Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ δεν επανέλαβα ότι εσύ και η Φοίβη είστε δολοφόνοι (εννοώ το μπολνταρισμένο)...Το έχω δεδομένο και απλώς παρέθεσα την κουβέντα που είχα πει και από την οποία και οι δύο σας πιαστήκατε...Δεν είπα κάτι καινούργιο αλλά μάλλον δεν το πρόσεξες...:whistle:


Το έχεις δεδομένο ε, οτι είμαστε και οι δυο δολοφόνοι; Αμά ψάξω και σε βρώ στην Σκιάθο θα δεις τι έχεις να πάθεις!!!! :P:P:P

Απλά μην είσαι ΤΟΣΟ σίγουρος, τουλάχιστον όσον αφορά εμένα!


Φοιβη... δεν καταλαβαίνω μόνο κάτι
γιατί μόνο εγώ έχω κατηγορηθεί για δολοφόνα που δε με ενδιαφέρει να βρω τον δολοφόνο όταν ψήφισα πάπας για τους ίδιους λόγους με σένα κι όχι κι εσύ?
πως και δεν σε έχουν πιάσει κι εσένα στο στόμα τους ο Bill και ο fantago?
Γιατί εσένα σε υποστηρίζει ο Bill Για το ίδιο πράγμα που κατηγορεί εμένα?

νομίζω ότι σαν να άρχισαν σιγά σιγά να ξεδιαλύνονται κάποια πράγματα...


Σωστή η απορία σου αλλά εμένα ρωτάς για αυτό; Εγώ πρέπει να σου αποαντήσω επειδή ΑΥΤΟΙ δεν με κατηγορούν; :worry:

Ως προς τι ξεδιαλύνονται τα πράγματα; :hmm: Για να καταλάβω και εγώ δηλαδή! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ξεδιαλύνονται στο ποιος έχει πηγαδάκια....
οι πολίτες είναι ο καθένας για τον εαυτό του και δεν εμπιστεύονται κανένα...

πως γίνεται και ο Βιλλ με τον φαντάγκο να είναι κολλητάρια και να μη σε κατηγορουν για το ίδιο που κατηγορούν εμένα?

τα συμπεράσματα είναι για να τα βλεπουν όλοι
κι εγω είπα απλά ότι θα σε προσέχω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Το έχεις δεδομένο ε, οτι είμαστε και οι δυο δολοφόνοι; Αμά ψάξω και σε βρώ στην Σκιάθο θα δεις τι έχεις να πάθεις!!!! :P:P:P

Απλά μην είσαι ΤΟΣΟ σίγουρος, τουλάχιστον όσον αφορά εμένα!

Όσον αφορά το πρώτο...:D:D:D:D

Όσον αφορά το δεύτερο...Όσον αφορά τον Bill;;;;)

Έντιτ : Ελπίζω να μην μπερδεύτηκες από τις πολλές αναφορές...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από vendetta:
Κάτι μου θυμίζει αυτός ο τρόπος παιχνιδιού...Ναι τώρα θυμήθηκα...Κάπως έτσι έπαιζα κι εγώ όταν ήμουνα δολοφόνος...Όχι στον προηγούμενο γύρο αλλά στο γύρο που ήμασταν μαζί δολοφόνοι...Για τρίτη, λοιπόν, συνεχόμενη φορά επιμένεις και με ψηφίζεις...Τις δύο πρώτες φορές εντελώς άκυρα και αυτήν την τελευταία φορά τουλάχιστον παρέθεσες και μερικά λογάκια μου...
Το ένστικτο του αστυνόμου Μπέκα.8)
Αρχική Δημοσίευση από vendetta:
Εν τω μεταξύ δεν επανέλαβα ότι εσύ και η Φοίβη είστε δολοφόνοι (εννοώ το μπολνταρισμένο)...Το έχω δεδομένο και απλώς παρέθεσα την κουβέντα που είχα πει και από την οποία και οι δύο σας πιαστήκατε...Δεν είπα κάτι καινούργιο αλλά μάλλον δεν το πρόσεξες...:whistle:
Τέλος στον προηγούμενο γύρο ήμουνα δολοφόνος...Χρησιμοποίησα την Ηρώ και τις υποψίες της για λίγο περισσότερο χρόνο στο παιχνίδι...Και μάλιστα το ανέφερα ξεκάθαρα και στο τέλος του παιχνιδιού...Λες τώρα να είμαι πάλι δολοφόνος και να το χρησιμοποίησα και παλι το κολπάκι;;; Είπαμε καρφώνομαι εύκολα αλλά όχι και τόσο πολύ εύκολα...
Από τον προηγουμενο γύρο έμαθες κάποια πράγματα όπως φαίνεται.
Δεν έχεις την επιθετικότητα να βρεις δολοφόνους , η στάση σου είναι διαφορετική και με βάση αυτά που έχω παραθέσει σε προηγούμενο ποστ μου τραβάς της υποψίες και θα επιμένω.

