Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:
  1. Bill: Youki
  2. Δανάη :
  3. fandago: Youki
  4. fantasmenos: Bill
  5. Κακή Επιρροή:
  6. kalypso: Bill
  7. Palladin: Youki
  8. papas: Youki
  9. Phoebe: Bill
  10. Tetragrammaton:
  11. Vkey: Youki
  12. Youki: Bill
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Youki 5
Bill 4

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. vendetta #241 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. Resident Evil #375 (δολοφονία) > πολίτης
  3. Bill_Slayer #415 (ψηφοφορία) > ???
  4. shaman #459 (δολοφονία) > ???
  5. xanp #482 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  6. Ηρώ #531 (δολοφονία) > πολίτης
  7. Corpse Bride #579 (ψηφοφορία) > ???
Απουσίες
Neraida (Aποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
ninaki
(Aποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
Lorien (Aποχώρηση λόγω τριών απουσιών)
Δανάη 1
Kακή Επιρροή 1
kalypso 1

Vkey 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



Υπενθυμίζω ότι την Πέμπτη, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λοιπόν, εγώ θεωρώ ότι η 5η και τελευταία δολοφόνος είναι η Youki γιαυτό και θα την ψηφίσω. Θέλω να δω μάλιστα αν θα επιμείνει στον Bill τώρα που φαίνεται η ιδιότητα του αποχωρούντα από την ψηφοφορία ;)
Προφανώς και θα επιμείνω σε Bill. (RE ψήφος είναι αυτό!).
Αλλοι είναι αυτοι που αλλάζουν μονίμως ψήφους.
Εντω μεταξύ μου αρέσει που τα χώνεις στον πάπας (που ούτως ή άλλως παίζει όπως ναναι) την στιγμή που 2 ακόμα άτομα σε "ακολουθούν" και με ψηφίζουν χωρίς καμμία αιτιολόγηση και μάλιστα η Palladin ό,τι κι αν έχεις πει σε έχει ακολουθήσει τυφλά.
Αν μάλιστα σήμερα σε κανα 2ωρο αλλάξεις ψήφο ε...είμαι σίγουρη ότι θα κάνουν το ίδιο πάρα πολλοί.
Δεν πειράζει όμως, καλύτερα να βγω σήμερα που θα μάθετε τι είμαι και μετά να σε δω Φανταγκο τι θα λες! Είσαι και σίγουρος κιόλας ότι η Κορπς ήταν δολοφόνος!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Για να δούμε.
  1. Youki: Bill
  2. Phoebe: Bill
  3. kalypso: Bill
  4. fantasmenos: Bill
  1. Vkey: Youki
  2. Palladin: Youki
  3. papas: Youki
  4. fandago: Youki

Θα ψηφίσω Youki
και βλέπουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
παιδιά σόρυ, αλλά όσοι ψηφίζετε Bill δεν με πείθετε.
ξαναρωτάω, πώς εξηγείτε το γεγονός, ότι ο Bill ήταν ο πρώτος που ψήφισε την xanp την Τρίτη;
να δούμε ποιος θα κάνει τον κόπο να μου απαντήσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
shit ξεχαστηκα... palladin δεν ξαναμιλάς !!!

[σε λίγο 8α βρω και ποθ έβαλα την προκύρηξη που μου στείλαν και 8α την ανεβάσω :P]

εδιτ: τη βρήκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:
  1. Bill: Youki
  2. Δανάη :
  3. fandago: Youki
  4. fantasmenos: Bill
  5. Κακή Επιρροή:
  6. kalypso: Bill
  7. [Palladin]: Youki
  8. papas: Youki
  9. Phoebe: Bill
  10. Tetragrammaton:
  11. Vkey: Youki
  12. Youki: Bill
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Youki 5
Bill 4

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. vendetta #241 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. Resident Evil #375 (δολοφονία) > πολίτης
  3. Bill_Slayer #415 (ψηφοφορία) > ???
  4. shaman #459 (δολοφονία) > ???
  5. xanp #482 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  6. Ηρώ #531 (δολοφονία) > πολίτης
  7. Corpse Bride #579 (ψηφοφορία) > ???
  8. Palladin #598 (δολοφονία) > ???
Απουσίες
Neraida (Aποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
ninaki
(Aποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
Lorien (Aποχώρηση λόγω τριών απουσιών)
Δανάη 1
Kακή Επιρροή 1
kalypso 1

Vkey 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



Υπενθυμίζω ότι την Πέμπτη, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Μόλις θυμήθηκα ότι δεν είχα ψηφίσει το πρωί που μπήκα και ήρθα τρέχοντας στο pc!:worry: Ευτυχώς δεν βγήκα οπότε θα προλάβω να το σκεφτώ λίγο ακόμα πριν ψηφίσω...:hmm: Αν και μετά από τέτοια δολοφονία μάλλον έχω αποφασίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
να δούμε ποιος θα κάνει τον κόπο να μου απαντήσει

