Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγώ νόμιζα ότι ιερόδουλη ήταν η Youki.

Papas, μη σε πετύχω μπροστά μου.

εδιτ: ρουφιάνος και ιερόδουλη ποιούς γνώριζαν?

H ιεροδουλη (Βεντετα) γνωριζε την Ντου και την ΚΕ:P
Και ο Ρουφ (Bill) γνωριζε ΚΕ & Βεντετα, χωρις να ξερει ποιος ειναι ποιος....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Πάντως οι δολοφόνοι παίξανε πολύ καλά
(μαμάδες δε σας ξαναμιλάω) :pfff:

και, άσχετο, fandago μιλάμε είσαι πολύ έξυπνος άνθρωπος και πολύ καλός παίκτης, ρισπέκτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
α κερδίσαμε? :D
δεν ήξερα ότι κερδίζαμε έτσι :D


λοιπόν πρέπει να πω ότι δεν είμασταν σίγουροι αν η ιερόδουλη ήταν ο Vendetta ή η Youki
ξεκαθάρισε αυτό μόνο τώρα στο τέλος :P
κατά τα άλλα πρέπει να σας πω ότι μας βγήκε η ψυχή να βρίσκουμε κοινό χρόνο συνάντησης στο msn όπου τα καταφέραμε κι όλας μόνο μία φορά :P
το μόνο που κάναμε ήταν να μιλάω εγώ με τον Σαμ και μετά με τη dooo (τηλεφωνικά :mad: Φαντάγκο ναι :mad:..... :P)

νομίζω ότι είχαμε καλή "πολιτική" :P
οι προκυρήξεις, η πρώτη φτιάχτηκε από μένα με αγάπη για την Ηρούλα μου :D
η δεύτερη με αγάπη απ τον Σαμ για τον Φαντάγκο :D
και η τρίτη ήταν της τελευταίας στιγμής δική μου και της dooo τηλεφωνικά όταν στις παρά τέταρτο μας είπε η ΡΕ ότι δεν έχουν προκήρυξη μιας που ο Σαμ κοιμόταν :P

καλά ήταν.... αλλά δεν θέλω να ξαναμπώ δολοφόνα :P ήταν κουραστικό πολύ :P


Νομίζω δε ότι είναι καλό να μην παίξω ξανά άμεσα γιατί πλέον δεν θα με πιστεύετε ότι είμαι αθώα ότι κι αν λέω και θα με φάτε λάχανο αμέσως :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
axmmm.... έτσι ακριβώς όπως σας τάπανε...

Δολοφόνια congtrats!!!!

Α, ρε Bill.... σκάλωσες ανάποδα στους ρόλους :P

αντε... next round? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:eek::eek:

Πλακα μου κανετε οτι βαλατε τις 2 μανες για δολοφο?Αλλα μπραβο στον shaman...Ηταν η εκπληξη της βραδυας...

Aλλα ρε παιδια,εγω ειχα αποκλεισει την dooo για δολοφο,γτ σε αυτον τον γυρο ηταν καπως 'τραλαλι-τραλαλο'...

Την ΚΕ την ειχα κοψει καπως για καποιο ρολακι...

Και τον shaman δολοφο?Αααααα,για αυτο ο αγαπητος vendetta μου ελεγε στον α' γυρο γτ τουτο και γτ τ'αλλο...:P

papas...
Θέλω να σου μιλήσω τώρα που τελείωσε το παιχνίδι :)
Θεωρώ ότι κακώς δήλωσες την ιδιότητα σου κακώς θύμωσες κακώς είπες φεύγω και κακώς έστειλες και τα πμ που έστειλες ;)
Μέσα στα πλαίσια του παιχνιδιού είναι να κοντράρουμε, να πιέζουμε, να δείχνουμε θιγμένοι καθώς και θυμωμένοι
Εμένα ο ρόλος μου ως δολοφόνα σε αυτό το γύρο, μου επέβαλε να παίζω την συνεχώς θιγμένη και θυμωμένη όπως σε κάθε άλλο παιχνίδι στον παρελθόν ώστε να επιβιώσω
Επρεπε να βρω ένα "θύμα" ώστε να κοντράρω μαζί του και να βγάζω όλον αυτόν τον υποτιθέμενο θυμό.
Ε διάλεξα εσένα μιας που έδειξες πρόθυμος να με "εκνευρίσεις" ώστε να δεις τι έχω να πω όταν θα "εκραγώ" ;)

Μέσα στο παιχνίδι είναι όλα παιδιά... κι αν δεν το αντέχετε, απλά μην παίζετε
Papas, δεν έχει κάποιος κάτι μαζί σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
καλά ήταν.... αλλά δεν θέλω να ξαναμπώ δολοφόνα :P ήταν κουραστικό πολύ :P
Αυτό είναι προπαγάνδα για τα επόμενα παιχνίδια; :P

Δεν μπορούμε να δεσμευτούμε για τίποτα, ακόμα και δύο και τρεις συνεχόμενες φορές μπορεί να γίνει κάποιος δολοφόνος, εάν η θεά τύχη μιλήσει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Χάσαμε? :(

Μπράβο παλιοδολοφόνια, παίξατε καλά!
Δεν το πιστεύω ότι ήταν η dooo! Δεν την υποψιάστηκα στιγμή. Και την ΚΕ μόνο αφότου μάθαμε ότι ο Bill ήταν πολίτης.

Φανταγκο μπράβο σου πάντως. Είσαι πολύ καλός παίχτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
α επίσης να πω ότι όσο δύσκολο κι αν ήταν, η επιλογή Σαμ, Ντου και Κουε... ήταν ΘΕΪΚΗ και μπράβο στην ΣΕ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
ΚΕ,οταν βγηκα και ειπα φευγω,ειχα αγανακτησει απο τις δολοφονιες μεγαλων φαβορι....

