Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ειρωνικα το ειπα:P

Αλλα τελικα,αλλαζω την ψηφο μου και διαλεγω τον fandago(Τελικη ψηφος),γτ πολυ στην παρλα το εχει ριξει,ετσι ωστε να μας μπερδεψει και να κερδισει...
Ε τώρα εγώ φταίω που σας λέω κακούς παίκτες; :confused:

Διάβασε τις κουκκίδες που έβαλα στην Αννούλα και εσύ μπας και προβληματιστείς λίγο.

Τελικά είναι απελπισία ρε γμτ. Επειδή ο κόσμος βαριέται να διαβάσει και να ξεστραβωθεί, προτιμάει να μην μιλάς πολύ και κάψει καμιά φλάντζα! Έλεος λέμε! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ρε.. θα τρελαθούμε τελείως;:confused:
δίνετε πάτημα στους δολοφόνους να βγάλουν τον φαντάγκο; :/:

Εμένα που συμφωνώ μαζί του γιατί δε με ψηφίζετε;:worry:
Δεν πάμε καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Για δες μια στιγμή όλα μαζεμένα τα ποστ σου..
Διακρίνουμε μια εμμονή προς fandago.. και είχα πει από την αρχή πως όποιος το κάνει, μιας και δικαίωμα δεν έχει δώσει μέχρι στιγμής, ώστε να τον υποψιαστώ.. ίσα ίσα συμφωνώ με όσα λέει.. τον καθιστά αμέσως ύποπτο στα μάτια μου!
Εγω ουτε ειπα ψηφιστε fandago, ουτε μην ψηφισετε. Απλα βλεπω οτι διαφορα ατομα μαζι και εσυ, τον εμπιστευονται για καποιο λογο και ακολουθουν απο πισω. Και λεω τωρα εγω: Ωραια τα λεει, αλλα ας λαβουμε υποψην και το ενδεχομενο της ιεροδουλης για να μην την πατησουμε. Απο την αλλη το δικο σου: Οποιος πει τπτ στον fandago ειναι υποπτος οχι μονο δειχνει οτι του εχεις εμπιστοσυνη, αλλα οτι του εχεις τρελη και παλαβη εμπιστοσυνη. Πως εισαι τοσο σιγουρη οτι ειναι αθωος ομως δεν μας εχεις εξηγησει.

Η στάση του τέλος δεν είναι η ίδια με αυτή του προηγούμενου παιχνιδιού. Στο προηγούμενο παιχνίδι, ήθελες να ανακαλύψεις τους δολοφόνους, έφερνες στοιχεία..
Από τα ποστ σου σε αυτό το παιχνίδι δε φαίνεται κάτι τέτοιο.;)
Προφανως αφου στο προηγουμενο παιχνιδι δεν ειχα 10 παιχτες να με κατηγορουν χωρις στοιχεια :Ρ Σορι ε, ειμαι απασχολημενη με το να προσπαθω να αποδειξω οτι δεν ειμαι ελεφαντας.




Χμμμ..
μια μανία βρε παιδί μου με την ιερόδουλη.. ειδικά σε αυτούς που σε κατηγορούν..
Συμβουλή: Αν είσαι πολίτης κάτσε σκέψου ποιος μπορεί να είναι ο ρουφιάνος μπας και βοηθηθείς.. αλλά δε σε βλέπω να καίγεσαι! ;)
:D
Εσυ εχεις σκεφτει ποιος μπορει να ειναι ο ρουφιανος; αν ναι γιατι δεν μας λες κιεμας;
Για ιεροδουλη εχω πει μονο fandago, και χωρις ιδιαιτερο παθος, περισσοτερο για πολιτης μου κανει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λοιπον, στην αρχή οι υποψίες μου ήταν όλες επάνω στον Lorien...αλλά συγχρόνος υποψιαζόμουν και τον fantago...τώρα βλέπω ότι έχουν αλληλοψηφιστεί...επομένως δεν νομίζω οι ο ένας δολοφόνος να ψήφισε για αποχώρηση τον άλλον δολοφόνο...κάτι δεν πάει καλά εδώ...έχω μπερδευτεί...:(

Προς το παρόν ψηφίζω...shaman επειδή έχει ψηφίσει papas και είμαι σίγουρη πως είναι πολιτάκι...δεν θα ψήφιζε δολοφόνο σε καμία περίπτωση...;)
Να το το δολοφονάκι! Η πιο άκυρη ψήφος ever! :confused:

Συν του ότι δεν έχουμε αλληλοψηφιστεί με τον Lorien;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αλλα,το πρωτο ερωτημα σου με εχει βαλει σε προβληματισμο...

