Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Παρακαλω η ψηφος μου να μεινει κενη.
Ειμαι αναμεσα σε Neraida και vendetta, εχω την αισθηση οτι τα δολοφονια θελουν να φυγει η δαναη αυτη τη φορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Παρακαλω η ψηφος μου να μεινει κενη.
Ειμαι αναμεσα σε Neraida και vendetta, εχω την αισθηση οτι τα δολοφονια θελουν να φυγει η δαναη αυτη τη φορα.

Διαβασε τα ποστ της και θα καταλαβεις οτι οι πολιτες θελουν να φυγει η Δαναη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Εχω διαβασει και συγκρατησει οσα μπορουσα. Μου φαινεται ομως αρκετα πιθανο, οπως και απο την αρχη υποψιαζομουν, να ειστε εσυ και ο βεντετας δολοφονια. Τα ποστ που ενας (κυριως ο βεντ) τη λεει σε σενα κιεσυ σαυτον μου φαινονται πολυ στημενα. Επισης στις υποψιες μου προσθετω Bill και Tetra. Δεν ξερω εχω μπερδευτει. Θεωρω οτι σαν πρωταρα θα ηταν πασιφανες ποιος ειναι ο ρολος μου σε αυτο το παιχνιδι. Οποτε οταν βλεπω ατομα να μου επιτηθενται, χωρις φυσικα να με κατηγορουν για δολοφονα εφ'οσον για προφανεις λογους το αποκλειουν, μου κινουν υποψιες. Δεν θα ειχαν κανενα λογο να μου επιτεθουν αν ηταν πολιτες. Οι πολιτες βοηθουν τους πολιτες xD Απο την αλλη θα μπορουσα να ειμαι και ενα πολυ καλο οργανο βοηθειας για τους δολοφονους καθως ισως δεν ειμαι τοσο πονηρη ως πρωταρα. Παρ'ολα αυτα, προσεξα οτι μολις ψηφισα δαναη αρχισαν διαφοροι να κανουν το ιδιο. Οπως ειχε συμβει και οταν ψηφισα βεντετα. Ημουν η πρωτη που ψηφισα και τους 2. Βλεπουμε και στις 2 περιπτωσεις μαζικα ποστ εναντια σε καποιον, στην πρωτη περιπτωση RE, στην δευτερη Δαναη. Βεβαια, αρχισαν καποιοι να ψηφιζουν βεντετα ΑΦΟΥ ειδαν οτι η αποχωρηση της RE ηταν πια σιγουρη. Ας δουμε τωρα τι θα γινει. Ο Βεντετας σε ψηφισει Νεραιδα η παλι θα το θεωρησει περιττο εχοντας αλλες σημαντικοτερες υποψιες, που παλι θα αποδειχθουν πολιτες? Επισης ειναι ισως αυτονοητο οτι οι δολοφονοι μοιραζουν τις ψηφους τους. Εγω απο αυτα εχω βγαλει καποια γενικα συμπερασματα.

Bill, σκοπευα ουτως η αλλως να αλλαξω σημερα την ψηφο μου οπως και θα γινει. Ηθελα ομως να δω αν παλι κανεις θα ακολουθησει τη γνωμη μου. Και αυτο εγινε xD

Ειδομεν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ποιος bill?Μπερδεύτηκα:P
Εμένα να με λέτε slayer ή bill_slayer.
Το moderator bill να τον λέτε...bill;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
πιστευεις οτι τι δλδ? δεν εχω καταλαβει ακομα....
αμφιβαλλεις για την ενοχη της Δαναης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εμένα η συμπεριφορά σου μου φαίνεται υπερβολικά επιθετική... Αλλάζω την ψήφο μου σε Δανάη.

Τώρα με έβαλες και μένα σε σκέψεις...:hmm:Παίζει μέχρι το βράδυ να ψηφίσω νεράιδα.