Αρχική Δημοσίευση από vendetta:
Να πω και κάτι άλλο...Οι "ισχυρές" υποψίες σου κλίνουν προς τα μένα σύμφωνα με τα όσα παρέθεσες πιο πάνω...Δηλαδή εγώ εδώ μέσα σύμφωνα με τα όσα έχω πει είμαι ο μεγαλύτερος ύποπτος για σένα...Δε σου έχει κάνει δηλαδή από όλους τους υπόλοιπους συμμετέχοντες τίποτα άλλο εντύπωση;;;Πολύ επιλεκτικά αποφασίζεις για τους υπόπτους σου...:hmm::hmm::hmm:
Tώρα μπήκε και η Κουε..Eπίσης αν έχεις δει παρακολουθώ στενά τη dooo.:P

όχι χαρά μου... δε θα μπορούσα
εγώ έχω αναφέρει όλα κι όλα δύο ονόματα
τον papas ως εκνευριστικό πολίτη (?) και είπα ότι οκ.. μην το δένουμε κι όλας ότι είναι πολίτης
ότι λέω και για τον shaman και το έχω πει αυτό στο παρελθόν και το λέω συνεχώς ότι ΚΑΝΕΝΑΣ δεν είναι υπεράνω υποψίας
καθώς και τον φαντασμενο για μία του ατάκα που οκ το παραδέχομαι ότι έχω σκαλώσει
Απόπειρα συμπεριφοράς ως κανονικός πολίτης είναι αυτο;:whistle::P


όσο περνάει η ώρα όμως τόσο εσύ και ο fantago φαίνεστε να μην κανετε και πολυ καθαρό παιχνίδι
κάνετε support ο ένας στον άλλον με μία λίστα με ονόματα με μεγάλη σιγουριά που τέτοια σιγουριά μόνο ένας δολοφονος ή ιερόδουλη ή έστω ρουφ θα μπορούσε να έχει
επειδή όμως είσαστε πολύ τακίμια δεν μπορεί να είσαστε ρουφ καθότι υποστηρίζετε τα ίδια πράγματα
Πού φαίνεται ότι δεν κάνω καθαρό παιχνίδι και πού το support με το fandago;
κοινώς γνωρίζετε με σιγουριά τα ίδια πράγματα.... όπως ένας δολοφόνος και μία ιερόδουλη
το θέμα είναι ποιος είναι ποιος
Θα καρφωνόταν ποτέ έτσι ο fandago;

Φοιβη... δεν καταλαβαίνω μόνο κάτι
γιατί μόνο εγώ έχω κατηγορηθεί για δολοφόνα που δε με ενδιαφέρει να βρω τον δολοφόνο όταν ψήφισα πάπας για τους ίδιους λόγους με σένα κι όχι κι εσύ?
πως και δεν σε έχουν πιάσει κι εσένα στο στόμα τους ο Bill και ο fantago?
Γιατί εσένα σε υποστηρίζει ο Bill Για το ίδιο πράγμα που κατηγορεί εμένα?
Γιατί από ότι φαίνεται δεν είσαι δολοφόνα , αλλά ούτε και καθαρός πολίτης.:hmm:

νομίζω ότι σαν να άρχισαν σιγά σιγά να ξεδιαλύνονται κάποια πράγματα...
Ω ναι..

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή:
λοιπόν νομίζω ότι πλέον η ψήφος μου είναι κατασταλαγμένη

Bill από μένα για σήμερα και σειρά έχει ο Fandago ή η Φοίβη.. θα δείξει
Φοίβη σε προσέχω... είσαι στη λίστα μου :P
Και τώρα έρχεται η λίστα με άτομα που δεν έχουν τραβήξει τόσο τις υποψίες.ΚουΕ μου καρφώνεσαι..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Θα καρφωνόταν ποτέ έτσι ο fandago;


αμ πες μου ντε ότι οι "καλοί" παίχτες (fandago) είναι πάντα και καλοί και αθώοι πολίτες και οι "κακοί" (εγώ πχ) είναι δολοφόνοι....

