Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ποτε τα εκανα εγω ελα αυτα;
ΚουΕ δεν μας τα λες καλα κιεσυ.

στην αρχή :P
προς το παρόν εσύ έχεις φύγει απ τις υποψίες μου :P
θα δούμε στη συνέχεια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εγώ το μόνο σίγουρο που έχω πλέον είναι ότι θα φύγω νωρίς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:

  1. Αννούλα :
  2. Bill_Slayer :
  3. fantasmenos : Lorien
  4. fandago : Niyia
  5. Ηρώ :
  6. jrot6 :
  7. Κακή Επιρροή : Lorien
  8. Lorelai :
  9. Lorien : fandago
  10. Neraida : fandago
  11. nina21 :
  12. Nininaou :
  13. Niyia :
  14. papas :
  15. shaman : papas
  16. Vkey : Lorien
  17. xanp :
  18. Youki : Niyia
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Lorien 3
fandago 2
Niyia 2
papas 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
(αυτό το 20.00! προφανώς δεν ισχύει για σήμερα αλλά για αύριο Παρασκευή :P)


Παρασκευή (12/06) δεν έχει δολοφονία.

Υπενθυμίζω ότι την Παρασκευή, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
ουφ έτσι μίλαγα και στο προηγούμενο αλλά δώσε βάση τι θα σου πω
ψηφίστε με και βγάλτε με
κάντε το όμως ΣΗΜΕΡΑ που θα μάθετε την ιδιότητα μου ως πολίτης
κι όταν με δείτε πολιτάκι, ελπίζω μετά να σκεφτείτε καλύτερα τα όσα έχω γράψει ως τώρα

ψηφίστε με ψηφίστε με (Σαρρή Εφή style :P)
Πόσο Νεράιδα ακούστηκε αυτό :worry::P
Εννοείται ότι αν είναι δολοφόνος, συμφέρει να αποκαλυφθεί. Μετά θα μείνουν τρεις μόνο και θα είναι πιο εύκολο.
Εδώ κάνεις ένα τεράστιο λάθος, αλλά σε συγχωρώ γιατί είσαι νεούδι. Ο καλός δολοφόνος, κάνει τη δουλειά του καλύτερα όσο έχει λίγους συνεργάτες. Κλασικό παράδειγμα ο fantasmenos στο προηγούμενο παιχνίδι που ξεπάστρεψε όσους δικούς του "καρφώθηκαν" και μετά έκανε τη δουλειά του ανενόχλητος.
Παρόλα αυτά σίγουρα το να βγάλουμε δολοφόνο από τον πρώτο γύρο είναι ένα θαύμα, αλλά ποιος είναι τόσο σίγουρος;
Μετά από την τόση επιμονή της Κακής Επιρροής ας ψηφίσω lorien από περιέργεια να δω τι είναι. Αν αποδειχτεί δολοφόνος τουλάχιστον θα έχουμε μόνο 3 δολοφόνους. Οφείλω να ομογήσω ότι έκανα λάθος με την ψήφο στη Youki...

Αλλάζω για δεύτερη φορά την ψήφο σε Lorien...
Και να τος πάλι ο "σκοτώνω τους δικούς μου για να ζήσω" :P

Πάντως σημειώνω ότι ο δυνατός μου γύρος είναι ο 2ος, ο πρώτος είναι καθαρά αναγνωριστικός ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ακρως υποπτη βρισκουν πολλοι τη σταση του φαντασμενου. Αλλα δεν τον ψηφιζει κανεις. Αντιθετα ψηφισουν Lorien για ποιο λογο; επειδη ψηφισε fandago. Και σκεφτομαι εγω τωρα απο μεσα μου: Ειναι λογος αυτος να ψηφισεις Lorien; Εισαι τοσο σιγουρος οτι ο fandago ειναι αθωος ωστε να πας στα τυφλα να ψηφιζεις οποιον τον ψηφιζει;
Τι να πω ρε παιδια. Νομιζω οτι δε βλεπουμε τα αυτονοητα.

Όντως, έτσι είναι. Είναι ύποπτος ο φαντασμένος, αλλά προς το παρόν επιφυλάσσομαι επειδή ήταν και στο προηγούμενο δολοφόνος. Επίσης, ύποπτος είναι και ο πάπας για μένα. Γιατί κάνει δηλώσεις, χωρίς να εξηγήσει ακριβώς πώς τις σκέφτηκε και δεν αναλύει το σκεπτικό του, αλλά τον αφήνω για τώρα.