Ρε Tetra όπου φυσάει ο άνεμος πάω, είσαι! Πολύ σε παρασέρνουν οι άλλοι! :hmm:


Εχω διαβασει και συγκρατησει οσα μπορουσα. Μου φαινεται ομως αρκετα πιθανο, οπως και απο την αρχη υποψιαζομουν, να ειστε εσυ και ο βεντετας δολοφονια. Τα ποστ που ενας (κυριως ο βεντ) τη λεει σε σενα κιεσυ σαυτον μου φαινονται πολυ στημενα. Επισης στις υποψιες μου προσθετω Bill και Tetra. Δεν ξερω εχω μπερδευτει. Θεωρω οτι σαν πρωταρα θα ηταν πασιφανες ποιος ειναι ο ρολος μου σε αυτο το παιχνιδι. Οποτε οταν βλεπω ατομα να μου επιτηθενται, χωρις φυσικα να με κατηγορουν για δολοφονα εφ'οσον για προφανεις λογους το αποκλειουν, μου κινουν υποψιες. Δεν θα ειχαν κανενα λογο να μου επιτεθουν αν ηταν πολιτες. Οι πολιτες βοηθουν τους πολιτες xD Απο την αλλη θα μπορουσα να ειμαι και ενα πολυ καλο οργανο βοηθειας για τους δολοφονους καθως ισως δεν ειμαι τοσο πονηρη ως πρωταρα. Παρ'ολα αυτα, προσεξα οτι μολις ψηφισα δαναη αρχισαν διαφοροι να κανουν το ιδιο. Οπως ειχε συμβει και οταν ψηφισα βεντετα. Ημουν η πρωτη που ψηφισα και τους 2. Βλεπουμε και στις 2 περιπτωσεις μαζικα ποστ εναντια σε καποιον, στην πρωτη περιπτωση RE, στην δευτερη Δαναη. Βεβαια, αρχισαν καποιοι να ψηφιζουν βεντετα ΑΦΟΥ ειδαν οτι η αποχωρηση της RE ηταν πια σιγουρη. Ας δουμε τωρα τι θα γινει. Ο Βεντετας σε ψηφισει Νεραιδα η παλι θα το θεωρησει περιττο εχοντας αλλες σημαντικοτερες υποψιες, που παλι θα αποδειχθουν πολιτες? Επισης ειναι ισως αυτονοητο οτι οι δολοφονοι μοιραζουν τις ψηφους τους. Εγω απο αυτα εχω βγαλει καποια γενικα συμπερασματα.

Bill, σκοπευα ουτως η αλλως να αλλαξω σημερα την ψηφο μου οπως και θα γινει. Ηθελα ομως να δω αν παλι κανεις θα ακολουθησει τη γνωμη μου. Και αυτο εγινε xD

Ειδομεν.


Και εμένα ο vendetta έχει αρχίσει να μου γίνεται ύποπτος! Πολύ επίθεση ρε παιδάκι μου! :whistle:

Επιπλέον εκτός από την δική μου αθωώτητα αρχίζω και πιστεύω και στην δική σου! Όχι μόνο επειδή είσαι καινούργια στο παιχνίδι και στο φόρουμ, αλλά και επειδή το κάθε σου ποστ με βρίσκει πάνω κάτω σύμφωνη! ;)

Εγώ μάλλον προς τον vendetta προσανατολίζομαι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλά πλάκα κάνεις; Και που βασίζεις τις υποψίες σου για εμένα; :confused:
Δε θέλει και πολύ..:whistle:

