Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ηρώ μου εγώ τη δικαιολόγησα την ψήφο μου πάντως...πρώτος γύρος ήταν και προτίμησα να ψηφίσω το μόνο άτομο που δεν έχει μιλήσει καθόλου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ηρώ, εγώ σε σχέση με τον εαυτό μου γράφω πάντα για την RE Κι όχι για τους υπόλοιπους
δεν ξέρω αν είναι ρουφ, αλλά μου έκανε εντύπωση που με κατηγόρησε με μόνη ένδειξη το ένστικτο της
κι επειδή εγώ για άλλη μια φορά ξέρω ότι δεν είμαι δολοφόνα (κι ευτυχώς που είναι κλήρωση το θέμα και δε μπορείτε να μου προσάψετε ότι δεν ήμουν στις άλλες δύο άρα σε αυτή είμαι :P)
γιαυτό και μου έκανε πιο πολύ σε ιερόδουλη

όπως και να έχει, πλέον στηρίζομαι στο λόγο της κι ας κατηγορεί κι εμένα
απ ότι φαίνεται ή είναι τυχερή πολίτης ή ρουφ
ό,τι κι απ τα δύο να είναι, εμένα μου κάνει

διαβάζοντας παρα πίσω είδα την προσπάθεια του fantasmenos να σώσει τον vendetta και για αυτό τον ψηφίζω για Δευτέρα

να πω για άλλη μια φορά ότι αύριο το μεσημέρι φεύγω για ολιγοήμερες διακοπές και θα γυρίσω Τετάρτη
τελικά απ ότι φαίνεται, θα έχω μάλλον μόνο την απουσία της Τρίτης
Για Δευτέρα έχω ψηφίσει και για Τετάρτη θα προλάβω πιστεύω ως τις 8 το βράδυ (αν στο μεταξύ πάντα δεν έχω δολοφονηθεί ή δεν έχω καταψηφιστεί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Vkey, Bill_Slayer, Corpse που είστε κρυμμένοι?!?!?!?!?!

Παρούσα αν και αργούσα :P

Βγάλαμε και κατηγορία τώρα: "το παίξιμο της Vkeys" :P

Ε ρε Vkey, φίρμα έγινες! :D

Δεν χρειαζόταν το παιχνίδι για να γίνω φίρμα :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
επίσης, θα ήθελα αν είναι δυνατόν, επειδή θα λείπω και δεν θα έχω δυνατότητα να αλλάξω ψήφο, αν υπάρχει ρεύμα προς τον Bill Slayer έναντι του fantasmenos, να αλλάξει η ψήφος μου σε Bill S
Δηλαδή, αν είναι να βγει ένας από τους δύο θα ήθελα η ψήφος μου να γίνει Bill S

ελπίζω να γίνεται κι ελπίζω να καταλάβατε τι λέω :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Λοιπόν...Δεν έχω παρά να βγάλω δημοσίως το καπέλο μου στο fandago...Τα δίχτυα του έπιασαν τόπο...Και τέτοιο ψάρεμα όμως κι εγώ...Ακόμα προπαθώ να βγάλω το αγκίστρι...:D
Anyway οι ύποπτοι για μένα είναι...:P:P:P
Πάντως πρέπει να αλλάξω την εικόνα μου νομίζω...Φοβίζει λιγάκι από ό,τι έχω ακούσει ε;;;
Θα δανειστώ τα playmobil του teo...
Επίσης μάλλον δεν κάνω για δολοφόνος...Πολίτης τη επόμενη οκ;;;:D:D