Αλλα επισης,βλεπω οτι η Ηρω κανει πολλη support στον fangado....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Ρε.. θα τρελαθούμε τελείως;:confused:
δίνετε πάτημα στους δολοφόνους να βγάλουν τον φαντάγκο; :/:

Εμένα που συμφωνώ μαζί του γιατί δε με ψηφίζετε;:worry:
Δεν πάμε καλά!

Κοιτα να δεις που εσενα ήθελα να γράψω τώρα...αλλά απάντησες και άλλαξα γνώμη!!! Με πρόλαβες.. :P :P :P

Θα βρώ αλλόν....χαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Να το το δολοφονάκι! Η πιο άκυρη ψήφος ever! :confused:

Συν του ότι δεν έχουμε αλληλοψηφιστεί με τον Lorien;)

fantasmenos ηθελα να πώ....sorryyyyyyy :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Προς το παρόν ψηφίζω...shaman επειδή έχει ψηφίσει papas και είμαι σίγουρη πως είναι πολιτάκι...δεν θα ψήφιζε δολοφόνο σε καμία περίπτωση...;)
:eek::eek:δεν ειχα δει οτι ο shaman ειχε ψηφισει papas......Και εγω πιστευω για εναν ανεξηγητο:Pλογο οτι papas ειναι πολιτακι...
Mηπως να αλλαξω την ψηφο μου??:hmm:
Μηπως να αφησω ησυχο τον fandago:D
......
.......
.........
Το σκεφτηκα.....ψηφιζω shaman γτ μονο για ξεκαρφωμα θα εκανε κατι τετοιο πιστευω...:whistle:

εντιτ:κατσε κατσε γτ με μπερδεψατε.....
Η πιο ακυρη ψηφος γτ???
Τι εγινε που δεν το καταλαβα??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Κοίτα να δείς που σε όλα συμφωνούμε βρε Αννούλα! :D
Κάποιος κύριος που αρχίζει το ονοματάκι του απο fan....έβαλε τον shaman outsider!!!
Θα αφίσω και εγώ ήσυχο τον fantagooooοοοο......και αναμονή των εξελίξεων... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εγω ουτε ειπα ψηφιστε fandago, ουτε μην ψηφισετε. Απλα βλεπω οτι διαφορα ατομα μαζι και εσυ, τον εμπιστευονται για καποιο λογο και ακολουθουν απο πισω. Και λεω τωρα εγω: Ωραια τα λεει, αλλα ας λαβουμε υποψην και το ενδεχομενο της ιεροδουλης για να μην την πατησουμε. Απο την αλλη το δικο σου: Οποιος πει τπτ στον fandago ειναι υποπτος οχι μονο δειχνει οτι του εχεις εμπιστοσυνη, αλλα οτι του εχεις τρελη και παλαβη εμπιστοσυνη. Πως εισαι τοσο σιγουρη οτι ειναι αθωος ομως δεν μας εχεις εξηγησει.

Κατ΄αρχάς εγώ δεν τρέχω πίσω κανενός!:mad:
Έχω δική μου άποψη την οποία δικαιολογώ και εμπιστοσύνη δείχνω στο παιχνίδι μόνο στον εαυτό μου.-

Από κει και πέρα βλέπω πως σε όλα σχεδόν συμφωνώ μαζί του. Και απορώ πραγματικά πως οι υπόλοιποι πολίτες δεν τα βλέπουν.:confused:
Φυσικά και όποιος τον κατηγορεί είναι ύποπτος για λόγους που έχω εξηγήσει. Ονομάτισε δολοφόνους και είναι φυσικό αφού γνωρίζουν πως μπορεί να επηρρεάσει να θέλουν να τον φάνε.

