Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Προκηρύξεις are all (almost) made from fandago!! :D

Εμείς ρίχναμε καμιά ιδέα.. την υλοποιήσή της όμως, την αναλάμβανε ο Θοδωρής!

Μέγας μάστορας, πρέπει να ομολογήσουμε!:P

respect στον Θοδωρή για την απίστευτη δουλειά του και στις προκυρήξεις καθώς και στο πινακάκι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Λολ, και πως να το παίξω βρε φαντάνγκο...Αφού φοβόμουν (πολύ σωστά από όσο βλέπω...μιας και αν δεν είχα κατηγορήσει κανέναν θα με δολοφονούσαν πριν καν ανοίξω το στόμα μου!) και έτσι έπρεπε να κατηγορήσω δολοφόνους από την αρχή. Kαλά πάντως είχαν πολύ πλάκα οι πολίτες σε αυτό το γύρο. Όλα τα λεφτά ήταν η Κουε! Ούτε επίτηδες να το κανε! :D :D Το άλλο το κουλό είναι ότι ενώ έκανε μπαμ ότι ήμουν ρουφιάνος τον Μπιλ που κατηγόρησα δεν τον βγάλατε :blink:

A και μπράβο στον φάντανγκο που μετέτρεψε το παιχνίδι σε χολιγουντιανή παραγωγή :D :D Πολύ καλή οργάνωση! :)



Tέλος πάντων, από εδώ και πέρα θα είμαι ΣΕ βαρέθηκα να βγαίνω μονίμως στο 2ο γύρο...Προφανώς και δεν μπορώ να παίξω καλά έτσι...:/: :P

Άλλωστε χρειάζεται και κάποιος στην ΣE που δεν είναι με τα δολοφόνια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λολ, και πως να το παίξω βρε φαντάνγκο...Αφού φοβόμουν (πολύ σωστά από όσο βλέπω...μιας και αν δεν είχα κατηγορήσει κανέναν θα με δολοφονούσαν πριν καν ανοίξω το στόμα μου!) και έτσι έπρεπε να κατηγορήσω δολοφόνους από την αρχή. Kαλά πάντως είχαν πολύ πλάκα οι πολίτες σε αυτό το γύρο. Όλα τα λεφτά ήταν η Κουε! Ούτε επίτηδες να το κανε! :D :D Εντομεταξύ ενώ έκανε μπαμ ότι ήμουν ρουφιάνος τον Μπιλ που κατηγόρησα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν τον βγάλατε :blink:

A και μπράβο στον φάντανγκο που μετέτρεψε το παιχνίδι σε χολιγουντιανή παραγωγή :D :D :D Πολύ καλή οργάνωση! :)



Tέλος πάντων, από εδώ και πέρα θα είμαι ΣΕ βαρέθηκα να βγαίνω μονίμως στο 2ο γύρο...Προφανώς και δεν μπορώ να παίξω καλά έτσι...:/: :P

Άλλωστε χρειάζεται και κάποιος στην ΣE που δεν είναι με τα δολοφόνια. :P


:redface::redface::redface:
τελικώς έπαιξα άθλια ε?
να άλλος ένας καλός λόγος για να μην παίξω στον επόμενο γύρο
ή μήπως να δοκιμάσω να δω μήπως έμαθα απ τα λάθη μου? :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
:redface::redface::redface:
τελικώς έπαιξα άθλια ε?
να άλλος ένας καλός λόγος για να μην παίξω στον επόμενο γύρο
ή μήπως να δοκιμάσω να δω μήπως έμαθα απ τα λάθη μου? :redface::P
Φυσικά και να δοκιμάσεις! Άλλωστε στον επόμενο γύρο δεν νομίζω να μείνεις τόσο μέσα, γιατί μάλλον έχουν απωθημένα οι πολίτες... :P

