Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ψηφιζω ΚΕ. Η Δαναη που θα φυγει, μαθαινουμε τι ηταν ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε παιδιά, τόσο καιρό γράφαμε "πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 13.00!" ενώ είναι μέχρι τις 20.00! :worry:
Δεν το είδε κανείς μας... :worry:

εγω παντως δε θα μπορουσα να το εχω δει...γιατι ως γνωστον δεν τα διαβαζω...:whistle:

Και ναι Λορυ..θα γινει γνωστη η ταυτοτητα της Δαναης σημερα.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Σας βλέπω όλους τόσο σίγουρους... να δω τι θα κάνετε όταν αποδειχτεί ότι δεν είμαι η δολοφόνος...

για μένα ύποπτοι το ξαναλέω είναι Κακή Επιρροή, Νεραιδα, fantasmenos και Phoebe!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Λοιπόν, μετά από ώριμη σκέψη (sic) κατέληξα ότι οι δολοφόνοι σήμερα με το γενικότερο ρεύμα που επικρατεί θα κοιτούσαν να ψηφίσουν Δανάη ώστε να φεύγει, και αρχίζω και προβληματίζομαι για την ταυτότητα του Bill, ο οποίος ψήφισε μόνος του Phoebe.:hmm:

Πιστεύω ότι οι εναπομείναντες δολοφόνοι θα ψήφισαν όλοι Δανάη (που πιστεύω ότι είναι πολιτάκι). Αν όντως η Δανάη βγει πολιτάκι, αρκετά ύποπτες είναι μάλλον οι Phoebe, Κουέ. Αν βγει δολοφόνος, πιστεύω ότι ήταν μαζί της και ο Vendetta, και τότε πιθανώς να είναι και ο Bill.

Για αυτό το λόγο, δεν θα ψηφίσω Bill αυτή τη φορά, αλλά ΚουΕ, που έτσι κι αλλιώς από την αρχή πίστευα ότι θα έπαιρνε κάποιο σημαντικό ρόλο μιας και δεν παίζει συχνά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
[highlight]Λίστα για Τρίτη[/highlight]
  1. Βill: Phoebe
  2. Δανάη: Κακή Επιρροή
  3. fantasmenos: Δανάη
  4. Kakerlak: Bill
  5. Kακή Επιρροή: Δανάη
  6. [Lorelai]: Bill
  7. Lorien: Κακή Επιρροή
  8. Neraida: Δανάη
  9. nina21: Δανάη
  10. Phoebe: Δανάη
  11. Τetragrammaton: Κακή Επιρροή
  12. Vkey: Δανάη
  13. xanp: Δανάη
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Δανάη 7
Κακή Επιρροή 3
Bill 2
Phoebe 1

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά ;)
  1. kajira #182 (ψηφοφορία) > πολίτης
  2. shaman #271 (δολοφονία) > πολίτης
  3. Angie_Ann #299 (ψηφοφορία)
  4. Ηρώ #351 (δολοφονία)
  5. Resident Evil #439 (ψηφοφορία) > πολίτης
  6. Youki #563 (δολοφονία) > πολίτης
  7. vendetta #574 (ψηφοφορία)
  8. Bill_Slayer #574 (2 συνεχόμενες απουσίες)
  9. Lorelai #595 (δολοφονία)
  10. Δανάη #611 (ψηφοφορία) > πολίτης
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Υπενθυμίζω ότι την Τρίτη, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)

Ψηφιζω ΚΕ. Η Δαναη που θα φυγει, μαθαινουμε τι ηταν ;
Ακριβώς από πάνω με κόκκινα γράμματα! Σε κάθε γύρο το γράφω :)



Και παίζουν τα ντραμς.... :worry:






















Πολίτη Δανάη μπορείς να μας πεις τα τελευταία σου λόγια και να μην ξαναμιλήσεις ποτέ ξανά! :D

ΥΓ: άντε, θα μιλήσεις αφού τελειώσει το παιχνίδι, επειδή σε συμπαθώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Μπράβο σας! Τι καταλάβατε; Σας το είχα πει ότι είναι αθώα!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
ΥΓ: άντε, θα μιλήσεις αφού τελειώσει το παιχνίδι, επειδή σε συμπαθώ :P
:P


Λοιπόν καλή συνέχεια παιδιά, συγγνώμη αν μπέρδεψα μερικους, ελπίζω να βρειτε τους δολοφόνους τελικά...