Δε θα σου πουν.:P
Για να δούμε ποιοι θα με ψηφίσουν για να με βγάλουν..Εκτος κι αν η Youki είναι η ιερόδουλος , οπότε δεν καίγονται τόσο τα δολοφόνια αν φανεί η ιδιότητα του πολίτη.
Εκτός κι αν ήταν μπλόφα γιατί είναι σίγουροι οι δολοφόνοι ότι θα με βγάλουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μόλις θυμήθηκα ότι δεν είχα ψηφίσει το πρωί που μπήκα και ήρθα τρέχοντας στο pc!:worry: Ευτυχώς δεν βγήκα οπότε θα προλάβω να το σκεφτώ λίγο ακόμα πριν ψηφίσω...:hmm: Αν και μετά από τέτοια δολοφονία μάλλον έχω αποφασίσει.

Τέτρα...μετά από αυτό το ποστ είσαι ο επόμενος για εμένα...να το ξες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Η ψήφος μου πάει στη Youki!
απο την αρχή του παιχνιδιού ψηφίζει τελείως άκυρα
Youki: papas --> Bill_Slayer --> Bill --> Bill

Δε βλέπει τα προφανή όπως το οτι ο βεντετα ήταν δολοφόνος και γενικότερα ο τρόπος που παίζει είναι τελείως διαφορετικός απο τα προηγούμενα παιχνίδια που ήταν πολίτης!
Ακόμα και η δολοφονία της palladin μου το επιβεβαιώνει! Το πιο λογικό απο άποψη επικινδυνότητας θα ήταν να βγάλουν τον φαντάγκο ομως τότε θα έκανε μπαμ πως είναι δολοφόνος αφού εδώ και τόσους γύρους τη κατηγορεί! Επομένως σκοτωσαν τη palladin η οποία είχε παρόμοιες απόψεις και είχε αρχίσει να τη κατηγορεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:
  1. Bill: Youki
  2. Δανάη : Youki
  3. fandago: Youki
  4. fantasmenos: Bill
  5. Κακή Επιρροή:
  6. kalypso: Bill
  7. [Palladin]: Youki
  8. papas: Youki
  9. Phoebe: Bill
  10. Tetragrammaton: Bill
  11. Vkey: Youki
  12. Youki: Bill
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Youki 6
Bill 5

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. vendetta #241 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. Resident Evil #375 (δολοφονία) > πολίτης
  3. Bill_Slayer #415 (ψηφοφορία) > ???
  4. shaman #459 (δολοφονία) > ???
  5. xanp #482 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  6. Ηρώ #531 (δολοφονία) > πολίτης
  7. Corpse Bride #579 (ψηφοφορία) > ???
  8. Palladin #598 (δολοφονία) > ???
Απουσίες
Neraida (Aποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
ninaki
(Aποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
Lorien (Aποχώρηση λόγω τριών απουσιών)
Δανάη 1
Kακή Επιρροή 1
kalypso 1

Vkey 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



Υπενθυμίζω ότι την Πέμπτη, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Λοιπον, έχω να πω τα εξής:

Όταν πρωτοείδα τη σημερινή δολοφονία ήμουν σχεδόν πεπεισμένος ότι η youki είναι δολοφόνα. Και αυτό επειδή τα δυο τελευταία άτομα που δολοφονήθηκαν είχαν εκδηλώσει έντονες υποψίες για την youki. Όμως αφου το σκέφτηκα λίγο παραπάνω, πιστεύω ότι όλα αυτά είναι πολύ in-your-face για να είναι αληθινά. Ειδικά τη στιγμή που η youki κατ'εμέ δεν έχει δώσει δείγματα ενοχής σε καμιά περίπτωση. Κατά συνέπεια θεωρώ ότι όλα αυτά είναι απλώς μια καλοστημένη πλεκτάνη για να γλιτώσει ο Bill από τη σημερινή κρεμάλα. Ψηφίζω Bill.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Βρε πάτε καλά? Τόσο χάλια παίχτη με θεωρείτε, που αν ήμουν δολοφόνος θα δολοφονούσα αυτούς που με κατηγορούσαν? Προφανέστατα και δολοφονήθηκε η Παλαντιν για να πέσουν πάνω μου όλες οι υποψίες. Τα καταφέραν μια χαρά τα δολοφόνια...

