Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ε ναι δεν μπορεί κάποιο ρολάκι θα έχω...σταθερός στις απόψεις σου κυρίως και με επιχειρήματα ατράνταχτα...

Ωραία λοιπόν.Τότε αλλάζω την ψήφο μου σε Bill_Slayer ώστε να σε ψηφίσω σε γύρο που θα φαίνεται η ιδιότητα αυτού που αποχωρεί με ψηφοφορία για να δούμε κατά πόσο δίκιο έχω.

Λοιπόν, 3 μέρες κατηγορούσα fandago, Ηρώ και ουδέν αποτέλεσμα, ούτε μια κίνηση από κάποιο για υποστήριξη. Οπότε μάλλον έπεσα εντελώς έξω. Σε κάποια στιγμή άρχισε να κατηγορεί ο Bill τον fandago. Με δεδομένο ότι δεν το κόβω πια για δολοφόνο ξαναδιαβάζοντας τα ποστ καταλήγω ότι ο Bill έπεσε πάνω του για να τον φάνε. Μετά τη δολοφονία της RE μάλλον είναι δολοφόνος ο συγκεκριμένος. Οπότε αλλάζω την ψήφο σε Bill...

Αλήθεια θα περίμενες υποστήριξη;:hmm:
Ο fandago απλά με προβλημάτισε και θέλω να δω τις επόμενες ψήφους του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Η Δανάη μίλησε... οπότε δεν θα φύγει με 2 συνεχόμενες απουσίες. Δανάη πρόσεχε τι θα πεις, σε παρακολουθώ :P
ααα μη με αγχώνεις..!!:Pεχω ακόμα 100 ποστ να διαβάσω...έχω μέλλον μπροστά μου!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Η πιο άκυρη ψήφος που έφαγα με την πιο άκυρη δικαιολόγηση....συνέχισε palladin να λες και άλλα τέτοια και θα είσαι σίγουρα απαρατήρητη για την συνέχεια του παιχνιδιού....όπως μάλλον θέλεις να κάνεις....
η δικαιολόγηση δεν ήταν καθόλου άκυρη, και μάλιστα ευτυχώς πρόλαβα να γράψω το σκεπτικό μου πολύ πριν σε ψηφίσω. Απ'ό,τι φαίνεται όμως δεν το είχες διαβάσει/προσέξει:
extra wild guess: αυτοί που ψήφισαν vendetta πρώτοι, δεν είναι δολοφόνοι
αυτοί που θα τον ψηφίσουν από δω και πέρα, δεδομένου ότι ούτως ή άλλως θα φύγει μάλλον, πιθανόν να είναι δολοφόνοι που θα το κάνουν για ξεκάρφωμα

Ψήφισες λοιπόν τον vendetta τελευταία, όταν ήταν 100% σίγουρο ότι θα φύγει αυτός, οπότε η ψήφος σου δεν είχε καμία σημασία. Άνετα μπορεί να ήσουν δολοφόνος και να το έκανες για ξεκάρφωμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Ψήφισες λοιπόν τον vendetta τελευταία, όταν ήταν 100% σίγουρο ότι θα φύγει αυτός, οπότε η ψήφος σου δεν είχε καμία σημασία. Άνετα μπορεί να ήσουν δολοφόνος και να το έκανες για ξεκάρφωμα
Αφού είδες ότι ψήφισα τελευταία απορώ πως δεν είδες ότι ψήφισα λίγα ποστ πιο κάτω από αυτό που έκανες παράθεση δηλαδή όποιος ψηφίσει μετά από αυτό που έγραψες είναι ένοχος και αμέσως μετά την Ηρώ.... η τελευταία που ψήφισε vendetta ήταν η corpse ποστ 235 έτσι για το τυπικό....εκτός και αν δεν θες να το δεις...Και για να έχουμε καλό ρώτημα αφού ήταν 1000% σίγουρο ότι θα φύγει μπορούσα να μην ψηφίσω και καθόλου δεν νομίζεις από το να ψηφίσω και να με κατηγορείς τώρα για δολοφόνο επειδή ψήφισα;;;....δεν μας τα λες καλά...άλλωστε το γεγονός ότι έκανες αυτή την δήλωση στο συγκεκριμένο σημείο δεν σε καθιστά αθώα άλλα ίσα ίσα περισσότερο ύποπτη....πετάς κάτι καλύπτεσαι κιόλας....

