Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
:popcorn:


(Σας σπάω τα νεύρα ε;; Καλά, σκάω :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:

  1. Bill_Slayer:
  2. fantasmenos: lorelai
  3. jrot6: Κακή επιρροή
  4. Κακή Επιρροή: Lorelai
  5. Lorelai:Κακή Επιρροή
  6. Neraida: lorelai
  7. pitg21:Κακή Επιρροή
  8. Resident Evil: lorelai
  9. vendetta: Κακή Επιρροή
  10. xanp: Lorelai

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Lorelai----->5
Κακή Επιρροή---->4





Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)> ??
  2. Ηρώ # 175 ( δολοφονία) >??
  3. fandago # 221 (ψηφοφορία)> δολοφόνος
  4. Vkey # 266 (δολοφονία) > πολίτης
  5. niyia # 273(ψηφοφορία)> ??

Απουσίες
vendetta: 1
Resident Evil: 1


Υπενθυμίζουμε ότι σήμερα θα μάθετε την ταυτότητα του MVP

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ενώ εσύ θεωρείς ότι στερείσαι φαντασίας με το να ψηφίζεις εμένα? :P


οκ, πες μου το εξής
ΑΝ δεν ψήφιζες εμένα, ποιος άλλος θα ήταν για σένα ο επόμενος ύποπτος?
γιατί θεωρώ ότι ο λόγος που με ψηφίζεις είναι παντελώς άκυρος

δέχομαι το ενδεχόμενο να μην είσαι εσύ η δολοφόνα γιατί έχω κάποιους επίσης πολύ ύποπτους στη λίστα μου...
για πες μου λοιπόν... αν δεν είμαι εγώ, ποιος άλλος μπορεί να είναι?

Λορελαι, μήπως δεν το είδες αυτό... αν μπορείς θα ήθελα απάντηση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ουτε που το ειδα :Ρ
Αν δεν ησουν εσυ ε;

Βασικα τη νεραιδα ενω μου την μπαινει χωρις λογο και χωρις δικαιολογια δεν την υποπτευομαι, γιατι το εχω συνηθισει :Ρ
Ειμαι αναμεσα στην xanp, την RE και τον φαντασμενο μετα απο σενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Για κάτσε μπαίνω πριν 2 λεπτά και βλέπω ότι κατηγορείς μόνο εμένα. Μετά ξαναμπαίνω και βλέπω να αλλάζεις γνώμη και με edit βάζεις και την RE και την xanp. Οπότε ή τα βγάζεις στη στιγμή από το μυαλό σου ή απλώς θες να σωθείς και πιάνεσαι από παντού. Τεσπά, δεν καταλαβαίνω το τρόπο παιχνιδιού σου και αν είσαι δολοφόνα έπαιξες μάλλον άσχημα το ρόλο σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ουτε που το ειδα :Ρ
Αν δεν ησουν εσυ ε;

Βασικα τη νεραιδα ενω μου την μπαινει χωρις λογο και χωρις δικαιολογια δεν την υποπτευομαι, γιατι το εχω συνηθισει :Ρ
Ειμαι αναμεσα στην xanp, την RE και τον φαντασμενο μετα απο σενα.

και ποιος απ όλους εμάς (xanp Re και φαντασμένο καθώς κι εμένα) είναι η ιερόδουλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Πιστευω οτι η ιεροδουλη ηταν η Ηρω.
Δεν πιστευω οτι ολοι σας εχετε κακο ρολο, αλλα οτι εκει αναμεσα υπαρχει δολοφονος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Αλλάζω. Ψηφίζω Lorelai. Ο αγώνας λόγων με έκανε να απαλλάξω την ΚΕ και να θεωρήσω τη Lorelai πιο ύποπτη απ' ό,τι φαινόταν. Επειδή λοιπόν δεν ξέρω ακριβώς τί καπνό φουμάρει ο bill slayer, δεν θέλω να μπει και να γίνει κάτι το απρόσμενο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Για κάτσε μπαίνω πριν 2 λεπτά και βλέπω ότι κατηγορείς μόνο εμένα. Μετά ξαναμπαίνω και βλέπω να αλλάζεις γνώμη και με edit βάζεις και την RE και την xanp. Οπότε ή τα βγάζεις στη στιγμή από το μυαλό σου ή απλώς θες να σωθείς και πιάνεσαι από παντού. Τεσπά, δεν καταλαβαίνω το τρόπο παιχνιδιού σου και αν είσαι δολοφόνα έπαιξες μάλλον άσχημα το ρόλο σου

Οντως εκανα εντιτ. Γιατι το ξανασκεφτηκα. Δεν σημαινει κατι αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
umm ok gg bb
Πως θα καταφερετε να το χασουμε με εναν δολοφονο εξω απο την δευτερη ψηφοφορια...
Συγχαριτηρια :) Τουλαχιστον θα βγω και θα μου φυγει το αγχος.
Και μετα θα γελαω ενω τρωγεστε μεταξυ σας :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω pitg21.
RE δεν ψηφίζω γιατί η ψήφος είναι μέχρι τις 20:00.Μέχρι τότε μπορώ να αποφασίσω...τώρα πώς μερικοί με βγάλαν ξαφνικά ύποπτο είναι περίεργο...:whistle:
Λορελάι και ΚΕ μπορεί να είναι και οι 2 αθώες(για την ΚΕ είμαι σχεδόν σίγουρος),πάντως ο Pitg21 παίζει πολύ στο ντούκου και απορώ πώς δεν τον έχετε υποπτευτεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εγώ ξέρω bill ότι έκανες μέχρι τελευταία στιγμή να ψηφίσεις (και αφού είχε κριθεί το αποτέλεσμα) και είπες και κάποιον "εκτός συναγωνισμού"...
Α... και που σαι....

