργά, κι ακόμα κι αν δεν έφευγα δε θα την ψηφίζατε με τίποτα
Θεωρώντας λοιπόν ότι δεν τρέχει και τίποτα να μείνει μέσα η ιερόδουλη, αν επρόκειτο να σας πείσω για την RE ώστε να τη βγάλατε θεώρησα σκόπιμο να "θυσιαστώ" ελπίζοντας ότι θα ανοίξουν τα μάτια σας

Οσον αφορά το δικό μου σκεπτικό και τα πινακάκια μου, με κατέστρεψε το γεγονός ότι η ιερόδουλη δεν έβγαλε μιλιά...
και νομίζω ότι θα διαμαρτυρηθώ για αυτό... ήταν "ζαβολιά" κι άδικο για τους πολίτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
το άδικο ήταν για τους δολοφόνους που με μια ρουφιάνα να έχει "λυσσάξει" παίζαμε με παίκτη λιγότερο!!

Άσε που η ιεροδουλη ψήφισε 2 φορές και ψήφισε και τις 2 δολοφόνο :P...

Επίσης (@xanp αυτό) μέχρι τελευταία στιγμή χτες δεν είχαμε αποφασίσει αν θα φάμε εσένα ή τον fantasmeno [από χτες είναι έτοιμες και οι 2 προκυρήξεις] και... ο fant έναντι εσού βγήκε κυριολεκτικά τελευταία στιγμή... αναρωτιέμαι αν θα ήταν αλλιώς τα πράγματα αν τα είχαμε επιλέξει ανάποδα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Επίσης Youki, προφανέστατα σε αυτό που σου είχα πει στο msn είχα δίκιο οπότε σου χρωστάω ξύλο :D
Καλα....φάε πρώτα το ξύλο σου από τη Νεράιδα και μετά έλα να δείρεις εμένα να παρηγορηθείς! :P

Οσον αφορά το δικό μου σκεπτικό και τα πινακάκια μου, με κατέστρεψε το γεγονός ότι η ιερόδουλη δεν έβγαλε μιλιά...
και νομίζω ότι θα διαμαρτυρηθώ για αυτό... ήταν "ζαβολιά" κι άδικο για τους πολίτες
Επειδή αυτή τη φορά η niyia δεν είπε τπτ εξαρχής για έλλειψη χρόνου (όπως τις άλλες φορες) θεωρήσαμε ότι θα παίζει πιο ενεργά.
Δεν πειράζει όμως, με το να μη μιλάει δεν βοήθησε ούτε τους δολοφόνους )και αυτός είναι ο ρόλος της άλλωστε)! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Στο πρώτο μου ποστ είχα πει (:P):
Και συνοψίζοντας πιο ύποπτους θεωρώ με σειρά επικινδυνότητας τους:

  1. jrot6
  2. fandago
  3. Resident Evil

Και ήρθε και η συνέχεια:
Resident μετά από ένα τέτοιο ποστ, τόσο αναλυτικό και αντικειμενικό, αν είσαι δολοφόνος θα πω χαλάλι της, πραγματικά! :P
Συγχαρητήρια Resident :D

Ο fandago αν δεν του την είχα πέσει από την αρχή, νομίζω πως θα είχε καταφέρει να μας ξεγελάσει. Αλλά ήταν άτυχος, μου είχε λείψει το παιχνίδι και οι κόντρες και την πλήρωσε αυτός τη νύφη!:P

jrot6 πραγματικά απορώ πως τη γλίτωσες. Δεν το πίστευα! :P
Πάντως έπαιξες εξαιρετικά!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Συγχαρητήρια στους δολοφόνους και από μένα!!! :clapup::clapup::clapup: Ομολογώ ότι έπαιξαν πολύ καλά!!

Συγχαρητήρια και στους πολίτες που έστω και τελευταία στιγμή υποψιάστηκαν τους δολοφόνους απλά ήταν αργά για να αλλάξει το αποτέλεσμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Επειδή αυτή τη φορά η niyia δεν είπε τπτ εξαρχής για έλλειψη χρόνου (όπως τις άλλες φορες) θεωρήσαμε ότι θα παίζει πιο ενεργά.
Δεν πειράζει όμως, με το να μη μιλάει δεν βοήθησε ούτε τους δολοφόνους )και αυτός είναι ο ρόλος της άλλωστε)! :)

διαφωνώ ότι δεν βοήθησε τους δολοφόνους
τη στιγμή που η ρουφιάνα μας έπαιξε καλά και καταλάβαμε ότι κάτι παίζει μαζί της, το να το παίζει δολοφόνος και να "καίγεται" τους βοηθάει και τους παραβοηθάει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ναι αλλα αυτός είναι ο ρόλος της ακομα κι ετσι να το δεις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ζαβολιά είναι αλλά τέλος πάντων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top