Τέλος αν δω ότι κοντεύει να με ισοφαρίσει ο bill_slayer εννοείται ότι θα τον ψηφίσω για να σώσω το τομάρι μου...:) (bill θα την γλυτώσεις για λίγο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Bill άλλαξες την ψήφο σε Bill_Slayer (με σκοπό να βγει). Και αύριο θα ψηφίσεις xanp, έτσι; Αφού είσαι σχεδόν σίγουρος ότι είναι δολοφόνα γιατί το κάνεις; Μου φαίνεται ότι απλώς θες να βγάλεις τις υποψίες από πάνω σου...

Edit fandago: Ε, αν είμαι τόσο γκαντέμης και είστε και οι δύο δολοφόνοι αλλά ο/η ρουφιάνος/α ήξερε τους άλλους τρεις τι να πω. F*ck my bad luck
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Mε όσα έχουν ειπωθεί (βαριέμαι να γράψω και είμαι μέσα σε ένα βομβαρδισμένο σπίτι αυτή την φορά :P)

Bill Slayer για σήμερα...και αύριο xanp....
Γιατί πραγματικά θέλω να καταλάβω αν η ρε ήταν όντως ρουφιάνα ή αθώα ή μη πολίτης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Bill άλλαξες την ψήφο σε Bill_Slayer (με σκοπό να βγει). Και αύριο θα ψηφίσεις xanp, έτσι;

Ναι.Για να φανεί και η ιδιότητα , ώστε να ξεκαθαρίσει λίγο το τοπίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Λοιπόν επειδή σήμερα τρέχω κ δε φτάνω, ήρθα στη σχολή για να κάνω μια εργασία η οποία μου τρώει περισσότερο χρόνο απ'όσο υπολόγιζα, 8α ψηφίσω προς το παρον φαντασμένο για να μην πάρω και δεύτερη απουσία! ελπίζω να προλάβω μέχρι τις 8 να ξανακοιτάξω πιο προσεκτικά τα ποστς και να δικαιολογίσω και τη ψήφο μου!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:clapup: καλησπέρες THN παραλία χε χε ΣAΣ γράφω AΠ TO KINHTO κ OTAN EPΘEI ο λογαριασμός ο θεός MAZI μας :Ρ ΛOIΠON EXΩ διαβάσει κάμποσα AΛΛA OXI OΛA ΣOPPY. Αλλάζω OMΩΣ THN ψήφο MOY ΣTO SlaYer :p love piece sea :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
μετά το ξεκαρδιστικό ποστ της ΚΕ, η κατάσταση είναι ως εξής:
  1. Bill: Bill_Slayer
  2. Βill_Slayer: xanp
  3. Corpse bride: Bill_Slayer
  4. Δανάη : fantasmenos
  5. fandago:Bill_Slayer
  6. fantasmenos: Bill
  7. Ηρώ: xanp
  8. Κακή Επιρροή: Bill_Slayer
  9. kalypso: Phoebe
  10. Lorien: Youki
  11. ninaki:
  12. Palladin:χanp
  13. papas:
  14. Phoebe: xanp
  15. Resident Evil: xanp
  16. shaman: Bill
  17. Tetragrammaton: Bill_Slayer
  18. Vkey: Bill_Slayer
  19. xanp: Bill
  20. Youki: Bill_Slayer
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης
Bill_Slayer 7
xanp 5
Bill 3
fantasmenos 1
Phoebe 1
Youki 1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
edit : Palladin πιάσε κόκκινο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ήρθε και η ΣΕ (το μάθημα πήγε πολύ καλά νομίζω, όχι ότι σας ενδιαφέρει αλλά είπα να το μοιραστώ μαζί σας :P]

Τhx Palladin για τη λίστα...

