Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ωραία τα καταφέρατε!!!

Ισοψηφία!!!

Λεπόν... ΚουΕ είσαι εδω??? Βάλε, αν ναι, μια ψηφοφορία...

1. Ψηφίζω Youki
2. Ψηφίζω Bill
3. Eίμαι νεκρος/διωγμένος/ΣΕ

Ψηφίζετε για μία ώρα από την ανάρτησή της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
το για μία ώρα δεν ξέρω αν γίνεται έβαλα για μία μέρα αλλά σε μία ώρα θα πρέπει πάλι κάποιος να την κλείσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
bill θα σε μπουφλίσω!!! Αυτοσβήσου, μιας και εγώ δεν μπορώ να σε σβήσω

ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 9:28 ΔΕΝ ΜΙΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
bill θα σε μπουφλίσω!!! Αυτοσβήσου, μιας και εγώ δεν μπορώ να σε σβήσω

ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 9:28 ΔΕΝ ΜΙΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!

Ουπς.Ρε δε λέει πουθενά ότι δε μιλάει κανείς.
Σόρρυ.


Είπα κι εγώ γιατί έπεσε σιωπη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ουπς.Ρε δε λέει πουθενά ότι δε μιλάει κανείς.
Σόρρυ.


Είπα κι εγώ γιατί έπεσε σιωπη.:P

ΧΜΜΜ...δεν το λέει? (να θυμηθούμε να το βάλουμε στους κανόνες...)... well ισχύει σε κάθε ψηφοφορία αυτής της μορφής (ίσχυε δλδ στους προηγούμενους 8 γύρους όπου χρειάστηκε) οπότε... παράληψις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Υπενθυμίζω....
Όποιος δολοφονήθηκε/αποχώρησε με ψηφοφορία/είναι ΣΕ/ δεν έπαιξε ποτέ σε αυτό το παιχνίδι

ψηφίζει την ΤΡΙΤΗ επιλογή!

οι 2 πρώτες είναι μονο για τους 11 παίκτες που είναι ακόμα ζωντανοί μέσα στο παιχνίδι!!!
Έχετε 8 λεπτά ακόμα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ρε παιδιά σόρρυ που πετάγομαι, αλλά βλέπω ότι έχει ψηφίσει η Corpse.. απ΄όσο ξέρω δεν μπορούμε να ψηφίσουμε αυτοί που έχουμε αποχωρήσει, ναι;:worry:
Αν έχει αλλάξει κάτι, πείτε το να ψηφίσουμε κι εμείς!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
της κορπψ δεν θα μετρήσει ΦΥΣΙΚΑ
αυτό έλειπε να ψηφίζουν και τα πτώματα :P ρε ούτε νύφη πτωμα να είσαι, δεν φηφάς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λοιπόν....
Με 3 ψήφους (ΚουΕ, fant, Youki) έναντι 2 (Bill, Vkey)

ο πολίτης Βill πρέπει να μας πει τα τελευταία του λόγια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:
  1. Δανάη :
  2. fandago:
  3. fantasmenos:
  4. Κακή Επιρροή:
  5. kalypso:
  6. papas:
  7. Phoebe:
  8. Tetragrammaton:
  9. Vkey:
  10. Youki:
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. vendetta #241 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. Resident Evil #375 (δολοφονία) > πολίτης
  3. Bill_Slayer #415 (ψηφοφορία) > ???
  4. shaman #459 (δολοφονία) > ???
  5. xanp #482 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  6. Ηρώ #531 (δολοφονία) > πολίτης
  7. Corpse Bride #579 (ψηφοφορία) > ???
  8. Palladin #598 (δολοφονία) > ???
  9. Βill #622 (ψηφοφορία) > πολίτης
Απουσίες
Neraida (Aποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
ninaki
(Aποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
Lorien (Aποχώρηση λόγω τριών απουσιών)
Δανάη 1
Kακή Επιρροή 1
kalypso 1

Vkey 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Υπενθυμίζω ότι την Παρασκευή, θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ο πολίτης Βill πρέπει να μας πει τα τελευταία του λόγια.

Φαίνεται ποιοι με ψήφισαν , και από ότι φαίνεται και τα 2 δολοφόνια και η ιερόδουλη(αν παίζει ακόμα στο παιχνίδι..ε φαντασμενε..:whistle:) ψήφισαν Βill (αυτοί ξέρουν :P)

Δεν έχω να πω κάτι άλλο , η ιδιότητα μου μιλάει από μόνη της καλή μου Youki και καλή μου Φοιμπς. :whistle:
Ελπίζω να ξεκαθάρισε αρκετά το τοπίο πλέον.