Κάτι τελευταίο...Όποιος δεν έχει χρόνο να παίζει στο παιχνίδι καλό είναι να το προγραμματίζει από πριν...Νίνα κανείς δεν έχει πάάάάρα πολύ χρόνο αλλά όλοι βρίσκουνε...Η ΚΕ με ένα μωρό και moderator μια χαρά χρόνο βρίσκει...Και κάθε παιχνίδι έχει κάποιους κανόνες που πρέπει να τηρούνται...Δεν είναι και τόσο καλό νομίζω να αποκαλύπτει ο καθένας την ιδιότητά του και να αποχωρεί...Μετά ας το διαλύσουμε...Ξενερώσατε;;;Μην ξαναπαίζετε...
Αυτά...Καλή συνέχεια στο παιχνίδι σας στεκίτες και στεκίτισσες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εγώ πάλι λέω ότι οι δολοφόνοι κάνουν καλά την δουλειά τους... Πολύ καλά...

Είμαι ανάμεσα σε 3 άτομα που σκέφτομαι να ψηφίσω ήδη, αλλά μιας και ... θα είμαι εδώ όλο το σ/κ λέω να περιμένω μπας και... μου έρθει καμιά έμπνευση...

εδιτ: όχι τπτ άλλο αλλά θα το φάω που θα το φάω το ...σουτ τη δευτέρα ας ... βοηθήσω να βγει αυτός που κάνει - κατά τη γνώμη μου- τη μεγαλύτερη "ζημιά" στους πολίτες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Καλά μια μέρα έλειψα και γράψατε 7 σελίδες;;;;:eek:

Τα μάτια μου βγήκαν μέχρι να τις διαβάσω!

Λοιπόν, να πω τα συμπεράσματά μου από αυτή την ανάγνωση.

Η Ηρώ σε αυτό το γύρο παίζει αρκετά περίεργα, αν προσέξετε δεν χρησιμοποιεί εκείνες τις παραγράφους επιχειρημάτων που είχε σε προηγούμενους γύρους. Αντιθέτως, χρησιμοποιεί κατά κόρον quotes κάτω από τα οποία κάνει σχόλια, ενίοτε χιουμορίστικα. Εμένα αυτό μου την καθιστά ύποπτη, ειδικά τη στιγμή που είχε δηλώσει ότι "παίρνει το παιχνίδι στα σοβαρά" και αρνήθηκε να συμμετάσχει στο trolling που ξεκίνησα στον πρώτο γύρο.:hmm:Δεν λέω ότι είναι σίγουρα κάτι, αλλά θα σε έχω στο νου μου. Εξάλλου είπες και κάτι σωστό:

Αντίθετα έρχεται η Phoebe.. και ψηφίζει xanp! :worry:

Εμένα αυτό μου κάνει αρκετά ύποπτο, καθότι πρώτος γύρος ήταν, ο Bill έτσι κι αλλιώς δεν κινδύνευε να φύγει, οι περισσότεροι ψηφίζουν χωρίς ιδιαίτερη λογική (καθότι οι δολοφόνοι βγήκαν με κλήρωση). Γιατί λοιπόν η Phoebe να αλλάξει τακτική και να ψηφίσε κάποιον άκυρο; Και μάλιστα άτομο το οποίο δεν έχει μιλήσει σχεδόν καθόλου... Ο Bill επίσης δεν έχει μιλήσει, αυτή τη στιγμή που γράφω έχει 8 posts, τα οποία αν τα κοιτάξετε ούτε ένα δεν δείχνει κάποια ιδιαίτερη διάθεση, ώστε να βγάλει κάποιος συμπεράσματα για το αν ο άλλος είναι δολοφόνος, ρουφιάνος, ιερόδουλη ή οτιδήποτε. (δείτε και μόνοι σας https://e-steki.gr/search.php?searchid=1074033) Κατά συνέπεια θεωρώ την Phoebe ακόμα πιο ύποπτη από την Ηρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Η Ηρώ σε αυτό το γύρο παίζει αρκετά περίεργα, αν προσέξετε δεν χρησιμοποιεί εκείνες τις παραγράφους επιχειρημάτων που είχε σε προηγούμενους γύρους. Αντιθέτως, χρησιμοποιεί κατά κόρον quotes κάτω από τα οποία κάνει σχόλια, ενίοτε χιουμορίστικα. Εμένα αυτό μου την καθιστά ύποπτη, ειδικά τη στιγμή που είχε δηλώσει ότι "παίρνει το παιχνίδι στα σοβαρά" και αρνήθηκε να συμμετάσχει στο trolling που ξεκίνησα στον πρώτο γύρο.:hmm:Δεν λέω ότι είναι σίγουρα κάτι, αλλά θα σε έχω στο νου μου. Εξάλλου είπες και κάτι σωστό:

Αναφέρεσαι να φανταστώ στο τελευταίο μου ποστ, που αυτό που έκανα ήταν να μαζέψω τις ψήφους.. που μου φάνηκαν ύποπτες και να τις σχολιάσω. Τίποτα παραπάνω από αυτό. ;)
Άλλωστε έχουμε χρόνο ακόμα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ο Βill κρύβεται πίσω απ'όλο αυτό???:mad::P
Εγώ το κάνα όλο αυτό;:P



Και συ Bill...? :P
Ακούω τα σχόλιά σας! :)
Θα έπρεπε να δεις μάλλον από πότε έχω ψηφίσει.:whistle:


Εμένα αυτό μου κάνει αρκετά ύποπτο, καθότι πρώτος γύρος ήταν, ο Bill έτσι κι αλλιώς δεν κινδύνευε να φύγει, οι περισσότεροι ψηφίζουν χωρίς ιδιαίτερη λογική (καθότι οι δολοφόνοι βγήκαν με κλήρωση). Γιατί λοιπόν η Phoebe να αλλάξει τακτική και να ψηφίσε κάποιον άκυρο; Και μάλιστα άτομο το οποίο δεν έχει μιλήσει σχεδόν καθόλου... Ο Bill επίσης δεν έχει μιλήσει, αυτή τη στιγμή που γράφω έχει 8 posts, τα οποία αν τα κοιτάξετε ούτε ένα δεν δείχνει κάποια ιδιαίτερη διάθεση, ώστε να βγάλει κάποιος συμπεράσματα για το αν ο άλλος είναι δολοφόνος, ρουφιάνος, ιερόδουλη ή οτιδήποτε.

Μα ο πρώτος γύρος είναι πάντα αναγνωριστικός.
Επίσης δεν περιμένα ο vendetta να ψηφίσει συνδολοφόνο του οπότε η Φοιμπς δείχνει καθαρή προς το παρόν.
Επίσης , όντως η Ηρω δεν έχει αρχίσει ακόμα τα επιχειρήματα αλλά είναι ο πρωτος γύρος.

Επίσης μπορεί καποιο δολοφόνοι να ψήφισαν vendetta , αλλά κάποιοι βρίσκονται στους υπόλοιπους:
  1. Βill_Slayer: Corpse Bride
  2. Κακή Επιρροή: papas
  3. kalypso: ninaki
  4. papas:
  5. Phoebe: xanp
  6. shaman: Κακή Επιρροή
  7. Tetragrammaton: papas
  8. Youki: papas
Μέσα σε αυτόύς λογικά κρύβονται κάποιοι,που δεν ψήφισαν με το ρευμα.

Αν δεν φανεί κάποιος δολοφόνος , λογικά θα ψηφίσω κάποιον παίχτη που αποπροσανατολίζει το παιχνίδι.

Τα παιχνιδάκια fandago-fantasmenos-Resident Evil-KoυΕ μου φαίνονται περίεργα αλλά θα αναπτύξουν τους συλλογισμούς τους και θα ξεκαθαρίσει κάπως η κατάσταση και ίσως βρούμε το ρολάκι που έχει κάποιος από αυτούς.

