Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
ρε συ φαν να σε ρωτησω, επειδη παλι βαριεμαι να ψαξω και δε θυμαμαι....εαν βγει η ιεροδουλη φανερωνεται η ταυτοτητα της? Ή απλα την αποκαλειτε πολιτη?
  • Η ιδιότητα του ρουφιάνου και της ιερόδουλης όταν αυτή αποκαλύπτεται είναι αυτή του πολίτη.
:/:

Πάντως, κάτι που ήθελα να σχολιάσω είναι ότι εκτός ειδικών περιπτώσεων όπως μη επαρκής συμμετοχή (σε υπερβολικό βαθμό) και του Μπιλλ (στο προηγούμενο παιχνίδι :P) δεν έχω δει κάποιους να παίζουν τόσο άσχημα. Ο καθένας παίζει σύμφωνα με τα στοιχεία που είχε. Στο τέλος του παιχνιδιού, αν θέλετε, θα σας γράψω μια "κριτική" για τους παίκτες με δόση χιούμορ, για να δούμε και την πορεία του παιχνιδιού. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι...και εαν δε γινεται να απαντηθει ..οκ....
Οι δολοφονοι εχουν παιξει σε ικανοποιητικο βαθμο σε αυτο το παιχνιδι...? Ή ψαχνουμε φαντασματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Δεν θα μπορούσα να σου απαντήσω, γιατί αυτό θα μπορούσε να θεωρηθεί ως επιρροή στην "ροή" του παιχνιδιού. Να είσαι σίγουρη πάντως ότι αν έχει χρειαστεί ή όχι να γίνει παρατήρηση, αυτή θα έχει γίνει ήδη σε προσωπικό επίπεδο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
οκ θενκιου....γιατι μου φαινεται οτι εαν αντιληφθω στο τελος οτι εψαχνα για φαντασματα....καποιος ή καποιοι θα τα ακουσουν!!!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
οκ θενκιου....γιατι μου φαινεται οτι εαν αντιληφθω στο τελος οτι εψαχνα για φαντασματα....καποιος ή καποιοι θα τα ακουσουν!!!:devil:
Πάντως αυτό που λες δεν ισχύει γιατί αρκετές φορές, σε όλα τα προηγούμενα παιχνίδια, κατηγορήθηκαν παίκτες (όχι απαραίτητα από σένα) ότι είναι δολοφόνοι επειδή δεν μιλούσαν πολύ. Τώρα αντί να κάνεις κάτι τέτοιο, λες ότι δεν παίζουν καλά και νιώθεις αδικημένη ;)

Anyway, μια επισήμανση κάνω, keep playing :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Λεπον...
Δαναη και Βεντετα πανε πακετο...αλληλουποστηριζονται συνεχεια ακομα και στα τελευταια του λογια ο Βεντετα τα ιδια κανει....

Ο Μπιλ σλειερ δολοφονι και αυτο..εφυγε χωρις να το θελει...

Ο ρουφ μας κατα πασα πιθανοτητα ηταν η Angie...

Κρατάω τα κομμάτια που με ενδιαφέρουν:
Δυστυχώς Δανάη και vendetta δεν πήγαιναν πακέτο (νομίζω). Μάλλον ο vendetta ο οποίος πιστεύω ότι ήταν δολοφόνος εκμεταλλεύτηκε το αρνητικό κλίμα υπέρ της Δανάης και την πήρε μαζί του.

Ο bill_slayer δύσκολα να ήταν δολοφόνος αγαπητή Neraida. Τι σε κάνει να το πιστεύεις αυτό; :hmm:Κάποιος θα του είχε πει από τα φιλαράκια του να ψηφίσει έστω και αέρα. Ήταν πολύ λάθος κίνηση για να είναι από δολοφόνο.

Συμφωνώ σε αυτό. Η Angie μου φαίνεται η μοναδική η οποία κάνει πια για ρουφιάνα... Αν και όλα θα δείξουν στην αυτοψία, ας μην είμαστε και απόλυτα σίγουροι... Η RE αποκλείεται να είναι ρουφ. Ψήφισε Δανάη...

