Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
O lorien υποπτος?!!!!!
Ε δεν πατε καλα ή απλα αποπροσανατολιζετε....
Ο μονος λογος που δε γραφει ειναι λογω δουλειας...γενικα στο φορουμ δε γραφει....Αυτος εινα πολιτακι....και τα κοβω και τα δυο αμα λαχει!

Υποπτοι θα μπορουν να ειναι Bill, Kaker, Nina, Vkey, Xanp.....
Απο αυτους ειναι 3 οι δολοφονοι.....Και σκεφτομαι οτι μαλλον ειναι Bill, Kaker και Xanp....

Και την Xanp τη υποπτευομαι .... επειδη κατηγορει οχι εμενα..εγω ειμαι απο τις ευκολες λυσεις ολων των δολοφονων και γι αυτο δε με εχουν δολοφονησει ακομα ...για να μην καρφωθουν...αλλα κατηγορει τον fantasmeno, που κανει μπαμ για πολιτης....εκτος εαν εχει παιξει και αυτος τοσο καλα και μας εχει καταμπερδεψει....

Ψηφιζω Xanp....!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Ας φύγω δεν με πειράζει απλά οι εναπομείναντες πολίτες να προσέξετε το βράδυ ποίοι με ψήφισαν σήμερα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Νομίζω η προκήρυξη μιλάει από μόνη της:



Οπότε Νεράιδα, μην ακούσω ούτε κιχ!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Με το ... ...
:D καλημέρα :D λοιπόν ...
.
.
.
ψηφίζω Vkey ...
.
.
.
επειδή ψήφισε την ''ΚουΕ'' μας :( και μου φαίνεται ύποπτη...

Με το.....
καλησπέρα λοιπόν....
.
.
.Ψηφίζω xanp :P
.
.
.

Όχι ότι δεν σου χρώσταω εσένα κυρία μου ψήφο αλλά σήμερα θα είμαι ανώτερος άνθρωπος :P

(αν και με τρώει το χέρι μου να ψηφίσω Bill για να τα κάνω όλα δύο!:redface: :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Γιατί με μπερδεύετε; Ε;


(καλά εγώ μπορώ να εκλεγώ άνετα ο χειρότερος παίκτης του γύρου...:/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
[highlight]Λίστα για Πέμπτη[/highlight]
  1. Βill: xanp
  2. fantasmenos: Lorien
  3. Kakerlak:
  4. Lorien:
  5. [Neraida]: xanp
  6. nina21: Vkey
  7. Τetragrammaton: Lorien
  8. Vkey: xanp
  9. xanp: Bill
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

xanp 3
Lorien 2
Bill 1
Vkey 1
Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά ;)
  1. kajira #182 (ψηφοφορία) > πολίτης
  2. shaman #271 (δολοφονία) > πολίτης
  3. Angie_Ann #299 (ψηφοφορία)
  4. Ηρώ #351 (δολοφονία)
  5. Resident Evil #439 (ψηφοφορία) > πολίτης
  6. Youki #563 (δολοφονία) > πολίτης
  7. vendetta #574 (ψηφοφορία)
  8. Bill_Slayer #574 (2 συνεχόμενες απουσίες)
  9. Lorelai #595 (δολοφονία)
  10. Δανάη #611 (ψηφοφορία) > πολίτης
  11. Phoebe #656 (δολοφονία) > πολίτης
  12. Κακή Επιρροή #667 (ψηφοφορία)
  13. Neraida #688 (δολοφονία)
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Πέμπτη μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ψοφίζω για μία ακόμα φορά bill:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
[highlight]Λίστα για Πέμπτη[/highlight]
  1. Βill: xanp
  2. fantasmenos: Lorien
  3. Kakerlak: Bill
  4. Lorien: (απουσία 2η όχι συνεχόμενη)
  5. [Neraida]: xanp
  6. nina21: Vkey
  7. Τetragrammaton: Lorien
  8. Vkey: xanp
  9. xanp: Bill
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

