Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Eπειδη τρεχω και δεν φτανω δεν προλαβαινω να γραψω οσα θελω..Απο Δευτερα με το καλο αν ειμαι μεσα..

Ψηφιζω με μεγαλη επιφυλαξη neraida, μπας και ξεκαθαρισει το τοπιο με το τι γινεται..Εναλλακτικα αν δολοφονθει η neraida ψηφιζω nininaou..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Mπήκα απλά για να ψηφίσω, γιατί έχω όλη μέρα μαθήματα.

Ηρώ από μένα και θα προσπαθήσω να ξαναμπώ πριν τις οχτώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:
  1. Αννούλα :
  2. Bill_Slayer :
  3. fandago :
  4. Ηρώ :
  5. jrot6 : Neraida
  6. Neraida :
  7. Nininaou : Ηρώ
  8. papas :
  9. shaman :
  10. Youki : Ηρώ
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Ηρώ 2
Neraida 1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
  4. Lorien #554 (δολοφονία) > ?
  5. Κακή Επιρροή #603 (ψηφοφορία) > πολίτης
  6. Vkey #627(δολοφονία) > πολίτης
  7. nina21 #673 (ψηφοφορία) > ?
Απουσίες
Αννούλα 1

Niyia
(αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Υπενθυμίζω ότι την Παρασκευή, θα μάθaτε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μιας και πλησιάζει η δολοφονία και δεν θα ήθελα αν δολοφονηθώ να πάει χαμένη μια ψήφος, θα ψηφίσω την Ηρώ και βλέπουμε μετά τι θα γίνει. :)

Επίσης ΣΕ, μήπως αυτό μετράει σαν ψήφος ή επειδή δεν είναι ξεκάθαρο δεν μετράει; :worry:
Απ΄ότι φαίνεται η ψήφος μου θα πάει στη nininaou
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:
  1. Αννούλα :
  2. Bill_Slayer :
  3. fandago : Ηρώ
  4. Ηρώ :
  5. jrot6 : Neraida
  6. Neraida :
  7. Nininaou : Ηρώ
  8. papas :
  9. shaman :
  10. Youki : Ηρώ
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Ηρώ 3
Neraida 1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
  4. Lorien #554 (δολοφονία) > ?
  5. Κακή Επιρροή #603 (ψηφοφορία) > πολίτης
  6. Vkey #627(δολοφονία) > πολίτης
  7. nina21 #673 (ψηφοφορία) > ?
Απουσίες
Αννούλα 1

Niyia
(αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Υπενθυμίζω ότι την Παρασκευή, θα μάθaτε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Επίσης ΣΕ, μήπως αυτό μετράει σαν ψήφος ή επειδή δεν είναι ξεκάθαρο δεν μετράει; :worry:

Δεν το έχω καταγράψει γιατί δεν είναι ξεκάθαρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Και η δολοφονία της ημέρας!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:
  1. Αννούλα :
  2. fandago : Ηρώ
  3. Ηρώ :
  4. jrot6 : Neraida
  5. Neraida :
  6. Nininaou : Ηρώ
  7. papas :
  8. shaman :
  9. Youki : Ηρώ
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Ηρώ 3
Neraida 1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
  4. Lorien #554 (δολοφονία) > ?
  5. Κακή Επιρροή #603 (ψηφοφορία) > πολίτης
  6. Vkey #627(δολοφονία) > πολίτης
  7. nina21 #673 (ψηφοφορία) > ?
  8. Βill_Slayer #705 (δολοφονία) > ?
Απουσίες
Αννούλα 1

Niyia
(αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Υπενθυμίζω ότι την Παρασκευή, θα μάθaτε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Πωωωωωωωω,τα προγνωστικα μας πανε περιπατο με τα ακυρα των δολοφο....

