Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Επειδή δεν με παίρνει να έχω κι άλλη απουσία....

R.E. for me...Ακόμα κι αν ισχύει ότι η Ηρώ ήταν δολοφόνος (και δεν μπορούμε να το μάθουμε έτσι κι αλλιώς) ας μάθουμε την 2η σε υποψηφιότητα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Χαίρετε:)
Μετά και τις τελευταίες εξελίξεις ''αποσύρω'' την ψήφο μου.Δεν ξέρω ούτε τι ήταν η Ηρώ,(ρουφιάνος?ιερόδουλη?)δεν είμαι σίγουρος για το τι είναι η RE και μάλλον δε θα το ρισκάρω.:hmm:Θα το σκεφτώ,αλλά προς το παρόν δεν ψηφίζω κάποιον;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Mε προβληματίζεις αρκετά.:hmm:Πώς είσαι τόσο σίγουρη;Ψηφίζεις Ηρώ λέγοντας ότι σιγουρα θα φύγει σε δολοφονία,σαν να το ήξερες ήδη.


Μα δεν μπορώ να διακινδυνεύσω και να μην ψηφίσω αυτόν που θεωρώ ύποπτο μόνο και μόνο επειδή έχω την πεποίθηση οτι θα φύγει! Και αν έφευγα εγώ; Μετά η ψήφος μου δεν θα έχει ισχύ! ;)



Μου φαίνεται οτι προσπαθώ να δικαιολογήσω τα προφανέστατα και ειδικά σε άτομα που ξέρουν τι πραγματικά συμβαίνει! :whistle:


γυρνώντας πάντως στα πρώτα ποστ....
για πολλές σελίδες η RE αναφέρει συνεχώς μόνο 3 ονόματα
αν ήταν ρουφ (ή ιερόδουλη) δεν θα έπρεπε να έχει δώσει με κάποιον τρόπο και 4ο όνομα?
σκοπός του ρουφ είναι να βοηθήσει τους πολίτες...

για μένα η RE είναι δολοφόνος ή... αθώα πολίτης πολύ παρεξηγημένη όμως


Αν είναι ρουφ μήπως επειδή δεν θέλει να αποκαλυφθεί; Δεν ξέρω! Υπόθεση κάνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
ΑΑΑ ναι πολυ καλη ιδεα Vkey πως δεν το σκεφτηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Διακρινω μια προσπαθεια αποπροσανατολισμου... αλλα αποπροσανατολισμου ΚΑΤΑ της RE; Για ποιο λογο; Γιατι αποκλειεις το να ειναι η RE ρουφ;
καλά η RE δεν είναι με τίποτα ρουφ όπως επίσης ούτε και η Kajira δεν ήταν κόβω το κεφάλι μου γι'αυτο (εαν ήταν απλά εχουν παίξει άθλια)


Με τη δολοφονία της Ηρώς δυο τινά συμβαίνουν. Ή ήταν δολοφόνος και απλά το έκαναν για μας ρίξουν σταχτι στα μάτια, ή είναι πολίτης και την έβγαλαν τώρα για να μην αποκαλύψουν τη ταυτότητά της! Γιατί στη περίπτωση που θα ήταν αθώος πολίτης αυτόματα δολοφόνοι είναι RE και Νεραιδα....

Δε ξέρω έχω μπερδευτεί πολύ και αρχίζω να αμφισβητώ διάφορα άτομα...
Η ψήφος μου παραμένει RE γιατί θέλω να μάθω την ιδιότητα της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Thanx :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
RE και από μένα ας μάθουμε έστω αυτή για να ξεκαθαρίσουν τα πράγματα....Με την εξέλιξη αυτή και ο vendetta είναι ύποπτος :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Βρε Neraida αυτό το ρημάδι το παιχνίδι του προηγούμενου γύρου δεν σου έμαθε τίποτα;;; Ήσουνα τελικά δολοφόνος... Τώρα πάλι είσαι αφελής (και καλά δεν έχω διαβάσει τους κανονισμούς που φαίνονται με το που πατάω στο θέμα) και πάλι υποπτεύεσαι τους πάντες και τα πάντα που σε υποπτεύονται;;; Ανεπίδεκτη μαθήσεως πάντως....:P

Καταλήγοντας λοιπόν kajira για αρχή η ψήφος μου είναι όλη δική σου...Δεν ψηφίζω Neraida μόνο και μόνο επειδή ήταν δολοφόνος και στο προηγούμενο παιχνίδι...Πάντως μικρή νεραϊδούλα δεν σε βλέπω για πολύ ακόμα μέσα αν συνεχίσεις στο ίδιο μοτίβο...Είπαμε ήσουν στο προηγούμενο αλλά γιατί όχι και στο τωρινό...Προς το παρόν σώζεσαι από μένα...
Και με αυτο το quote θα δικαιολογησω την ψηφο μου για vendetta και θα βαλω συν ενα αστερακι στη νεραιδα.