xanp 3
Bill 2
Lorien 2
Vkey 1

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά ;)
  1. kajira #182 (ψηφοφορία) > πολίτης
  2. shaman #271 (δολοφονία) > πολίτης
  3. Angie_Ann #299 (ψηφοφορία)
  4. Ηρώ #351 (δολοφονία)
  5. Resident Evil #439 (ψηφοφορία) > πολίτης
  6. Youki #563 (δολοφονία) > πολίτης
  7. vendetta #574 (ψηφοφορία)
  8. Bill_Slayer #574 (2 συνεχόμενες απουσίες)
  9. Lorelai #595 (δολοφονία)
  10. Δανάη #611 (ψηφοφορία) > πολίτης
  11. Phoebe #656 (δολοφονία) > πολίτης
  12. Κακή Επιρροή #667 (ψηφοφορία)
  13. Neraida #688 (δολοφονία)
  14. xanp #693 (ψηφοφορία) > πολίτης
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Οπότε όπως όλα δείχνουν και αν δεν έχω κάνει κάποιο λάθος, η πολίτης xanp θα μας αφήσει.Xanp, μπορείς να μας πεις τα τελευταία σου λόγια, ΑΝ θες δηλαδή, μη σε πιέζουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
[highlight]Λίστα για Παρασκευή[/highlight]
  1. Βill:
  2. fantasmenos:
  3. Kakerlak:
  4. Lorien:
  5. nina21:
  6. Τetragrammaton:
  7. Vkey:
Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά ;)
  1. kajira #182 (ψηφοφορία) > πολίτης
  2. shaman #271 (δολοφονία) > πολίτης
  3. Angie_Ann #299 (ψηφοφορία)
  4. Ηρώ #351 (δολοφονία)
  5. Resident Evil #439 (ψηφοφορία) > πολίτης
  6. Youki #563 (δολοφονία) > πολίτης
  7. vendetta #574 (ψηφοφορία)
  8. Bill_Slayer #574 (2 συνεχόμενες απουσίες)
  9. Lorelai #595 (δολοφονία)
  10. Δανάη #611 (ψηφοφορία) > πολίτης
  11. Phoebe #656 (δολοφονία) > πολίτης
  12. Κακή Επιρροή #667 (ψηφοφορία)
  13. Neraida #688 (δολοφονία)
  14. xanp #693 (ψηφοφορία) > πολίτης
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Την Παρασκευή μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονημένου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Σκ@τά. Άλλος ένας πολίτης εκτός. Θα ψηφίσω Bill. Κάτι μου βρωμάει...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Ας φύγω δεν με πειράζει απλά οι εναπομείναντες πολίτες να προσέξετε το βράδυ ποίοι με ψήφισαν σήμερα :whistle:

Δεν θέλω να πω κάτι ιδιαίτερο απλά ελπίζω πλέον να κατάλαβαν οι υπόλοιποι πολίτες τον ρόλο του Bill...Με ψήφισε και έστρεψε και τους συν δολοφόνους του προς εμένα....Η νεράιδα μπορεί να δολοφονήθηκε αλλά ίσως τους εξυπηρετούσε να γίνει σήμερα μιας και δεν φαινόταν ο ρόλος του δολοφονημένου...Και αν και δεν την πρόσεξα ιδιαίτερα η Vkey μόνο αθώα δεν με πείθει πλέον ότι είναι...Ελπίζω οι πολίτες να νικήσουμε...Καλή συνέχεια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
η πολίτης xanp

Πολίτης κι εσύ;:/:
Τώρα ότι και να πει κανείς θα έχει δίκιο.
Μα κι εσύ βρε παιδί μου σαν κομήτης ήσουν.Πόσταρες μια ψήφο και μετά ούτε υποστήριξη , ούτε τίποτα.

Το ίδιο κάνει και η κάκερλακ και η νίνα21 και ο λόριεν.Ε μετά πώς να μην υποψιάζομαι ο άνθρωπος;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ρε παιδιά μας έχουν τρελάνει οι δολοφόνοι:(

bill για τρίτη φορά δεν με ακούτε:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ρε παιδιά μας έχουν τρελάνει οι δολοφόνοι:(

bill για τρίτη φορά δεν με ακούτε:(:(:(

Επιβεβαιώνεις την θεωρία μου πάντως περί κομήτων πάντως.Μια ψήφος έτσι , χωρίς επιχείρημα για άλλη μια φορά , επειδή είναι ευνοϊκές οι συγκυρίες.Φοβερή συκγάλυψη ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
κομήτης Bill κομήτης έχω και παιδί η γυναίκα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
κομήτης Bill κομήτης έχω και παιδί η γυναίκα....:P

Κουκλάκι είναι πάντως.Να σου ζήσει.:)

Αλλά δεν κάνει να μιλάς άλλο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πανε κι αλλοι πολιτεεεεεςςς....

Ωραια ! :P

Δλδ για να το εμπεδωσω....τωρα που εφυγαν αλλοι 2 πολιτες....εμειναν οι

  1. Βill:
  2. fantasmenos:
  3. Kakerlak:
  4. Lorien:
  5. nina21:
  6. Τetragrammaton:
  7. Vkey:
απο τους οποιους 4 ειναι καθαροι πολιτες (αρα ουτε ρουφιανοι, ουτε ιεροδουλη.