Νομίζω πάντως ότι ο επόμενος γύρος θα έχει πιο πολύ ενδιαφέρον αν παίξουν τα ίδια πάνω κάτω άτομα, μιας και πλέον όλοι "παλιώσατε" άρα δεν θα υπάρχουν δικαιολογίες του στυλ "είμαι νέος στο παιχνίδι σιγά μη με βάζανε δολοφόνο". Άλλωστε από αυτό το γύρο μπήκαν 4 δολοφόνοι από το δεύτερο παιχνίδι τους μόλις! ;)

Τώρα δεν ξέρω για πότε να βάλουμε το επόμενο, αλλά αυτόν τον καιρό είμαι λίγο busy, οπότε σίγουρα δεν ξεκινάει αυτήν την εβδομάδα, τουλάχιστον όσον αφορά εμένα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
:redface::redface::redface:
τελικώς έπαιξα άθλια ε?
να άλλος ένας καλός λόγος για να μην παίξω στον επόμενο γύρο
ή μήπως να δοκιμάσω να δω μήπως έμαθα απ τα λάθη μου? :redface::P

Καλέ σιγά! Να ξαναδοκιμάσεις. Άλλωστε ήσουν απίστευτη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
οκ το αποφάσισα... θα ξαναπαίξω και μάλλον θα το κάνω πιο σοβαρά :hmm:
θα κρατάω και εγώ πινακάκι σαν του Θοδωρή, το βρήκα ΚΟΡΥΦΑΙΟ κι αρκετά βοηθητικό αν το συμπληρώνεις κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού.... δεν χρειάζεται να ανατρέχεις στις πίσω σελίδες να δεις ποιος κατηγόρησε ποιον και ποιος ψήφισε τι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
:devil:

Νομίζω ότι είσαι λίγο άδικη. Θεωρώ ότι η Vkey έπαιξε όσο ενεργά όσο και στα περισσότερα της παιχνίδια και σίγουρα το ίδιο ή και περισσότερο ενεργή από άλλους παίκτες για τους οποίους δεν είπες κάτι γιατί απλά ήταν πολίτες :P

Εγω απο την αλλη δεν πιστευω οτι ειμαι καθολου αδικη...
Δεν ξερω τι εκανε στα περισσοτερα παιχνιδια της, αλλα οταν εισαι δολοφονος οφειλεις να παιζεις σε ικανοποιητικο βαθμο, εστω και στο βαθμο που ο Μπιλ επαιζε και φερνω αυτον ως παραδειγμα, γιατι σε σχεση με τους υπολοιπους δολοφονους επαιζε (εγραφε) λιγοτερο....
Η Βικυ ηταν εξαφανισμενη, οποτε δεν μπορω να φανταστω πως κανεις θα την υποπτευοταν..
Εκτος εαν θελετε να μπαινουμε να ψηφιζουμε και να την κανουμε..αλλα ετσι το παιχνιδι θα χαλασει...Και για να ειμαι ειλικρινης το εχω σκεφτει για να το κανω...αλλα μου φαινεται λογω του οτι παντα μιλαω πολυ και ειμαι αυθορμητη δε θα τα καταφερω..αλλα οπως βλεπω ειναι ο πιο ασφαλης τροπος για να παραμεινεις ασχετα με την ιδιοτητα σου..
Και δεν εννοω με αυτο καθε μερα να γραφεις 10 ποστ...αλλα τλχ να δινεις το κατι παραπανω απο ενα απλο ποστ....και παντα αναφερομαι στους δολοφονους..
Γιατι Θοδωρη μου αυτους ψαχνουμε και οχι τους πολιτες...
Πυθια δεν εχω κανει ακομα και δαφνες δε μασουλαω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Πωπω...η ΡΕ και η Φοιβη είχαν πέσει μέσα σε ΟΛΕΣ τις ψηφοφορἰες τους. Μπράβο ρε κορίτσια!:clapup:

Επίσης Αντζυ...όταν είσαι ρουφιάνος ΔΕΝ αναρωτιέσαι ποιος είναι ο ρουφιάνος. :P Ας σε καταλάβουν οι δολοφόνοι δεν πειράζει. Σκοπός είναι να σε καταλάβουν οι πολίτες και να βοηθηθούν! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Κοίτα πρέπει να το παίξεις και λίγο όχι ρουφιάνος γιατί τότε δεν είσαι σωστός. Δηλαδή εντάξει σκέψου να ήσουν εσύ δολοφόνος και εμμέσως πλην σαφώς να έλεγα είμαι ρουφιάνος ψηφίστε την. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Δεν είπα καλέ να πεις ότι είσαι ο ρουφιάνος...αλλά να μην το παίζεις ότι δεν είσαι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Aμάν βρε Νεράιδα....φαγώθηκες μαζί μου :P

Σε όλα τα παιχνίδια ποτέ δεν μιλούσα πολύ έτσι κι αλλιώς...Η διαφορά ήταν ότι εδώ ήμουν δολοφόνος ;)

Δεν μιλούσα για να μην καρφωθώ αλλά γιατί αν ξαφνικά σε σύγκριση με άλλα τα παιχνίδια άρχιζα να κάνω τις αναλύσεις επί αναλύσεων...τις ποιες; (εδώ δεν έχω χρόνο να κοιμηθώ :P) θα έκανα μπαμ ότι κάποιο ρόλο βαράω και σίγουρα όχι καλό!!! ;)

Συγχαρητήρια στους συνδολοφόνους μου αλλά κυρίως στο φαν που πραγματικά είναι μυαλό και μας οργάνωσε πολύ καλά!!
Και συγνώμη που τους έπρηζα με το μσν μου που ποτέ δεν λειτουργούσε σωστά :mad: :P (και εκεί χάνεις όλη την πλάκα!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Aμάν βρε Νεράιδα....φαγώθηκες μαζί μου :P

Σε όλα τα παιχνίδια ποτέ δεν μιλούσα πολύ έτσι κι αλλιώς...Η διαφορά ήταν ότι εδώ ήμουν δολοφόνος ;)

Ε ναι...ειπα να φαγωθω μαζι σου..εχω προηγουμενα βλεπεις..

Αυτη η διαφορα ομως που παρατηρεις ειναι και η ουσια....
Εκτος αυτου, κανεις δε ζητησε απο κανεναν να κανει αναλυσεις των αναλυσεων....
Αλλα αλλο αυτο και αλλο μπαινω κανω ενα ποστ, και την κανω...Μιλαμε για τα δυο ακρα...
Γι' αυτο εφερα και σαν παραδειγμα τη συμπεριφορα του Bill...ο οποιος ουτε πολυ εγραφε, αλλα ουτε και ελαχιστα...

Καλημερα σας..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Nαι αλλά τώρα κατηγορούμε γιατί το έκανα αυτό και όχι παλιότερα :P (γιατί βασικά παλιότερα ήμουν πολιτάκι οπότε who cares;)

Και απλά δεν έτυχε να κατηγορηθώ... Άλλωστε ποτέ δεν ήμουν η μόνη που δεν μιλούσε...(και το θεωρώ χαζό βασικά που το λέω...είναι σαν να λέω κοίτα και ο Κωστάκης δεν μιλούσε...μόνο εγώ φταίω δηλαδή τώρα; σαν πιτσιρίκια ένα πράγμα :P)

Τέσπα σου εξήγησα το σκεπτικό και είναι χαζό να νιώθω ότι πρέπει να απολογούμαι για ένα παιχνίδι μόνο και μόνο επειδή δεν έδωσα τα στοιχεία για να με βρείτε και επειδή δεν άλλαξα την συμπεριφορά μου!

Καλημέρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ελπιζω να ειναι κατανοητο απο ολους οτι τλχ οι δολοφονοι πρεπει να εχουν μια ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΗ συμμετοχη...
Ελπιζω να μη χρειαζεται να αναφερω ξανα τι εννοω με το "ικανοποιητικη"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Ελπιζω να ειναι κατανοητο απο ολους οτι τλχ οι δολοφονοι πρεπει να εχουν μια ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΗ συμμετοχη...
Ελπιζω να μη χρειαζεται να αναφερω ξανα τι εννοω με το "ικανοποιητικη"...

