Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Οπότε τελικά ΔΕΝ είσαι η ρουφιάνα; Αποφάσισε :P

Επίσης μας λες ξεκάθαρα ότι θα έπαιζες όπως κάνεις όταν είσαι πολίτης, άρα τώρα δεν κάνεις σαν πολίτης, άρα δεν είσαι πολίτης; :confused:

Είναι λίγο διχασμένο αυτό που γράφεις :);)
Τι θες Θοδωρή ακριβώς, να σου αποκαλύψω την ιδιότητά μου;:worry:
Παίζω έτσι όπως θεωρώ εγώ ότι είναι σωστό για να ανακαλύψω τους δολοφόνους. Τέλος.

Μην ανησυχείς τόσο πολύ.. its simple, απλά με σκοτώνετε αύριο και ησυχάζετε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Τι θες Θοδωρή ακριβώς, να σου αποκαλύψω την ιδιότητά μου;:worry:
Παίζω έτσι όπως θεωρώ εγώ ότι είναι σωστό για να ανακαλύψω τους δολοφόνους. Τέλος.
Όχι φυσικά. Απλά ο τρόπος σου δείχνει ότι έχεις κάποιον ρόλο ή ότι έχεις πάρει με πολύ πάθος (για άλλη μια φορά και όλοι θυμόμαστε που είχε καταλήξει την προηγούμενη :P) τον ρόλο του πολίτη.
Μόνη σου λες άλλωστε ότι δεν παίζεις όπως τις άλλες φορές που ήσουν πολίτης. Τι πρέπει να συμπεράνουμε εμείς από αυτό; :confused:

Επίσης ΚουΕ είμαι fandago όχι fantago. Είναι σα να σε λέω εγώ Kue :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Όχι φυσικά. Απλά ο τρόπος σου δείχνει ότι έχεις κάποιον ρόλο ή ότι έχεις πάρει με πολύ πάθος (για άλλη μια φορά και όλοι θυμόμαστε που είχε καταλήξει την προηγούμενη :P) τον ρόλο του πολίτη.
Μόνη σου λες άλλωστε ότι δεν παίζεις όπως τις άλλες φορές που ήσουν πολίτης. Τι πρέπει να συμπεράνουμε εμείς από αυτό; :confused:

Επίσης ΚουΕ είμαι fandago όχι fantago. Είναι σα να σε λέω εγώ Kue :P

Πότε είπα εγώ αυτό καλέ μου; :worry:
Εσύ μίλησες για το ενδεχόμενο να είμαι ρουφιάνα. Σου εξήγησα λοιπόν πως θα έπαιζα αν ήμουν ρουφιάνα.
Απλό.
Αν δεν καταλαβαίνεις, είναι γιατί είτε δε θες να καταλάβεις, είτε σε συμφέρει να δείχνεις ότι δεν καταλαβαίνεις.
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ουφ... αποφάσισα....

ΔΕΝ ψηφίζω Ηρώ και fandago... Όχι που με έπεισε κανένας από τους 2 ιδιαίτερα αλλά επειδή δεν μπορώ να αποφασίσω αν είναι (συν)δολοφόνοι, ρουφιάνοι ή ιερόδουλες θα τους...δώσω άλλη μια μέρα να με πείσουν προς κάποια κατεύθυνση:P

ΔΕΝ ψηφίζω fantasmeno γιατί αν και έχει ασυμβατότητες μεταξύ υποψιών-ψήφου ΑΝ η Ηρώ είναι με τον "καλό" ρόλο, τότε κάτι θα ξέρει που είπε να τον αφήσουμε στην ησυχία του.

Για αντίστοιχους λόγους όμως ΔΕΝ ψηφίζω και jrot. Γιατί αν έχει "κακό" ρόλο τότε στέλνει στην πυρά αθώο και δεν θα της κάνω το χατίρι :P.

Βγάζοντας όλους αυτούς απέξω οι επόμενες επιλογές μου είναι Niyia (δεν έχει μιλήσει και ναι με βάζει σε υποψίες αυτό), vendetta (ένα ποστ 3 γραμμών απλά για να με κατηγορήσει και μάλιστα χωρίς επιχείρηματα? Αλλά από την άλλη το είπε πριν πει η ΣΕ ότι η επιλογή είναι τυχαία, οπότε ίσως έκανε άλλους συνειρμούς... :hmm:), Lorelai (λίγο επιθετικά δεν μπήκε στο παιχνίδι?), xanp (έβγαλε μια αμφιλεγόμενη πεντάδα και ταιριάζει να είναι δολοφόνος αν ισχύει ότι είναι και η Ηρώ) και dooo που μπήκε, στηρίχτηκε στο.. τπτ και ψήφισε...