Για τον Λόριεν είπα κι εγώ ότι δεν τον ψηφίζω. Ακριβώς γιατί μου φαίνεται πολύ "προφανές" πλέον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα τι θέλεις να πεις εδώ. Ότι βγήκα ή δεν βγήκα να βροντοφωνάξω τον ρόλο μου; :worry:

Οτι εγω στη θεση σου αν ημουν ρουφ δεν θα εβγαινα αμεσως να κανω πινακακια. Και φανταζομαι ουτε κιεσυ. Οποτε εχω αποκλεισει αυτο το ενδεχομενο.
Καλα τα υπολοιπα δεν τα σχολιαζεις που εγραψα; Ελα λοιπον :Ρ Αντιπαραθεση ηθελες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μετά από την τόση επιμονή της Κακής Επιρροής ας ψηφίσω lorien από περιέργεια να δω τι είναι. Αν αποδειχτεί δολοφόνος τουλάχιστον θα έχουμε μόνο 3 δολοφόνους. Οφείλω να ομογήσω ότι έκανα λάθος με την ψήφο στη Youki...

Αλλάζω για δεύτερη φορά την ψήφο σε Lorien...
Eπειδή θυμάμαι πόσο προσεχτικά ψήφιζες την προηγούμενη φορά και το σκεπτικό μας ήταν να μην αλλάζουμε ψήφο για να μη δίνουμε στόχο, πλέον έχω βεβαιωθεί σχεδόν για την αθωότητά σου.. :)
Δεν μπορεί να είσαι δολοφόνος και να έχεις αλλάξει ήδη δυο φορές ψήφους.

Αντιθέτως..
Ποτε τα εκανα εγω ολα αυτα;
ΚουΕ δεν μας τα λες καλα κιεσυ. Να μη μιλαω δεν σας αρεσει, να μιλαω, σας φαινεται υποπτο. ROARGH

Ακρως υποπτη βρισκουν πολλοι τη σταση του φαντασμενου. Αλλα δεν τον ψηφιζει κανεις. Αντιθετα ψηφισουν Lorien για ποιο λογο; επειδη ψηφισε fandago. Και σκεφτομαι εγω τωρα απο μεσα μου: Ειναι λογος αυτος να ψηφισεις Lorien; Εισαι τοσο σιγουρος οτι ο fandago ειναι αθωος ωστε να πας στα τυφλα να ψηφιζεις οποιον τον ψηφιζει;
Τι να πω ρε παιδια. Νομιζω οτι δε βλεπουμε τα αυτονοητα.

Ναι καλή μου Lorelai τα αυτονόητα δε βλέπουμε, όπως πχ εσύ κάνεις μπαμ ότι είσαι δολοφόνα.. μαζί με την Κουέ μας.. :)
στην αρχή :P
προς το παρόν εσύ έχεις φύγει απ τις υποψίες μου :P
θα δούμε στη συνέχεια :D

Κλασσική τακτική δολοφόνων που ενώ αρχικά αλληλοκατηγορούνται, όταν έρχεται η ώρα της ψηφοφορίας, αποσύρουν τις κατηγορίες.
:)

Είμαι ανάμεσα στο να ψηφίσω Lorelai, Κακή Επιρροή και Niyia
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ναι καλή μου Lorelai τα αυτονόητα δε βλέπουμε, όπως πχ εσύ κάνεις μπαμ ότι είσαι δολοφόνα.. μαζί με την Κουέ μας.. :)

Μη λεμε ομως μονο λογακια, να λεμε και που τα στηριζουμε αυτα που λεμε. Βλεπω το πινακακι του fandago τοχουμε σε τρελη υποληψη :Ρ Ξυπνατεεεεε θα μας βγει ιεροδουλη και θα ψαχνοοοοομαστεεεεεεεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Οτι εγω στη θεση σου αν ημουν ρουφ δεν θα εβγαινα αμεσως να κανω πινακακια. Και φανταζομαι ουτε κιεσυ. Οποτε εχω αποκλεισει αυτο το ενδεχομενο.
Καλα τα υπολοιπα δεν τα σχολιαζεις που εγραψα; Ελα λοιπον :Ρ Αντιπαραθεση ηθελες.
Καταρχάς να πω για πολλοστή φορά ότι δεν έκανα πινακάκι, απλά μια ανάλυση ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ τους παίκτες, για να μπούμε σε ένα δρόμο ;)
Κατά δεύτερον τι αντιπαράθεση να κάνω αφού συμφωνούσες με αυτά που γράφω (συνέχεια έγραφες "πολύ ωραία τα λες") :P

