Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Προσωπικά τις αρνητικές τις έβαλα για το ύφος των μηνυμάτων σου, και όχι τόσο για το περιεχόμενο. Όταν απαιτούμε σεβασμό, θα πρέπει πρώτα απ' όλα να τον δείχνουμε, ράιτ;

Και θα ήμουν πολύ χαρούμενη αν επιτέλους καταλαβαίνατε ότι η γνώμη μου είναι universal truth κι έτσι να μην χρειάζεται να τα κάνω νιανιά για να νιώσετε, αλλά δυστυχώς δεν γίνεται. 8)

Κατά τα άλλα, just remember, when you are arguing with someone on a forum or in a chat room, this guy thinks you're cool. :P I'm done.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Θα παρακαλούσα να ηρεμήσουν τα πνεύματα.


Anyway μιας και ο γύρος τελείωσε το παρόν κλειδώνεται.Σας περιμένουμε στον επόμενο γύρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το παιχνίδι θα ξεκινήσει την Παρασκευή 13/06

Το θέμα θα ανοίξει την Πέμπτη 12/06, μετά την αποστολή των pms στους συμμετέχοντες




Το παιχνίδι είναι μια από τις πολλές παραλλαγές του γνωστού "Παλέρμο", οπότε ως παραλλαγή έχει ιδιαιτερότητες που πρέπει να προσέξουν και όσοι ξέρουν το κλασσικό παιχνίδι. ;)

Μετά την δήλωση των συμμετοχών, η Συντονιστική Επιτροπή (στο εξής ΣΕ) που απαρτίζεται από τους Angie_Ann , Bill και Resident Evil, ορίζει κάποιους (αναλόγως το πλήθος συμμετοχών) από τους συμμετέχοντες ως δολοφόνους, έναν ως ρουφιάνο, έναν ως ιερόδουλη και τους υπόλοιπους ως πολίτες.

Περιγραφή - Σκοπός:
  • Σκοπός των δολοφόνων είναι να δολοφονήσουν όσους άλλους παίκτες μπορούν ώστε σε κάποιο σημείο να υπερέχουν αριθμητικά (μιας και έπειτα έχουν το πάνω χέρι). Οι δολοφόνοι γνωρίζονται μεταξύ τους ΜΟΝΟ και μπορούν να επικοινωνούν με όποιον τρόπο θέλουν για να συνεννοούνται για την στρατηγική τους.
  • Σκοπός του ρουφιάνου, είναι να βοηθήσει τους πολίτες να ξεμπροστιάσουν τους δολοφόνους. Ο ρουφιάνος από την αρχή του παιχνιδιού γνωρίζει ΚΑΠΟΙΟΥΣ από τους δολοφόνους ΜΟΝΟ, αλλά σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να αποκαλύψει την ιδιότητα του, για να πετύχει τον σκοπό του.
  • Σκοπός της ιερόδουλης είναι να βοηθήσει τους δολοφόνους στον δικό τους σκοπό, μπερδεύοντας τους πολίτες. Αντίστοιχα με τον ρουφιάνο, η ιερόδουλη γνωρίζει πάλι ΚΑΠΟΙΟΥΣ από τους δολοφόνους ΜΟΝΟ.
  • Σκοπός των πολιτών είναι να παραμείνουν ζωντανοί μέχρι να εξαλειφθούν όλοι οι δολοφόνοι.
Το παιχνίδι χωρίζεται σε γύρους, διάρκειας μιας κανονικής ημέρας (24 ωρών) ο καθένας. Τα Σαββατοκύριακα και τις αργίες, το παιχνίδι βρίσκεται σε παύση. Σε κάθε γύρο, έχουμε δύο χαρακτηριστικές στιγμές:
  • Μέχρι τις 13:00 κάθε γύρου οι δολοφόνοι συνεννοούνται και αποφασίζουν να δολοφονήσουν έναν οποιονδήποτε παίχτη, ανεξαρτήτως ιδιότητας. Στις 13:00 λοιπόν, η ΣΕ που έχει λάβει μέχρι τότε μια προκήρυξη από τους δολοφόνους, ανακοινώνει σε όλους ποιος παίχτης δολοφονήθηκε. Αυτός ο παίκτης δεν συμμετέχει στη συνέχεια του παιχνιδιού και δεν μιλάει από τη στιγμή της ανακοίνωσης της δολοφονίας του.
  • Καθ' όλη τη διάρκεια του γύρου, όλοι οι παίκτες ανεξαρτήτως ιδιότητας, συζητάνε δημόσια και αποφασίζουν να ψηφίσουν (υποχρεωτικά) από έναν παίκτη ο καθένας. Ο επικρατέστερος της ψηφοφορίας η οποία λήγει στις 20:00 αποχωρεί από το παιχνίδι έχοντας την δυνατότητα να μιλήσει σε ένα και μοναδικό post (τελευταία λόγια).
Λήξη Παιχνιδιού:

