Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
@ Neraida: Κάτι τέτοια έλεγες στο προηγούμενο γύρο και οι δολοφόνοι κάναμε πάρτι :P

Επίσης περιμένουμε ένα ποστ από τον κάθε παίχτη ξεχωριστά να δικαιολογήσει την συμμετοχή του... Εγώ προσωπικά περιμένω post από Αννούλα και Yuki.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σε συγχωρώ γιατί το παιχνίδι τούτο δεν είναι στα ατού σου :pfff:

Μ' αρέσει που είπα ότι δεν πρέπει να ψάχνουμε για ιερόδουλη και ρουφιάνο. :mad:

Πινάκακια πάντα έκανα απλά δεν σας τα έδειχνα και αυτό που έκανα ΔΕΝ είναι πινακάκι. :worry:
Απλά ξέρω ότι οι ώρες μου στο παιχνίδι είναι μετρημένες και προσπαθώ να κάνω όσο περισσότερη ζημιά στους δολοφόνους γίνεται. Εσένα δεν σε κατηγόρησα γιατί αν και είσαι στην κατηγορία 3, ΔΕΝ θα ήσουν καλή για "εκπαιδευτής" νέων δολοφόνων (ε ήθελες να το ακούσεις :P).

Πας να μου ριξεις σταχτη στα ματια οτι και καλα δε με κατηγορεις, αλλα τη μαμακια σου να την πεις!Ακου εκει δεν κανω....!!:P Και δεν ειναι "ΔΕΝ ΘΑ" αλλα "ΔΕ ΘΑ"....ε επρεπε και εσυ κατι να ακουσεις!:P:P:P
Ρε συ....εσυ εχεις δωσει ονοματα...οποτε ή δολοφονος εισαι και θες να μας αποπροσανατολισει ή ιεροδουλη και κανεις το ιδιο επισης ή ρουφιανος και θα πρεπει να σε πιστεψω.......γκρρρρρρρρρρ εσυ πρεπει να βγεις, με μπερδευεις και δεν ειναι καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
@ Neraida: Κάτι τέτοια έλεγες στο προηγούμενο γύρο και οι δολοφόνοι κάναμε πάρτι :P

Επίσης περιμένουμε ένα ποστ από τον κάθε παίχτη ξεχωριστά να δικαιολογήσει την συμμετοχή του... Εγώ προσωπικά περιμένω post από Αννούλα και Yuki.

εσυ μη μιλας καθολου....γιατι αν και σε εχω για πολιτακι θελω να σε σουταρω σκατοιουδα!:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Βρε παιδια,...μη συγχιζετε την Νεραιδα....εχει παρατηρηθεί απωλεια διαυγειας και μνημης οταν συμβαινει αυτο :P Θα ρωταει σε λιγο "τι παιζουμε εδω ; "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λορυ εσυ αυτη τη φορα σαν πολυ δε μιλας?!
Αλλη μια κουβεντα και θα σε θεωρησω υποπτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ααα στην αρχη παντα κατι εγραφα παραπανω. Εμ λογικό ειναι. μπας και προλαβω να πω τπτ, πριν με βγαλουν οξω αμεσως ! :mpinelik:

Αυριο παντως δε θα μπω νετ, λογω δουλειας, οποτε μιλαω για 2 ημερες, αντε ! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πας να μου ριξεις σταχτη στα ματια οτι και καλα δε με κατηγορεις, αλλα τη μαμακια σου να την πεις!Ακου εκει δεν κανω....!!:P Και δεν ειναι "ΔΕΝ ΘΑ" αλλα "ΔΕ ΘΑ"....ε επρεπε και εσυ κατι να ακουσεις!:P:P:P
Ρε συ....εσυ εχεις δωσει ονοματα...οποτε ή δολοφονος εισαι και θες να μας αποπροσανατολισει ή ιεροδουλη και κανεις το ιδιο επισης ή ρουφιανος και θα πρεπει να σε πιστεψω.......γκρρρρρρρρρρ εσυ πρεπει να βγεις, με μπερδευεις και δεν ειναι καλο!

Εδώ μπερδεύεσαι με τους κανόνες, γίνεται να μην μπερδευτείς με αυτά που λέω; :P
Νομίζω ότι όποιος έχει όρεξη να διαβάσει ακριβώς τι έγραψα δεν μπερδεύεται. Γιαυτό κάτσε διάβασε τα, ανάλυσε τα και άσε τα "μπερδεύομαι πρέπει να φύγεις".

