Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αυτες οι συμπαθειες και τα χαμογελακια....σαν υποπτα μου κανουν.....τς τς τς ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αυτες οι συμπαθειες και τα χαμογελακια....σαν υποπτα μου κανουν.....τς τς τς ....

Μηπως σε τρομαζουν γτ εσυ εισαι ο δολοφονος?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μηπως σε τρομαζουν γτ εσυ εισαι ο δολοφονος?;)

οριστε...????:eek:
Ναι ειμαι δολοφονα και ψηφιστε να βγω....:D
Ασε ρε παπας.....με τα συμπερασματα σου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Αυτες οι συμπαθειες και τα χαμογελακια....σαν υποπτα μου κανουν.....τς τς τς ....

Εμείς είμαστε χαμογελαστά παιδιά! :D

Όχι σαν μερικές μερικές...
Εσύ μη μας χαμογελάς.:pfff:

Τώρα τη γνώρισα τη Youki, να την αρπάξω απ' τα μούτρα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
οριστε...????:eek:
Ναι ειμαι δολοφονα και ψηφιστε να βγω....:D
Ασε ρε παπας.....με τα συμπερασματα σου....

Αστα αυτα:P

Και αλλοι τα ειπαν αυτα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγω παπας εχω το δικο μου μοναδικο τροπο.....οι αλλοι δεν ξερω τι λενε...και δεν εχω κανενα προβλημα να με ψηφισεις εσυ και ολοι οι υπολοιποι και να βγω....Μα το Δια και ολο το Δωδεκαθεο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λοιπον χωρις να το εχω ψαξει πολυ, ψηφιζω fandago γιατι μιλαει αρκετα και ολοι κατι περιεργο "μυριζουν" στο θεμα , που δε μαρεσει καθολου ! Μακαρι να κανω λαθος. Τα λεμε Σαβατο μεσημερι, γεια απο μενα, καλο παιχνιδι παιδια ! :)


:confused::confused::confused::confused:
τι άκυρο εντελώς είναι αυτό??!!!??


ψηφίζω Lorien
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Η Youki (το έγραψα σωστά; :P)κατηγόρησε 3: lorelai, nina21, nininaou. Κατά τη γνώμη μου προσπάθησε να στρέψει τα βλέμματα προς τα εκεί... Τώρα υπάρχουν 2 περιπτώσεις: ή είναι δολοφόνος οπότε εμμέσως πλην σαφώς οι δύο από τις τρεις αθωώνονται αυτόματα (τη νινα δεν την βγάζω από ύποπτο με τίποτα) ή είναι οτιδήποτε άλλο οπότε δεν κερδίζουμε τίποτα... Κατά τη γνώμη μου δεν είναι ρουφιάνα...

Οπότε ψήφος στη Youki και βλέπουμε

edit: Ο lorien δεν προσφέρει τίποτα αν βγει τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λεπόν, εγω λέω να ακολουθήσω τη συμβουλή του fandago, να διώξουμε όσους δε μιλάνε ώστε να είναι μετά πιο ξεκάθαρα τα πράγματα. Θα έλεγα Vkey, αλλά το κόβω χλωμό να ξαναμπήκε καπάκια δολοφόνα, οπότε θα ψηφίσω niyia, η οποία και δεν πολυμιλάει (γενικά στα τελευταία παιχνίδια) και έχει καιρό να κάνει δολοφόνα και θα ήταν μια καλή επιλογή για "καθοδήγηση" των νεων παιχτών και άρα έχει αυξημένες πιθανότητες να είναι δολοφόνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ψηφίζω Λόρι επίσης...

Άτυχος ξε άτυχος παίχτης δεν μου αρέσει ο τρόπος που κάνει "επίθεση" στο φαντάγκο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
edit: Ο lorien δεν προσφέρει τίποτα αν βγει τώρα...

ορίστε?
δε μας τα λες κι εσύ καθόλου καλά....
αν είναι δολοφόνος (όπου θα το μάθουμε το βράδυ...) δεν κερδίζουμε τίποτα????