Πάντως δεν έχω καταλάβει γιατί θεωρείτε ότι σας μπερδεύω. Δεν είναι ξεκάθαρα αυτά που γράφω; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ναι ευχαριστω πολυ :Ρ τα περτικαλια περτικαλια ομως στην "αναλυση για ολους τους παικτες"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
χμμμ...θα ψηφησω βασει ενστικτου τον fandago,δεν ξερω αλλα νιωθω οτι προσπαθει να μπερδεψει λιγο τα πραγματα για να βγαλει λιγο τον εαυτο του απεξω..lets see;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:

  1. Αννούλα : fandago
  2. Bill_Slayer :
  3. fantasmenos : Lorien
  4. fandago : Niyia
  5. Ηρώ :
  6. jrot6 :
  7. Κακή Επιρροή : Lorien
  8. Lorelai :
  9. Lorien : fandago
  10. Neraida : fandago
  11. nina21 :
  12. Nininaou :
  13. Niyia :
  14. papas :
  15. shaman : papas
  16. Vkey : Lorien
  17. xanp :
  18. Youki : Niyia
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Lorien 3
fandago 3
Niyia 2
papas 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
(αυτό το 20.00! προφανώς δεν ισχύει για σήμερα αλλά για αύριο Παρασκευή :P)


Παρασκευή (12/06) δεν έχει δολοφονία.

Υπενθυμίζω ότι την Παρασκευή, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αλλα και εγω θα ψηφισω lorelai,να δουμε τι ειναι...

Γτ και σε εμενα μου τα ελεγε πολυ παραξενα το πρωινο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Αυτο το "να δουμε τι ειναι" θα μας καψει και σε τουτο το γυρο μου φαινεται. Τεσπα δεν θα σε ψηφισω ρε παπα γιατι κανεις κρα οτι εισαι πολιτακι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αυτο το "να δουμε τι ειναι" θα μας καψει και σε τουτο το γυρο μου φαινεται. Τεσπα δεν θα σε ψηφισω ρε παπα γιατι κανεις κρα οτι εισαι πολιτακι.

Και για σενα....επισης,φαινεται....

Ιδου.Την ψηφισαμε και ειναι η ωρα της να μας θαψει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Οτι ειμαι πολιτακι;
Γιατι με ψηφιζεις τοτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ναι ευχαριστω πολυ :Ρ τα περτικαλια περτικαλια ομως στην "αναλυση για ολους τους παικτες"
;)
Μα αν δεν είχα βασικούς υπόπτους δεν θα ήμουν ο fandago που ξέρετε :D
Ξέρεις καλύτερα απ' όλους ότι αν δεν προκαλέσεις δεν παίρνεις απαντήσεις :P
χμμμ...θα ψηφησω βασει ενστικτου τον fandago,δεν ξερω αλλα νιωθω οτι προσπαθει να μπερδεψει λιγο τα πραγματα για να βγαλει λιγο τον εαυτο του απεξω..lets see;)
:confused:
  • Ποιος ΔΕΝ προσπαθεί να βγάλει τον εαυτό του απ' έξω;
  • Αν φύγω από την ψηφοφορία και φανεί ότι είμαι πολίτης, τι θα καταλάβεις; Ότι ήμουν πολίτης, ρουφιάνος ή ιερόδουλη;
  • Σε συμφέρει οτιδήποτε απ' όλα αυτά; :worry:
Ρε παιδιά ξεκολλάτε, είναι δηλαδή να μην θέλει κάποιος να βρει τους δολοφόνους στο τέλος, για να μην νιώθετε ότι σας μπερδεύουν. Πρώτος γύρος είναι! Οι μόνοι που μπορούν να είναι σίγουροι για κάτι είναι αυτοί που έχουν σίγουρους ρόλους. :/:
Όσοι απλά προσπαθούν να βρουν εξιλαστήρια θύματα, για μένα ΔΕΝ παίζουν καλά. Το παιχνίδι ΔΕΝ είναι ενστίκτου, είναι καθαρά λογικής σκέψης. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Από το πρώτο μου κιόλας ποστ..
  • Lorelai: Της αρέσει το παιχνίδι και ασχολείται αρκετά, τώρα που τελείωσε τις πανελλήνιες, ποιος την πιάνει!:D
:D