Και τέλος, σταμάτα ντε να μιλήσει και κανείς άλλος :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Να σταματησω ε?!
Νταν.....μην παραπονεθει κανεις ομως οτι δε γραφω πλεον...καλησπερα σας
Και ψηφιζω Θοδωρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ξεκινήσαμε ε;
Nice!:D

Λοιπόν.. εγώ αρχικά θα αναφέρω ποιους αποκλείω να έχρισε η ΣΕ δολοφόνους.
  • fandago: έχει την κατάρα του καλού παίκτη. Δεν μπορεί να είναι δολοφόνος γιατί όλοι γνωρίζουμε πως θα φύγει από τους πρώτους γύρους, άρα θα ήταν πολύ ριψοκίνδυνο από την πλευρά τους να χάσουν έναν δολοφόνο τόσο νωρίς.
  • neraida: απλά δεν το ΄χει:P. Ή που θα καρφώνεται, ή που θα μπερδεύει με τις υποψίες της.. έτσι κι αλλιώς είναι εύκολος στόχος σε κάθε γύρο. :D
  • Vkey: Δολοφόνα στο προηγούμενο παιχνίδι και δεν είχε χρόνο ούτε να ψηφίσει. Απορρίπτεται.:P
  • papas: Πολύ νέος για να έχει ρόλο.
  • shaman: απλά.. δε νομίζω :P
  • fantasmenos: Υπήρξε δολοφόνι με μεγάλη επιτυχία, αλλά δε νομίζω να είναι πάλι.. νομίζω πως τούτη τη φορά προτιμήθηκε για άλλο ρόλο:whistle:
Όλοι οι άλλοι είστε το ίδιο ύποπτοι.. αλλά θα μπορούσα να ξεχωρίσω
  • Youki: τόσο καλή, που όλοι μας θέλουμε να τη δούμε πως θα τα πάει ως δολοφόνα, το ίδιο και η ΣΕ νομίζω :)
  • lorien: ο αδικημένος του παιχνιδιού, γιατί όχι δολοφόνος αυτή τη φορά;
  • Kακή Επιρροή: μια super mod, για super δολοφονίες!:P
  • Lorelai: Της αρέσει το παιχνίδι και ασχολείται αρκετά, τώρα που τελείωσε τις πανελλήνιες, ποιος την πιάνει!:D
  • nina21: Λύσσαξε για ρόλο, καθόλου παράξενο να της το έκαναν το χατήρι..:whistle:
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Να σταματησω ε?!
Νταν.....μην παραπονεθει κανεις ομως οτι δε γραφω πλεον...καλησπερα σας
Και ψηφιζω Θοδωρη
Παιδιαρίσματα ετών 31 :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Aρχίσαμε!:D

[Αυτόν τον καιρό διαβάζω τις περιπέτειες του Σέρλοκ Χόλμς και είμαι έτοιμη να βγω στο κηνύγι:P]

Λοιπόν, δεν μπορώ να ξέρω με σιγουριά ποιοι θα έκαναν για δολοφόνοι με βάση την προηγούμενη δράση τους :hmm:
Προς το παρόν μου φαίνεται πολύ λογική η σκέψη του Φαν., εκτός αν μας την παρουσίασε για να εξυπηρετήσει συμφέροντα, αλλά είπαμε δεν ψάχνουμε για ιερ.- ρουφ. (μαθαίνω;:P)

Θεωρώ κι εγώ ότι παίζει η Νίνα, αλλά επειδή αν ήμουν ΣΕ δεν θα την έβαζα, σκέφτομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
σε σχέση με τις κουκίδες της Ηρούς:

ως προς τους αποκλεισμένους συμφωνώ με την 5η και την 3η κουκίδα. διαφωνώ στο δεύτερο σκελος της 6ης

ως προς την πρώτη, ο fandago έκανε ένα ποστ το οποίο δεν βοηθά αλλά ούτε αποπροσανατολίζει μελλοντικά όμως όντως βάζει σε σωστές τυπολογίες τους παίχτες και μας γλιτώνει από κόπο :D

ως προς τους υπόπτους συμφωνώ με τη 2η κουκίδα και αρχικά διαφωνώ με την 3η.

Υ.Γ. Ποιος διάλεξε τους δολοφόνους;

Υ.Γ. 1 Κατά τη γνώμη μου ψάχνουμε 3 γυναίκες και 1 άντρα δολοφόνο (μην το θεωρείτε και δεδομένο :P). Δύσκολο έως απίθανο το 2-2 ή το 1-3

edit: Καλά βρε Neraida fandago ψήφισες; Σε τι οφελεί; Είναι ο ιδανικός για να μάθεις την ιδιότητα του.

edit: Νεράιδα αύριο δεν μαθαίνουμε την ιδιότητα αυτού που φεύγει. Κακή η επιλογή σου... Ή μήπως καλή για σένα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Παιδια δε θελω να βλεπω τρελη εμπιστοσυνη σε fandago, ειπαμε καλο χρυσο παιδι αλλά αν η ΣΕ ειναι ΚΑΙ αυτη τη φορα με τους δολοφονους και τον εχει βαλει ιεροδουλη τη βαψαμε xD Δε συμφωνω με το να τον βγαλουμε απο τωρα. Απλα λιγο μια πισινη να κραταμε.
Παιζω βλεπω πολυ στα προγνωστικα. Μονο στου μπιλ δεν επαιξα xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
edit: Νεράιδα αύριο δεν μαθαίνουμε την ιδιότητα αυτού που φεύγει. Κακή η επιλογή σου... Ή μήπως καλή για σένα :whistle:

Λοιπόν επειδή έκανα ένα λαθάκι διαβάζοντας τους κανόνες , αύριο Παρασκευή αποκαλύπτεται η ιδιότητα του MVP .