Τάδε έφη ο Bill και πάει να βοηθήσει τη ΣΕ στο έργο της.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Σχωρατε με παληκαρια, νομιζα οτι ψηφιζαν ολοι :blonde:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Bill δυστυχώς εσύ παίζει να ήσουν ιερόδουλη. :)

Ψηφίζω για αύριο Tetragrammaton μιας και πιστεύω ακράδαντα ότι οι δολοφόνοι δεν ψήφισαν στη παράταση για να μην κινήσουν υποψίες. Τώρα ποιοι είναι οι δολοφόνοι οι οποίοι δεν ψήφισαν θα φανεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ουφ, έχω μπερδευτεί! Είχα ένα ωραιότατο σενάριο στο μυαλό μου και τώρα καταστράφηκε! :(:P

Για την ψήφο μου θα αποφασίσω αύριο γιατί έχω ένα κεφάλι καζάνι αυτή τη στιγμή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
ο πολίτηςΒill πρέπει να μας πει τα τελευταία του λόγια.

Σκ@τά. Αυτό σημαίνει ότι όλος ο συλλογισμός μου μέχρι στιγμής ήταν λάθος. Υπέροχα. :/:

Τώρα έχω μπερδευτεί πλήρως.:( Πρέπει να κάνω ξανά ανασκόπηση σε όλα τα ποστς μπας και βγάλω καμιά άκρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Tetra...

Μα γιατί δεν με ακούτε οεο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:
  1. Δανάη :
  2. fandago:
  3. fantasmenos: Tetragrammaton
  4. Κακή Επιρροή:
  5. kalypso:
  6. papas:
  7. Phoebe:
  8. Tetragrammaton: fantasmenos
  9. Vkey: Tetragrammaton
  10. Youki:
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Tetragrammaton 2
fantasmenos 1

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. vendetta #241 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. Resident Evil #375 (δολοφονία) > πολίτης
  3. Bill_Slayer #415 (ψηφοφορία) > ???
  4. shaman #459 (δολοφονία) > ???
  5. xanp #482 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  6. Ηρώ #531 (δολοφονία) > πολίτης
  7. Corpse Bride #579 (ψηφοφορία) > ???
  8. Palladin #598 (δολοφονία) > ???
  9. Βill #622 (ψηφοφορία) > πολίτης
Απουσίες
Neraida (Aποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
ninaki
(Aποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
Lorien (Aποχώρηση λόγω τριών απουσιών)
Δανάη 1
Kακή Επιρροή 1
kalypso 1

Vkey 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Υπενθυμίζω ότι την Παρασκευή, θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
(επίσης όποιος Mod/s.mod μπει πρώτος και έχει τα κατάλληλα δικαιώματα ας σφάξει τη δημοσκόπηση :). Merci!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Δεν κατάφερα ακόμα να βγάλω καμιά τρομερή άκρη... Είναι προφανές από τα ποστ των πρώτων ημερών ότι εχουν φύγει τρεις δολοφόνοι (vendetta, bill_slayer, xanp). Οι άλλοι δύο (αν η corpse δεν ήταν δολοφόνος, που δεν πιστεύω ότι ήταν) προφανώς κρύβονται καλά. Το μόνο σίγουρο είναι ότι ο fantasmenos είναι μάλλον η πιο αισχρή ιερόδουλη που έχει περάσει από το παιχνίδι. Στην αρχή είχε φαγωθεί να πείσει αυτούς που κατηγορούσαν αυτά τα άτομα ότι "δεν με πείθεις, πρέπει να έχεις καλύτερα επιχειρήματα, δεν σε κατηγορώ, αλλά και αυτοί δεν είναι ένοχοι κλπ". Μόλις είδε ότι τον είπαν 2-3 φορές ιερόδουλη ξαφνικά μουγκάθηκε. Εκεί που τις πρώτες μέρες έκανε 5 ποστ την ημέρα υπερασπιζόμενος σθεναρά τα συγκεκριμένα άτομα, μετά ξαφνικά έπεσε στα 1-2 ποστ την ημέρα, στα οποία απλώς ψήφιζε και έβαζε και δυο πραγματάκια για να το υποστηρίξει. Ας δούμε λίγο και τις ψήφους του:

fantasmenos: vendetta>Bill>xanp>corpse bride>Βill


Να θυμήσω υπό ποιες συνθήκες έγινε η ψήφος στον vendetta:

Ωραία, αφού με προκαλείς δέχομαι τη πρόκληση. Ψηφίζω vendetta. Έτσι και αλλιώς δεν διαφωνώ σε αυτό. Στην τεκμηρίωση των επιχειρημάτων σου διαφωνώ.. Αλλά εγώ ξέρω τα εξής: Ακόμα και να είναι ο vendetta δολοφόνος εσύ δεν απαλλάσσεσαι. Για την ακρίβεια μιας και έχεις καταλήξει σε vendetta και ελπίζω να μην αλλάξεις την ψήφο σου, πιστεύω ότι αν είναι ένοχος είσαι και εσύ ένοχος. Θα σου εξηγήσω μετά τη ψηφοφορία γιατί.

Αφού είσαι τόσο σίγουρος ώστε να με προκαλείς για vendetta παρακαλώ και τους υπόλοιπους παίχτες να επιλέξουν vendetta

Τεσπά, vendetta λογικά θα πέσεις στο πεδίο της μάχης για να καταλάβουμε καλύτερα κάποιους...

Αν είσαι πολίτης σόρρυ, αν είσαι δολοφόνος καλά να πάθεις :)
(τα κόκκινα απευθύνονται στον fandago)

Μετά πέρασε στον Bill, με τη λογική ότι, αφού κατηγορεί δυο μέρες fandago και Ηρώ και δεν υπερασπίζονται τον εαυτό τους είναι αθώοι, άρα ο Bill που κατηγορεί τον fandago είναι ύποπτος. Δηλαδή με αυτή τη λογική εσύ που τον κατηγορούσες δυο μέρες τι ήσουν;:worry:

Ο Bill όμως δεν βγάινει, και βγαίνει ο Bill_slayer (που εγώ κόβω το χέρι μου ότι ήταν δολοφόνος)
Και ο κόσμος φυσικά στρέφεται στην xanp, που ήταν η επόμενη κατηγορία της RE. Το σχόλιο του fantasmenos:
Για την Δανάη. Επειδή ακριβώς δεν έχει ανοίξει το στόμα της την υποψιάζομαι...

Η xanp έχει πει και δύο κουβέντες.

Δικαιωμά σου να παίζεις όπως θες. Εγώ λέω απλώς υποθέσεις που κάνω :)

Δεν τον κατηγορώ να το πιστεύει αυτό. Είναι αρκετά λογικό. Όμως τον κατηγορώ γιατί μόλις το ρεύμα κινήθηκε μαζικά προς xanp, ο κύριος fantamenos αποφάσισε να κάνει τη χάρη και σε δεύτερο μέλος του forum και να ψηφίσει κάποιο δολοφόνο, "έτσι για να δούμε τι είναι".

Bill άλλαξες την ψήφο σε Bill_Slayer (με σκοπό να βγει). Και αύριο θα ψηφίσεις xanp, έτσι; Αφού είσαι σχεδόν σίγουρος ότι είναι δολοφόνα γιατί το κάνεις; Μου φαίνεται ότι απλώς θες να βγάλεις τις υποψίες από πάνω σου...
Μόνο εγώ πιστεύω ότι ο Bill ψήφισε xanp για ξεκάρφωμα και ότι αύριο θα φανεί ότι η xanp είναι δολοφόνος; Τεσπά, ψήφος στην xanp για να δούμε τι είναι αφού επιμένει ο Bill.


Φεύγει λοιπόν η xanp... Και αποκαλύπτεται ότι είναι δολοφόνα. Και συνεχίζουμε. Δολοφονείται ο shaman.

Για τη δολοφονία του shaman: Ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω ούτε εγώ. Τον shaman τον υποπτεύονταν αρκετοί λόγω των πολλών του ποστ. Κάποια στιγμή θα έβγαινε με ψηφοφορία. Άκυρο εντελώς να τον βγάλουν τώρα...

Άρχισαν να αυξάνονται οι υποψίες μου στον Bill. Αύριο θα αποφασίσω τι θα ψηφίσω. Είμαι ανάμεσα σε Corpse Bride και Bill.