Δεν ξερω εχω μπερδευτει. Θεωρω οτι σαν πρωταρα θα ηταν πασιφανες ποιος ειναι ο ρολος μου σε αυτο το παιχνιδι. Οποτε οταν βλεπω ατομα να μου επιτηθενται, χωρις φυσικα να με κατηγορουν για δολοφονα εφ'οσον για προφανεις λογους το αποκλειουν, μου κινουν υποψιες. Δεν θα ειχαν κανενα λογο να μου επιτεθουν αν ηταν πολιτες. Οι πολιτες βοηθουν τους πολιτες xD Απο την αλλη θα μπορουσα να ειμαι και ενα πολυ καλο οργανο βοηθειας για τους δολοφονους καθως ισως δεν ειμαι τοσο πονηρη ως πρωταρα. Παρ'ολα αυτα, προσεξα οτι μολις ψηφισα δαναη αρχισαν διαφοροι να κανουν το ιδιο. Οπως ειχε συμβει και οταν ψηφισα βεντετα. Ημουν η πρωτη που ψηφισα και τους 2. Βλεπουμε και στις 2 περιπτωσεις μαζικα ποστ εναντια σε καποιον, στην πρωτη περιπτωση RE, στην δευτερη Δαναη. Βεβαια, αρχισαν καποιοι να ψηφιζουν βεντετα ΑΦΟΥ ειδαν οτι η αποχωρηση της RE ηταν πια σιγουρη. Ας δουμε τωρα τι θα γινει. Ο Βεντετας σε ψηφισει Νεραιδα η παλι θα το θεωρησει περιττο εχοντας αλλες σημαντικοτερες υποψιες, που παλι θα αποδειχθουν πολιτες? Επισης ειναι ισως αυτονοητο οτι οι δολοφονοι μοιραζουν τις ψηφους τους. Εγω απο αυτα εχω βγαλει καποια γενικα συμπερασματα.

Bill, σκοπευα ουτως η αλλως να αλλαξω σημερα την ψηφο μου οπως και θα γινει. Ηθελα ομως να δω αν παλι κανεις θα ακολουθησει τη γνωμη μου. Και αυτο εγινε xD

Ειδομεν.
Για το bold ειδικά πόσο άλλοθι μπορεί να θεωρηθεί;
Κι αυτές οι αλλαγές ψήφων..Δεν μπορώ να καταλάβω τί στρατιγική ακολουθείς ή προσπαθείς να μας μπερδέψεις όλους.

Ποιος bill?Μπερδεύτηκα:P
Εμένα να με λέτε slayer ή bill_slayer.
Το moderator bill να τον λέτε...bill;)
όκιλι ντόκιλι :P

Επιπλέον εκτός από την δική μου αθωώτητα αρχίζω και πιστεύω και στην δική σου! Όχι μόνο επειδή είσαι καινούργια στο παιχνίδι και στο φόρουμ, αλλά και επειδή το κάθε σου ποστ με βρίσκει πάνω κάτω σύμφωνη! ;)
:whistle:

Όσο για τον τέτρα σε αυτό το γύρω είναι αρκετά Ο.Φ.Α. :P (όπου φυσάει ο άνεμος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Δε θέλει και πολύ..:whistle:



:whistle:


Τι έγινε Billάκο σου είπαν οι συνδολοφόνοι σου οτι με το στυλάκι που έχεις στο παιχνίδι δεν πείθεις για το πόσο αθώος είσαι και άρχισες τις υπόνοιες εναντίον των πολιτών; :whistle:

Τουλάχιστον εγώ δεν έχω καμία σχέση με το προηγούμενο παιχνίδι που ήμουν δολοφόνος! Στο προηγούμενο δεν μιλούσα γιατι δεν ήθελα να με καταλάβουν (δειλή τακτική όπως λέει και ο fandago) ενώ τώρα δεν έχω τέτοιο φόβο! Εσύ στο προηγούμενο γύρο αφού είδες οτι ο τρόπος που έπαιζες δεν έπεισε τους πολίτες και σε θεωρούσαν δολοφόνο γιατί σε αυτόν δεν άλλαξες; Μήπως επειδή θέλεις με αυτόν τον τρόπο να πιστεύουν οι πολίτες οτι είσαι πάλι αθώος; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τι έγινε Billάκο σου είπαν οι συνδολοφόνοι σου οτι με το στυλάκι που έχεις στο παιχνίδι δεν πείθεις για το πόσο αθώος είσαι και άρχισες τις υπόνοιες εναντίον των πολιτών; :whistle:
Εσύ στο προηγούμενο γύρο αφού είδες οτι ο τρόπος που έπαιζες δεν έπεισε τους πολίτες και σε θεωρούσαν δολοφόνο γιατί σε αυτόν δεν άλλαξες; Μήπως επειδή θέλεις με αυτόν τον τρόπο να πιστεύουν οι πολίτες οτι είσαι πάλι αθώος; :whistle:

Πολύ σίγουρη σε βλέπω και προβληματίζομαι.:hmm:


Τουλάχιστον εγώ δεν έχω καμία σχέση με το προηγούμενο παιχνίδι που ήμουν δολοφόνος! Στο προηγούμενο δεν μιλούσα γιατι δεν ήθελα να με καταλάβουν (δειλή τακτική όπως λέει και ο fandago) ενώ τώρα δεν έχω τέτοιο φόβο!
Εγώ βρίσκω τη συμπεριφορά της Phoebe αρκετά παρόμοια με αυτή την προηγούμενη φορά. Θα ψηφίσω Phoebe.
Αν και Ο.Φ.Α(:P) το παρατήρησαν κι άλλοι.

Η συμπεριφορά σου είναι λίγο ύποτη.Δεν ξέρω πόσο ,αλλά μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου,είσαι στη λίστα μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Πολύ σίγουρη σε βλέπω και προβληματίζομαι.:hmm:




Αν και Ο.Φ.Α(:P) το παρατήρησαν κι άλλοι.

Η συμπεριφορά σου είναι λίγο ύποτη.Δεν ξέρω πόσο ,αλλά μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου,είσαι στη λίστα μου.:P


Χα! Το περίμενα συνάδελφε (σε όλα τα άλλα εκτός από αυτό το παιχνίδι :P)! Σε λάθος λίστα κοιτάς αν (δεν) είσαι αθώο πολιτάκι! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι είναι το Ο.Φ.Α.; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ο.Φ.Α --> οπου φυσαει ο ανεμος :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ποστ
Τι είναι το Ο.Φ.Α.; :P

Όσο για τον τέτρα σε αυτό το γύρω είναι αρκετά Ο.Φ.Α. :P (όπου φυσάει ο άνεμος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Ρε Tetra όπου φυσάει ο άνεμος πάω, είσαι! Πολύ σε παρασέρνουν οι άλλοι! :hmm:

Όσο για τον τέτρα σε αυτό το γύρω είναι αρκετά Ο.Φ.Α. :P (όπου φυσάει ο άνεμος)

Δεν διαφώνησα. Έχω παρακολουθήσει ελάχιστα το παιχνίδι και προφανώς ψηφίζω με βάση αυτά τα λίγα στοιχεία που έχω. (δεν λέω ότι είμαι και σωστός)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Δεν ξερω ποσο αλλοθι ρε μπιλ, τι να σου πω πια ο νοων νοειτω. Οταν λεω μπιλ εννοω μπιλ οχι μπιλ σλειερ :) (οποιος εχει τη μυγα κυριε bill_slayer? :P) Αλλα γιατι προσπαθω εγω να πεισω εσενα για τα αυτονοητα, αφου ποτε δε θα συμφωνισεις. Κιεσυ ολη την ωρα μονο επιθεσεις και αμυνα μηδεν. Πφφφ κατι ειναι πολυ σαπιο εδω περα.

Edit+Ασχετο: Ευχαριστω για τις ευχες ΣΕ-Δαναη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γειααα σαααας !

Ελειπα. Ειμαι πολιτης ευσυνειδητος και πιστευω οτι ο Bill Slayer μπορει να τα καταφερει να εκλεγει επιτελους δημαρχος. Ψηφιζω Bill Slayer.

Για ενα καλυτερο αυριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
αααα μπα; θα μας πεις και γιατι; ^^

βεντετα δεν πολυμιλαμε ε; ναι σωστα, ετσι μαλλον θα γινεις λιγοτερο τρεντυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μα ειναι προφανες...

....ειναι ο Bill Slayer ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ε αν ειναι ετσι, μαλιστα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top