Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη:
Bill_Slayer
dooo: Resident Evil
fandago
fantasmenos
Ηρώ
jrot6
Κακή Επιρροή
Lorelai
Neraida
Niyia
pitg21
Resident Evil
vendetta
Vkey
xanp: jrot6

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
jrot6------> 1
Resident Evil---->1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά



(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Καλημερα και απο μενα..
Πολυ μπερδεμενα μου φαινονται τα πραγματα..Μολις μπηκα και βλεπω οτι πολλες κατηγοριες δεχτηκα απο χθες το βραδυ..:D
Ξερωντας οτι εγω για ακομα μια φορα δεν εχω ρολο μου φαινεται πολυ υποπτο το γεγονος οτι η Ηρω και ο fandago βιαστηκαν να με κατηγορησουν.Τωρα η στηριζονται στο καλο τους ενστικτο ή εχουν καποιο ρολο (πολυ πιθανο μιας και ειναι παικτες καλοι που συνηθως παιρνουν καποιο ρολο) και προσπαθουν να θολωσουν τα νερα..
Βασικα εχω μπερδευτει τελειως μιας και δεν ξερω καθολου πως γινεται η επιλογη απο την ΣΕ.
Περιμενω και αλλα ποστ για να αποφασισω για την ψηφο μου..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Να'μαι κι εγώ.Ακόμα δεν έχω ξεχωρίσει κάποιον ύποπτο,στο επόμενό μου ποστ θα έχω ψηφίσει λογικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Resident μετά από ένα τέτοιο ποστ, τόσο αναλυτικό και αντικειμενικό, αν είσαι δολοφόνος θα πω χαλάλι της, πραγματικά! :P

Ξερωντας οτι εγω για ακομα μια φορα δεν εχω ρολο μου φαινεται πολυ υποπτο το γεγονος οτι η Ηρω και ο fandago βιαστηκαν να με κατηγορησουν.

Στάνταρ!:P
Ναι, ναι... έχω μεγάλη περιέργεια για το τι θα ψηφίσεις τελικά. Γιατί θέλω κι εγώ να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα.
Όπως και για τη Niyia, που κάτι μου λέει ότι δε θα φανεί καθόλου σε αυτόν τον γύρο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Παιδια σημαντικο, οι ρολοι ειναι τυχαιοι so, δεν εχει σημασια ποσο παλιος παιχτης ειναι ο τάδε, ποσες φορες εχει ξαναπαρει ρολο ή ποσο συχνα. ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ!!!!!!
ΟΥΥΥΥ
Ετσι για να το δουνε ολοι :Ρ
Και αφου το ειδατε ολοι τωρα δεν θεωρουμε πλεον διαιολογια για να κατηγορησεις καποιον οτι ειναι παλιος παιχτης, δεν ξαναειχε ρολο, etc etc.
Δουλευουμε πια μονο με τα δεδομενα που μας δινει ο καθενας αλλά και το ποσο τον ξερουμε απο αλλα παιχνιδια. Εμενα προσωπικα παρ'ολο που δεν με κατηγορησε, μου φαινεται υποπτος ο fan. Απο την αλλη παλι ετσι ειναι το στυλακι του να φαινεται υποπτος :Ρ Το ολο χαος με τον jrot επισης κουλο, τωρα που ξερετε οτι ειναι και τυχαιο θα μου κακοφανει πολυ εαν συνεχιστει αυτο χωρις λογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
είπα θα επανέλθω και ... επανήλθα αλλά ακόμα δεν έχω κατασταλλάξει...

@Ηρώ: είδες βρε άμα γράφω ποστ την ώρα που πίνω τον πρώτο καφέ... μου βγαίνει όλη η δημιουργικότητα! :laugh::laugh:

Πάω για επιτήρηση, παίρνω τα ποστ μαζί μου και το πινακάκι με τους παίκτες και κατά τις 6 που θα σχολάσω θα έχω βγάλει ετυμηγορία!!:devil: [και επίσης, μάλλον όλο το αμφιθέατρο που θα επιτηρώ θα σας ευγνομωνεί γιατί θα τους αφήσω στην ησυχία τους :laugh::laugh::laugh:]

....δοο... τώρα το είδα...κι εσύ Βρούτε??? :cry_x: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Παιδια σημαντικο, οι ρολοι ειναι τυχαιοι so, δεν εχει σημασια ποσο παλιος παιχτης ειναι ο τάδε, ποσες φορες εχει ξαναπαρει ρολο ή ποσο συχνα. ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ!!!!!!
ΟΥΥΥΥ
Ετσι για να το δουνε ολοι :Ρ
Και αφου το ειδατε ολοι τωρα δεν θεωρουμε πλεον διαιολογια για να κατηγορησεις καποιον οτι ειναι παλιος παιχτης, δεν ξαναειχε ρολο, etc etc.
Βρε Lorelai, δείχνεις σα να χάρηκες.. :confused:
Και ξέρεις μόνο οι δολοφόνοι θα χαιρόντουσαν με μια τέτοια ανακοίνωση και η ιερόδουλη (ιερόδουλη όμως ΔΕΝ είσαι).;)

Προσωπικά δεν το λαμβάνω υπόψιν καθόλου. Δεν ανακοινώθηκε πριν ξεκινήσει το παιχνίδι και μια τέτοια ανακοίνωση από τη ΣΕ τώρα, από τη στιγμή που ξέρουμε πως είναι με το μέρος των δολοφόνων με κάνει να υποθέτω, πως κάποιοι έχουμε πετύχει μπίγκο!:D

Το πιο πιθανό είναι να ψηφίσω jrot6 σήμερα.. οι αμέσως επόμενοι στη λίστα μου είναι η Niyia και ο fandago.