Επίσης το "λαθάκι" της Palladin σχετικά με το όσους θα ψήφιζαν vendetta με προβληματίζει λιγάκι , αλλά εδώ είμαστε να το ερευνήσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
ΞΕΡΩ ότι θα σε στενοχωρήσω και θα σου δημιουργήσω ένα κάρο ψυχολογικά προβλήματα και ειλικρινά θλίβομαι για αυτό αλλά.... δεν επιτρέπεται να ψηφίσεις τον εαυτό σου!
Στους κανονες στην 1η σελιδα, δεν αναφερεται τετοιος περιορισμος. Αφου πιστευω οτι ειμαι δολοφονος αλλά ο άλλος μου εαυτος εχει συνειδηση και θελει να με ψηφισω, τι να κανω ; :worry:

αυτό λες? τουλάχιστον αυτός έχει ψηφίσει!
ο Lorien βγήκε offline Και δεν έχει ψηφίσει και η ώρα είναι 7 :worry:
ειλικρινά εγώ αυτό το είδος παιχνιδιού δεν το καταλαβαίνω
Μικρη απαιδευτη μη-πολλαπλη προσωπικοτητα :P Ειναι επιτηδες για να μην καταλαβαινεις πως παιζω βρε ! :P

Κι επειδη αυριο δε θα μπω...ψηφιζω Υοuki , γιατι ηθελα nickname με πολλα φωνηεντα. (ειναι κρυφη μεθοδος ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Στους κανονες στην 1η σελιδα, δεν αναφερεται τετοιος περιορισμος. Αφου πιστευω οτι ειμαι δολοφονος αλλά ο άλλος μου εαυτος εχει συνειδηση και θελει να με ψηφισω, τι να κανω ; :worry:

Μικρη απαιδευτη μη-πολλαπλη προσωπικοτητα :P Ειναι επιτηδες για να μην καταλαβαινεις πως παιζω βρε ! :P

Κι επειδη αυριο δε θα μπω...ψηφιζω Υοuki , γιατι ηθελα nickname με πολλα φωνηεντα. (ειναι κρυφη μεθοδος ;) )

Tomorrow is Saturday:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Επίσης μπορεί καποιο δολοφόνοι να ψήφισαν vendetta , αλλά κάποιοι βρίσκονται στους υπόλοιπους:
  1. Βill_Slayer: Corpse Bride
  2. Κακή Επιρροή: papas
  3. kalypso: ninaki
  4. Phoebe: xanp
  5. shaman: Κακή Επιρροή
  6. Tetragrammaton: papas
  7. Youki: papas
Μέσα σε αυτόύς λογικά κρύβονται κάποιοι,που δεν ψήφισαν με το ρευμα.
Φιλαράκο η λίστα σου είναι λειψή :P
  1. Bill: papas
  2. Βill_Slayer: Corpse Bride
  3. Κακή Επιρροή: papas
  4. kalypso: ninaki
  5. Phoebe: xanp
  6. shaman: Κακή Επιρροή
  7. Tetragrammaton: papas
  8. Youki: papas
Και ΝΑΙ έχεις βγάλει τον εαυτό σου απ' έξω, λες και εσύ ψήφισες vendetta :worry:

Επίσης:
Τα παιχνιδάκια fandago-fantasmenos-Resident Evil-KoυΕ μου φαίνονται περίεργα αλλά θα αναπτύξουν τους συλλογισμούς τους και θα ξεκαθαρίσει κάπως η κατάσταση και ίσως βρούμε το ρολάκι που έχει κάποιος από αυτούς.
Να αναπτύξουμε συλλογισμούς; Εγώ νομίζω ότι κουράζουμε ήδη με τους συλλογισμούς μας, τι παραπάνω θέλεις για την παρούσα φάση; Δεν μας τα λες καλά Μπιλάκο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
(Σουτ βρε, ειναι κολπο κι αυτο ! :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Φιλαράκο η λίστα σου είναι λειψή :P

Και ΝΑΙ έχεις βγάλει τον εαυτό σου απ' έξω, λες και εσύ ψήφισες vendetta :worry:

Επίσης:

Να αναπτύξουμε συλλογισμούς; Εγώ νομίζω ότι κουράζουμε ήδη με τους συλλογισμούς μας, τι παραπάνω θέλεις για την παρούσα φάση; Δεν μας τα λες καλά Μπιλάκο :P
Χμ...γιατί ο Bill να έβγαλε τον εαυτό του απ'τη λίστα που έφτιαξε?Απ'τη στιγμή που έκανε τον κόπο να ψάξει σίγουρα θα είδε ότι κι εκείνος δεν ψήφισε vendetta.Άρα εσκεμμένα δεν έβαλε τον εαυτό του.Πολύ ύποπτη και πονηρή κίνηση Bill...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Tetra, Bill_Slayer, xanp και fantasmenos για ιερόδουλη.

Τον 5ο δολοφόνο δεν τον έχω προσδιορίσει ακόμα... Είμαι σίγουρη ότι τα παραπάνω έχουν τουλάχιστον 50% επιτυχία ;)

[και τώρα πάω να διαβάσω :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Κόιτα τώρα πόσο εύκολα θα βγαίνουν οι δολοφόνοι... :hmm:ένας ένας .... :clapup:
Άντε παιδιά και με το καλό για τον 2ο.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Παίζεις και εσύ πουλάκι μου τελικά; Niceeee...:devil:

πρόσεχε tetra είσαι στη λίστα των υπόπτων μου!!! :devil::P

Κιόλας;;;; Μα δεν είπα τίποτα ο κακομοίρης ακόμα!:redface::eek:

υπάρχεις...
αρκεί! :pfff:

Ο διάλογος με τον οποίο η RE κατηγορεί τον tetragrammaton πρώτη φορά. Είναι στη πρώτη σελίδα! Αν και πάντα υποπτεύομαι αυτούς που συμφωνούν μαζί μου, μιας και μπορεί να έχω κάνει λάθος το παραπάνω με πείθει παραπάνω για την ενοχή της RE και ρόλο κακού και τη πιθανή αθωότητα του tetra.

Αφού όμως φαίνεται ότι μερικοί με περνάνε για ιερόδουλη ας με ψηφίσουν να βγω τη Δευτέρα. Λόγο του ρόλου που κατέχω στο παιχνίδι δεν είμαι βέβαιος για τίποτα αλλά η ενοχή της Ηρούς είναι προφανής. Σε άλλο γύρο θα μας είχε κάνει του αλατιού. Το ίδιο και του fandago. Μέσα σε αυτούς τους 3 υπάρχουν το πιο πιθανό 2 "κακοί".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Φιλαράκο η λίστα σου είναι λειψή :P

Και ΝΑΙ έχεις βγάλει τον εαυτό σου απ' έξω, λες και εσύ ψήφισες vendetta :worry:

Επίσης:

Να αναπτύξουμε συλλογισμούς; Εγώ νομίζω ότι κουράζουμε ήδη με τους συλλογισμούς μας, τι παραπάνω θέλεις για την παρούσα φάση; Δεν μας τα λες καλά Μπιλάκο :P

Λες να είμαι ένοχος και να μην το εχω καταλάβει;:P

Χμ...γιατί ο Bill να έβγαλε τον εαυτό του απ'τη λίστα που έφτιαξε?Απ'τη στιγμή που έκανε τον κόπο να ψάξει σίγουρα θα είδε ότι κι εκείνος δεν ψήφισε vendetta.Άρα εσκεμμένα δεν έβαλε τον εαυτό του.Πολύ ύποπτη και πονηρή κίνηση Bill...:whistle:

