Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
οτι μυριζες μυριζες...και σε ειχαμε για δολοφονο....αλλα για ιεροδουλη...μπαααααααααααα....μια αλλη σενιορα υποπτευομασταν....και φαγαμε τις κοτσιδες μας!!!! ΚΕ!:redface::P

:lol:
να δω πως θα τις χωνέψεις τώρα
και θέλω να δω και τον Λόρυ που ήθελε να με δει να τρώω τις κοτσίδες σου :lol:
το κακό είναι ότι χάσαμε :mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
χα χα χα χα!!!
ναι ρε γμτ...παταγωδως!!!
Βασικα πρεπει να γινει μαθημα στους πολιτες να μην ειναι προκατειλημμενοι απο τα προηγουμενα παιχνιδια......γιατι ετσι φαγωθηκαμε μεταξυ μας....εγω τλχ ετσι την πατησα...οπως και να εχει ειμαι ασχετη....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αυτοκτόνησες!
:stupid:
Ε μπέρδεψα τους κανόνες μωρέ,από βλακεία μου:/:Διεκδικώ δηλαδή το βραβείο του χειρότερου παίκτη?:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
vendetta μόνο οι δολοφόνοι με κατάλαβαν...οι πολίτες όμως??Ούτε ένας δε σκέφτηκε ότι ήμουν ιερόδουλος;):P
Έχω και ένα παράπονο:ήξερα λίγους δολοφόνους ρε παιδιά!Δεν ήταν και εύκολο να τους υπερασπιστώ:P


Πάντως έπαιζες πολύ διαφορετικά από τις άλλες φορές! Για αυτό και εγώ σε θεωρούσα δολοφόνο!


Τα συγχαρίκια μου στους δολοφόνους αλλά περισσότερο στον fantasmeno, γιατί έπαιζε κανονικά και δεν τον καταλάβαμε!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λοιπόν ανακεφαλαίωση :

Δολοφόνοι είμασταν
  1. Ηρώ
  2. vendetta
  3. fantasmenos
  4. Bill
  5. Vkey
Ρουφιάνος : angie_ann
Ιερόδουλη : bill_slayer

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
H επιτυχία μας στηρίζεται στο ότι, καταφέραμε και διώξαμε τη ρουφιάνα νωρίς- νωρίς και μάλιστα χωρίς καν να τη σκοτώσουμε, αλλά με ψηφοφορία :P

και στο ότι δεν αποκαλύφθηκε κανενός ηδολοφόνου η ιδιότητα, δηλαδή η δική μου(ναι οκ, με είχατε σίγουρη θα μου πείτε.. τι να κάνω δε μου πάει ο ρόλος, εγώ για πολιτάκι κάνω, εκεί τα καταφέρνω καλά:D) και του vendetta. Δηλαδή δεν είχατε τίποτα σίγουρο.. και μπερδευτήκατε αρκετά!

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Επίσης ήταν πολύ έξυπνο ότι στον ρουφιάνο κατά πάσα πιθανότητα εγώ ήμουν ο άγνωστος δολοφόνος... Μαζί με τη VKey δεν μας υποπτεύονταν οι πολίτες σχεδόν καθόλου. Ο διανομέας των ρόλων ήξερε τι έκανε... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Επίσης ήταν πολύ έξυπνο ότι στον ρουφιάνο κατά πάσα πιθανότητα εγώ ήμουν ο άγνωστος δολοφόνος... Μαζί με τη VKey δεν μας υποπτεύονταν οι πολίτες σχεδόν καθόλου. Ο διανομέας των ρόλων ήξερε τι έκανε... :D

Ααααα...ολα και ολα.....η Βικυ ηταν παικτης φαντασμα....:mad:
Εαν το ειχανε προβλεψει θελουν μπουφλες!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ περιμένω την κριτική του fandago:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Αλήθεια να ρωτήσω κάτι...Εάν δεν υποστήριζα την Ηρώ θα ήταν το ίδιο;;;
Α και σόρρυ που πήραμε κάποιους στο λαιμό μας...Δε γινόταν αλλιώς...:D:D:D
Δανάη ελπίζω να με συγχωρήσεις κάποια στιγμή...:redface::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ρε παιδια ελεος, ΠΟΣΟ ΜΠΑΜ εκανε ο Bill? :Ρ Πολυ μανιπιουλεισον ρε παιδι μου ειδικα απο τοτε που εφυγα. Παιζατε ωραια οι δολοφονοι, εκμεταλλευοσασταν αν καποιος εδινε μια ακυρη ψηφο και πεφτατε απο πανω. Neraida ημουν σιγουρη οτι ησουν δολοφονος μεχρι να φυγεις :Ρ
Εδω να απολογηθω και για το αρνητικο που σου εβαλα, δεν ειχα διαβασει το συγκεκριμενο κανονα και θεωρησα οτι αν ελεγα οτι εγω το εβαλα θα εκανα τα πραγματα χειροτερα.
Αναγνωριζω στον φαντασμενο επεξε καλα αν και ηταν κοκκινος στη λιστα μου ^^ και Μπιλ παρολο που για μενα εκανες μπαμ, κανενας δεν σε ψηφιζε, επαιξες κιεσυ καλα. RE, μας μπερδεψες πολυ με αυτα που ελεγες πολλοι σε νομιζαν για ρουφ και δεν επρεπε :/ γιατι ετσι εφυγε η Δαναη χωρις λογο. ΑΑΑΑΑΥΤΑ και αλλα πολλα. Τελος ελπιζω να επαιξα σχετικα καλα για πρωτη φορα, και ειναι οντως λιγο εκνευριστικο να ψαχνεις τα ποστ μερικων μερικων σαν ψυλλους στα αχυρα :Ρ ΕΙΔΙΚΑ αν ειναι δολοφονοι :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
@ Lorelai

Καλά έπαιξες. Γι' αυτό σε φάγαμε. Μας είχες κόκκινους στη λίστα σου. Δεν έπρεπε να μας μαυρίσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Βεντετα δεν μου κρατας κακια ε; :Ρ φιλακι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Μια χαρά τα πήγες Lorelai...
Λίγο βελτίωσε μόνο αυτά τα επιχειρήματά σου...:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Βεντετα δεν μου κρατας κακια ε; :Ρ φιλακι;

Εννοείται πως όχι...Η αντιπαράθεσή μου μαζί σου ήταν απολαυστικότατη...:D:D:D

Σ'ευχαριστώ και για το φιλάκι...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
:D
Ναι κιεγω το χαρηκα.
Στον επομενο γυρω να δω που δεν θα εχω το πλεονεκτιμα του πρωταρης=πολιτης :Ρ

Μπαι δε γουει τις προκυριξεις τις φτιαχνατε εσεις ή η ΣΕ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Προκηρύξεις are all (almost) made from fandago!! :D

Εμείς ρίχναμε καμιά ιδέα.. την υλοποιήσή της όμως, την αναλάμβανε ο Θοδωρής!

Μέγας μάστορας, πρέπει να ομολογήσουμε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Ηρώ αν και είσαι η συμπάθεια μου σε αυτόν τον γύρο έκανες πολύ μπαμ καμιά σχέση με την γνωστή δαιμόνια Ηρώ...Επίσης vendetta και μόνο που ψήφιζες με +1 τους συνδολοφόνους σου έβγαλες τα μάτια σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Προκηρύξεις are all (almost) made from fandago!! :D

Εμείς ρίχναμε καμιά ιδέα.. την υλοποιήσή της όμως, την αναλάμβανε ο Θοδωρής!

Μέγας μάστορας, πρέπει να ομολογήσουμε!:P

Ακριβώς...fandago :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top