να γιατί ήμουν τόσο σίγουρη ότι η ΡΕ δεν ήταν ρουφιανος!!:P

Για μενα οι ύποπτοι το ξαναλέω είναι Κακή Επιρροή, Νεραιδα, fantasmenos και Phoebe!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ααααχ αχ και να μπορουσα να μιλησω... το φαντασμα μου στοιχειωνει το ποστ, φανταγκο αστο δε θελω να μου πεις, νομιζω οτι ηδη ξερω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
οριστεεεεεεεεεεεεεε?!
πλακα κανειςςςςς....!!!!
πολιτης????????!!!
ρε συ Δαναη...επαιξες πολυ χαλια τοτε....η συμπεριφορα σου ηταν πολυ υποπτη....:/:
εχει πλακα να ηταν αθωος και ο βεντετα....
και τι στο Δια..?! Ποιοι ειναι οι δολοφονοι?!
χμ....βεντετα, ηρω, μπιλ σλειερ, κακερλακ, μπιλ...??????:hmm:
και ποιος διαολος ειναι ο ρουφ?
και η φοιβη τι ρολο παιζει?
ουφφφφ...

Και κατι τελευταιο...
Ελπιζω οι δολοφονοι να επαιρναν μερος και να εχουμε ποστ τους....διαφορετικα δεν νοειται να κανουμε παιχνιδι...ουτε να μυρισουμε τα νυχια μας, ουτε να μασουλησουμε φυλλα δαφνης οπως εκανε η Πυθια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
:eek::eek::eek::eek: Η Δανάη πολίτης; :eek::eek::eek:

Όχι ρε γαμώτο! Ρε Δανάη μου έπαιξες το ίδιο άθλια με τον Bill στο προηγούμενο παιχνίδι! :/:


οριστεεεεεεεεεεεεεε?!
πλακα κανειςςςςς....!!!!
πολιτης????????!!!
ρε συ Δαναη...επαιξες πολυ χαλια τοτε....η συμπεριφορα σου ηταν πολυ υποπτη....:/:
εχει πλακα να ηταν αθωος και ο βεντετα....
και τι στο Δια..?! Ποιοι ειναι οι δολοφονοι?!
χμ....βεντετα, ηρω, μπιλ σλειερ, κακερλακ, μπιλ...??????:hmm:
και ποιος διαολος ειναι ο ρουφ?
και η φοιβη τι ρολο παιζει?
ουφφφφ...


Του ηλίθιου και αφελούς πολίτη υποθέτω! :/:


Συμφωνώ με την λίστα σου με μια μικρή διόρθωση! Στην θέση της kakerlak θα έβαζα τον Tetra!

Επειδή, όπως το ψιλιάζομαι, θα με ψηφίσει ο Bill και ο Tetra ψηφίζω Bill! Ελπίζω να αυτή την φορά να έχω πέσει μέσα!


Και κατι τελευταιο...
Ελπιζω οι δολοφονοι να επαιρναν μερος και να εχουμε ποστ τους....διαφορετικα δεν νοειται να κανουμε παιχνιδι...ουτε να μυρισουμε τα νυχια μας, ουτε να μασουλησουμε φυλλα δαφνης οπως εκανε η Πυθια....

Ε; :confused:

[...]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ρε παιδιά, τόσο καιρό γράφαμε "πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 13.00!" ενώ είναι μέχρι τις 20.00! :worry:
Δεν το είδε κανείς μας... :worry:

το έχουμε δει.... απλά αν δεν ψηφίσεις ως τη μία, κινδυνεύεις να δολοφονηθείς χωρίς να έχεις ψηφίσει γιαυτό κι επιμένουμε να έχουν ψηφίσει ως τη μία και γιαυτό θεωρώ και ύποπτους όσους δεν το κάνουν...