Συγγνώμη για το μπλέξιμο.
Οπότε πάει Παρασκευή -> αποκάλυψη ιδιότητας του αποχωρούντος από ψηφορία
(δευτέρα δεν παιζουμε)
Τρίτη -> αποκάλυψη ιδιότητας του δολοφονημένου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
:pfff:Θα προσπαθησουμε να σε συγχωρεσουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Υ.Γ. Ποιος διάλεξε τους δολοφόνους;
Δεν βλέπω!:eek::eek::eek:
Μπήκε στάχτη στα μάτια μου:P

(μην το θεωρείτε και δεδομένο :P).

Nα είσαι σίγουρος!:confused:

ΤΙΠΟΤΑ δεν είναι δεδομένο. Πάω να πιω λίγο τσάι και να καπνίσω την πίπα μου..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Εγώ λέω για μία φορά να πρωτοτυπήσουμε στο παιχνίδι και να διώξουμε όσους δεν μιλάνε πολύ (εκτός φυσικά αν έχουμε σίγουρους δολοφόνους). Έτσι τουλάχιστον θα μείνουμε οι ενεργοί για να είναι τα πράγματα ξεκάθαρα.
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:

  1. Αννούλα :
  2. Bill_Slayer :
  3. fantasmenos :
  4. fandago :
  5. Ηρώ :
  6. jrot6 :
  7. Κακή Επιρροή :
  8. Lorelai :
  9. Lorien :
  10. Neraida : fandago
  11. nina21 :
  12. Nininaou :
  13. Niyia :
  14. papas :
  15. shaman : papas
  16. Vkey :
  17. xanp :
  18. Youki :
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

fandago 1
papas 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
(αυτό το 20.00! προφανώς δεν ισχύει για σήμερα αλλά για αύριο Παρασκευή :P)


Παρασκευή (12/06) δεν έχει δολοφονία.

Υπενθυμίζω ότι την Παρασκευή, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
αλλά αν η ΣΕ ειναι ΚΑΙ αυτη τη φορα με τους δολοφονους

Aπορία: Πάντα η ΣΕ δεν είναι με τους δολοφόνους;:worry:

Παιδια δε θελω να βλεπω τρελη εμπιστοσυνη σε fandago, ειπαμε καλο χρυσο παιδι αλλά αν η ΣΕ ειναι ΚΑΙ αυτη τη φορα με τους δολοφονους και τον εχει βαλει ιεροδουλη τη βαψαμε xD Δε συμφωνω με το να τον βγαλουμε απο τωρα. Απλα λιγο μια πισινη να κραταμε.

Βλέπω πως σε πρώτη φάση συμφωνούμε πως ο fandago δεν είναι δολοφόνος. :)
Σκοπός μας είναι να διώξουμε-ψηφίσουμε τους δολοφόνους και όχι τους ρουφιάνο,ιερόδουλη. Αυτοί αργά ή γρήγορα φαίνονται. ;)
Είναι κρίμα να φύγει πάλι τόσο νωρίς ένας καλός παίκτης και αν θες για μένα, όσοι τον κατηγορήσουν σε αυτό τον γύρο (που πολλά στοιχεία δεν έχουμε) είναι ύποπτοι.

Κατά τα άλλα δεν έχει αλλάξει κάτι.. σίγουρα παραμένεις στη λίστα μου.. ή οποία θα ανανεωθεί μόλις έχω περισσότερα στοιχεία.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Βλέπω πως σε πρώτη φάση συμφωνούμε πως ο fandago δεν είναι δολοφόνος. :)
Σκοπός μας είναι να διώξουμε-ψηφίσουμε τους δολοφόνους και όχι τους ρουφιάνο,ιερόδουλη. Αυτοί αργά ή γρήγορα φαίνονται. ;)
Είναι κρίμα να φύγει πάλι τόσο νωρίς ένας καλός παίκτης και αν θες για μένα, όσοι τον κατηγορήσουν σε αυτό τον γύρο (που πολλά στοιχεία δεν έχουμε) είναι ύποπτοι.

Συμφωνώ. Κι εγώ πιστεύω ότι "κάτι είναι" ο Φαν. αλλά όχι δολοφόνος. Μακάρι να'ναι ρουφιάνος αν είναι καλός.

Τώρα, έχουμε γι'αυτόν μία ψήφο από τη Νεράιδα η οποία όμως δεν με βάζει σε υποψίες γιατί ήταν επιπόλαιη και κατάλαβα ότι δεν το πολυσκέφτηκε.

Περιμένω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top