Το παιχνίδι λήγει στις εξής περιπτώσεις κάτι που ανακοινώνεται από την ΣΕ:
  • Όταν όλοι οι δολοφόνοι είναι εκτός παιχνιδιού, όπου και νικητές είναι οι πολίτες (με τον ρουφιάνο)
  • Όταν οι δολοφόνοι (με την ιερόδουλη) είναι όσοι και οι υπόλοιποι παίκτες , στο τέλος του τρέχοντος γύρου, όπου νικητές είναι οι δολοφόνοι (με την ιερόδουλη)
Παρατηρήσεις - Διευκρινίσεις:
  • Στην αρχή του παιχνιδιού ανακοινώνεται πόσοι δολοφόνοι υπάρχουν.
  • Πριν την έναρξη του παιχνιδιού όλοι οι συμμετέχοντες έχουν λάβει προσωπικό μήνυμα (pm), όπου τους ανακοινώνεται η ιδιότητα τους.
  • Όσοι βρίσκονται εκτός παιχνιδιού (δολοφονηθέντες και αποχωρούντες), απαγορεύεται να συμμετέχουν στο παιχνίδι, είτε να το σχολιάζουν σε άλλα θέματα κατά τρόπο που μπορεί να επηρεάσει το παιχνίδι, μέχρι αυτό να λήξει. Σε αυτό συμπεριλαμβάνεται και η χρήση του συστήματος αξιολόγησης, που επίσης απαγορεύεται.
  • Στον πρώτο γύρο δεν υπάρχει δολοφονία στις 13:00.
  • Σε περίπτωση ισοψηφίας, στην ψηφοφορία των 20:00 δημιουργείται δημοσκόπηση με τους επικρατέστερους, διάρκειας μιας ώρας, στην οποία δικαίωμα συμμετοχής έχουν ΜΟΝΟ όσοι παίζουν ακόμα στο παιχνίδι.
  • Το ποιος/α είναι ρουφιάνος/ιερόδουλη το γνωρίζει ΜΟΝΟ η ΣΕ.
  • Πάντα θα υπάρχει τουλάχιστον ένας δολοφόνος τον οποίο δεν θα γνωρίζει ούτε ο ρουφιάνος ούτε η ιερόδουλη, παρά μόνο η ΣΕ
  • Όποιος παίκτης ΔΕΝ συμμετέχει 2 συνεχόμενες φορές ή 3 (όχι απαραίτητα συνεχόμενες) φορές σε ψηφοφορία των 20:00 βγαίνει αυτόματα από το παιχνίδι.
  • Η ιδιότητα κάθε παίκτη δεν πρέπει να αποκαλύπτεται από κανέναν άλλο πλην της ΣΕ, η οποία αποκαλύπτει τις ιδιότητες των ατόμων που βγαίνουν από το παιχνίδι ως εξής:
    • Σε κάθε γύρο ξεκινώντας από τον δεύτερο αποκαλύπτεται εναλλάξ η ιδιότητα είτε του δολοφονημένου είτε του αποχωρούντα από την ψηφοφορία. Η πρώτη αποκάλυψη ιδιότητας γίνεται στην ψηφοφορία του 2ου γύρου.
    • Η ιδιότητα του ρουφιάνου και της ιερόδουλης όταν αυτή αποκαλύπτεται είναι αυτή του πολίτη.
    • Σε κάποιο σημείο του παιχνιδιού (συνήθως μετά την μέση) και αν το κρίνει η ΣΕ, μπορεί να αποκαλυφθεί πόσοι δολοφόνοι υπάρχουν στο παιχνίδι και αν ο ρουφιάνος είναι ακόμα μέσα σε αυτό.
Με την συμμετοχή σας στο παιχνίδι, συνάγεται η σιωπηρή αποδοχή όλων των παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Και συνεχίζουμε σε αυτό το θέμα.