το ότι η Δανάη είναι πολίτης... τι να πω :/:
σκατά εντελώς όμως
ξέρω ότι όλοι πιστεύετε τώρα ότι εγώ είμαι κάτι...
δεν είμαι όμως και θα το δείτε όταν βγω
σας προτείνω αν θέτε να με βγάλετε μέρα που θα δείτε την ιδιότητα μου, αν μέχρι τότε δεν έχω δολοφονηθεί
για να με θεωρείτε πάντως όλοι σας ύποπτη, μάλλον έχω παίξει άθλια ή κάποιοι έχουν καταφέρει να στρέψουν τις υποψίες πάνω μου
(μάλλον το πρώτο όμως :/:)
anyway, έχω γίνει λίγο μπάχαλο και χάλασε όλο το σκεπτικό μου με τη Δανάη πολίτη...
δεν ξέρω ποιον να ψηφίσω :/:
θα δω αύριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
[highlight]Λίστα για Τρίτη[/highlight]
  1. Βill:
  2. fantasmenos:
  3. Kakerlak:
  4. Kακή Επιρροή:
  5. Lorien:
  6. Neraida:
  7. nina21:
  8. Phoebe: Bill
  9. Τetragrammaton:
  10. Vkey:
  11. xanp:
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Bill 1 Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά ;)
  1. kajira #182 (ψηφοφορία) > πολίτης
  2. shaman #271 (δολοφονία) > πολίτης
  3. Angie_Ann #299 (ψηφοφορία)
  4. Ηρώ #351 (δολοφονία)
  5. Resident Evil #439 (ψηφοφορία) > πολίτης
  6. Youki #563 (δολοφονία) > πολίτης
  7. vendetta #574 (ψηφοφορία)
  8. Bill_Slayer #574 (2 συνεχόμενες απουσίες)
  9. Lorelai #595 (δολοφονία)
  10. Δανάη #611 (ψηφοφορία) > πολίτης
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Υπενθυμίζω ότι την Τετάρτη, θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Εγώ ειδικά τώρα που ήταν όντως πολίτης η Δανάη πιστεύω ότι ο Bill είναι αθώος. Ψηφίζω Phoebe. (η ΚουΕ για κάποιο λόγο με πείθει για αθώα:hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Τα έχουμε κάνει θάλασσα σε αυτό τον γύρο....Ρε παιδιά πολίτες και παίζεται τόσο παραπλανητικά γιατί;;; να νικήσουμε θέλουμε....Θα ψηφίσω ΚουΕ για αύριο γιατί από την αρχή την θεωρούσα ύποπτη και μιας και καμία εκ των RE k kajira δεν αποδείχθηκαν δολοφόνοι ε δεν πιστεύω ότι και η ΚουΕ είναι πολίτης...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Τα έχουμε κάνει θάλασσα σε αυτό τον γύρο....Ρε παιδιά πολίτες και παίζεται τόσο παραπλανητικά γιατί;;; να νικήσουμε θέλουμε....Θα ψηφίσω ΚουΕ για αύριο γιατί από την αρχή την θεωρούσα ύποπτη και μιας και καμία εκ των RE k kajira δεν αποδείχθηκαν δολοφόνοι ε δεν πιστεύω ότι και η ΚουΕ είναι πολίτης...:/:

Είναι και αυτο...:/: Βέβαια μπορεί οι άλλες δύο να ήταν ρουφ και ιερόδουλη, και η ΚουΕ να ήταν η μόνη από το πακέτο χωρίς σημαντικό ρόλο... Δεν ξέρω! Έχω μπερδευτεί!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
[highlight]Λίστα για Τετάρτη[/highlight]
  1. Βill:
  2. fantasmenos:
  3. Kakerlak:
  4. Kακή Επιρροή:
  5. Lorien:
  6. Neraida:
  7. nina21:
  8. Phoebe: Bill
  9. Τetragrammaton: Phoebe
  10. Vkey:
  11. xanp: Κακή Επιρροή
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Bill 1
Κακή Επιρροή 1
Phoebe 1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά ;)
  1. kajira #182 (ψηφοφορία) > πολίτης
  2. shaman #271 (δολοφονία) > πολίτης
  3. Angie_Ann #299 (ψηφοφορία)
  4. Ηρώ #351 (δολοφονία)
  5. Resident Evil #439 (ψηφοφορία) > πολίτης
  6. Youki #563 (δολοφονία) > πολίτης
  7. vendetta #574 (ψηφοφορία)
  8. Bill_Slayer #574 (2 συνεχόμενες απουσίες)
  9. Lorelai #595 (δολοφονία)
  10. Δανάη #611 (ψηφοφορία) > πολίτης
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Υπενθυμίζω ότι την Τετάρτη, θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ρε συ φαν να σε ρωτησω, επειδη παλι βαριεμαι να ψαξω και δε θυμαμαι....εαν βγει η ιεροδουλη φανερωνεται η ταυτοτητα της? Ή απλα την αποκαλειτε πολιτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
ρε συ φαν να σε ρωτησω, επειδη παλι βαριεμαι να ψαξω και δε θυμαμαι....εαν βγει η ιεροδουλη φανερωνεται η ταυτοτητα της? Ή απλα την αποκαλειτε πολιτη?

Όχι, και αυτή σαν πολίτης εμφανίζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
αααα μαλιστα....οποτε μια τρυπα στο νερο......
εγω δεν εχω ιδεα ακομα τι θα κανω....αλλα μαλλον προς Μπιλ προσανατολιζομαι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top