Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγω σηκωνω τα χερια ψηλααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Δεν παλευεται!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Εγω σηκωνω τα χερια ψηλααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Δεν παλευεται!:D

Νεραϊδάκι με όλη τη συμπάθεια που σου έχω ... αν θυμάσαι καλά σε ένα προηγούμενο παιχνίδι δεν ήξερες τι σου γινόταν και ρωτούσες συνέχεια...λοιπόν εμένα σαν νέα αυτή είναι η γνώμη μου και την λέω χωρίς να φοβηθώ τπτ! ;)

Μπορεί να μην ξέρω το παιχνίδι τέλεια και σε ευχαριστώ που κρίνεις αυτά που λέω γιατί έτσι μαθαίνω...λοιπόν διαβάζοντας τα ποστς σας...αυτή την άποψη έχω! :)

Θα δούμε στο τέλος αν θα βγεί αληθινή!
Πάντως συνεχίζω να σε υποπτεύομαι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Νεραϊδάκι με όλη τη συμπάθεια που σου έχω ... αν θυμάσαι καλά σε ένα προηγούμενο παιχνίδι δεν ήξερες τι σου γινόταν και ρωτούσες συνέχεια...λοιπόν εμένα σαν νέα αυτή είναι η γνώμη μου και την λέω χωρίς να φοβηθώ τπτ! ;)

Μπορεί να μην ξέρω το παιχνίδι τέλεια και σε ευχαριστώ που κρίνεις αυτά που λέω γιατί έτσι μαθαίνω...λοιπόν διαβάζοντας τα ποστς σας...αυτή την άποψη έχω! :)

Θα δούμε στο τέλος αν θα βγεί αληθινή!
Πάντως συνεχίζω να σε υποπτεύομαι! :D

δλδ ειμαι για σενα υποπτη επειδη σε ενα αλλο παιχνιδι εκανα συνεχεια ερωτησεις?????
Καταλαβαινεις τι λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
δλδ ειμαι για σενα υποπτη επειδη σε ενα αλλο παιχνιδι εκανα συνεχεια ερωτησεις?????
Καταλαβαινεις τι λες?

Θεέ μου!!! Βοήθησέ την!

Καλέ δουλευόμαστε????
Δεν σε υποπτεύομαι για τον λόγο που λές! Λέω ότι δεν ήξερες και έμαθες μάλλον και σου απαντώ επίσης ότι και εγώ ΝΕΑ είμαι και μαθαίνω και λέω την γνώμη μου ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!!

Επειδή λές ότι τα συμπεράσματά μου είναι άσχετα!

Κατάλαβες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ε πες το ντε οτι εμαθα!!!!
Οκ....εμαθα και ειμαι δολοφονος!:D
Νινα μαζεψου!:P

Να σαι καλα....ενιγουει....παμε καλυτερα στο θεμα μας....ή εισαι τοσο ασχετη οσο δειχνεις ή τοσο καλα δασκαλεμενη που μας πουλας τρελλιτσα!!

Εγω παντως για την ωρα περιμενω να διαβασω Γιουκι και Ηρω...κυριως....

Ρε γμτ....αυτος ο Φαν που στο καλο ειναι να μας δωσει τα φωτα του?!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Ναι όντως ... τώρα που τον χρειαζόμαστε λείπει!

Ναι σας πουλάω τρελίτσα...βρε καλή μου...αφού ξέρεις πως δεν είμαι δολοφόνα...μήπως μας το παίζεις εσυ?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Οχι εγω δεν ξερω τπτ....Η ΚΕ και Η Γιουκι σε ειχαν για υποπτη....

Περιμενω ακομα Ηρω και Γιουκι εγω ντιαρ....και μετα θα κρινω τι θα κανω με σενα και τον Σλειερ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λοιπόν επέστρεψα στον πολιτισμό! :D
Όχι ακόμα σπίτι μου, αλλά τουλάχιστον στον πολιτισμό :)