Απότι βλέπω φεύγω σήμερα και ελπίζω μόλις μάθετε τι είμαι να καταλάβετε τι έπαιξαν οι δολοφόνοι πίσω από την πλάτη σας. Στηρίχθηκαν στο γεγονός ότι δεν πολυπαρακολουθώ το παιχνίδι αυτή τη φορά και κατάφεραν να σας πείσουν ότι είμαι ένοχη.:/:


Αρχική Δημοσίευση από δανάη:
Η ψήφος μου πάει στη Youki!
απο την αρχή του παιχνιδιού ψηφίζει τελείως άκυρα
Youki: papas --> Bill_Slayer --> Bill --> Bill

Δε βλέπει τα προφανή όπως το οτι ο βεντετα ήταν δολοφόνος και γενικότερα ο τρόπος που παίζει είναι τελείως διαφορετικός απο τα προηγούμενα παιχνίδια που ήταν πολίτης!
Ακόμα και η δολοφονία της palladin μου το επιβεβαιώνει! Το πιο λογικό απο άποψη επικινδυνότητας θα ήταν να βγάλουν τον φαντάγκο ομως τότε θα έκανε μπαμ πως είναι δολοφόνος αφού εδώ και τόσους γύρους τη κατηγορεί! Επομένως σκοτωσαν τη palladin η οποία είχε παρόμοιες απόψεις και είχε αρχίσει να τη κατηγορεί!
Δεν ήμουν η μόνη βεβαια που δεν είδε τα ..."προφανή". Η Δαναη μάλιστα δεν ψήφισε καν στην 1η ψηφοφορία!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Λοιπόν,

Ο papas αιτιολογεί καταρχήν με άσχετα επιχειρήματα. Και μοιάζει να θέλει να παίξει τον αθώο πολίτη. Υποπτεύομαι αυτόν και τον Bill για ιερόδουλο. Τεσπά, Αυτό που λες Youki είναι σωστό επιχείρημα αλλά αν είσαι πολίτης σήμερα αμέσως οι υποψίες πέφτουν πάνω σε Δανάη και papas μιας και είναι αυτοί οι οποίοι εκμεταλλεύτηκαν το ρεύμα εναντίον σου. Από τους "ψηφοφόρους" του Bill εκτός από τον ίδιο, ύποπτος γίνεται ο tetragrammaton εξαιτίας των τελευταίων του post...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Μήπως κάποιος να ανοίξει τα μάτια του και να δει ότι η μικρή αρκουδίτσα είναι 100% αθώα; Λέω εγώ τώρα... Μήπως και σώσουμε το παιχνίδι, γιατί απ'ότι βλέπω κάποιοι εδώ το οδηγούν ακριβώς εκεί που θέλουν... Θα με θυμηθείτε το βράδυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χριστέ μου δεν προλαβαίνω να διαβάσω πολλά....

μέχρι στιγμής Bill και ίσως επανέλθω


(νι τελείωσαν οι διακοπές :()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
psl ας μου πει κάποιος, έχει ειπωθεί πόσοι και τι έχουν μείνει μέσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Μήπως κάποιος να ανοίξει τα μάτια του και να δει ότι η μικρή αρκουδίτσα είναι 100% αθώα; Λέω εγώ τώρα... Μήπως και σώσουμε το παιχνίδι, γιατί απ'ότι βλέπω κάποιοι εδώ το οδηγούν ακριβώς εκεί που θέλουν... Θα με θυμηθείτε το βράδυ!

Βλέπω τεράστια σιγουριά για την αθωότητα της Youki φίλε Tetragrammaton. Τόσο που με κάνεις να νομίζω ότι είσαι ένοχος. Για σένα προσωπικά, πιστεύω ότι πρέπει να είσαι ο επόμενος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:
  1. Bill: Youki
  2. Δανάη : Youki
  3. fandago: Youki
  4. fantasmenos: Bill
  5. Κακή Επιρροή: Bill
  6. kalypso: Bill
  7. [Palladin]: Youki
  8. papas: Youki
  9. Phoebe: Bill
  10. Tetragrammaton: Bill
  11. Vkey: Youki
  12. Youki: Bill
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Youki 6
Bill 6

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. vendetta #241 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. Resident Evil #375 (δολοφονία) > πολίτης
  3. Bill_Slayer #415 (ψηφοφορία) > ???
  4. shaman #459 (δολοφονία) > ???
  5. xanp #482 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  6. Ηρώ #531 (δολοφονία) > πολίτης
  7. Corpse Bride #579 (ψηφοφορία) > ???
  8. Palladin #598 (δολοφονία) > ???
Απουσίες
Neraida (Aποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
ninaki
(Aποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
Lorien (Aποχώρηση λόγω τριών απουσιών)
Δανάη 1
Kακή Επιρροή 1
kalypso 1

Vkey 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



Υπενθυμίζω ότι την Πέμπτη, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top