To ότι μπορεί να μην είναι καμία από τις 2 το έχω πει πρώτη εγώ λίγα ποστ πιο πάνω ;)... Μήπως σε θυμώνω, όπως τότε που ήμουν ρουφιάνα και εσύ δολοφόνος, και (once more) δεν διαβάζεις προσεκτικά? Γιατί πέρα από αυτό τον pitg21 τον έχουν αναφέρει και υποψιαστεί και αρκετοί άλλοι πριν από σένα (πχ. neraida, Κουε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Κακη επιρροη απο μενα..Πιστευω οτι με την δολοφονια του Vendetta πανε να ριξουν το βαρος αλλου..
Για τη Lorelai δεν καταλαβαινω καθολου πως και γιατι σας προξενει υποψιες..

Καλά εσύ με τόσες κατηγορίες που έχεις δεχθεί δεν θέλεις να προστατέψεις τον εαυτό σου ή κάνεις τον κινέζο;;;Το μόνο που σε νοιάζει είναι η Lorelai;;;

Ε οχι! Ο καρμοιρης ο Jrot τι στο διαλο εκανε και ειναι πια ΤΟΣΟ υποπτος!!!!!!

Ακόμα δεν βλέπεις τι γίνεται ε;;;

Εγώ ψηφίζω pitg21.
RE δεν ψηφίζω γιατί η ψήφος είναι μέχρι τις 20:00.Μέχρι τότε μπορώ να αποφασίσω...τώρα πώς μερικοί με βγάλαν ξαφνικά ύποπτο είναι περίεργο...:whistle:
Λορελάι και ΚΕ μπορεί να είναι και οι 2 αθώες(για την ΚΕ είμαι σχεδόν σίγουρος),πάντως ο Pitg21 παίζει πολύ στο ντούκου και απορώ πώς δεν τον έχετε υποπτευτεί.

Μα αγαπητέ αν δεν τελειώσει σε λίγο το παιχνίδι είναι τουλάχιστον για μένα ο επόμενος στην λίστα το είπα και το μεσημέρι.Αν και εσύ δεν μου φαίνεσαι και λιγότερο ύποπτος αλλά ας δούμε τι θα γίνει τώρα και θα ασχοληθούμε μετά με εσάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ακόμα δεν βλέπεις τι γίνεται ε;;;

Οχι δεν βλεπω! Και θα χασετε και καλα να παθετε. Και δεν εχω τελευταια λογια γιατι παω βολτα :Ρ Τσιου και πολλα φιλακια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
εγώ ξέρω bill ότι έκανες μέχρι τελευταία στιγμή να ψηφίσεις (και αφού είχε κριθεί το αποτέλεσμα) και είπες και κάποιον "εκτός συναγωνισμού"...
Α... και που σαι....

To ότι μπορεί να μην είναι καμία από τις 2 το έχω πει πρώτη εγώ λίγα ποστ πιο πάνω ;)... Μήπως σε θυμώνω, όπως τότε που ήμουν ρουφιάνα και εσύ δολοφόνος, και (once more) δεν διαβάζεις προσεκτικά? Γιατί πέρα από αυτό τον pitg21 τον έχουν αναφέρει και υποψιαστεί και αρκετοί άλλοι πριν από σένα (πχ. neraida, Κουε)
Σε καταλαβαίνω που με κατηγορείς αλλά τι να κάνω έχω και δουλειές.;)
Τα πιο πρόσφατα ποστ τα διάβασα περίπου στις 6.30.Και μάλιστα μ'άρεσε η ιδέα ότι θα κρίνω το αποτέλεσμα μέχρι να δω ότι κάποιος άλλαξε ψήφο:P
Για το άλλο που λες ναι,το διάβασα το ποστ σου.Για τον pitg21 άλλο είναι να υποψιάζεσαι απλώς και άλλο να τολμάς να τον ψηφίσεις.Τέλος πάντων,σε δικαιολογώ στην περίπτωση που έχεις κακό ρόλο.:PΓιατί σε έχω για καλή παίκτρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Εγώ, ο επόμενος ύποπτος;:clapping:
Μπράβο, έχετε φοβερό αισθητήριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Θα μας πείτε τι είναι η Lorelai;;;ε φανταστική μας ΣΕ;;;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ελατε και περιμενουμε εναγωνιως....!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εσυ ρε Πετρο τι αναρωτιεσαι?! Δεν ξερεις?!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top