Χμ,ποια ατομα ηταν εναντιων του μπιλ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Tι έγινε ρε παιδιά, σήκωσα κεφάλι και με ψηφίζετε ε;:P

Τυχαίο είναι που με το που σας υποπτεύθηκα, πέσατε να με φάτε;
Mε πρώτους και καλύτερους τους Youki, fandago, nininaou..
Φυσικά τώρα που έκανα τη δουλειά σας, με πετάτε σα στημένη λεμονόκουπα! :D

nininaou από μένα και ελπίζω να καταλάβουν και οι άλλοι τι πάτε να κάνετε.


Δε μου είπες Youki γιατι σε έχουν αφήσει ακόμα μέσα οι δολοφόνοι, μιας και τους " έχεις βρει" όλους... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Δε μου είπες Youki γιατι σε έχουν αφήσει ακόμα μέσα οι δολοφόνοι, μιας και τους " έχεις βρει" όλους... :worry:
Σε αυτό νομίζω μπορώ να σου απαντήσω και εγώ βάζοντας τον εαυτό μου στο σκεπτικό του δολοφόνου.

Την αφήνουν μέσα αυτή τη φορά για να μπορείς εσύ (και ο οποιοσδήποτε) να κάνεις αυτή την ερώτηση ακριβώς και να στρέψεις τις υποψίες πάνω της ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Άσε ρε fandago κι εσύ..

Που πας ιεροδούλα μου να την υπερασπιστείς αμέσως ;)

Περιμένω προς το παρόν να πάρετε πίσω τις ψήφους σας. Ξέρετε πολύ καλά πως είμαι πολίτης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καλή μου Youki, αφού όπως λες έχεις πέσει μέσα σε όλα, γιατί δε σε έχουν σκοτώσει ακόμα;:worry:

Θα ήταν πολύ καλό άλλοθι αυτό να το χρησιμοποιείς, δε βρίσκεις;

Άλλωστε να μας θυμίσω πως lorelai ψήφισες αμέσως μετά από μένα και δεν είχε καμία άλλη ψήφο εκτός από τη δική μου, σε αντίθεση με τον lorien που εκείνη τη στιγμή είχε 4.
Απλά δεν περίμενες πως θα είχε αυτήν την εξέλιξη η ψηφοφορία.. και σκέφτηκες πως αυτή σου η ψήφος αύριο μεθάυριο, θα σου ήταν χρήσιμη, μιας και θα έβγαζε τις υποψίες από πάνω σου!:)

Όσο για τον lorien sorry αλλά όλοι πέσαν να τον φάνε, η δική σου η ψήφος θα τον πείραζε; :P


Για απάντα και σε αυτό.. μιας και η Youki δε μας έκανε την τιμή.. και απάντησε με ένα ψηφίζω Ηρώ.. ενώ μέχρι χτες και καλά υποψιαζόταν nininaou..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ηρω...ενα πραγμα σου λεω...εαν εχεις αυτη τη φορα το ρολο του Φαντασμενου στο προηγουμενο παιχνιδι....εχεις να ακουσεις ουκ ολιγα απο την παρτη μου!!!!!

Και αυτο περι Φαν...ειναι ιεροδουλη και ειχε αφησει τους δολοφονους τοσες μερες μονους τους?!!! Δε νομιζω.....η ιεροδουλη νομιζω μας εκανε παρεα και μας κανει ακομα καθε μερα.....:whistle:

(παντως στο επομενο παιχνιδι για ενα πραγμα ειμαι σιγουρη....θα παιζω μονη μου και δε θα ακολουθω κανεναν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Σε αυτό που λες για το Lorien έχεις άδικο και το ξερεις.
Φαγωθηκα πολύ νωρίς να βγάλουμε το Lorien, τη στιγμή που εσύ ψήφιζες φαντασμένο, γιατί ήταν - κατα τη γνωμη σου - η ιερόδουλη.
Βεβαια, μετα και την αποχωρηση του εχεις φαγωθεί με την ιεροδουλη. Πρωτα ηταν η Κε, μετα ο Μπιλ, μετά η νεραιδα, μετα εγώ, μετά ο Φανταγκο....
Ακου μια συμβουλή...κάτσε και ξαναδιάβασε όλα τα ποστ και μετά γράψε ότι έχεις να γράψεις, διότι γράφεις λάθος στοιχεία και καρφώνεσαι. Αλλά, θα πω ότι είχα πει και για τη Νεραιδα στον προηγούμενο γύρο: Ετσι οπως είναι τώρα τα πράγματα, οριακά δλδ μεταξύ πολιτών και δολοφονων και με τον τρόπο που παίζεις, μας μπερδεύεις. Οποτε και πολίτης να είσαι, προτιμώ να βγεις.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ηρω...ενα πραγμα σου λεω...εαν εχεις αυτη τη φορα το ρολο του Φαντασμενου στο προηγουμενο παιχνιδι....εχεις να ακουσεις ουκ ολιγα απο την παρτη μου!!!!!

Και αυτο περι Φαν...ειναι ιεροδουλη και ειχε αφησει τους δολοφονους τοσες μερες μονους τους?!!! Δε νομιζω.....η ιεροδουλη νομιζω μας εκανε παρεα και μας κανει ακομα καθε μερα.....:whistle:

(παντως στο επομενο παιχνιδι για ενα πραγμα ειμαι σιγουρη....θα παιζω μονη μου και δε θα ακολουθω κανεναν)

Σιγά μην έπαιρνε και την άδειά τους για να πάει διακοπές.
Για σκέψου όμως.. είσαι εσύ σε νήσι.. και πας σε νετ καφέ, ή βρίσκεις wifi για να ψηφίσεις;

Aν δεν είχες ρόλο πιο πιθανό είναι να είχες ξεχάσει τους δολοφόνους!;)

Και neraida μου όχι, δεν έχω κανένα ρόλο φαντασμένου.-
Μαζί θα αλληλοφάμε τις ξανθιές μας κοτσίδες, που έλεγε και η ΚουΕ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Για σκέψου όμως.. είσαι εσύ σε νήσι.. και πας σε νετ καφέ, ή βρίσκεις wifi για να ψηφίσεις;

Aν δεν είχες ρόλο πιο πιθανό είναι να είχες ξεχάσει τους δολοφόνους!;)
Εγώ πάντως στον προηγούμενο γύρο ήμουν ΣΚ σε νησί και παρόλαυτά έψαξα και βρήκα wifi για να μπω. Και ήμουν πολίτης! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Aν δεν είχες ρόλο πιο πιθανό είναι να είχες ξεχάσει τους δολοφόνους!;)
Εσείς ίσως, εγώ πάλι όχι. :P
Ναι το παιχνίδι το παίρνουμε στην πλάκα αλλά όποτε παίζω το παιχνίδι το ζω, ότι ρόλο και να έχω ;)
Ναι το άφησα πίσω εκείνες τις μέρες, αλλά δεν θα ήθελα να φύγω από το παιχνίδι λόγω απουσιών γιαυτό και απλά μπήκα και ψήφισα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ντάξει, δεν ασχολούμαι άλλο..

Μία σε υπερασπίζεται, μία τον υπερασπίζεσαι.
Βγάλτε με... έτσι κι αλλιώς παίξατε πολύ καλά.. και το πιο πιθανό είναι να κερδίσετε.

Όταν όμως Youki μου, δεν κατηγορούσα τους συνδολοφόνους σου ήμουν καλή ε?
Τότε δε μπέρδευα φυσικά.. ;)

Αυτά από ΄μένα.. γιατί θα σπάσουν κι άλλο τα νεύρα μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Όταν όμως Youki μου, δεν κατηγορούσα τους συνδολοφόνους σου ήμουν καλή ε?
Ποιοι είναι λοιπόν οι υπολοιποι δολοφονοι? Εχεις αλλαξει γνωμη περιπου 8 φορες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top