Λογική και η δική σου συμπεριφορά.. :)

Εσυ εχεις σκεφτει ποιος μπορει να ειναι ο ρουφιανος; αν ναι γιατι δεν μας λες κιεμας;
Για ιεροδουλη εχω πει μονο fandago, και χωρις ιδιαιτερο παθος, περισσοτερο για πολιτης μου κανει.

Όχι, είπες και μένα.. λίγα ποστ πιο πάνω..;)

Αλλα,το πρωτο ερωτημα σου με εχει βαλει σε προβληματισμο...

Αλλα επισης,βλεπω οτι η Ηρω κανει πολλη support στον fangado....

Βρε papas πάρε λίγο από την αρχή τα ποστ και αυτή τη φορά λίγο πιο προσεκτικά .. και αν συνεχίσεις να έχεις την ίδια γώμη ξαναπές το :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:

  1. Αννούλα : shaman
  2. Bill_Slayer :
  3. fantasmenos : Lorien
  4. fandago : Niyia
  5. Ηρώ :
  6. jrot6 :
  7. Κακή Επιρροή : Lorien
  8. Lorelai :
  9. Lorien : fandago
  10. Neraida : fandago
  11. nina21 : shaman
  12. Nininaou :
  13. Niyia :
  14. papas : fandago
  15. shaman : papas
  16. Vkey : Lorien
  17. xanp :
  18. Youki : Niyia
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

fandago 3
Lorien 3
Niyia 2
shaman 2
papas 1



(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
(αυτό το 20.00! προφανώς δεν ισχύει για σήμερα αλλά για αύριο Παρασκευή :P)


Παρασκευή (12/06) δεν έχει δολοφονία.

Υπενθυμίζω ότι την Παρασκευή, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Με πρόλαβε ο BIll
και νομίζω τα έκανε και πιο σωστα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Μη λεμε ομως μονο λογακια, να λεμε και που τα στηριζουμε αυτα που λεμε. Βλεπω το πινακακι του fandago τοχουμε σε τρελη υποληψη :Ρ Ξυπνατεεεεε θα μας βγει ιεροδουλη και θα ψαχνοοοοομαστεεεεεεεεεεε

Εδω νομιζω οτι ειναι ξεκαθαρο οτι οταν λεω θα μας βγει ιεροδουλη εννοω τον fandago... Δεν εννοουσα εσενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Lorelai, αν ΔΕΝ εχεις πάθει κάτι πολύ σοβαρό στο χρονικό διαστημα αναμεσα στον προηγούμενο γύρο και σε αυτον (πχ δυνατό χτύπημα στο κεφάλι, εγκεφαλικό, σε απήγαγαν εξωγήινοι και σου καναν λοβοτομή κλπ κλπ κλπ :P), τότε είσαι ΔΟΛΟΦΟΝΑ. Είναι ανεξήγητο πως μια τόσο καλή παίχτρια του προηγούμενου γυρου παίζει τόσο χαλια σε αυτόν...
Ασε που η περίπτωσή σου είναι καρμπόν περίπτωση με της Ηρούς. Νεούδια με λίγη εμπειρία, που ενώ σαν πολίτες είστε φοβερες, σαν δολοφόνοι...καρφωθήκατε κι οι 2 με τη μια!

ΑΝ πειστούν και άλλοι για την ενοχή σου και σε ψηφίσουν θα αλλάξω την ψήφο μου για να φύγεις. Αν όχι θα σε ψηφίσω την Τρίτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Lorelai μου σε νιώθω.. αυτά τραβούσα κι εγώ στον προηγούμενο γύρο.. άντε να αποδείξεις πως δεν είσαι ελέφαντας, απλά δε γίνεται.. γιατί φαίνεσαι!:D

Δεν έχεις καμία σχέση με τη δυναμική Lorelai του προηγούμενου παιχνιδιού.. με το λαγωνικό, που όλα τα ξετρύπωνε! :P

Έχω πειστεί για την ενοχή σου πλέον..