το ότι η Δανάη είναι πολίτης... τι να πω :/:
σκατά εντελώς όμως
ξέρω ότι όλοι πιστεύετε τώρα ότι εγώ είμαι κάτι...
δεν είμαι όμως και θα το δείτε όταν βγω
σας προτείνω αν θέτε να με βγάλετε μέρα που θα δείτε την ιδιότητα μου, αν μέχρι τότε δεν έχω δολοφονηθεί
για να με θεωρείτε πάντως όλοι σας ύποπτη, μάλλον έχω παίξει άθλια ή κάποιοι έχουν καταφέρει να στρέψουν τις υποψίες πάνω μου
(μάλλον το πρώτο όμως :/:)
anyway, έχω γίνει λίγο μπάχαλο και χάλασε όλο το σκεπτικό μου με τη Δανάη πολίτη...
δεν ξέρω ποιον να ψηφίσω :/:
θα δω αύριο

Κρατάω επιφυλάξεις για Μπιλ και ύποπτα λιγομίλητο Lorien

Ψηφίζω Κακή επιρροή για δύο βασικούς λόγους:
1) Κατηγορούσε εδώ και πολύ καιρό την Δανάη. Μας αποπροσανατόλισε πολύ
2) Ξαναέγινε ενεργή παίχτρια όπως ήταν στην αρχή. Το είχε διακόψει για ένα διάστημα

Υ.Γ. Θα μας πεις πόσοι δολοφόνοι έμειναν μέσα fandago? Για να κάνουμε μια σούμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πάντως αυτό που λες δεν ισχύει γιατί αρκετές φορές, σε όλα τα προηγούμενα παιχνίδια, κατηγορήθηκαν παίκτες (όχι απαραίτητα από σένα) ότι είναι δολοφόνοι επειδή δεν μιλούσαν πολύ. Τώρα αντί να κάνεις κάτι τέτοιο, λες ότι δεν παίζουν καλά και νιώθεις αδικημένη ;)

Anyway, μια επισήμανση κάνω, keep playing :D

Καταρχην δεν ειπα οτι νοιωθω αδικημενη....δεν ξερω απο που εβγαλες το συμπερασμα αυτο...εγω αυτο που παρατηρησα ειναι οτι ελπιζω οι δολοφονοι και οσοι ειχαν καποιο ρολο να επαιζαν σε ικανοποιητικο βαθμο και να μην εψαχνα για φαντασματα....Γιατι εαν ειναι ετσι....απο τα επομενα παιχνιδια, ασχετα με το ρολακι που θα εχω...να μη συμμετεχω πολυ....να ψαχνουν οι αλλοι για φανατασματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
απο τα επομενα παιχνιδια, ασχετα με το ρολακι που θα εχω...να μη συμμετεχω πολυ....να ψαχνουν οι αλλοι για φανατασματα....
Ξαναλέω και κλείνουμε την κουβέντα (στο ζητάω δεν το απαιτώ :)) λέγοντας ότι αυτό είναι μια επιλογή που ρισκάρεις και κάνεις. Θυμίζω ότι ουκ ολίγες φορές κατηγορήθηκαν και ψηφίστηκαν άτομα μόνο και μόνο γιατί δεν μιλούσαν πολύ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κρατάω τα κομμάτια που με ενδιαφέρουν:
Δυστυχώς Δανάη και vendetta δεν πήγαιναν πακέτο (νομίζω). Μάλλον ο vendetta ο οποίος πιστεύω ότι ήταν δολοφόνος εκμεταλλεύτηκε το αρνητικό κλίμα υπέρ της Δανάης και την πήρε μαζί του.

Ο bill_slayer δύσκολα να ήταν δολοφόνος αγαπητή Neraida. Τι σε κάνει να το πιστεύεις αυτό; :hmm:Κάποιος θα του είχε πει από τα φιλαράκια του να ψηφίσει έστω και αέρα. Ήταν πολύ λάθος κίνηση για να είναι από δολοφόνο.

Συμφωνώ σε αυτό. Η Angie μου φαίνεται η μοναδική η οποία κάνει πια για ρουφιάνα... Αν και όλα θα δείξουν στην αυτοψία, ας μην είμαστε και απόλυτα σίγουροι... Η RE αποκλείεται να είναι ρουφ. Ψήφισε Δανάη...



Κρατάω επιφυλάξεις για Μπιλ και ύποπτα λιγομίλητο Lorien

Ψηφίζω Κακή επιρροή για δύο βασικούς λόγους:
1) Κατηγορούσε εδώ και πολύ καιρό την Δανάη. Μας αποπροσανατόλισε πολύ
2) Ξαναέγινε ενεργή παίχτρια όπως ήταν στην αρχή. Το είχε διακόψει για ένα διάστημα

Υ.Γ. Θα μας πεις πόσοι δολοφόνοι έμειναν μέσα fandago? Για να κάνουμε μια σούμα...

χμ....απλα απο την αρχη επαιζε με αλλο στυλ απο αυτο του προηγουμενου παιχνιδιου και ειχα την αισθηση οτι κατι δεν παει καλα με αυτον...και προσπαθοντας να κλεισω τον αρθμο των δολοφονων, τον ειχα και αυτον ως υποπτο...