Ανάμεσα σε αυτούς κλείνω λίγο παραπάνω προς τη dooo...

Ψηφίζω dooo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Επίσης ΚουΕ είμαι fandago όχι fantago. Είναι σα να σε λέω εγώ Kue :P
:redface: σορρυ
θα σε λέω Θοδωρή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη:

  1. Bill_Slayer
  2. dooo: Resident Evil
  3. fandago
  4. fantasmenos: Bill_Slayer
  5. Ηρώ: jrot6
  6. jrot6
  7. Κακή Επιρροή: dooo
  8. Lorelai
  9. Neraida: Lorelai
  10. Niyia
  11. pitg21
  12. Resident Evil: dooo
  13. vendetta
  14. Vkey: vendetta
  15. xanp: jrot6

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
jrot6------> 2
dooo---->2
Resident Evil---->1
Lorelai----->1
Bill_Slayer----->1
vendetta---->1



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


Σας υπενθυμίζουμε ότι σήμερα ΔΕ θα μάθετε την ταυτότητα του παίκτη που θα αποχωρίσει.

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πότε είπα εγώ αυτό καλέ μου; :worry:
Εδώ
Για να μην έχεις την περιέργεια, αν ήμουν ρουφιάνα θα έπαιζα όπως κάνω όταν είμαι πολίτης. Δε θα έμενα στα 2 ονόματα που θα μου έλεγαν πάντως σίγουρα.
Θα έπαιζες όπως όταν είσαι πολίτης, είτε είσαι ρουφιάνα είτε πολίτης. ΘΑ έπαιζες (σαν πολίτης), άρα ΔΕΝ παίζεις (σαν πολίτης), όπως ΟΤΑΝ είσαι πολίτης, άρα... ΔΕΝ είσαι πολίτης. Simple ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
θοδωρή δε μας τα λες καλά....

είναι δεδομένο ότι αν είναι ρουφιάνα δεν θα έλεγε "είμαι ρουφιάνα"!!!!
άρα είτε είναι είτε δεν είναι θα πει "αν ήμουν ρουφιάνα θα έπαιζα με τον χ τρόπο"


γιατί τόση επιμονή σε κάτι που είναι δεδομένο ότι δεν θα το έλεγε αλλιώς?
εσύ δλδ πως θα το διατύπωνες στη θέση της?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μα εγώ δεν είπα ότι δήλωσε ρουφιάνα, απλά ότι παίζει σαν ρουφιάνα. Το θέμα είναι ότι μόνη της δήλωσε ότι δεν παίζει όπως όταν ήταν πολίτης. Τι άλλη απόδειξη να πω δηλαδή; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μα εγώ δεν είπα ότι δήλωσε ρουφιάνα, απλά ότι παίζει σαν ρουφιάνα. Το θέμα είναι ότι μόνη της δήλωσε ότι δεν παίζει όπως όταν ήταν πολίτης. Τι άλλη απόδειξη να πω δηλαδή; :confused:

Το "αν" στην πρόταση δεν το βλέπεις;:worry:
Δεν είπα ότι δεν είμαι πολίτης. Δε θα έλεγα τι είμαι. Αυτό είναι στην κρίση του καθενός.
Είπα πως αν ήμουν ρουφιάνα, θα έπαιζα όπως παίζω όταν είμαι πολίτης(χωρίς να σημαίνει απαραίτητα ότι τώρα είμαι ή δεν είμαι) μόνο που θα ήξερα 2 σίγουρους, δολοφόνο-ιερόδουλη και ενώ θα τους ξεχώριζα όσο μπορούσα από τους άλλους, θα προσπαθούσα να βρω και τους άλλους 2 δολοφόνους.