Edit: Να προσθεσω οτι ο vendetta δεν ψηφησε ποτε νεραιδα η δεν χρειαζεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Έξυπνη η Lorelai και νομίζω παίρνει τη θέση της Ηρούς έχει σωστά επιχειρήματα... Ψηφίζω και εγώ vendetta για προφανείς λόγους...

Τη Neraida αγαπητή Lorelai όμως μην την θεωρείς πολύ αθώα... Όντως μοιάζει ο τρόπος παιχνιδιού της με τον προηγούμενο γύρο...

Η Resident είναι εξίσου ύποπτη με βεντέτα αλλά τουλάχιστον λιγότερο ασταθής.

Τελικά, ψήφος στον vendetta και ο θεός βοηθός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Το αστερακι μου=υποψια xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
[highlight]Λίστα για Παρασκευή[/highlight]
  1. Βill: Πρεπει να ξαναψηφίσει
  2. Bill_Slayer:
  3. Δανάη: Resident Evil
  4. fantasmenos: vendetta
  5. Ηρώ: Resident Evil
  6. Kakerlak:
  7. Kακή Επιρροή: Resident Evil
  8. Lorelai: vendetta
  9. Lorien:
  10. Neraida:
  11. nina21: Resident Evil
  12. Phoebe: Πρεπει να ξαναψηφίσει
  13. Resident Evil: Πρεπει να ξαναψηφίσει
  14. Τetragrammaton:
  15. vendetta: Resident Evil
  16. Vkey: Resident Evil
  17. xanp: Resident Evil
  18. Youki: vendetta
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Resident Evil 7
vendetta 3

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D


Σήμερα Παρασκευή 23/05 θα αποκαλυφθεί η ιδιότητα του MVP, δηλαδή Most Voted Person :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Με τη δολοφονία της Ηρώς δυο τινά συμβαίνουν. Ή ήταν δολοφόνος και απλά το έκαναν για μας ρίξουν σταχτι στα μάτια, ή είναι πολίτης και την έβγαλαν τώρα για να μην αποκαλύψουν τη ταυτότητά της! Γιατί στη περίπτωση που θα ήταν αθώος πολίτης αυτόματα δολοφόνοι είναι RE και Νεραιδα....
Και ελεγα δεν θα το πει κανεις αυτο...?????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Και ελεγα δεν θα το πει κανεις αυτο...?????:P

Ασφαλως θα το πει, πως αλλιως να ριξουμε τις υποψιες ξανα στη RE αλλωστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Το γιατί ψηφίζω RE το εξήγησα κ πριν!
Είναι λογικό με τη τελευταία δολοφονία να αρχισουμε να αμφισβητούμε τα πάντα...κ εγώ οταν το είδα είπα "βρε μπας κ τελικά όντως είναι αθώα?" διαβάζοντας κ παλι τα ποστ της κάτι δε μου κόλαγε, για μένα εξακολουθεί να είναι ύποπτη κ τη ψηφισα για να δώ τι ειναι κ αν έχω δίκιο!

πάντως μου φαίνεται παράξενο Youki που έχεις πειστεί τόοοσο πολύ για την αθωοτητά της δεδομένου ότι στην αρχή ήσουν 1000% σιγουρη πως είναι δολοφόνα!
Resident Evil: Δολοφόνα 1000% :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Εγω θα ελεγα αντι να ψηφιζουμε ΕΝΤΕΛΩΣ στα τυφλα για να δουμε τι ειναι τελικα ο ενας και ο αλλος να κοιταμε τι μπορουμε να βγαλουμε απο τα δεδομενα μας. Εκτος και αν ειμαστε δολοφονοι γιατι τοτε το πραγμα αλλαζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
πάντως μου φαίνεται παράξενο Youki που έχεις πειστεί τόοοσο πολύ για την αθωοτητά της δεδομένου ότι στην αρχή ήσουν 1000% σιγουρη πως είναι δολοφόνα!
Κακώς πιάνεσαι απο κει και...μπερδευεσαι. Είναι απλά ένα αστειάκι απο τους προηγούμενους γύρους, όπου θεωρούσα μονιμα υποπτη τη ΡΕ. Μάλιστα ακόμα και στο θέμα που δηλώναμε συμμετοχή είχα "ψηφίσει" ΡΕ πριν καν ξεκινησει τοπαιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγω θα ελεγα αντι να ψηφιζουμε ΕΝΤΕΛΩΣ στα τυφλα για να δουμε τι ειναι τελικα ο ενας και ο αλλος να κοιταμε τι μπορουμε να βγαλουμε απο τα δεδομενα μας. Εκτος και αν ειμαστε δολοφονοι γιατι τοτε το πραγμα αλλαζει.

Ποια είναι αυτά τα δεδομένα που έχεις δηλαδή;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λοιπόν επειδή θα φύγω σε λίγο και δεν ξέρω αν θα ξαναμπώ πριν τις 8 θα ψηφίσω vendetta!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πάντως... αν η RE αποδειχτεί δολοφόνα, μετά αρχίζω να μετράω αντίστροφα τα ψωμιά μου, μιας που δεν θα έχει πιάσει το κόλπο των δολοφόνων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top