Μα δεν ψήφισα vendetta.papas είχα ψηφίσει.Τον συλλογισμό μου ανέπτυξα.Άμα με ειχα για δολοφόνο τότε βράστα.:P
Παραήταν καλό το ψάρεμα του fandago για να το πιστέψω ότι έβγαλε λαυράκι αμέσως.Γι αυτό είπα ότι κάτι δε μου άρεσε στους διαλόγους που ανέφερα στο προηγούμενο ποστ μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Κόιτα τώρα πόσο εύκολα θα βγαίνουν οι δολοφόνοι... :hmm:ένας ένας .... :clapup:
Άντε παιδιά και με το καλό για τον 2ο.. :D

ninaki, τελικά παίζεις ή όχι; Να ξέρουμε πως θα σε αντιμετωπίσουμε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Λοιπόοοοον... Αυτή είναι ηπερίφημη μέθοδος "ρίχνω άδεια για να μαζέψω γεμάτα" η οποία απότι φαίνεται λειτούργησε αρκετά καλά! Οι απαντήσεις στο τελευταίο μου ποστ ήταν οι εξής:

Στο σχόλιο για την Ηρώ δεν απάντησε κανείς εκτός της ίδιας. Αυτό με κάνει να πιστεύω ότι πρόκειται για πολιτάκι, διαφορετικά οι συνδολοφόνοι της θα έιχαν μπει να την υποστηρίξουν.

Το σχόλιό μου για το Bill, πάλι είχε μεγάλη απήχηση. (και κανείς δεν σχολίασε τη Phoebe)
Φιλαράκο η λίστα σου είναι λειψή :P

Και ΝΑΙ έχεις βγάλει τον εαυτό σου απ' έξω, λες και εσύ ψήφισες vendetta :worry:

Επίσης:

Να αναπτύξουμε συλλογισμούς; Εγώ νομίζω ότι κουράζουμε ήδη με τους συλλογισμούς μας, τι παραπάνω θέλεις για την παρούσα φάση; Δεν μας τα λες καλά Μπιλάκο :P

Για τον αγαπητό Θοδωρή βλέπω δύο εκδοχές: ή ακολουθεί την ίδια τακτική με μένα, και προσπαθεί να βγάλει λαυράκι τσιγκλώντας τον Bill, ή "το παίζει" για να πέσουν οι υπόλοιποι πάνω στο Bill.

Λες να είμαι ένοχος και να μην το εχω καταλάβει;:P



Μα δεν ψήφισα vendetta.papas είχα ψηφίσει.Τον συλλογισμό μου ανέπτυξα.Άμα με ειχα για δολοφόνο τότε βράστα.:P
Παραήταν καλό το ψάρεμα του fandago για να το πιστέψω ότι έβγαλε λαυράκι αμέσως.Γι αυτό είπα ότι κάτι δε μου άρεσε στους διαλόγους που ανέφερα στο προηγούμενο ποστ μου.

Εσύ πάλι με μπερδεύεις. Σε είχα για αθώο πολιτάκι, αλλά μου φαίνεται ότι παραδικαιολογείσαι. Θα δεχθώ πάντως για την ώρα ότι απλώς παίζεις απερίσκεπτα. Θέλω να δω τον πλήρη συλλογισμό σου. Παρακαλώ μόλις προλάβεις ανέπτυξέ τον.



Χμ...γιατί ο Bill να έβγαλε τον εαυτό του απ'τη λίστα που έφτιαξε?Απ'τη στιγμή που έκανε τον κόπο να ψάξει σίγουρα θα είδε ότι κι εκείνος δεν ψήφισε vendetta.Άρα εσκεμμένα δεν έβαλε τον εαυτό του.Πολύ ύποπτη και πονηρή κίνηση Bill...:whistle:

Εσυ πάλι τι ποστ είναι αυτό; Εμένα όλα αυτά τα υπονοούμενα και οι ειρωνίες, και πάνω απ'όλα αυτό ":whistle:", μου θυμίζουν δολοφόνους που πάνε να ρίξουν λάσπη.


Σύμφωνα με τα παραπάνω, η ψήφος μου πάει στον Bill_Slayer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top