δλδ το επιχείρημα είναι το ποσο καλός παίχτης είναι κάποιος για να να είναι αθώος...

μα με αυτό που λες θα πρέπει να εμπιστευόμαστε τυφλά τους καλούς παίχτες και να την ΠΑΤΑΜΕ όπως την είχε ΠΑΤΗΣΕΙ και η Ηρώ που με πάθος υποστήριζε τον φαντάγκο όταν αυτός ήταν ιερόδουλη

πολύ ενδιαφέροντα Bill όλα αυτά...
και ξαναλέω.. δεν είδα κανένα άλλο "ζευγάρι" παιχτών να υποστηρίζεται τόσο επίμονα...
πως βάζεις το χέρι σου στη φωτιά για τον fandago? πες μας δλδ τι είναι αυτό που ξέρεις και δεν το ξέρουμε κι εμείς ώστε να ψηφίσουμε κι εμείς αυτούς που λέτε (κι εμένα μέσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Το ένστικτο του αστυνόμου Μπέκα.8)

Από τον προηγουμενο γύρο έμαθες κάποια πράγματα όπως φαίνεται.
Δεν έχεις την επιθετικότητα να βρεις δολοφόνους , η στάση σου είναι διαφορετική και με βάση αυτά που έχω παραθέσει σε προηγούμενο ποστ μου τραβάς της υποψίες και θα επιμένω.

Ο αστυνόμος Μπέκας έχει και κανένα στοιχείο...Δεν πάει και "ψηφίζει" τον πρώτο τυχόντα...
Αυτό ήταν...Θα δανειστώ τα playmobil του Τεό...:P:P:P

Δεν έχω επιθετικότητα;;;:worry:
Η στάση μου είναι διαφορετική;;; Ίσως γιατί η ΣΕ είπε να μη με βάλει δολοφόνο για αυτή τη φορά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μου επιτρέπετε να δουλέψω τώρα ελπίζω ε?
άντε γιατί μόλις έφαγα κι ένα κωλόβισμα στη δουλειά :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
πως γίνεται και ο Βιλλ με τον φαντάγκο να είναι κολλητάρια και να μη σε κατηγορουν για το ίδιο που κατηγορούν εμένα?
Πού ακριβώς φαίνομαι κολλητάρι με το fandago;:confused:

Όσον αφορά το πρώτο...:D:D:D:D

Όσον αφορά το δεύτερο...Όσον αφορά τον Bill;;;;)

Έντιτ : Ελπίζω να μην μπερδεύτηκες από τις πολλές αναφορές...:P
Aντέχει.:P



Αρχική Δημοσίευση από Kακή Επιρροή:
αμ πες μου ντε ότι οι "καλοί" παίχτες (fandago) είναι πάντα και καλοί και αθώοι πολίτες και οι "κακοί" (εγώ πχ) είναι δολοφόνοι....

δλδ το επιχείρημα είναι το ποσο καλός παίχτης είναι κάποιος για να να είναι αθώος...

μα με αυτό που λες θα πρέπει να εμπιστευόμαστε τυφλά τους καλούς παίχτες και να την ΠΑΤΑΜΕ όπως την είχε ΠΑΤΗΣΕΙ και η Ηρώ που με πάθος υποστήριζε τον φαντάγκο όταν αυτός ήταν ιερόδουλη

πολύ ενδιαφέροντα Bill όλα αυτά...
και ξαναλέω.. δεν είδα κανένα άλλο "ζευγάρι" παιχτών να υποστηρίζεται τόσο επίμονα...
πως βάζεις το χέρι σου στη φωτιά για τον fandago? πες μας δλδ τι είναι αυτό που ξέρεις και δεν το ξέρουμε κι εμείς ώστε να ψηφίσουμε κι εμείς αυτούς που λέτε (κι εμένα μέσα)
Βλέπεις πουθενά να βάζω το χέρι μου στη φωτιά;
Μου έχετε τραβήξει τις υποψίες και με κάθε ποστ τις ενισχύετε.
Δεν είπα πουθενά ότι εμπιστεύομαι τυφλα τον fandago.Θα μπορούσε καλλιστα να ειναι δολοφόνος αλλά αυτή τη στιγμη δεν κανει τόσο μπαμ όσο ο κύριος βεντεττα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
αμ πες μου ντε ότι οι "καλοί" παίχτες (fandago) είναι πάντα και καλοί και αθώοι πολίτες και οι "κακοί" (εγώ πχ) είναι δολοφόνοι....