Οι δολοφόνοι είναι 4 σε αριθμό.

Λίστα για Παρασκευή:


  1. Αννούλα :
  2. Bill_Slayer :
  3. fantasmenos :
  4. fandago :
  5. Ηρώ :
  6. jrot6 :
  7. Κακή Επιρροή :
  8. Lorelai :
  9. Lorien :
  10. Neraida :
  11. nina21 :
  12. Nininaou :
  13. Niyia :
  14. papas :
  15. shaman :
  16. Vkey :
  17. xanp :
  18. Youki :

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
(αυτό το 20.00! προφανώς δεν ισχύει για σήμερα αλλά για αύριο Παρασκευή :P)

Παρασκευή δεν έχει δολοφονία.

Υπενθυμίζω ότι την Παρασκευή, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Τι ωραια....4 δολοφονοι :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Λοιπόν. Χωρίς παρεξήγηση nina με προκαλείς να κάνω σεφτέ στο παιχνίδι και να σε κατηγορήσω. Έγραψες στις συμμετοχές τουλάχιστον 3 μηνύματα που έλεγες ότι ήθελες ρόλο. Τώρα το αν οι υπεύθυνοι σου έδωσαν καλό ή κακό ρόλο θα φανεί στη πορεία. Μπορεί και να μην σου έδωσαν τίποτα για να δώσουν πλεονέκτημα στους δολοφόνους.

Τεσπά. Ξεκινάς με υποψίες από την αρχή :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Παίζουμε!!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Λοιπόν. Χωρίς παρεξήγηση nina με προκαλείς να κάνω σεφτέ στο παιχνίδι και να σε κατηγορήσω. Έγραψες στις συμμετοχές τουλάχιστον 3 μηνύματα που έλεγες ότι ήθελες ρόλο. Τώρα το αν οι υπεύθυνοι σου έδωσαν καλό ή κακό ρόλο θα φανεί στη πορεία. Μπορεί και να μην σου έδωσαν τίποτα για να δώσουν πλεονέκτημα στους δολοφόνους.

Τεσπά. Ξεκινάς με υποψίες από την αρχή :D

:eek: Δεν το πιστέυω...πως μπόρεσες να με κατηγορήσεις παλιο φαντασμένο παιδί? :mad:
Εξού και το name σου "fantasmenos" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ξεκινήσαμε? :shifty:

λοιπόν επειδή στον προηγούμενο παιχνίδι ήμουν πρωτάρα και πήρα στο λαιμό μου την καημένη την Ντίνα και την Αθηνά... σε αυτό το γύρο θα είμαι πολύ πιο προσεκτική :shifty:

θα φτιάχνω και πινακάκια σπίτι μου :sly:

κανόνας # 1 είσαστε όλοι ύφοφτοι :sly:
κανόνας # 2 κάποιοι είσαστε πιο ύφοφτοι από κάποιους άλλους και μόνο λόγω ιστορικού :sly:
κανόνας # 3 μιλάτε για να σας φτιάξω ψυχολογικό profile 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λοιπόν, σε αυτό το παιχνίδι σας θέλω σοβαρούς. :P

Να ξέρετε ότι είναι σημαντικό να πετύχουμε δολοφόνο σε ημέρα που αποκαλύπτεται η ιδιότητα του. Επίσης, όπως όλοι καταλάβατε από το προηγούμενο παιχνίδι, πρέπει να ψάχνουμε τους δολοφόνους και όχι την ιερόδουλη ή τον ρουφιάνο, γιατί στους δυο τελευταίους ΔΕΝ μαθαίνουμε την ακριβή ιδιότητα, οπότε δώρον άδωρον.