Θοδωρή, τι έχεις κάνει στο όνομά σου και δεν boldάρεται;:worry: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χμμμ...εγω θα ψηφισω τη Λορελαι...αυτο το ποστ της εμοιαζε σα να προσπαθει να απολογηθει και να προστατεψει τον jrot...
O fandago ταιριαζει απιστευτα για ιεροδουλη..καπως ετσι τα ελεγε οταν ηταν σε ενα προηγουμενο παιχνιδι και ημουν τοτε δολοφονα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Εγώ θα ψηφίσω Bill_Slayer σήμερα. Έτσι, φαίνεται αρκετά ύποπτος στα μάτια μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγώ θα ψηφίσω Bill_Slayer σήμερα. Έτσι, φαίνεται αρκετά ύποπτος στα μάτια μου...

Τι λες?!
Ποιο ακυρη ψηφος δεν υπαρχει...σου φαινεται υποπτος αυτος και οχι καποιος αλλος ε?!
τς τς τς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγώ βαριέμαι να κάνω ολική αναφορά οπότε θα αρκεστώ στα πρόσωπα που μου κινούν ενδιαφέρον

Niyia, VKEy: Κοινό χαρακτηριστικό τους ότι ποστάρουν σπάνια και συνήθως φτάνουν μέχρι το τέλος, μπορεί να είναι άνετα μια από τις δύο

fandago: Βιάστηκε να κατηγορήσει τον vendetta και η πρώιμη σύγκρουση με την Ηρώ δείχνει ότι μπορεί να υπάρχει ρόλος εκεί. Τώρα ποιος τι θα δείξει :P

resident evil, jrot6: καλή επιλογή για δολοφόνοι μιας και είναι ενεργοί παίχτες όταν παίζουν και δεν ήταν δολοφόνοι από όσο θυμάμαι

Οι υπόλοιποι όσο θα περνούν οι ώρες θα μου φαίνονται όλο και πιο ύποπτοι αν δεν γράφουν.

Αυτα σου ειχαν κινησει το ενδιαφερον και πας και ψηφιζεις Σλειερ?!
Μας δουλευεις παλι ετσι?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Με εξαίρεση τον fandago που τον υποπτεύομαι απλώς για ρόλο, οι υπόλοιποι ήταν αποτέλεσμα της πεποίθησης ότι δεν έχουν επιλεγεί τυχαία οι ρόλοι. Αφού η Youki είπε ότι έχουν επιλεγεί τυχαία (και ελπίζω να το εννοεί :P) δεν υπάρχει λόγος να μείνω σε αυτό.

Για την ακρίβεια υποπτεύομαι fandago, Bill Slayer και Κακή Επιρροή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη:

  1. Bill_Slayer
  2. dooo: Resident Evil
  3. fandago
  4. fantasmenos: Bill_Slayer
  5. Ηρώ: jrot6
  6. jrot6
  7. Κακή Επιρροή
  8. Lorelai
  9. Neraida: Lorelai
  10. Niyia
  11. pitg21
  12. Resident Evil
  13. vendetta
  14. Vkey
  15. xanp: jrot6

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
jrot6------> 2
Resident Evil---->1
Lorelai----->1
Bill_Slayer----->1



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά



(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Με εξαίρεση τον fandago που τον υποπτεύομαι απλώς για ρόλο, οι υπόλοιποι ήταν αποτέλεσμα της πεποίθησης ότι δεν έχουν επιλεγεί τυχαία οι ρόλοι. Αφού η Youki είπε ότι έχουν επιλεγεί τυχαία (και ελπίζω να το εννοεί :P) δεν υπάρχει λόγος να μείνω σε αυτό.

Για την ακρίβεια υποπτεύομαι fandago, Bill Slayer και Κακή Επιρροή.