Το Λορυ δεν τον υποψιαζομαι γιατι λογω δουλειας ξερω οτι δεν πολυμπαινει στεκι γενικοτερα και αλλωστε μια ζωη υποπτο τον ειχαν και παντα αθωος ηταν...Και θεωρω οτι ειναι αρκετα ωριμος ωστε να γραφει εαν ειχε καποιο ρολο και να μην το παιζει "αορατος"....λεμε τωρα..

Απλα μετα την ανακοινωση οτι η Δαναη ειναι πολιτης....εχω μπερδευτει πολυ....
Προς Μπιλ και ΚΕ προσανατολιζομαι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Όταν μιλάς για φαντάσματα εννοείς τον fantasmeno; :P

Τεσπά αυτός ο γύρος ήταν καθολική ήττα αλλά Νεράιδα όπως είδα και σε μια ταινία αν θυμώνεις απελευθερώνεται μια ουσία στον εγκέφαλο η οποία μειώνει την κρίση σου... :)

Το καλό το οποίο έχουν καταφέρει οι δολοφόνοι είναι ότι αν έχουν βγει, βγήκαν σε γύρους που δεν ήταν φανερή η ψηφοφορία... Σε αυτό ήταν πολύ καλοί. Δεν ξέρω όμως αν θα μείνουν στο τέλος μέσα και πόσοι έχουν παραμείνει μέσα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σήμερα δεν έγραψα πολύ γιατί είχα δουλειά στη δουλειά... όχι ότι έχω γίνει και ανενεργή!!!!
και ξαναλέω... δέχομαι την ψήφο σας, βγάλτε με μέρα όμως που θα δείτε την ιδιότητα μου...

ψηφίζω φαντασμένο
ο λόγος είναι ότι οι αιτίες που λέει με ψηφίζει είναι εντελώς παντελώς άκυρες και θεωρώ ότι απλά λέει αποπροσανατολιστικές δικαιολογίες μιας που κάτι πρέπει να πει

τελικά παρατηρώ ότι κάποιοι επιρρεάζουν πολύ το "ρεύμα" των ψήφων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
σήμερα δεν έγραψα πολύ γιατί είχα δουλειά στη δουλειά... όχι ότι έχω γίνει και ανενεργή!!!!
και ξαναλέω... δέχομαι την ψήφο σας, βγάλτε με μέρα όμως που θα δείτε την ιδιότητα μου...

ψηφίζω φαντασμένο
ο λόγος είναι ότι οι αιτίες που λέει με ψηφίζει είναι εντελώς παντελώς άκυρες και θεωρώ ότι απλά λέει αποπροσανατολιστικές δικαιολογίες μιας που κάτι πρέπει να πει

τελικά παρατηρώ ότι κάποιοι επιρρεάζουν πολύ το "ρεύμα" των ψήφων...

άκυρες?!?!?!?! Ποιο είναι άκυρο; Η μανία που είχες με την Δανάη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
άκυρες?!?!?!?! Ποιο είναι άκυρο; Η μανία που είχες με την Δανάη;


εγώ.... μανία με την Δανάη??!!!!!???
αφήνω το παραπάνω προς τέρψη των ματιών των πολιτών....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Δύο παίχτες είχες βάλει στο μάτι κατά καιρούς... Την Δανάη τώρα και την Resident Evil στην αρχή. Όποιος θέλει ας δει τα ποστ σου. Ένα κλικ στο προφίλ σου και άλλο ένα κλικ στα μηνύματα σου είναι αρκετό (αρκεί να έχεις όρεξη να διαβάσεις)... Σε άλλους άφηνες σπόντες σαν καλή ιερόδουλη ή δολοφόνος... Δεν έχω όρεξη να αντιπαρατεθώ άλλο μαζί σου όμως... Όλα θα φανούν σύντομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε συ ΚΕ..πλακα πλακα...εισαι απο τις πιο σουπερ "αποπροσανατολιστριες"!!!(ω ρε τι γραφω νυχτιατικα!! Που σαι ρε Αθηνα να με θαυμασεις!!!!:P

Παντως..εαν φαντασμενε...εισαι και εσυ κανα πονηρο δολοφονι και με εχεις κανει να χασω το μπουσουλα...θα σε αυτοκτονησω κακομοιρη μου!!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
[highlight]Λίστα για Τετάρτη[/highlight]
  1. Βill:
  2. fantasmenos: Κακή Επιρροή
  3. Kakerlak:
  4. Kακή Επιρροή: fantasmenos
  5. Lorien:
  6. Neraida:
  7. nina21:
  8. Phoebe: Bill
  9. Τetragrammaton: Phoebe
  10. Vkey:
  11. xanp: Κακή Επιρροή
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Κακή Επιρροή 2
Bill 1
fantasmenos 1

