Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
εσυ ως ιεροδουλη τι αλλο θα εκανες?!
Ρες φροντισε να αλλαξεις ψηφο, γιατι θα σε δειρω!:P
Και να μην αλλάξει,αργά ή γρήγορα θα καταλάβει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
(γραφω από επιτήρηση οπότε δεν μπορω να κάτσω με τις ώρες:)

Ας ΜΟΥ πει κάποιος
ίστα για Παρασκευή:

  1. Bill_Slayer:
  2. fantasmenos: lorelai
  3. jrot6:
  4. Κακή Επιρροή: Lorelai
  5. Lorelai:Κακή Επιρροή
  6. Neraida: lorelai
  7. pitg21:
  8. Resident Evil: Bill_Slayer
  9. vendetta: Κακή Επιρροή
  10. xanp: Lorelai

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Lorelai----->4
Κακή Επιρροή---->2
jrot6---->1
Bill_Slayer---->1

αυτό ισχύει έτσι ακόμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
τι εννοεις; βεβαια και ισχυει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
απλώς δεν κατάλαβα γιατί μου είπε η νεράιδα ότι θα φάω ξύλο για αυτό :redface:.. αν είναι έτσι... δεν "προηγείσαι με διαφορά"? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ρε μάγκισσα αρχικά ψηφίζεις πολύ άκυρα. Στη συνέχεια δεν θεωρείς την Ηρώ ρουφιάνα. Αν δεν είναι αυτή τότε ποιος είναι; Μετά έρχεσαι και κατηγορείς την Κακή Επιρροή η οποία ναι μεν μπορεί να είναι ύποπτη αλλά όχι περισσότερο από jrot6.

το μόνο που με κάνει να έχω αμφιβολίες για σένα είναι ότι αποκλείεις να είναι ο pitg21 δολοφόνος.

Υ.Γ. 4-4 είναι pitg21 και jrot6 ψήφισαν ΚΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
oyf...δεν μου λέτε...

καλά θα τα διαβάσω μόλις τελειώσει η επιτήρηση μπας και καταλάβω γιατί κινδυνεύω να φάω ξύλο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:

  1. Bill_Slayer:
  2. fantasmenos: lorelai
  3. jrot6: Κακή επιρροή
  4. Κακή Επιρροή: Lorelai
  5. Lorelai:Κακή Επιρροή
  6. Neraida: lorelai
  7. pitg21:Κακή Επιρροή
  8. Resident Evil: Bill_Slayer
  9. vendetta: Κακή Επιρροή
  10. xanp: Lorelai

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Lorelai----->4
Κακή Επιρροή---->4
jrot6---->1
Bill_Slayer---->1



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)> ??
  2. Ηρώ # 175 ( δολοφονία) >??
  3. fandago # 221 (ψηφοφορία)> δολοφόνος
  4. Vkey # 266 (δολοφονία) > πολίτης
  5. niyia # 273(ψηφοφορία)> ??

Απουσίες
vendetta: 1
Resident Evil: 1


Υπενθυμίζουμε ότι σήμερα θα μάθετε την ταυτότητα του MVP

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Και ο Bill Slayer θα αποφασίσει ποιος θα βγει! Η μοίρα του παιχνιδιού βρίσκεται στα χέρια σου :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ψιτ...σας θυμίζω ότι είναι Παρασκευή σήμερα! Κανονίστε να χουμε τίποτα ισοψηφίες και να με κρατήσετε μέσα μεχρι αργά.:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
oyf...δεν μου λέτε...

καλά θα τα διαβάσω μόλις τελειώσει η επιτήρηση μπας και καταλάβω γιατί κινδυνεύω να φάω ξύλο :redface:


Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Lorelai----->4
Κακή Επιρροή---->4
jrot6---->1
Bill_Slayer---->1




Ν

Γι αυτο θα φας ξυλο!!!!!!!!!!!!!:P
Αν εισαι πολιτης, φροντισε να μη βγει μια αλλη πολιτης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ρε μάγκισσα αρχικά ψηφίζεις πολύ άκυρα. Στη συνέχεια δεν θεωρείς την Ηρώ ρουφιάνα. Αν δεν είναι αυτή τότε ποιος είναι; Μετά έρχεσαι και κατηγορείς την Κακή Επιρροή η οποία ναι μεν μπορεί να είναι ύποπτη αλλά όχι περισσότερο από jrot6.

το μόνο που με κάνει να έχω αμφιβολίες για σένα είναι ότι αποκλείεις να είναι ο pitg21 δολοφόνος.

Υ.Γ. 4-4 είναι pitg21 και jrot6 ψήφισαν ΚΕ

Ποια ηταν η ακυρη ή/και αδικαιολογητη ψηφος μου;
Αν δεν ηταν η Ηρω ποιος θα ηταν; Να σου πω ποιος μπορει να ηταν.
Bill_Slayer dooo jrot6 Κακή Επιρροή
Εγω Neraida Niyia pitg21 Resident Evil vendetta Vkey xanp

Για αποδειξε μου οτι δεν ειναι κανενας απο αυτους :Ρ

Ε οχι! Ο καρμοιρης ο Jrot τι στο διαλο εκανε και ειναι πια ΤΟΣΟ υποπτος!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Και να μην αλλάξει,αργά ή γρήγορα θα καταλάβει.:)

τέλειωσα από επιτήρηση (αδιάβαστα ήταν όλα... στην 1 ώρα σηκώθηκαν κι έφυγαν όλα εκτός από 6 οπότε ο καθηγητής-συνεπιτηρητής μου με έδιωξε).