δλδ το επιχείρημα είναι το ποσο καλός παίχτης είναι κάποιος για να να είναι αθώος...

μα με αυτό που λες θα πρέπει να εμπιστευόμαστε τυφλά τους καλούς παίχτες και να την ΠΑΤΑΜΕ όπως την είχε ΠΑΤΗΣΕΙ και η Ηρώ που με πάθος υποστήριζε τον φαντάγκο όταν αυτός ήταν ιερόδουλη

πολύ ενδιαφέροντα Bill όλα αυτά...
και ξαναλέω.. δεν είδα κανένα άλλο "ζευγάρι" παιχτών να υποστηρίζεται τόσο επίμονα...
πως βάζεις το χέρι σου στη φωτιά για τον fandago? πες μας δλδ τι είναι αυτό που ξέρεις και δεν το ξέρουμε κι εμείς ώστε να ψηφίσουμε κι εμείς αυτούς που λέτε (κι εμένα μέσα)
Όποιος μετά από αυτό το ποστ της ΚΕ συνεχίζει να τη θεωρεί ύποπτη ή που δεν κάνει για ντετέκτιβ ή που δεν είναι πολίτης.
Να θυμάστε πάντα ότι ο Φάνταγκο μπορεί πάρα πολύ εύκολα να μας παραπλανήσει ακριβώς γιατί είναι πάρα πολύ καλός παίχτης. Επίσης που είναι πριν τη δολοφονία των 1? Χτες αν θυμάμαι καλά δεν είχε ψηφίσει ως εκείνη την ώρα παρόλο που το πρωί ήταν μέσα. Το ίδιο και σήμερα. Δεν φαίνεται να φοβάται ότι θα τον σκοτώσουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Έριξα κι ένα flash back..

Κι άλλα να πει;;;Είπε ήδη αρκετά για πρώτο γύρο...:)
Να παρατηρήσω μόνο δύο πραγματάκια όμως...
Αλήθεια shaman ήσουνα ποτέ δολοφόνος;;;:hmm:
Και papas γιατί ειδικά ο shaman να σου μιλήσει;;;Ήταν ποτέ τόσο πολύ ομιλητικός και δε θυμάμαι;;;:hmm:
Στρέφουμε την προσοχή στο shaman από την αρχή;

είμαι ανάμεσα σε Vendetta και Bill
τον Vendetta επειδή του το έχω τάξει :pfff:
και τον Bill επειδή η αλήθεια είναι ότι έχει γενικώς περίεργη συμπεριφορά :hmm:
Η ΚουΕ υποψιαζεται τον vendetta και στην πορεία άλλα λέει κι άλλα κάνει..ή μάλλον τον ψηφίζει , αλλά ψηφίζοντας τα ποστ του.:P

Εδώ είμαι και μόλις ξύπνησα με ένα κεφάλι καζάνι :/:

Λοιπόν χωρίς να κάνω παραθέσεις γιατί τέτοια ώρα, τέτοια λόγια θα πω ποιους αποκλείω με αυτά τα ποστ που διάβασα για δολοφόνους:
vendetta
youki
fandago
tetragrammaton
Bill
papas

Μου κάνει εντύπωση που τις περισσότερς ψήφους τις έχουν ο Bill και ο papas, γιατι ΔΕΝ κάνουν για δολοφόνοι.
Μήπως και η Ηρώ ήταν μαζί μου δολοφόνα;:whistle:


Επίσης fand πρόσεξα ότι στον πρώτο γύρο ψήφισες shaman.
Αν και από ότι είδα υπηρχε καποια υποτυπωδης αιτιολόγηση , κάτι δε μου κάθησε καλά.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ξεδιαλύνονται στο ποιος έχει πηγαδάκια....
οι πολίτες είναι ο καθένας για τον εαυτό του και δεν εμπιστεύονται κανένα...

πως γίνεται και ο Βιλλ με τον φαντάγκο να είναι κολλητάρια και να μη σε κατηγορουν για το ίδιο που κατηγορούν εμένα?

τα συμπεράσματα είναι για να τα βλεπουν όλοι
κι εγω είπα απλά ότι θα σε προσέχω :P


Έλα μου ντε; Δεν πιστεύω πάντως οτι είναι και οι 2 δολοφόνοι, μπορεί ιερόδουλος ο ένας και δολοφόνος ο άλλος ή μόνο ο ένας από τους 2 να είναι ο κακός! Δεν πιστεύω δηλαδή οτι θα καρφώνονταν τόσο πολύ!

