Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
λοιπόν εγώ πιστεύω πως ο δολοφόνος είναι ανάμεσα σε αυτούς που ψήφιζαν Bill, ουσιαστικά ήταν το εύκολο θύμα και έπεσαν πάνω του...και η πρώτη που άρχισε να τον κατηγορεί και να τον ψηφίζει ήταν η kalypso...:hmm:

Από αυτούς που έχουν μείνει οι μόνοι που μπορεί να είναι δολοφόνοι για μένα είναι: Κακή Επιρροή, kalypso, Vkey
με τη Κακή Επιρροή να έχει δώσει τα λιγότερα δικαιώματα!


και τον fandago ιερόδουλη!


Η ψήφος μου λοιπόν πάει στη Kalypso.

Το μνμ αυτό γράφτηκε αμέσως μετά από το δικό μου που έριξα όλες τις κατηγορίες στη kalypso...

ναι αλλά στην προκειμένη έχει ψηφίσει 4 συνδολοφόνους του...:worry:
δεν είναι λίγο τραβηγμένο?


Α, Βιλλ έχει ψηφίσει κ ο φαντασμένος καλυψώ! :)

Ήθελα να ήξερα γιατί με καλύπτεις... Μάλλον σε συμφέρουν οι κατηγορίες στην kalypso

:lol:
το είχα ξεχάσει εντελώς!:P
νομιζα ότι ήταν ακόμα παρασκευη! :hehe:

Αν είσαι δολοφόνος ήταν εξαιρετική ατάκα... :D

Αν είναι αθώα η kalypso (πιθανό) τότε αύριο θα βγω εγώ (σίγουρο). Βλέπω όμως τη Δανάη να είναι δολοφόνα (πολύ πιθανό). Βρήκαν ευκαιρία και έβγαλαν τον fandago με δεδομένο ότι εμένα θα με πετάξουν έξω πιο εύκολα...

@ Κακή Επιρροή
Και εγώ θα με ψήφιζα αλλά το ζήτημα είναι ότι πιστεύεις ότι είμαι ιερόδουλη. Ψάξε να βρεις τον δολοφόνο καλύτερα...

Παραμένει η ψήφος μου στην kalypso αλλά προσέχω από εδώ και πέρα τη Δανάη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Χμ,λιγο υποπτη η ψηφος της Vkey....

Ύποπτη;:P
Έχω ήδη πει από το σκ τι θα ψηφίσω!:confused:

Μήπως να γίνω όπως παλιά που απλά ψήφιζα για να ηρεμίσω; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
@ Κακή Επιρροή
Και εγώ θα με ψήφιζα αλλά το ζήτημα είναι ότι πιστεύεις ότι είμαι ιερόδουλη. Ψάξε να βρεις τον δολοφόνο καλύτερα..

Όχι, δε σε θεωρώ ιερόδουλη
σε θεωρώ δολοφόνο που τώρα στα τελευταία βολεύει καλύτερα να περνιέται για ιερόδουλη για να μην ψηφιστεί μιας που ψάχνουμε το δολοφόνο για να τελειώσει το παιχνίδι
Θεωρώ λοιπόν ότι είσαι δολοφόνος και μάλιστα δολοφόνος με συμπεριφορά ιερόδουλης
Είσαι καλός παίχτης και δεν μασάς να δολοφονήσεις ακόμα και όλους τους δολοφόνους προκειμένου να κερδίσεις
Αλλά ακόμα κι αν είσαι ιερόδουλη όπως λες, ήρθε η ώρα να βγεις γιατί μπερδεύεις πολύ τα πράγματα
Αν είσαι αθώος (χλωμό έως εκρού του νεκρού) σου αξίζει να βγεις γιατί έχεις κάνει πολύ χάλια παιχνίδι και μας έχεις καταστρέψει σαν πολίτες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Χμ,δεν καταλαβαινω κατι...

Ο φανδαγο θεωρουσε ενοχες ΚουΕ-Γιουκι-Καλυψω

και σημερα το πρωι τον βλεπουμε νεκρο...

και τωρα,ΚουΕ και Γιουκι ψηφιζουν το ιδιο ατομο...

That makes some sense στο παιχνιδι....

