Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Vkey: Εσύ είσαι η χεορότερη από όλους... :P

Παίζεις πάντα με τον ίδιο τρόπο είτε είσαι πολίτης είτε είσαι δολοφόνος... Δεν μιλάς σχεδόν καθόλου. Πάντα είσαι ύποπτη...

βασικά το ότι δεν αλλάζει ο τρόπος του παιχνιδιού είναι καλό :P

Και ειδικά σε αυτό το παιχνίδι στην αρχή παραμίλησα....

Πάντως από αυτά και μόνο που έχω ψηφίσει ή έχω κατηγορήσει...ε...σιγά την αιμοβόρα δολοφόνο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Δεν μας είπες όμως γιατί θα πρέπει να είναι ακόμα μια γυναίκα δολοφόνος? Για να φύγουν οι υποψίες από τους άντρες μήπως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
η ΣΕ δε θα μπορούσε να μας πει πόσοι δολοφόνοι έχουν μείνει μέσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
η ΣΕ (στην οποία στρατολογήθηκε και ο Bill για να ξέρετε :P) θα δώσει στοιχεία κάποια στιγμή μετά τη σημερινή αποχώρηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Δεν μας είπες όμως γιατί θα πρέπει να είναι ακόμα μια γυναίκα δολοφόνος? Για να φύγουν οι υποψίες από τους άντρες μήπως?

Μετά τη σημερινή λογική αποχώρηση και του τετρα μέσα έμεινε λογικά ο fandago (που νομίζω ότι είναι αθώος), ο papas (που πιστεύω ότι είναι λιγότερο ύποπτος από κάποιες γυναίκες) και εγώ. Πιστεύω ότι είναι γυναίκα δολοφόνος σε περίπτωση που είναι 1 μόνο δολοφόνος μέσα στο παιχνίδι. Αλλά...

η ΣΕ (στην οποία στρατολογήθηκε και ο Bill για να ξέρετε :P) θα δώσει στοιχεία κάποια στιγμή μετά τη σημερινή αποχώρηση

ωχ. Τόσο νωρίς; Παίζει να είναι μέσα 2-3 δολοφόνοι και να κλαίμε... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ωχ. Τόσο νωρίς; Παίζει να είναι μέσα 2-3 δολοφόνοι και να κλαίμε... :/:


αγαπητή ΣΕ, αλλάζω την ψήφο μου σε fantasmenos :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:
  1. Δανάη : Tetragrammaton
  2. fandago: Tetragrammaton
  3. fantasmenos: Tetragrammaton
  4. Κακή Επιρροή: fantasmenos
  5. kalypso: Tetragrammaton
  6. papas:
  7. [Phoebe]: Tetragrammaton
  8. Tetragrammaton: fantasmenos
  9. Vkey: Tetragrammaton
  10. Youki: fantasmenos
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Tetragrammaton 6
fantasmenos 3

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. vendetta #241 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. Resident Evil #375 (δολοφονία) > πολίτης
  3. Bill_Slayer #415 (ψηφοφορία) > ???
  4. shaman #459 (δολοφονία) > ???
  5. xanp #482 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  6. Ηρώ #531 (δολοφονία) > πολίτης
  7. Corpse Bride #579 (ψηφοφορία) > ???
  8. Palladin #598 (δολοφονία) > ???
  9. Βill #622 (ψηφοφορία) > πολίτης
  10. Phoebe #641 (δολοφονία) > πολίτης
Απουσίες
Neraida (Aποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
ninaki
(Aποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
Lorien (Aποχώρηση λόγω τριών απουσιών)
Δανάη 1
Kακή Επιρροή 1
kalypso 1