Phoebe 1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά ;)
  1. kajira #182 (ψηφοφορία) > πολίτης
  2. shaman #271 (δολοφονία) > πολίτης
  3. Angie_Ann #299 (ψηφοφορία)
  4. Ηρώ #351 (δολοφονία)
  5. Resident Evil #439 (ψηφοφορία) > πολίτης
  6. Youki #563 (δολοφονία) > πολίτης
  7. vendetta #574 (ψηφοφορία)
  8. Bill_Slayer #574 (2 συνεχόμενες απουσίες)
  9. Lorelai #595 (δολοφονία)
  10. Δανάη #611 (ψηφοφορία) > πολίτης
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Υπενθυμίζω ότι την Τετάρτη, θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος

Το βράδυ που θα έχω λίγο περισσότερο χρόνο να δω τους πίνακες μου, θα σκεφτώ και θα ρωτήσω και τα υπόλοιπα παιδιά της ΣΕ (αν τους πετύχω πουθενά :P), για το αν θα σας αποκαλύψω τι και πόσοι έχουν μείνει στο παιχνίδι. Δεν υπόσχομαι τίποτα όμως, το παιχνίδι δεν έχει χαθεί ούτε κερδηθεί ακόμα για κανέναν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δύο παίχτες είχες βάλει στο μάτι κατά καιρούς... Την Δανάη τώρα και την Resident Evil στην αρχή. Όποιος θέλει ας δει τα ποστ σου. Ένα κλικ στο προφίλ σου και άλλο ένα κλικ στα μηνύματα σου είναι αρκετό (αρκεί να έχεις όρεξη να διαβάσεις)... Σε άλλους άφηνες σπόντες σαν καλή ιερόδουλη ή δολοφόνος... Δεν έχω όρεξη να αντιπαρατεθώ άλλο μαζί σου όμως... Όλα θα φανούν σύντομα.



συμφωνώ... όποιος θέλει να δει τα ποστ μου... :)
ευτυχώς είναι όλα εδώ... την Δανάη την ψήφισα πρώτη φορά αυτή τη φορά που βγήκε κι όλας... και είπα ότι ανέτρεξα στα ποστ της "μακαρίτισας" Youki και είδα ότι την θεωρούσε πολύ ύποπτη και με έπεισε και γιαυτό την ψήφισα
παρεμπιπτόντως όλοι οι παίχτες "κολλάνε" σε κάποια άτομα... έχουν ένα συλλογισμό, κάποιες υποψίες και ψηφίζουν αυτό το άτομο
δεν ψηφίζουν άλλα για άλλα κουκουνάρια κάθε φορά...

επαναλαμβάνω, οι "δικαιολογίες" που έδωσες για την ψήφο σου σε μένα είναι άκυρες και αποπροσανατολιστικές

@Νεράιδα, όποιος έχει διαβάσει τα ποστ μου απ την αρχή, μπορεί να δει ότι έχω ένα σκεπτικό (που δυστυχώς αποδείχτηκε λάθος) και με βάση αυτό προχωρούσα έως τώρα
Τώρα δεν ξέρω κι εγώ που πατάω, αλλά λειτουργώ με βάση την λογική μου και το ένστικτο μου
Αν αυτό σας αποπροσανατολίζει, λυπάμαι
Βγάλτε με όμως ξαναλέω μέρα που να δείτε την ιδιότητα μου (και μετά να φάτε τις κοτσίδες σας :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Βγάλτε με όμως ξαναλέω μέρα που να δείτε την ιδιότητα μου (και μετά να φάτε τις κοτσίδες σας :P)

Αχ και να εισαι ενοχη..εστω και η ιεροδουλη....θα σε βαλω να φας τις δικες μου που ειναι και ξανθες!:P:P:P:P:P:P:P:P (εσυ δεν εχεις να φας τις δικες σου:P..οποτε θα σου κανω μια διευκολυνση:P:P:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
συμφωνώ... όποιος θέλει να δει τα ποστ μου... :)
ευτυχώς είναι όλα εδώ... την Δανάη την ψήφισα πρώτη φορά αυτή τη φορά που βγήκε κι όλας... και είπα ότι ανέτρεξα στα ποστ της "μακαρίτισας" Youki και είδα ότι την θεωρούσε πολύ ύποπτη και με έπεισε και γιαυτό την ψήφισα

Προφανώς αναφέρεσε στο ποστ 578

Εγώ μιλώ για τα ποστ 544-547
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Προφανώς αναφέρεσε στο ποστ 578

Εγώ μιλώ για τα ποστ 544-547

κι αυτά είναι η εμμονή μου που έχω μαζί της απ την αρχή του παιχνιδιού? :lol:
άστο... δεν το σώζεις :P

όπως είπα... προς τέρψη των οφθαλμών των πολιτών :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top