Θα ρισκαρω και θα ψηφισω κalypso...


papas αντί να στηρίζεσαι συνεχώς πάνω στα ποστ και τις θεωρίες των άλλων, θα ήταν καλό κάποια στιγμή να αναπτύξεις και τις δικές σου θεωρίες γιατί περνάς συνεχώς απ το πλάι και απαρατήρητος
κανένας δεν είναι αθώος μέχρι να τελειώσει το παιχνίδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:
  1. Δανάη : kalypso
  2. [fandago]: kalypso
  3. fantasmenos: kalypso
  4. Κακή Επιρροή: fantasmenos
  5. kalypso:
  6. papas: kalypso
  7. Vkey: kalypso
  8. Youki: fantasmenos
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

kalypso 5
fantasmenos 2

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. vendetta #241 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. Resident Evil #375 (δολοφονία) > πολίτης
  3. Bill_Slayer #415 (ψηφοφορία) > ???
  4. shaman #459 (δολοφονία) > ???
  5. xanp #482 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  6. Ηρώ #531 (δολοφονία) > πολίτης
  7. Corpse Bride #579 (ψηφοφορία) > ???
  8. Palladin #598 (δολοφονία) > ???
  9. Βill #622 (ψηφοφορία) > πολίτης
  10. Phoebe #641 (δολοφονία) > πολίτης
  11. Tetragrammaton #668 (ψηφοφορία) > ???
  12. fandago #700 (δολοφονία) > ???
Απουσίες
Neraida (Aποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
ninaki
(Aποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
Lorien (Aποχώρηση λόγω τριών απουσιών)
Δανάη 1
Kακή Επιρροή 1
kalypso 1

Vkey 1
papas 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Υπενθυμίζω ότι την Δευτέρα , θα μάθετε την ιδιότητα του MVP(most voted person).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Όχι, δε σε θεωρώ ιερόδουλη
σε θεωρώ δολοφόνο που τώρα στα τελευταία βολεύει καλύτερα να περνιέται για ιερόδουλη για να μην ψηφιστεί μιας που ψάχνουμε το δολοφόνο για να τελειώσει το παιχνίδι
Θεωρώ λοιπόν ότι είσαι δολοφόνος και μάλιστα δολοφόνος με συμπεριφορά ιερόδουλης
Είσαι καλός παίχτης και δεν μασάς να δολοφονήσεις ακόμα και όλους τους δολοφόνους προκειμένου να κερδίσεις
Αλλά ακόμα κι αν είσαι ιερόδουλη όπως λες, ήρθε η ώρα να βγεις γιατί μπερδεύεις πολύ τα πράγματα
Αν είσαι αθώος (χλωμό έως εκρού του νεκρού) σου αξίζει να βγεις γιατί έχεις κάνει πολύ χάλια παιχνίδι και μας έχεις καταστρέψει σαν πολίτες :P

Είμαι ένας αδίσταχτος τυχοδιώκτης που δεν έχω σε τίποτα να πατήσω κάποιον για να επωφεληθώ... Rasputin is my middle name :P

Στην αρχή έπαιξα χάλια αλλά δεν επηρέασα αρνητικά το παιχνίδι. Οι πολίτες μια χαρά τα πάνε. Λογικά τους μένει ένας δολοφόνος και έχουν 3 ευκαιρίες να τον βγάλουν... Οπότε πρόσεχε τι ψηφίζεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Είμαι ένας αδίσταχτος τυχοδιώκτης που δεν έχω σε τίποτα να πατήσω κάποιον για να επωφεληθώ... Rasputin is my middle name :P

Στην αρχή έπαιξα χάλια αλλά δεν επηρέασα αρνητικά το παιχνίδι. Οι πολίτες μια χαρά τα πάνε. Λογικά τους μένει ένας δολοφόνος και έχουν 3 ευκαιρίες να τον βγάλουν... Οπότε πρόσεχε τι ψηφίζεις...