Vkey 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Υπενθυμίζω ότι την Παρασκευή, μάθaτε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Λοιπόν:
Δανάη: Μου έκατσε άσχημα όταν δεν ψήφισες την πρώτη φορά. Σαν να ήθελες να απέχεις από τη μάχη :P. Μπορεί να είχες δουλειές αλλά είσαι ύποπτη...
Αχχ πόσες φορές πρεπει να το πω πια οτι ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!!!!
και να σου πω κάτι? εαν ήμουν δολοφόνος δε νομίζεις οτι θα εμπαινα να ψηφίσω βεντετα για να έχω μετά ένα καλό άλλοθι?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
ουφ πραγματικά δεν ξέρω
μου κάνει όμως εντύπωση που ο φαν είναι ακόμα μέσα και δεν τον έχουν φάει :worry:
μιας που απ ότι φαίνεται δεν αλλάζει κάτι η ψήφος μου θα πάω με το ρεύμα και θα ψηφίσω tetra
ομως, αν δεν τελειώσει σήμερα το παιχνίδι κι υπάρχει συνέχεια κάτι θα βρωμάει άσχημα
και μάλιστα πολύ άσχημα
Αν δεν τελειώσει το παιχνίδι σήμαίνει ότι υπάρχει άλλος ένας δολοφόνος! δεν ξέρουμε σίγουρα οτι η corpse ήταν δολοφόνος...που για μενα προσωπικά ήταν πολίτης!
Το ότι ο φαντάγκο είναι ακόμα μέσα σημαίνει πως στράφηκε σε λάθος άτομα για αυτό βολεψε αρκετά τους δολοφόνους οπότε τον άφησαν,και γι'αυτό το λόγο αρχίζω να πιστεύω πως και η corpse αλλά και η youki είναι πολίτες!
Και ουσιαστικά ο φαντάγκο ήταν αυτός που έσωσε τον τετρα τη τετάρτη γιατί μετά το ποστ του #541 όλοι άρχισαν να ψηφίζουν κορπς τη στιγμή που φαινόταν πως θα βγει ο τετρα...
Δε ξέρω αλλά για μένα ο φανταγκο θα μπορούσε κάλλιστα να είναι κ ιερόδουλη...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δε ξέρω αλλά για μένα ο φανταγκο θα μπορούσε κάλλιστα να είναι κ ιερόδουλη...:/:
Αυτή ακριβώς είναι και η δική μου ανησυχία :/:
περιμένω όμως να δω τι θα συμβεί σήμερα το βράδυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Αυτή ακριβώς είναι και η δική μου ανησυχία :/:
περιμένω όμως να δω τι θα συμβεί σήμερα το βράδυ

Τι σκοπεύεις να δεις ακριβώς; Ούτε τι είμαι δεν θα δεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
το τι θα πει η ΣΕ για το πόσοι και τι έχουν μείνει μέσα

παρεμπιπτόντως, εχω ψηφίσει Φαντασμένο εγώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
το τι θα πει η ΣΕ για το πόσοι και τι έχουν μείνει μέσα

παρεμπιπτόντως, εχω ψηφίσει Φαντασμένο εγώ :P

Ναι δεν είπα τίποτα σχετικά με αυτό, απλώς δεν πρόσεξα ότι θα ανακοινώσουν αριθμό δολοφόνων στη συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Και ο tetra μας λέει τα τελευταία του λόγια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:
  1. Δανάη :
  2. fandago:
  3. fantasmenos:
  4. Κακή Επιρροή:
  5. kalypso:
  6. papas:
  7. Vkey:
  8. Youki:
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. vendetta #241 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. Resident Evil #375 (δολοφονία) > πολίτης
  3. Bill_Slayer #415 (ψηφοφορία) > ???
  4. shaman #459 (δολοφονία) > ???
  5. xanp #482 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  6. Ηρώ #531 (δολοφονία) > πολίτης
  7. Corpse Bride #579 (ψηφοφορία) > ???
  8. Palladin #598 (δολοφονία) > ???
  9. Βill #622 (ψηφοφορία) > πολίτης
  10. Phoebe #641 (δολοφονία) > πολίτης
  11. Tetragrammaton #668 (ψηφοφορία) > ???
Απουσίες
Neraida (Aποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
ninaki
(Aποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
Lorien (Aποχώρηση λόγω τριών απουσιών)
Δανάη 1
Kακή Επιρροή 1
kalypso 1

Vkey 1
papas 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Υπενθυμίζω ότι την Δευτέρα , θα μάθετε την ιδιότητα του MVP(most voted person).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Καλα παιδια,γυρισα απο την Τηνο και εγινε η γενικη καταστροφη εδω...

Κατσε να διαβασω και μερικα ποστακια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
περιμένουμε την ανακοίνωση του αριθμού των εναπομείναντων κillers :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
περιμένουμε την ανακοίνωση του αριθμού των εναπομείναντων κillers :D

Λες και δεν τον ξέρεις... Τι να πω παιδάκια, άλλοι έπαιξαν καλά, άλλοι μετα συγχωρήσεως σκ@τά. Τις θέσεις μου τις έχω αναλύσει διεξοδικά, θεωρώ ότι ο προλαλαλήσας είναι το λιγότερο ιερόδουλη. Κατά τα άλλα τη youki τσάμπα την κατηγορείτε, αθώο πολιτάκι είναι. Αλλά υπάρχουν κάποιοι εδώ μέσα που σας βάζουν φιτιλιές... Εγώ δεν έχω κάτι παραπάνω να πω... Καλή συνέχεια!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λοιπόν το hint της ΣΕ είναι:

Στο παιχνίδι έχουν απομείνει 6 καθαροί πολίτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top