Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ναι αλλά η Re πήγε να με πάρει στο λαιμό της χωρίς να ξέρει αν είμαι δολοφόνα :mad:
Γιαυτό και τη θεωρούσα Ιερόδουλη αρχικά και μα παραπλάνησε :mad:

:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Καλά φαντασμένε μέχρι και την παρασκευή σε είχαμε για ιερόδουλη μετά νομίζαμε ότι ήταν ο φανταγκο και μόλις την Κυριακή καταλάβαμε ότι ήταν η γιουκι.....Μπράβο στους πολίτες αν και η ρουφιάνα Αθηνά έκανε τέλεια την δουλειά της μιας και μας έδωσε όσους ήξερε ενώ εν αντιθέσει η ιερόδουλη ήταν αφανής και ανύπαρκτη οπότε παίζαμε χωρίς βοήθεια και μάλιστα με 3 έξω από την αρχή...και μέχρι εδώ που φτάσαμε πάλι καλά να λέμε.

έντιτ: τελευταία φορά που έπαιξα πάντως...ίσως και να ξαναπαίξω αλλά θα το σκεφτώ πολύ πλέον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
εγώ ήξερα τους vendetta, Bill_slayer και xanp... ελπίζω να μην έχετε παράπονο.. στο πιάτο σας τους έδωσα κι ας μου λέγατε ότι δεν παίζω καλά :pfff::pfff::pfff:

η youki τους vendetta, xanp και tetra

και η kalypso ήταν η "κρυφή" δολοφόνος :)
όχι, πολύ καλά έπαιξες!
και κατάλαβες και τον tetra;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δολοφόνοι: vendetta, Bill_Slayer, xanp, Tetragrammaton και Kalypso

ρουφιάνα: εγώ :P

ιερόδουλη: Youki

:)


αγαπητή ΣΕ... θέλω να μάθω αν αυτή η ομάδα προέκυψε ΟΝΤΩΣ από κλήρωση
:P:P:P:P:P:P
αν ναι... τι να πω... :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καλά Resident παράπονο όχι δεν έχουμε.. ήουν η πιο ξεκάθαρη ρουφιάνα ever (τουλάχιστον σε όσα παιχνίδια έχω συμμετάσχει εγώ)

Αν δεν το έκανες, η φύση αυτού του παιχνιδιού (επιλογή ρόλων τυχαία) θα μας δυσκόλευε πολύ.. να βγάλουμε δολοφόνους, τουλάχιστον από τους πρώτους γύρους!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
πάντως να πω την αμαρτία μου την καλυψω πολύ δύσκολα θα την υποψιαζόμουν... Δλδ, όταν μου τους είπε η Ρηνούλα για να μπορώ να κάτσω ΣΕ, το πρώτο πράγμα που είπα ήταν "που την κατάλαβε η Palladin? Απίστευτο! :eek:"

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
έντιτ: τελευταία φορά που έπαιξα πάντως...ίσως και να ξαναπαίξω αλλά θα το σκεφτώ πολύ πλέον

?

Η αιτία? Εντάξει την επόμενη φορά θα παίξω καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
?

Η αιτία? Εντάξει την επόμενη φορά θα παίξω καλύτερα.


υποψιάζομαι γιατί κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού σφαζόμαστε και κάποιες φορές λέγονται και χοντράδες? :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
βλέπω CSI, γι αυτό:slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
υποψιάζομαι γιατί κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού σφαζόμαστε και κάποιες φορές λέγονται και χοντράδες? :hehe:

Ε, ναι! Με έβγαλες εγκληματία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Σε αυτό το γύρο με έβγαλαν νωρίς.. άρα αποφύγατε τα μαλλιοτραβήγματα! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πάντως η ΡΕ με μπέρδεψε όταν κάπου με ανέφερε...
Αλλά οκ...μετά πείστηκα για την ρουφιανιά της... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ε, ναι! Με έβγαλες εγκληματία...
ρε .... εσύ έχεις ακούσει τα περισσότερα πό μένα τουλάχιστον :redface::P

Σε αυτό το γύρο με έβγαλαν νωρίς.. άρα αποφύγατε τα μαλλιοτραβήγματα! :hehe:
εεεεεεεεεεε ελειπα κι εγώ.... :redface::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
δεν είσαι βρε το πρόβλημα απλά να πω ότι οι συμμετοχές που δηλώνουν μερικοί για να παίξουν τι ακριβώς νόημα έχουν ακόμα δεν κατάλαβα...Το θέμα είναι ότι παίζουμε πάντα οι ίδιοι και οι ίδιοι κάθε φορά ...από τα 20 + άτομα μιλάνε 9-10 το πολύ και οι υπόλοιποι απλά ακολουθούν την μάζα αν μπω να ψηφίσω πρωί και έχουν ήδη ψηφίσει 3-4 άτομα κάποιον εντάξει ξέρω ότι τα υπόλοιπα άτομα απλά ακολουθούν την μάζα χωρίς να ξέρουν καν γιατί τους ψηφίζουν...με αυτή την λογική ας δηλώνουμε όλοι συμμετοχή ας μιλάνε 3-4 και ας ακολουθούμε όλοι ...δεν ξέρω αν διαφωνείτε απλά ειδικά σε αυτό το παιχνίδι ήταν πολύ αυτοί που απλά ψήφιζαν για να υπάρχουν....Κουε οι αντιπαραθέσεις δεν με ενοχλούν καταλαβαίνω το πνεύμα που γίνονται.

Πάντως φαντασμένε παίζεις πολύ αποπροσανατολιστικά....μόνο την φορά που ήσουν δολοφόνος έπαιξες σαν πολίτης ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ακόμα έχω κάπου εδώ γύρω το τσουλούφι που σου είχα ξεριζώσει Νάστω μου στον προηγούμενο γύρο.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Τέλος ε;;; Ε δεν είχαμε και πολλά ψωμιά από τη στιγμή που φύγαμε τρεις μαζεμένοι στην αρχή...:(
Πάντως Ηρώ σε υπερευχαριστούμε για τους δύο υπόπτους σου όταν και η xanp ήταν πλέον έξω...Μας έδωσες λίγο χρόνο στο παιχνίδι και καταφέραμε και αποπροσανατολίσαμε λιγάκι το fandago ( αλήθεια αυτό πως έγινε;;; ) ...Μας είχε γίνει θηλιά στο λαιμό...:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Άντε ρε.. τη youki απορώ πως την άφησαν οι πολίτες μέσα!:worry:

Φαινόταν από μακρυά πως κάτι δεν πήγαινει καλά..
Και όσο για την Corpse εεε.. τι να πω.. εμένα με μπέρδεψε..

Άστο Κώστα μου.. αμέσως να βρεις κάτι να με κατηγορήσεις.. μια χαρά έπαιξα αυτή τη φορά!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Είπα εγώ πως δεν έπαιξες καλά...;;;:worry:
Μία χαρά ήταν το παιχνίδι σου μέχρι που σε σουτάραμε...:P
Όσο για τη Youki ε ιερόδουλη ήταν σωστά ήταν στις υποψίες σου...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Ξέχασα να το πω και αν δεν το πω θα σκάσω

Papas υποκλίνομαι στο ταλέντο σου :worship:

οι ατάκες σου στο παιχνίδι αφήνουν εποχή....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top