προσέχω γιαυτό ψήφισα εσένα :P
αν δεν τελειώσει ούτε σήμερα το παιχνίδι, αν βγει και η kalypso αθώα, ποιος πιστεύεις ότι είναι ο επόμενος υποψήφιος για δολοφόνος?
για πες για να δω μπας και τη γλυτώσεις και αλλάξω την ψήφο μου....
απ την απάντηση σου θα εξαρτηθεί η ψήφος μου :P
ίσως να νοιώθεις ότι δεν σε αφορά γιατί με τα τωρινά δεδομένα δεν φαίνεται να κινδυνεύεις αλλά ξέρεις πόσο εύκολα αλλάζουν αυτά... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
προσέχω γιαυτό ψήφισα εσένα :P
αν δεν τελειώσει ούτε σήμερα το παιχνίδι, αν βγει και η kalypso αθώα, ποιος πιστεύεις ότι είναι ο επόμενος υποψήφιος για δολοφόνος?
για πες για να δω μπας και τη γλυτώσεις και αλλάξω την ψήφο μου....
απ την απάντηση σου θα εξαρτηθεί η ψήφος μου :P
ίσως να νοιώθεις ότι δεν σε αφορά γιατί με τα τωρινά δεδομένα δεν φαίνεται να κινδυνεύεις αλλά ξέρεις πόσο εύκολα αλλάζουν αυτά... :P

Μιας και ξέρω ότι αύριο θα βγω αν δεν είναι η kalypso killer και επειδή βλέπω ότι η Youki δεν εμπλέκεται (προφανώς τη βολεύει) έχουμε και λέμε. Αν κάποιος εκ των papas, Κακή Επιρροή, Vkey είναι ένοχος ΟΚ βγάζω το καπέλο μου και αποχωρώ ντροπιασμένος και ηττημένος. Ειδικά αν είσαι εσύ τότε ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ! :P

Μένουν δλδ ο fantasmenos, η Youki και η Δανάη... Ε, προτείνω να πετάξετε εμάς έξω. Με προτεραιότητα στη Δανάη)... Προφανώς αυτές οι δύο είναι αρκετά ύποπτες. Σε περίπτωση που δεν είναι ένοχη η kalypso πάντα. Κάτσε να δούμε το αποτέλεσμα της ψηφοφορίας και με κατηγορείς μετά όσο θες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
checking the time...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αααααααα ήταν όντως η καλυψώ ε? :redface::P


φαντασμένε τι να σου πω... το πιο άθλιο παιχνίδι σου EVER!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
και για όποιον δεν κατάλαβε...

ο 5ος και τελευταίος δολοφόνος kalypso φεύγει από το παιχνίδι...

πολίτες...

ΚΕΡΔΙΣΑΜΕΕΕΕ!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
'Οχι παίζουμε :P

Συγχαρητήριά μας !!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
δολοφόνοι: vendetta, Bill_Slayer, xanp, Tetragrammaton και Kalypso

ρουφιάνα: εγώ :P

ιερόδουλη: Youki

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
αααααχχχ, να πω ότι ήμουν η πρώτη που το είπα και επέμενα, και κανείς δεν μου δινε σημασία;

πες τους υπόλοιπους, ιερόδουλη, ρουφιάνος?
έδιτ: ΟΚ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αυτά είναι!!!! :clapup::clapup:

Μπράβο στα τελευταία πολιτάκια και στον fantasmenos ας έπαιξε άθλια αρχικά.. ξύπνησε στην πορεία!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Προς δολοφόνους: Πίσω είχε η αχλάδα την ουρά :P Μπορεί να ήμουν άθλιος αλλά τουλάχιστον δεν τους έκαψα εντελώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:clapup::clapup::clapup::clapup:


εγώ πάντως ψιλοάργησα να σε καταλάβω ότι ήσουν Ρουφ :P
ευτυχώς όμως το κατάλαβα σχετικά νωρίς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ρουφιάνα χαλαρά η Resident.. ;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
δολοφόνοι: vendetta, Bill_Slayer, xanp, Tetragrammaton και Kalypso

ρουφιάνα: εγώ :P

ιερόδουλη: Youki

:)


εγώ ήξερα τους vendetta, Bill_slayer και xanp... ελπίζω να μην έχετε παράπονο.. στο πιάτο σας τους έδωσα κι ας μου λέγατε ότι δεν παίζω καλά :pfff::pfff::pfff:

η youki τους vendetta, xanp και tetra

και η kalypso ήταν η "κρυφή" δολοφόνος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top