Τώρα κατάλαβα γιατί θα φάω ξύλο :P


έχω μερικές ερωτήσεις:

1. Βιλλ_σλειερ εσύ γιατί δεν ψηφίζεις? :confused:
2. εγώ άμα πω ότι σκέφτομαι ότι πιθανόν να είναι και οι 2 αθώες και ο Billακος δεν θέλει να ψηφίσει έτσι όπως είναι τα πράγματα γιατί άμα βγει κάποια αθώα θα τον... κυνηγάμε [και καλά θα κάνουμε Imo ;)] που τη σκότωσε θα μου πείτε πάλι να κόψω τις πολλές ταινίες? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
τέλειωσα από επιτήρηση (αδιάβαστα ήταν όλα... στην 1 ώρα σηκώθηκαν κι έφυγαν όλα εκτός από 6 οπότε ο καθηγητής-συνεπιτηρητής μου με έδιωξε).

Τώρα κατάλαβα γιατί θα φάω ξύλο :P


έχω μερικές ερωτήσεις:

1. Βιλλ_σλειερ εσύ γιατί δεν ψηφίζεις? :confused:
2. εγώ άμα πω ότι σκέφτομαι ότι πιθανόν να είναι και οι 2 αθώες και ο Billακος δεν θέλει να ψηφίσει έτσι όπως είναι τα πράγματα γιατί άμα βγει κάποια αθώα θα τον... κυνηγάμε [και καλά θα κάνουμε Imo ;)] που τη σκότωσε θα μου πείτε πάλι να κόψω τις πολλές ταινίες? :hmm:


Αρχιζω και φοβαμαι οτι ισχυει αυτο που λες. Και αν ισχυει την πατησαμε αγριως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τώρα να σας πω ότι δεν περίμενα τις ψήφους του jort και του pitg .... ψέμα θα είναι
μα δεν είναι προφανές ότι σκότωσαν τον vendetta κι έτσι κλείδωσε η ψήφος του σε μένα?
αν ήμουν δολοφόνος αυτόν που με ψήφισε θα έβγαζα ρε?!?!?! πάτε καλά!!!!???!!!
θα προσπαθούσα έως τελευταία στιγμή να του αλλάξω τα μυαλά! και θα έβγαζα κάποιον που είχε ψηφίσει την Lorelai ώστε να κλειδώσει η ψήφος εκεί!
έλεος δλδ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγω θα ελεγα Λορελαι να μη συμφωνεις με τετοια σεναρια, γιατι δειχνεις ακομα πιο ενοχη:)

Πες τα ρε συ Αναστασια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Καλα, εαν βγω ομως εγω σημερα θα δειτε οτι εχετε πολλη φαντασια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
.................
.................
............................:hmm::confused::hmm:
..............................:hmm::confused:
..............................:hmm::confused:
............................:hmm::confused::hmm:
..............................:hmm::confused:
............................:hmm::confused::hmm:
..............................:hmm::confused:
............................:hmm::confused::hmm:
..............................:hmm::confused:
............................:hmm::confused::hmm:
..............................:hmm::confused:
............................:hmm::confused::hmm:


Νεράιδα και ΚουΕ με πείσατε....

Αλλάζω την ψήφο μου σε Lorelai. Aν όμως βγει πολίτης, τότε αφενός μεν θα σας δείρω και τις 2, αφετέρου θα ψηφίζω Βill_slayer απο δω και μπρος, που μου κάνει "πιο" δολοφόνος από την Lorelai...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ενώ εσύ θεωρείς ότι στερείσαι φαντασίας με το να ψηφίζεις εμένα? :P


οκ, πες μου το εξής
ΑΝ δεν ψήφιζες εμένα, ποιος άλλος θα ήταν για σένα ο επόμενος ύποπτος?
γιατί θεωρώ ότι ο λόγος που με ψηφίζεις είναι παντελώς άκυρος

δέχομαι το ενδεχόμενο να μην είσαι εσύ η δολοφόνα γιατί έχω κάποιους επίσης πολύ ύποπτους στη λίστα μου...
για πες μου λοιπόν... αν δεν είμαι εγώ, ποιος άλλος μπορεί να είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
.................
.................
............................:hmm::confused::hmm:
..............................:hmm::confused:
..............................:hmm::confused:
............................:hmm::confused::hmm:
..............................:hmm::confused:
............................:hmm::confused::hmm:
..............................:hmm::confused:
............................:hmm::confused::hmm:
..............................:hmm::confused:
............................:hmm::confused::hmm:
..............................:hmm::confused:
............................:hmm::confused::hmm:


Νεράιδα και ΚουΕ με πείσατε....

Αλλάζω την ψήφο μου σε Lorelai. Aν όμως βγει πολίτης, τότε αφενός μεν θα σας δείρω και τις 2, αφετέρου θα ψηφίζω Βill_slayer απο δω και μπρος, που μου κάνει "πιο" δολοφόνος από την Lorelai...

Καλα εισαι κιεσυ.......
ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΙΣ ΔΕΙΡΕΙΣ ΨΗΦΙΣΕ ΤΕΣ!!!!
Αντε να κερδισουμε με τετοιο τιμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
για μένα πιο ένοχος απ τον Μπιλλ είναι ο pitg :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top