Πάντως σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση δεν έχουν κερδίσει την δικιά μου εμπιστοσύνη! ;)


Όσον αφορά το πρώτο...:D:D:D:D

Όσον αφορά το δεύτερο...Όσον αφορά τον Bill;;;;)

Έντιτ : Ελπίζω να μην μπερδεύτηκες από τις πολλές αναφορές...:P


Όσον αφορά τον Bill; Που θες να ξέρω; Δεν λέω οτι είναι αθώος!

Χαχαχα! Όχι δεν μπερδεύτηκα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Γτ ομως ο μπιλ να εχει ενα πινακακι και ο fandago να το εμπιστευεται πιστα?(βλεπε α΄ γυρο με το πρωτο πινακακι αλλα αναβαθμισμενο απο τον fandago)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγώ αγαπητέ Φάνταγκο διάβασα ξανά όπως κι εσύ όλα τα ποστ και ούτε εσύ με πείθεις. Ιδιως δε α) το ότι και πάλι στρέφεσαι εναντίον μου επειδή δεν συμμετέχω όσο στα προηγούμενα παιχνίδι ένω έχω ήδη πει ότι έχω πάρα πολύ δουλειά και ενώ και άλλοι παίχτες έχουν ακριβώς την ίδια συμπεριφορά, μου κάνει άκρως ύποπτο. β) Ακόμα πιο ύποπτο είναι το ότι με το που σου ανέφερα ότι θα μπορούσε ο Σαμαν να είναι δολοφόνος αυτή την φορά και να είναι η έκπληξη της ΣΕ, αμέσως έσπευσες να τον κατηγορήσεις και να τον ψηφίσεις. Προφανώς για να κερδίσεις την εμπιστοσύνη μου. Ομως δεν τσιμπάω πια, τα χω μάθει τα κολπάκια σου!

Ήλπιζα ότι δεν θα φτάναμε ποτέ σε αυτό το σημείο, αλλά δεν μου αφήνεις άλλη επιλογή [Μαρθα βουρτση mode off]:P
Φανταγκο απο μένα για σήμερα.

Youki με κάνεις και σκέφτομαι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Καλά σου κάνω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ο φανταγκούλης είναι πολύ καλός παίχτης, καμία αντίρρηση. Μόνο που είναι καλός και σαν πολίτης (βάζω και 'ρουφ' και 'πουτ' εδώ) και σαν δολοφόνος. Εγώ πάντως δε μπορώ να βγάλω συμπέρασμα γι'αυτόν ακόμα...θα δείξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλά σου κάνω! :P

Ναι αλλά αν τελικά έχουμε δολοφόνια τους vendetta , fandago και την Κουε ιερόδουλο , ποιος είναι ο τρίτος δολοφόνος;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:
  1. Bill : vendetta
  2. dooο : tetragrammaton
  3. fandago :
  4. fantasmenos : vendetta
  5. Κακή Επιρροή : Bill
  6. Μolka :
  7. papas :
  8. Phoebe : papas
  9. shaman :
  10. Tetragrammaton :Phoebe
  11. vendetta :
  12. Youki : fandago

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης
:P

vendetta 2
fandago 1
papas 1
tetragrammaton 1
Phoebe 1
Bill 1

Απουσίες
Molka 1

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Corpse Bride #158 ψηφοφορία (πολίτης)
  2. Ηρώ #227 δολοφονία (πολίτης)
  3. Palladin #269 ψηφοφορια (?)
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Υπενθυμίζω ότι την Πέμπτη, θα μάθετε την ιδιότητα του ΜVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Ουφ, τελικά έχω πρόβλημα με αυτό το παιχνίδι online. Δεν θέλω να κατηγορήσω κανέναν γιατί μετά αν αποδειχθεί αθώος έχω τύψεις.:redface:
























Κάνας ψυχολόγος ρε παιδιά; Κάτι δεν πάει καλά!:worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ναι αλλά αν τελικά έχουμε δολοφόνια τους vendetta , fandago και την Κουε ιερόδουλο , ποιος είναι ο τρίτος δολοφόνος;:hmm:
Καταρχάς εμένα ο vendetta δεν μου κάνει για δολοφόνος. Και η ΚΕ δεν μου κάνει για ιερόδουλη.
Επομένως και αν υποθέσουμε ότι η Κορπς ήταν απλός πολίτης θα μπορούσε να είναι ιερόδουλη η φοίβη ή και εσύ! Κοίτα να δεις....θα μπορούσατε να είστε ακόμα και δολοφόνοι!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top