Αρα μενουν 3 ατομα. και επειδη δε ξερουμε αν εχει αποχωρησει ο ρουφιανος ή η ιεροδουλη, οι πιθανοι συνδιασμοι για τα 3 ατομα ειναι :

3 δολοφονοι
2 δολοφονοι και 1 ρουφιανος
2 δολοφονοι και 1 ιεροδουλη
1 δολοφονος, 1 ρουφιανος, 1 ιεροδουλη

Σωστα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.

Ολόσοστα... :P

Αν και αμφιβάλλω ότι υπάρχει ρουφιάνος. Οπότε είτε είναι 3 δολοφόνοι (το οποίο με τρομάζει) είτε 2 δολοφόνοι και 1 ρουφιάνος

Και επειδή:

Σε αυτό τον γύρο οι δολοφόνοι με έχουν εκνευρίσει και τους θεωρώ αρκετά δυνατούς πάιχτες. Επίσης, επειδή η πολιτική δεν μιλώ και επιβιώνω είναι πολύ της μόδας

ψηφίζω Lorien. Πρέπει οπωσδήποτε να βγει αύριο killer. Ο Lorien έχει για μένα όλα τα κριτήρια... Τα παρέθεσα σε προηγούμενο ποστ. Επίσης, το ότι βολικά δεν ψήφισε στη τελευταία ψηφοφορία με υποψιάζει ακόμη περισσότερο. Η Kakerlak δεν μου κάνει για δολοφόνος πια αν και ποτέ δεν ξέρεις. Προσανατολίζομαι στα 2 παλικάρια: Bill και Lorien... Όμως επειδή θεωρώ ότι ο τελευταίος έχει περισσότερες πιθανότητες να είναι δολοφόνος τον ψηφίζω και ο θεός βοηθός.

Η αποχώρηση της xanp έχει φέρει τα πράγματα σε δύσκολο σημείο οπότε χρειάζεται προσοχή αυτός ο γύρος. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
ψηφίζω Lorien. Πρέπει οπωσδήποτε να βγει αύριο killer. Ο Lorien έχει για μένα όλα τα κριτήρια... Τα παρέθεσα σε προηγούμενο ποστ.
Ας δουμε τι ειχες πει, να αρχισω να μιλαω κι εγω, να μην περνάνε ολα στο ντουκου ;)

Ψηφίζω Lorien... Υποπτεύομαι αρκετά τον Bill εξίσου αλλά ο Lorien αποτελεί τυπικό παράδειγμα δολοφόνου... Τα post του είναι τραγικά ύποπτα... Μπαίνει και ψηφίζει (συνήθως ή άσχετα ή με το ρεύμα).
Υποπτα επειδη ...μπαινω και ψηφιζω !;; Παντα ολοι ψηφιζουν ειτε με το ρευμα ειτε ασχετα. Δε με διαφοροποιει αυτο.:/:

Επίσης, στο προηγούμενο γύρο τον πέταξαν πρώτο πρώτο και μπορεί να του δόθηκε και το ρολάκι για αποζημίωση...
Αμα δινονταν ετσι τα ρολακια, τοτε θα βρισκαμε τους δολοφονους καθε φορα πολυ γρηγορα ;)

Επίσης, το ότι βολικά δεν ψήφισε στη τελευταία ψηφοφορία με υποψιάζει ακόμη περισσότερο.
Τι το βολικο υπηρχε στην τελευταια ; :hmm: Παντως ελειπα και δεν ελειπα μονο στην τελευταια, για να σκεφτεις οτι η συγκεκριμενη με βολευε ;)

Τι εγινε, σφιγγουν τα πραγματα βλεπω και ολοι ειμαστε ξαφνικα υποπτοι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ας δουμε τι ειχες πει, να αρχισω να μιλαω κι εγω, να μην περνάνε ολα στο ντουκου ;)

Υποπτα επειδη ...μπαινω και ψηφιζω !;; Παντα ολοι ψηφιζουν ειτε με το ρευμα ειτε ασχετα. Δε με διαφοροποιει αυτο.:/:

Αμα δινονταν ετσι τα ρολακια, τοτε θα βρισκαμε τους δολοφονους καθε φορα πολυ γρηγορα ;)

Τι το βολικο υπηρχε στην τελευταια ; :hmm: Παντως ελειπα και δεν ελειπα μονο στην τελευταια, για να σκεφτεις οτι η συγκεκριμενη με βολευε ;)

Τι εγινε, σφιγγουν τα πραγματα βλεπω και ολοι ειμαστε ξαφνικα υποπτοι ;

Περιμένω την ψήφο σου.

Και ναι... Σφίγγουν τα πράγματα

Πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top