Έχω αφήσει αδιάβαστες κάποιες σελίδες, αλλά διάβασα τα posts από την τελευταία φορά που μπήκα. Ομολογώ ότι δεν έχω καταλήξει σε ασφαλή συμπεράσματα και επειδή δεν θέλω να σας μπερδέψω απλά θα σχολιάσω μέχρι το επόμενο post μου κάποια άλλα posts. ;)
Δεν διαβάζω τα μεγάλα ποστ, δε νομίζω ότι προσφέρουν κάτι.
Αφοπλιστικότατος... :worry:
τον προσωπικό μου στόχο πάντως τον έπιασα.... 2/2 ;)
Αυτό δεν το έπιασα, περιμένω να μου το εξηγήσεις ΚουΕ στο τέλος του παιχνιδιού. Το μόνο που μου ταιριάζει είναι ότι και καλά ήσουν ρουφιάνα και έβγαλες 2 δολοφόνους, πράγμα όμως άτοπο μιας και την Lorelai (την μοναδική σίγουρη δολοφόνο) δεν την έβγαλες εσύ ;)
Ειδικά, αφού το έκανε μετά από αδιάσειστα στοιχεία του fandago και του Ηρουλίου αρχικά, με κρατάει.
Ατςςς :P:D
Λοιπόν...κατά την δική μου άποψη...

1. Bill_Slayer & Neraida = δολοφόνοι!
2. Ηρώ = Ρουφιάνα...
3. Fandago = Ιερόδουλος :P

Τώρα για Υouki & Shaman έχω ερωτηματικά...???? :hmm:

We will seeeeee....
Βασικά στο σχολίασε και η Νεράιδα, ότι εγώ με την Ηρώ συμφωνήσαμε σχεδόν σε όλα, οπότε δεν γίνεται και μόνο από αυτό, δυο ρόλοι αντίθετοι να συμφωνούν ;)


Επίσης Neraida και nina21 μην σκοτώνεστε, πιο ήρεμα, ήρθα να σας δώσω τα φώτα μου ανανεωμένος :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Οχι εγω δεν ξερω τπτ....Η ΚΕ και Η Γιουκι σε ειχαν για υποπτη....

Περιμενω ακομα Ηρω και Γιουκι εγω ντιαρ....και μετα θα κρινω τι θα κανω με σενα και τον Σλειερ....

Προσπαθείς να μας μπερδέψεις ντιαρ αλλά δεν θα τα καταφέρεις!!! :devil:

Και εγώ είπα για Σλειερ ... είναι ύποπτος!
Όσο για Youki έχω ερωτηματικά...θέλω να δώ και εγώ ποστακια και θα αποφασίσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε συ Φαν διαβασε τα ποστ και πες μας τι πιστευεις....αντε και πριν τις 8 να δουμε τι θα ψηφισουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Ναι φαν!!! Σε περιμέναμε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Απλά για να μην σας καθυστερώ και δεν προλάβετε να ψηφίσετε μέχρι τις 8 (:P) και μιας και είδα ότι αγωνιατε να δείτε ποστ μου, neraida και nina, σας λέω ότι ό,τι είχα να πω το είπα ήδη. Ανατρεξτε στις προηγούμενες σελίδες. Βαρέθηκα να λέω τα ίδια και τα ίδια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Έχω ψηφίσει εγώ Youki...εσένα περιμένουμε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλε η Γιουκι εχει ψηφισει προ πολλου....τη Νινα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Κι εγώ nina μου έχω ψηφίσει από χτες το βράδυ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ω ρε μπερδεμα..

Ψηφιζω nina21 και η μητερα-φυση βοηθος..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:
  1. Αννούλα :
  2. Bill_Slayer :
  3. fandago :
  4. Ηρώ :
  5. jrot6 : nina21
  6. Neraida :
  7. nina21 : Neraida
  8. Nininaou : Bill_Slayer
  9. papas :
  10. shaman : nina21
  11. Youki :nina21
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

nina21 3
Bill_Slayer 1
Neraida 1



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
  4. Lorien #554 (δολοφονία) > ?
  5. Κακή Επιρροή #603 (ψηφοφορία) > πολίτης
  6. Vkey #627(δολοφονία) > πολίτης
Απουσίες


Niyia
(αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Υπενθυμίζω ότι την Πέμπτη, μάθaτε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Bill βγάλε τη Vkey από τη λίστα.
Δεν νομιζω να ψηφίσει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Α ρε Μπιλλλλ!!!
Μπυ στο Δια εχεις το μυαλο σου αυτες τις μερες?!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.


Πρώτη φορά κάνω ΣΕ ρε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top