Μιας και βλέπω να δολοφονούμαι σύντομα, θα κάνω μεγάλο το πρώτο μου post στο παιχνίδι (sorry:P) και θα πω ότι για να είναι όλοι ικανοποιημένοι και να παίξουν και στους επόμενους γύρους, η ΣΕ τους περνάει όλους από ενεργούς ρόλους. Πάντα όμως χρειάζεται παίκτης με εμπειρία για να καθοδηγεί. Άρα έχουμε όλους τους παίκτες σε κατηγορίες:
  1. Νεούδια (με προϋπηρεσία) που ΔΕΝ είχαν ενεργό ρόλο ως τώρα: Lorelai, nina21, xanp, Κακή Επιρροή
  2. Παλιοί που έχουν καιρό να μπουν δολοφόνοι και είναι ιδανικοί για captains-καθοδηγητές δολοφόνων: fandago, Lorien, Niyia, Youki
  3. Άτομα που πρόσφατα ήταν ενεργά μέλη, αλλά όντας έμπειροι παίκτες θα μπορούσαν να παίξουν ηγετικό ρόλο για τους δολοφόνους: Bill_Slayer, fantasmenos, Ηρώ, Neraida, Vkey
  4. Νεούδια που όμως είναι αρκετά δραστήρια για να έχουν ενεργό ρόλο έστω και από πρώτη συμμετοχή, μιας και παρακολούθησαν προηγούμενα παιχνίδια: Nininaou, papas
  5. Απλά νεούδια που τώρα μαθαίνουν το παιχνίδι: Αννούλα, jrot6
  6. Outsider (:P): shaman
Με δεδομένο λοιπόν ότι έχουμε 4 δολοφόνους, το πολύ να έχουμε έναν από κάθε κατηγορία, αλλιώς ο ιδανικός συνδυασμός θα ήταν:
2 άτομα από την πρώτη κατηγορία με 1 άτομο από την δεύτερη ή τρίτη κατηγορία και 1 άτομο από την τέταρτη.
Επειδή όμως κανείς δεν έχει μιλήσει ακόμα, έχω σημειώσει με πορτοκαλί, αυτούς από τους οποίους ΕΓΩ σαν ΣΕ θα διάλεγα τους δολοφόνους. :D

Σας κούρασα; :P
Υπόσχομαι ότι τα επόμενα μου posts θα είναι μικρότερα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Έχω καπαρώσει μια κατηγορία μονάχος μου, τι λες τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Double post, bumpity bumpity.

Αφού λοιπόν είμαι και με τη βούλα πολιτάκι (κατά fandago), να μη με υποπτεύεστε.

Ψηφίζω papas, ύποπτο στυλάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Λοιπόν. Χωρίς παρεξήγηση nina με προκαλείς να κάνω σεφτέ στο παιχνίδι και να σε κατηγορήσω. Έγραψες στις συμμετοχές τουλάχιστον 3 μηνύματα που έλεγες ότι ήθελες ρόλο. Τώρα το αν οι υπεύθυνοι σου έδωσαν καλό ή κακό ρόλο θα φανεί στη πορεία. Μπορεί και να μην σου έδωσαν τίποτα για να δώσουν πλεονέκτημα στους δολοφόνους.

Τεσπά. Ξεκινάς με υποψίες από την αρχή :D


Στο κλαρί ο φαντασμενος;
Ή στο ρουφ ρουφ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Αμέσως το πτώτο πράγμα που έκανε ήταν να με κατηγορήσει.., :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αμέσως το πτώτο πράγμα που έκανε ήταν να με κατηγορήσει.., :mad:

Μα φυσικά... Κάπως έπρεπε να ξεκινήσει το παιχνίδι :)

Επίσης ήθελα να σε κατηγορήσω από τις συμμετοχές αλλά θα μπερδεύονταν τα πράγματα και μάλλον κακό θα έκανα παρά καλό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:

  1. Αννούλα :
  2. Bill_Slayer :
  3. fantasmenos :
  4. fandago :
  5. Ηρώ :
  6. jrot6 :
  7. Κακή Επιρροή :
  8. Lorelai :
  9. Lorien :
  10. Neraida :
  11. nina21 :
  12. Nininaou :
  13. Niyia :
  14. papas :
  15. shaman : papas
  16. Vkey :
  17. xanp :
  18. Youki :

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
(αυτό το 20.00! προφανώς δεν ισχύει για σήμερα αλλά για αύριο Παρασκευή :P)


Παρασκευή δεν έχει δολοφονία.

Υπενθυμίζω ότι την Παρασκευή, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε συ Φαν....μα καλα ντιπ μυαλο δεν εχεις?!
Εισαι υποπτος απο πολλους με πρωτη πρωτη εμενα και εσυ βγαινεις και κανεις πινακακια?!
Απο την αλλη δε με εχεις κατηγορησει(ε ναι εγω το τυρι κουμπαρε!!!:P) και μπορει να εισαι αθωος....και με αυτες τις προτιμησεις που εδωσες εμενα μου μυριζεις κατι σε ιεροδουλη ή ρουφιανο....αλλα τι στο καλο απο τα δυο θα μπορουσες να εισαι...???:devil: (θα με βοηθουσε ισως αν ηξερα ποιος εχει διαλεξει τους ρολους....η αντζυ ή ο μπιλ????:hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
α φαντασμενε...εσυ που μιλας...για πολιτη σε εχω αυτη τη φορα....αλλα ρε αχρηστο κορμι ...σου τα εχω μαζεμενα και θελω να σε "μαυρισω":mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κατι μου λεει οτι αυτος ο γυρος θα ειναι πιο βιαιος !

Αναστασεις δολοφονημενων θα εχουμε ; Η μονο το Πασχα ; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ρε συ Φαν....μα καλα ντιπ μυαλο δεν εχεις?!
Σε συγχωρώ γιατί το παιχνίδι τούτο δεν είναι στα ατού σου :pfff:
Εισαι υποπτος απο πολλους με πρωτη πρωτη εμενα και εσυ βγαινεις και κανεις πινακακια?!
Απο την αλλη δε με εχεις κατηγορησει(ε ναι εγω το τυρι κουμπαρε!!!:P) και μπορει να εισαι αθωος....και με αυτες τις προτιμησεις που εδωσες εμενα μου μυριζεις κατι σε ιεροδουλη ή ρουφιανο....αλλα τι στο καλο απο τα δυο θα μπορουσες να εισαι...???:devil: (θα με βοηθουσε ισως αν ηξερα ποιος εχει διαλεξει τους ρολους....η αντζυ ή ο μπιλ????:hmm:)
Μ' αρέσει που είπα ότι δεν πρέπει να ψάχνουμε για ιερόδουλη και ρουφιάνο. :mad:

Πινάκακια πάντα έκανα απλά δεν σας τα έδειχνα και αυτό που έκανα ΔΕΝ είναι πινακάκι. :worry:
Απλά ξέρω ότι οι ώρες μου στο παιχνίδι είναι μετρημένες και προσπαθώ να κάνω όσο περισσότερη ζημιά στους δολοφόνους γίνεται. Εσένα δεν σε κατηγόρησα γιατί αν και είσαι στην κατηγορία 3, ΔΕΝ θα ήσουν καλή για "εκπαιδευτής" νέων δολοφόνων (ε ήθελες να το ακούσεις :P).


Τέλος παιδιά, το ξέρω ότι η τακτική του δεν μιλάμε πολύ σας βγάζει υπεράνω υποψίας, αλλά νομίζω ότι αν μιλάμε ΟΛΟΙ ΠΟΛΥ, τότε οι δολοφόνοι δεν θα ξέρουν ποιον να πρωτοβγάλουν και ίσως τα μεγαθήρια του παιχνιδιού (όπως εγώ :P) καταφέρουν να παίξουν λίγο παραπάνω και να σας βοηθήσουν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top