Διαφωνώ. Ο καθένας παίζει όπως νομίζει ότι είναι καλύτερα γι'αυτόν και την ομάδα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Διαφωνώ. Ο καθένας παίζει όπως νομίζει ότι είναι καλύτερα γι'αυτόν και την ομάδα του.

Και εγω που νομιζα οτι παιζουμε σε ενα παιχνισι σεβομενοι αυτο το ιδιο και τους συμπαικτες μας...

Τι ανοητη που ειμαι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Oυφ...να θυμίσω ότι είναι απλά ένα παιχνίδι ώστε να το παίρνουμε όλοι τόσο σοβαρά; :P

Και απορώ πως τώρα δεν σεβάστηκα τους συμπαίχτες μου ενώ σε όλα τα προηγούμενα παιχνίδια άκα 5 (γιατί στο πρώτο μόνο μιλούσα απ' όσο θυμάμαι) τους σεβόμουν....:hmm:

End of story for me...ελπίζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Συγκλονιστικά δείγματα σεβασμού των παικτών και των μελών εν γένει παρατηρώ στην τελευταία σελίδα.

Ο καθένας παίζει όπως θεωρεί σωστό, για να βοηθήσει τον εαυτό του και την ομάδα του, αλλιώς θα είχε βγει από τους πρώτους γύρους manual, να ξέρουμε πού πηγαίνουμε βρε αδερφέ.

Πολύ συχνά η πραγματική ζωή απασχολεί κάποιους περισσότερο από ότι άλλες φορές, κάποιοι παίκτες γενικά δεν συμμετέχουν ποτέ πολύ, άλλοι κάνουν ότι μπορούν για να αποπροσανατολίσουν, και άλλοι σπαμμάρουν ασύστολα ανεξαρτήτως ρόλου. Ας βγάλουμε τα μαστίγια να δείρουμε όσους δεν συμφωνούν με την τακτική μας και τον τρόπο που παίζουμε.

Το καλό παιχνίδι κρίνεται από το αποτέλεσμα και από το αν η πλειοψηφία το ευχαριστήθηκε, όχι από το αν εγώ έκανα 5 ποστ ενώ ο shaman έκανε 42, ούτε από το ποιος ανακάλυψε πρώτος τους δολοφόνους.

Σόρρυ που πετάχτηκα. Ντανγκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ελπιζω να ειναι κατανοητο απο ολους οτι τλχ οι δολοφονοι πρεπει να εχουν μια ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΗ συμμετοχη...
Ελπιζω να μη χρειαζεται να αναφερω ξανα τι εννοω με το "ικανοποιητικη"...

Η VKey ήταν παίχτης από τον πάγκο για αυτό δεν μιλούσε και πολύ. Και θα έπαιζε αν την χρειαζόμασταν. Είχε το ίδιο στυλ με Lorien και nina21. Φυσικά αν χρειαζόταν θα βγάζαμε την nina21 ή τον Lorien στη θέση της λόγω της μικρής συμμετοχής τους. Επίσης, οι δολοφόνοι μίλησαν περισσότερο από τους πολίτες. Μόνο η VKEy δεν το έκανε αλλά τουλάχιστον αυτή ψήφισε και μερικούς δολοφόνους :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αδυνατειτε να κατανοησετε τι εννοω με το "ικανοποιητικη συμμετοχη των δολοφονων" και εγω με τη σειρα μου αδυνατω να το επαναλαβω και εξηγησω για αλλη μια φορα...

btw, ευχαριστω για τις αρνητικες σε ενα σχολιο που θα επρεπε να εκφραζει ανεξαιρετως ολους οσοι συμμετεχουν σε ενα παιχνιδι..

(Και μια σημειωση....η Βικυ ηταν η αφορμη ...
Μην τρελλαινεστε, δεν εχω κατι προσωπικο με την κοπελα...με τους δολοφονους φαντασματα εχω σε αυτο το παιχνιδι και θα συνεχισω να εχω σε μελλοντικα, εαν πια παρω ξανα μερος..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top