καθόλου καλά δε μας τα λες.... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:

  1. Αννούλα :
  2. Bill_Slayer :
  3. fantasmenos : Youki
  4. fandago : Niyia
  5. Ηρώ :
  6. jrot6 :
  7. Κακή Επιρροή : Lorien
  8. Lorelai :
  9. Lorien : fandago
  10. Neraida : fandago
  11. nina21 :
  12. Nininaou :
  13. Niyia :
  14. papas :
  15. shaman : papas
  16. Vkey : Lorien
  17. xanp :
  18. Youki : Niyia
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

fandago 2
Niyia 2
papas 1
Youki 1
Lorien 2

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
(αυτό το 20.00! προφανώς δεν ισχύει για σήμερα αλλά για αύριο Παρασκευή :P)


Παρασκευή (12/06) δεν έχει δολοφονία.

Υπενθυμίζω ότι την Παρασκευή, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Η Youki (το έγραψα σωστά; :P)κατηγόρησε 3: lorelai, nina21, nininaou. Κατά τη γνώμη μου προσπάθησε να στρέψει τα βλέμματα προς τα εκεί... Τώρα υπάρχουν 2 περιπτώσεις: ή είναι δολοφόνος οπότε εμμέσως πλην σαφώς οι δύο από τις τρεις αθωώνονται αυτόματα (τη νινα δεν την βγάζω από ύποπτο με τίποτα) ή είναι οτιδήποτε άλλο οπότε δεν κερδίζουμε τίποτα... Κατά τη γνώμη μου δεν είναι ρουφιάνα...

Οπότε ψήφος στη Youki και βλέπουμε
Η youki (σωστά το έγραψες) ΔΕΝ κατηγόρησε κανέναν.
Απλά ανέφερα μια πιθανη καλή πεντάδα. Θα το λέω μέχρι να σταματήσετε να το χρησιμοποιείτε για επιχείρημα. It' ok να με ψηφίσετε αν με θεωρείτε δολοφόνο, αλλά τουλάχιστον χρησιμοποιείστε σωστά επιχειρήματα. Το να πιάνεστε από μια πρώτη εκτίμηση που έκανα (και μάλιστα βάση του σκεπτικού "ποιον θα μπορούσε να είχε βάλει η ΣΕ", το οποίο σκεπτικό αρχικά δεν ήταν καν δικό μου) στην αρχή του παιχνιδιού και προτού μιλήσουν αρκετοί άλλοι παιχτες, τη στιγμή μάλιστα που το ίδιο ακριβώς έχουν κάνει τουλάχιστον άλλα 2 μέλη, ε ...σας "καρφώνει" λιγάκι. Πολύ περισσότερο όταν ΔΕΝ έχω καν ψηφίσει ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Η Youki (το έγραψα σωστά; :P)κατηγόρησε 3: lorelai, nina21, nininaou. Κατά τη γνώμη μου προσπάθησε να στρέψει τα βλέμματα προς τα εκεί... Τώρα υπάρχουν 2 περιπτώσεις: ή είναι δολοφόνος οπότε εμμέσως πλην σαφώς οι δύο από τις τρεις αθωώνονται αυτόματα (τη νινα δεν την βγάζω από ύποπτο με τίποτα) ή είναι οτιδήποτε άλλο οπότε δεν κερδίζουμε τίποτα... Κατά τη γνώμη μου δεν είναι ρουφιάνα...

Οπότε ψήφος στη Youki και βλέπουμε

edit: Ο lorien δεν προσφέρει τίποτα αν βγει τώρα...

Έεε, εμένα δεν έχεις ψηφίσει?:P

Συμφωνώ με το σκεπτικό σου, μιας και η μόνη που έχω υποπτευθεί και ονομάσει προς το παρόν είναι η Youki και ήταν στο προηγούμενο ρουφιάνα.

Για τον Λόρυ, γιατί δεν μας συμφέρει να βγει τώρα? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Για τον Λόρυ, γιατί δεν μας συμφέρει να βγει τώρα? :hmm:

έλα μου ντε....


:whistle:


ο Φαντασμένος έχει ένα τρόπο πάντως να καρφώνεται....
όταν ξεκινάει κι αυτός τα άκυρα του
μου θύμησε την περασμένη φορά που με κατηγορούσε στο εντελώς άκυρο όμως
(διαβάστε το όποιος δε θυμάται :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Έεε, εμένα δεν έχεις ψηφίσει?:P
Για τον Λόρυ, γιατί δεν μας συμφέρει να βγει τώρα? :hmm:
Την ιδια απορια ειχα και εγω....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Νομιζω καποιος καρφωνεται:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top