Αφού κατά τα λεγόμενά σου είναι τυχαίοι οι ρόλοι πως μπορείς και υποπτεύεσαι;;;Και καλά τον fandago, την ΚουΕ από που το συμπέρανες ;;από τα ποστ της φαντάζομαι ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Φαντ....δεν ξερω τι εχεις παθει απο τοτε που μας ειχες χορεψει ολους στο ταψι, αλλα καρφωνεσαι πλεον απο την αρχη....εισαι πολυ υποπτος...διαφορετικα πολυ αφελης....(για το 2ο εχω τις απιστευτες αμφιβολιες μου:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Για να μην αναφερω Φαντ οτι στο πρωτο σου ποστ αλλους θεωρουσες υποπτους!
(και ναι κραταω και εγω πινακακι:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Χμμμ...εγω θα ψηφισω τη Λορελαι...αυτο το ποστ της εμοιαζε σα να προσπαθει να απολογηθει και να προστατεψει τον jrot...
O fandago ταιριαζει απιστευτα για ιεροδουλη..καπως ετσι τα ελεγε οταν ηταν σε ενα προηγουμενο παιχνιδι και ημουν τοτε δολοφονα....

Ειληκρινα ο,τι ναναι. Να απολογηθω; :knife: Ειληκρινα πες μου που ακριβως απολογουμαι και κυριως, για ποιο πραγμα.
Εσυ το βρισκεις λογικο να ειναι υποπτος ο Jrot απο 3-4 ατομα χωρις να εχει μιλησει δηλαδη. Whatever.
Δυσκολο να πιστεψω οτι ολα αυτα δεν τα λες επιτηδες. Αλλα θα προσπαθησω να πεισω τον εαυτο μου για τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μη δίνετε αφορμή στα δολοφόνια να εκμεταλλευτούν αυτό το "λάθος" του fantasmenos.
Μην του την πέφτετε όλοι μαζί.
Κρατήστε επιφυλάξεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δυσκολο να πιστεψω οτι ολα αυτα δεν τα λες επιτηδες. Αλλα θα προσπαθησω να πεισω τον εαυτο μου για τωρα.

Ω ναι ειμαι και εγω υποπτη....αχχχ.....μη λες τετοια, μη λες τετοια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Είμασταν μαζί δολοφόνοι πριν δύο γύρους και για αυτό είμαι σχεδόν βέβαιη ότι δεν ξαναείναι.
Ελπίζω πλέον που δηλώθηκε ότι είναι τυχαία η επιλογή να αναθεωρήσεις τις απόψεις σου ;)
Επίσης fandago πολύ επιθετικά δεν ξεκίνησες; Με το καλημέρα είμαστε και δολοφόνοι; Επειδή εκφράσαμε μια πρώτη εκτίμηση του πως θα μπορούσαν να έχουν κατανεμηθεί οι ρόλοι;
Καθόλου επιθετικά, ίσα ίσα που έκανα ακριβώς αυτό που κάνατε και εσείς... εκτιμήσεις :)
Θοδωρή και εμένα με προβληματίζει το ότι παρεξηγήθηκες τόσο από τις εκτιμήσεις της Ηρούς μιας και το συνηθίζει να λέει στην αρχή ποιούς θεωρεί πιθανούς δολοφόνους...
Παρεξηγήθηκα; :confused:
Γιατί λες πράγματα για μένα που δεν ισχύουν; Ούτε παρεξηγήθηκα, ούτε έβγαλα δολοφόνους. Αλλά μάλλον σου αρέσει το γεγονός ότι κατηγορήθηκα και έχουν στραφεί οι υποψίες πάνω μου, γιατί έτσι ίσως δεν χρειαστεί να δολοφονηθώ ε; ;)
Υ.Γ. εγώ είμαι θερμός υποστηρικτής του να μην σε βγάλουμε έξω(γιατί είπες για την Ηρώ) από την αρχή σε όλα τα παιχνίδια, όπως και την Ηρώ μιας και χρειάζονται παίχτες που μιλάνε για να γίνεται παιχνίδι.
Δεν είμαι θερμός υποστηρικτής του να βγεις, αλλά δείτε τον που είναι δολοφόνος... Πόσο υποκριτικό... (που θα έλεγε και ο Buggs) :P
Οι ρόλοι είναι εντελώς τυχαίοι. Μα εντελώς!!! :)
Ναι καλά :P
Θοδωρή, τι έχεις κάνει στο όνομά σου και δεν boldάρεται;:worry: :P
Έχω πειράξει το σύστημα για να μην τραβάω την προσοχή. Σε βολεύει να πέφτουν τα φώτα πάνω μου ε; Έτσι δεν θα ασχολείται κανείς μαζί σου...
Χμμμ...εγω θα ψηφισω τη Λορελαι...αυτο το ποστ της εμοιαζε σα να προσπαθει να απολογηθει και να προστατεψει τον jrot...
O fandago ταιριαζει απιστευτα για ιεροδουλη..καπως ετσι τα ελεγε οταν ηταν σε ενα προηγουμενο παιχνιδι και ημουν τοτε δολοφονα....
Ο fandago κάνει αναγνωριστικές κινήσεις όπως σε κάθε παιχνίδι που δεν έχει ιδέα ποιος είναι ποιος. :)

Τουλάχιστον έχουν μιλήσει οι 11 από τους 15. Πιθανότατα κάποιος από τους 4 που δεν έχει ανοίξει το στόμα του να κρατάει χαμηλό προφίλ όπως είπαν κάποιοι :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top