Επίσης κάποιους από εσάς [όλων των ... κατηγοριών παικτών :P θα σας δείρω με το τέλος του παιχνιδιού :P:P]

2 μας μένουν να ψηφίσουν... εεελά 2 ωρίτσες έμειναν ακόμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει το ξύλο οπότε μόνο τιμωρία δεν είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ψηφιζω και εγω bill slayer,γτ δεν μου αρεσε το υποπτο υφακι του,σε αυτον τον γυρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Γιατί κάνετε πάντα ό,τι γίνεται για να κερδίσουν οι δολοφόνοι?Ακόμα και οι πολίτες.:PΔΕ μας συμφέρει να περιμένουμε μια μέρα για να βγει ο δολοφόνος.Έχει βγει ήδη ο vendetta και προσπαθούν να κερδίσουν χρόνο και να κρατήσουν όσο πιο πολύ μπορούν τους δολοφόνους μέσα.Ακόμα και για μια μέρα.;)Ωραία θα βγάλετε αύριο την xanp και θα δείτε ότι είναι δολοφόνος.Και τι κερδίζουμε?Στην ουσία χάνουμε μια μέρα και δολοφονείται άλλος ένα πολίτης.Τέσπα,κάντε ό,τι θέλετε,έτσι όπως πάτε θα το χάσουμε πάντως.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:
  1. Bill: Bill_Slayer
  2. Βill_Slayer: xanp
  3. Corpse bride: Bill_Slayer
  4. Δανάη : fantasmenos
  5. fandago:Bill_Slayer
  6. fantasmenos: Bill
  7. Ηρώ: xanp
  8. Κακή Επιρροή:Bill_Slayer
  9. kalypso: Phoebe
  10. Lorien: Youki
  11. ninaki:
  12. Palladin:χanp
  13. papas: Bill_Slayer
  14. Phoebe: xanp
  15. Resident Evil: xanp
  16. shaman: Bill
  17. Tetragrammaton: Bill_Slayer
  18. Vkey: Bill_Slayer
  19. xanp: Bill
  20. Youki: Bill_Slayer
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Bill_Slayer 8
xanp 5
Bill 2
fantasmenos 1
Phoebe 1
Youki 1

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. vendetta #241 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. Resident Evil #375 (δολοφονία) > πολίτης
Απουσίες
Neraida (Aποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
Vkey 1
Δανάη 1
Lorien 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



Υπενθυμίζω ότι την Δευτέρα, μάθατε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ψηφιζω και εγω bill slayer,γτ δεν μου αρεσε το υποπτο υφακι του,σε αυτον τον γυρο
Ναι το υφάκι σε πείραξε...απλώς ψήφισες αυτόν με τις περισσότερες ψήφους,όπως κάνεις πάντα δηλαδή για να πας με το κύμα...;)
edit:εγώ δεν έχω πρόβλημα να με βγάλετε,αλλά κάντε το αύριο για να δουν όλοι την ιδιότητά μου και να καταλάβουν επιτέλους ποιοι είναι οι πραγματικοί ύποπτοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ναι το υφάκι σε πείραξε...απλώς ψήφισες αυτόν με τις περισσότερες ψήφους,όπως κάνεις πάντα δηλαδή για να πας με το κύμα...;)

Με ποιο κυμα?Αυτο που εισαι εσυ κιολας?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Πας με τη μάζα,για να μη σε θεωρήσουν ύποπτο...πώς να στο πω/.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Πας με τη μάζα,για να μη σε θεωρήσουν ύποπτο...πώς να στο πω/.

Πες το οτι εισαι δολοφονος.....

Και ακομη και αν νομιζεις οτι ειμαι δολοφο,τζαμπα ο κοπος να καλυφτεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top