ΜΕρικες φορες,νιωθω οτι καποια ατομα εχουν κατι προσωπικο μαζι μου...

Και μερικες φορες σκεφτομαι να μην ερχομουνα ποτε σε αυτο το σαιτ,γτ δεν θελω να χαλασω παρεες και τετοια :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
papas.... απλά λες βλακείες τώρα :P
μα τι θες να κάνουν οι δολοφόνοι? βγάζουν αέρα αυτούς που νομίζουν ότι θα τους βοηθήσουν να κερδίσουν!
σκοπός του παιχνιδιού είναι να κερδίσουν... και η κάθε ομάδα κάνει ό,τι μπορεί για να κερδίσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
:P

Το ξερω αυτο που λες ΚΕ....

Αλλα εγω σε νομιζα για ιεροδουλη ή κατι τετοιο...

Αλλα τον shaman πως τον αντεξατε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ε για καλή μου τύχη νόμιζες λάθος κι εγώ το εκμεταλλεύτηκα :P
να αφήσεις λοιπόν τις χαζομάρες... οκ?


ο Σαμ είναι γαμώ τα πιδιά και είχαμε και γαμάτη συνεργασία.
Νι έπρεπε να το πω κι αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ευτυχώς που τελείωσε γρήγορα αυτός ο γύρος να αρχίζουμε και τον επόμενο.:PΟι δολοφόνοι έπαιξαν πολύ καλά πάντως.;)
ΥΓ:ποιος είναι ο Σαμ?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ο shaman ρε.... "μάστορα". :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Α οκ.Θα πρέπει να χάρηκε που μπήκε δολοφόνος.:alljumpy::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
ο Σαμ είναι γαμώ τα πιδιά και είχαμε και γαμάτη συνεργασία.
Νι έπρεπε να το πω κι αυτό :P

Συκοφαντίες.


Μάστορες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
ε για καλή μου τύχη νόμιζες λάθος κι εγώ το εκμεταλλεύτηκα :P
να αφήσεις λοιπόν τις χαζομάρες... οκ?


ο Σαμ είναι γαμώ τα πιδιά και είχαμε και γαμάτη συνεργασία.
Νι έπρεπε να το πω κι αυτό :P

Ακομη και αν της αφησω,δεν θα μπορεσω να παιξω σε αλλον γυρο:):)

Ο σαμαν για μια φορα οτι ειπε ηταν reality...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ΚΕ,οταν βγηκα και ειπα φευγω,ειχα αγανακτησει απο τις δολοφονιες μεγαλων φαβορι....

ΜΕρικες φορες,νιωθω οτι καποια ατομα εχουν κατι προσωπικο μαζι μου...

Και μερικες φορες σκεφτομαι να μην ερχομουνα ποτε σε αυτο το σαιτ,γτ δεν θελω να χαλασω παρεες και τετοια :(

Bρε συ papas ένα παιχνίδι είναι.Λογικό είναι κάποιοι να "φανατίζονται" (μέσα σε όρια) , μην τα παίρνεις τόσο προσωπικά.Κι εσύ μερικές φορές παρουσιάζεις ένα στυλάκι στον τρόπο παιχνιδιού που τραβάει αντιπαράθεση βρε παιδί μου.Δεν έχει κανένας τίποτα προσωπικό μαζί σου , μην το παίρνεις έτσι.
Βλέπεις η ΚουΕ πώς παθιάζεται;Πολλές φορές λέει διάφορα , αλλά αυτά μένουν στο παιχνίδι.Και μην ακούω βλακείες ότι χαλάς παρέες.


Στα του παιχνιδιού τώρα , όντως μπέρδεψα ιερόδουλη και δολοφόνο.:redface: Μου είχαν δώσει ΚουΕ και vendetta , χωρίς να ξέρω ποιος είναι ιερόδουλη και ποιος δολοφόνος.Από τον τρόπο παιχνιδιού πόνταρα στο vendetta αλλά τελικά έκανα λάθος.Για τη doo και shaman ούτε που τους υποψιάστηκα.Για άλλη μια φορά ο fandago είχε δίκιο μάλλον , αλλά μετά τα ποστ της Youki τον πέρασα για δολοφόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ακομη και αν της αφησω,δεν θα μπορεσω να παιξω σε αλλον γυρο:):)
επειδή θα (ξανά)τσαντιστώ και το shopping therapy με είχε ηρεμήσει, προσωπικά δεν αναλαμβάνω ξανά ΣΕ εγώ [όποτε κάνω ξανά κέφι να ασχοληθώ με το παιχνίδι θα δηλώνω συμμετοχή ως παίκτρια) οπότε οποιοσδήποτε μπορεί να παίξει.

αυτά

=================================


επίσης τα εύσημα στη Neraida που πρότινε τον Σαμ :P σε αυτό το συνδυασμό (εγώ τον είχα στο μυαλό μου με Molka κ Corpse ως εναλλακτική επιλογή :P) ο οποίος προέκυψε indeed άκρως επιτυχυμένος :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ΧΟΧΟΧΟ, φάγατε σκόνη μικρά πολιτάκια!!!!!!

σε αυτό το σημείο θα πρέπει να σας αναφέρω ότι ο σάμαν κάνει κλακέτες :bleh:

μου το εκμυστηρεύθηκε κι εγώ του υποσχέθηκα ότι θα σας το πω.

νι-κή-σα-με! νι-κή-σα-με!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top