Για δες μια στιγμή όλα μαζεμένα τα ποστ σου..
Διακρίνουμε μια εμμονή προς fandago.. και είχα πει από την αρχή πως όποιος το κάνει, μιας και δικαίωμα δεν έχει δώσει μέχρι στιγμής, ώστε να τον υποψιαστώ.. ίσα ίσα συμφωνώ με όσα λέει.. τον καθιστά αμέσως ύποπτο στα μάτια μου!
Παιδια δε θελω να βλεπω τρελη εμπιστοσυνη σε fandago, ειπαμε καλο χρυσο παιδι αλλά αν η ΣΕ ειναι ΚΑΙ αυτη τη φορα με τους δολοφονους και τον εχει βαλει ιεροδουλη τη βαψαμε xD Δε συμφωνω με το να τον βγαλουμε απο τωρα. Απλα λιγο μια πισινη να κραταμε.
Παιζω βλεπω πολυ στα προγνωστικα. Μονο στου μπιλ δεν επαιξα xD

Αλφα: Κανεις δεν κατηγορησε τον fandago για να τον υπερασπιστω εγω. Ειπα απλα να μην τον παρουμε τυφλοσουρτη επειδη ειναι παλιος
Βητα: Αν ημουν δολοφονος και αν ηταν και αυτος, γιατι να το κανω τοσο πεντακαθαρα το καρφωμα; Αν μεχεις για χαζη ναι, θα εχεις δικιο να με ψηφισεις xD
Γαμμα: Πεστα ρε fandago.

Ποτε τα εκανα εγω ολα αυτα;
ΚουΕ δεν μας τα λες καλα κιεσυ. Να μη μιλαω δεν σας αρεσει, να μιλαω, σας φαινεται υποπτο. ROARGH

Ακρως υποπτη βρισκουν πολλοι τη σταση του φαντασμενου. Αλλα δεν τον ψηφιζει κανεις. Αντιθετα ψηφισουν Lorien για ποιο λογο; επειδη ψηφισε fandago. Και σκεφτομαι εγω τωρα απο μεσα μου: Ειναι λογος αυτος να ψηφισεις Lorien; Εισαι τοσο σιγουρος οτι ο fandago ειναι αθωος ωστε να πας στα τυφλα να ψηφιζεις οποιον τον ψηφιζει;
Τι να πω ρε παιδια. Νομιζω οτι δε βλεπουμε τα αυτονοητα.

Η στάση του τέλος δεν είναι η ίδια με αυτή του προηγούμενου παιχνιδιού. Στο προηγούμενο παιχνίδι, ήθελες να ανακαλύψεις τους δολοφόνους, έφερνες στοιχεία..
Από τα ποστ σου σε αυτό το παιχνίδι δε φαίνεται κάτι τέτοιο.;)

Μη λεμε ομως μονο λογακια, να λεμε και που τα στηριζουμε αυτα που λεμε. Βλεπω το πινακακι του fandago τοχουμε σε τρελη υποληψη :Ρ Ξυπνατεεεεε θα μας βγει ιεροδουλη και θα ψαχνοοοοομαστεεεεεεεεεεε

Χμμμ..
μια μανία βρε παιδί μου με την ιερόδουλη.. ειδικά σε αυτούς που σε κατηγορούν..
Συμβουλή: Αν είσαι πολίτης κάτσε σκέψου ποιος μπορεί να είναι ο ρουφιάνος μπας και βοηθηθείς.. αλλά δε σε βλέπω να καίγεσαι! ;)
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Οτι ειμαι πολιτακι;
Γιατι με ψηφιζεις τοτες

Ειρωνικα το ειπα:P

Αλλα τελικα,αλλαζω την ψηφο μου και διαλεγω τον fandago(Τελικη ψηφος),γτ πολυ στην παρλα το εχει ριξει,ετσι ωστε να μας μπερδεψει και να κερδισει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Λοιπον, στην αρχή οι υποψίες μου ήταν όλες επάνω στον Lorien...αλλά συγχρόνος υποψιαζόμουν και τον fantago...τώρα βλέπω ότι έχουν αλληλοψηφιστεί...επομένως δεν νομίζω οι ο ένας δολοφόνος να ψήφισε για αποχώρηση τον άλλον δολοφόνο...κάτι δεν πάει καλά εδώ...έχω μπερδευτεί...:(

Προς το παρόν ψηφίζω...shaman επειδή έχει ψηφίσει papas και είμαι σίγουρη πως είναι πολιτάκι...δεν θα ψήφιζε δολοφόνο σε καμία περίπτωση...;)

Προς το παρόν λοιπόν....να δούμε και την συνέχεια...μέχρι της 20:00 έχουμε καιρό...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top