η Ψηφος μου στη lorelai παρακαλώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:

  1. Αννούλα : shaman
  2. Bill_Slayer :
  3. fantasmenos : Lorien
  4. fandago : Niyia
  5. Ηρώ : Lorelai
  6. jrot6 :
  7. Κακή Επιρροή : Lorien
  8. Lorelai :
  9. Lorien : fandago
  10. Neraida : fandago
  11. nina21 : shaman
  12. Nininaou :
  13. Niyia :
  14. papas : fandago
  15. shaman : papas
  16. Vkey : Lorien
  17. xanp :
  18. Youki : Niyia
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

fandago 3
Lorien 3
Niyia 2
shaman 2
papas 1
Lorelai 1



(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
(αυτό το 20.00! προφανώς δεν ισχύει για σήμερα αλλά για αύριο Παρασκευή :P)


Παρασκευή (12/06) δεν έχει δολοφονία.

Υπενθυμίζω ότι την Παρασκευή, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ωραια και καλα. Κατηγορειτε εμενα που δεν εχω ψηφισει καν ακομα, ενω κανεις δεν κατηγορει εσας που ψηφιζετε χωρις επιχειρηματα . Η Ηρω παει στο καλο, ειναι στην κλικα του fandago και παιζει να ειναι δολοφονα. Απλα και μονο πιανεται απο ποστ για να με ψηφισει, ενα του fandago και ενα της Youki, χωρις να εχεις ουσιαστικα επιχειρηματα. Αλλά η Youki γιατι; Τι ακριβως εκανα και καρφωθηκα; Η σωστη σταση ειναι δηλαδη να το βουλωνω οταν με κατηγορουν ολοι χωρις στοιχεια; Τι να πω ρε παιδια. Ψηφιστε με.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λοιπόν, εγώ μετά το post #76 περιμένω την Neraida να αλλάξει ψήφο. Ο Lorien είπε δεν ξαναμπαίνει, οπότε τη δική του δεν την γλιτώνω. Ο papas, αντί να ψηφίσει πχ τον shaman που τον ψηφίζει, ψηφίζει εμένα γιατί δεν μπορεί το διάβασμα.
Έχω μαζέψει 3 πραγματικά άκυρες ψήφους :mad:

Η Lorelai έχω πει ότι είναι στις ύποπτες μου και άντε να μου αποδείξει ότι δεν είναι ελέφαντας.
Θα δω ποιοι θα φιλοτιμηθούν να ψηφίσουν Niyia αλλιώς θα κλίνω αλλού...

Επίσης γίνεται να γίνει λίγο πιο σαφής ο διαχωρισμός χρώματος εμένα και shaman, μπορεί να μπερδευτούν μερικοί και δεν το θέλω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ορίστε στον κάναμε μαύρο.:P
Και δεν είχατε το ίδιο χρώμα.Ήταν πιο σκούρο.:P

Λίστα για Παρασκευή:


  1. Αννούλα : shaman
  2. Bill_Slayer :
  3. fantasmenos : Lorien
  4. fandago : Niyia
  5. Ηρώ : Lorelai
  6. jrot6 :
  7. Κακή Επιρροή : Lorien
  8. Lorelai :
  9. Lorien : fandago
  10. Neraida : fandago
  11. nina21 : shaman
  12. Nininaou :
  13. Niyia :
  14. papas : fandago
  15. shaman : papas
  16. Vkey : Lorien
  17. xanp :
  18. Youki : Niyia
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

fandago 3
Lorien 3
Niyia 2
shaman 2
papas 1
Lorelai 1



(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
(αυτό το 20.00! προφανώς δεν ισχύει για σήμερα αλλά για αύριο Παρασκευή :P)


Παρασκευή (12/06) δεν έχει δολοφονία.

Υπενθυμίζω ότι την Παρασκευή, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ορίστε στον κάναμε μαύρο.:P
Και δεν είχατε το ίδιο χρώμα.Ήταν πιο σκούρο.:P
Πιο σαφής διαχωρισμός είπα Μπιλούκο, όχι ότι είναι ίδιο.

Ευχαριστώωω :D
Επίσης γίνεται να γίνει λίγο πιο σαφής ο διαχωρισμός χρώματος εμένα και shaman, μπορεί να μπερδευτούν μερικοί και δεν το θέλω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top