H Corpse ζητά αιτιολόγηση για την κατηγορία και παίρνει την εξής:

Από που να αρχίσω; Το ότι αυτή τη στιγμή είσαι μαζί με την xanp, την Palladin (την οποία απλώς υποπτεύομαι) και εμένα μέσα στο παιχνίδι; Αυτό δεν σημαίνει τπτ αλλά οι δολοφόνοι (εκ πείρας) ξέρω ότι συνεννοούνται πάντα με msn και βρίσκονται συνήθως ίδιες ώρες μέσα. Δεν είναι επιχείρημα αυτό απλώς μια παρατήρηση.

Από το πινακάκι που δεν λέει και τπτ; Με αυτή τη λογική και εγώ αθώος είμαι αφού ψήφισα vendetta και xanp. Ποιος με πιστεύει; :P

Από την ταχύτητα που έσπευσες να επιτεθείς στον Bill;

Από το ότι αμέσως ζήτησες το λόγο γιατί σε υποπτεύθηκα;

Τέσπα. Θα ξαναδιαβάσω τα post και αύριο θα δω τι θα ψηφίσω

Τελικά τον Bill τον θεωρούσες αθώο ή ένοχο; Γιατί εγώ βλέπω από τη μία να τον κατηγορείς, και από την άλλη να κατηγορείς αυτούς που τον κατηγορούν.

Και με τις παραπάνω κατηγορίες ψηφίζεις corpse (την οποία προσωπικα θεωρώ αθώα) και τη βγάζεις από το παιχνίδι.

Corpse Bride και από εμένα. Είναι η μόνη που μου κάνει για δολοφόνος προς το παρόν. Youki και Palladin μου κάνουν για δολοφόνοι αλλά δεν είμαι καθόλου σίγουρος.

Ωραία. Η Corpse φεύγει. Πιστεύεις ότι Youki και palladin είναι δολοφόνοι. Οπότε γιατί ψηφίζεις Bill; Μια ψηφοφορία πριν έλεγες ότι ψηφίζεις corpse γιατί κατηγορεί τον Bill...Και γιατί βιάστηκε λες, να δικαιολογηθεί όταν την κατηγόρησες. Εγώ προφανώς δεν είμαι καθόλου ύποπτος για σένα, ούτε καν με αναφέρεις. Ο Bill φεύγει, με ένα poll στο οποίο συμμετείχαν μόλις 5 άτομα. Και εσύ ποιον κατηγορείς; Η Palladin είναι dead. Την youki, την οποία υποψιαζόσουν; Όχι βέβαια... εμένα!


Με όλα αυτά αγαπητέ fantasmenos θέλω να αποδείξω ότι οι ψήφοι σου από την αρχή του παιχνιδιού ήταν κατά τη γνώμη μου εντελώς στην τύχη. Για αυτό είμαι πεπεισμένος ότι αν δεν είσαι ή ιερόδουλη ή δολοφόνος. Και αφού δεν έχω βρει κανένα άλλο που να έχει προφίλ καθαρού δολοφόνου, ψηφίζω fantasmenos.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Χα, καλό!

Σας χαιρετώ από την συμπρωτεύουσα Θεσσαλονίκη! :D

Επειδή δεν έχω χρόνο αυτή τη στιγμή θα ψηφίσω απλά και μόλις βρω σοβαρό internet αργότερα θα αιτιολογήσω αργότερα. Μετά και μόνο το τελευταίο post του Tetra που ξαφνικά την είδε και κάνει σεντόνι για να σώσει την πάρτη του θα ψηφίσω Tetra.

Να ζητήσω συγνώμη και από τις Corpse και Youki που μάλλον απλά ΔΕΝ παίξανε όπως θα περίμενα και με μπέρδεψαν με αποτέλεσμα να τις πάρω στο λαιμό μου.

Επίσης νομίζω ότι την Palladin την δολοφόνησαν γιατί την φοβήθηκαν κάπως όπως στην αρχή την Resident. Οι υπόλοιπες δολοφονίες έγιναν για αποπροσανατολισμό. Είναι πολύ κάψιμο το παιχνίδι τελικά, έριξα πολλή σκέψη στο ταξίδι :worry:

Ψηφίζω Tetragrammaton. Για να ζω ως τώρα μάλλον τους βόλεψα αρκετά, οπότε αν δολοφονηθώ να δείτε αυτούς που απέκλεισα από την αρχή ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top