Τόσο απλά. :)

Αλλά μη μείνουμε σε αυτό. Δολοφόνους ψάχνουμε και όχι τον ρουφιάνο.
Άσε τον ρουφιάνο να τον ανακαλύψουν οι δολοφόνοι, δική τους έγνοια είναι. Δε νομίζεις; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Άσε τον ρουφιάνο να τον ανακαλύψουν οι δολοφόνοι, δική τους έγνοια είναι. Δε νομίζεις; ;)
Κάνεις ΚΑΙ εδώ λάθος. Σε ένα παιχνίδι που οι ρόλοι είναι επιλεγμένοι τυχαία όπως είπε η ΣΕ, οι πολίτες κρεμόμαστε από τα χείλη του ρουφιάνου αρχικά να πιάσουμε κάτι. Είναι ο μόνος που μπορεί να βοηθήσει.

Στην τελική δεν ψάχνω τον ρουφιάνο (ακόμα και αυτό έκανες λάθος) αλλά κάποιον που προσποιείται ότι είναι ο ρουφιάνος για να κερδίσει την εύνοια. ;)

Παρόλα αυτά εγώ έβγαλα τα συμπεράσματα μου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Κάνεις ΚΑΙ εδώ λάθος. Σε ένα παιχνίδι που οι ρόλοι είναι επιλεγμένοι τυχαία όπως είπε η ΣΕ, οι πολίτες κρεμόμαστε από τα χείλη του ρουφιάνου αρχικά να πιάσουμε κάτι. Είναι ο μόνος που μπορεί να βοηθήσει.

Στην τελική δεν ψάχνω τον ρουφιάνο (ακόμα και αυτό έκανες λάθος) αλλά κάποιον που προσποιείται ότι είναι ο ρουφιάνος για να κερδίσει την εύνοια. ;)

Παρόλα αυτά εγώ έβγαλα τα συμπεράσματα μου. :)

Καλά καλά, μας έπεισες. Δεν μπορεί να μη βλέπεις τα προφανή και να έχουμε τόσο αντίθετες υπόψίες!

Αν δεν είσαι δολοφόνος, εγώ θα βγω γυμνή στο Σύνταγμα με string!
Κι αυτό είναι δέσμευση!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλά καλά, μας έπεισες. Δεν μπορεί να μη βλέπεις τα προφανή και να έχουμε τόσο αντίθετες υπόψίες!

Αν δεν είσαι δολοφόνος, εγώ θα βγω γυμνή στο Σύνταγμα με string!
Κι αυτό είναι δέσμευση!:P
:lol:
Κάποιος δωροδοκεί. Το έχεις πάρει τόσο σοβαρά το παιχνίδι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
:lol:
Κάποιος δωροδοκεί. Το έχεις πάρει τόσο σοβαρά το παιχνίδι; :P

Είμαι σίγουρη για το "καλό" της ιδιότητάς μου και βλέπω ότι ο μοναδικός που πάει τόσο κόντρα είσαι εσύ.

Άρα ναι, είμαι τόσο σίγουρη για σένα, για να ρισκάρω κάτι τέτοιο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλά δεν θα το συνεχίσω, απλά να μας πεις πότε θα βγεις στο Σύνταγμα, να πάρουμε ντοκουμέντα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ψηφιζω Νεραιδα.

Και θα τα ξαναπουμε αυριο που θα γυρισω σπιτι xD
Οχι δεν μπηκα επιθετικα στο παιχνιδι RE, αλλοι μου επιτεθηκαν. Και μαλιστα χωρις λογο xD Μαλλον αμυντικα θα ελεγα οτι μπηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
:popcorn:







(Πάντα ήθελα να το βάλω αυτό το εμότικον!!! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δε θα χρειαστεί, πάμε ένα στοίχημα;;)


Η Niyia άφαντη μέχρι τώρα, όπως ήταν αναμενόμενο..
Ούτε ο jrot6 έχει ψηφίσει ακόμα..
Για να δούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αλλαζω σε fandago
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη:

  1. Bill_Slayer
  2. dooo: Resident Evil
  3. fandago
  4. fantasmenos: Bill_Slayer
  5. Ηρώ: jrot6
  6. jrot6
  7. Κακή Επιρροή: dooo
  8. Lorelai: neraida
  9. Neraida: fandago
  10. Niyia
  11. pitg21
  12. Resident Evil: dooo
  13. vendetta
  14. Vkey: vendetta
  15. xanp: jrot6

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
jrot6------> 2
dooo---->2
Resident Evil---->1
Lorelai----->1
Bill_Slayer----->1
vendetta---->1
neraida -------> 1
fandago ------->1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


Σας υπενθυμίζουμε ότι σήμερα ΔΕ θα μάθετε την ταυτότητα του παίκτη που θα αποχωρίσει.

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top