Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Αχαχα! Καλά Γούκι αγαπητή μου δολοφόνα (?) ο καθένας λέει συγκεκριμένους αλλά συνήθως δεν λέει ακριβώς τους ίδιους συγκεκριμένους με άλλους 2-3 που από την αρχή προσπαθούν να κατευθύνουν τις ψήφους! Αυτό που κάνουν πάντα οι δολοφόνοι!

Οι δολοφόνοι άρχισαν να βγάζουν τα μαχαίρια θαρρείς.....
Σε ψηφίζω και ελπίζω να σε ψηφίσουν και όσοι θέλουν να κερδίσουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:popcorn:




[highlight]Λίστα για Δευτέρα[/highlight]
  1. Angie_Ann: Youki
  2. Bill:
  3. Bill_Slayer: Tetragrammaton
  4. commie:
  5. diotima: Idril
  6. fandago:
  7. fantasmenos:
  8. fielda:
  9. fosia:
  10. Ηρώ:
  11. Idril:
  12. Kakerlak:
  13. mania:
  14. Molka:
  15. Neraida:
  16. nina21:
  17. Niyia:
  18. Phoebe:
  19. shaman:
  20. Tetragrammaton:
  21. T_Chameleon:
  22. Vkey:
  23. Youki: Angie_Ann
  24. xanp: Angie_Ann
  25. vendetta:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Δολοφόνε μου εσύ!
;
Γιατί δολοφόνος?Ἅπλά ψήφισα.Εσείς οι δολοφόνοι προσπαθείτε να μας πείσετε ότι είστε πολίτες-θεωρητικά-.Αλλά μην καρφώνεστε και τόσο...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Να πω ότι εγώ ψήφισα Angie_Ann γιατί ήμουν σχεδόν σίγουρος ότι ο Lorien ήταν πολίτης.Δεν ξέρω αν είναι δολοφόνος(η Angie Ann)
Τώρα η ψήφος μου πάει στον Tetragrammaton...ο ΠΡΩΤΟΣ που ψήφισε το Lorien.Και δε νομίζω ότι ήταν τυχαίο...;)

Ορίστε λοιπον: ψηφίζω Lorien γιατί ενώ είναι εδώ δε συμμετέχει και επίσης έβαλε πολύ ωραίο κομμάτι στο "ας κρίνουμε το κομμάτι".:P Φχαριστηθήκατε; Και δεν το αλλάζω κιόλας ότι και να μου πείτε!

Όχι, προφανώς δεν ήταν. Πιστεύω ότι απάντησα.:P

Και στο κάτω-κάτω το "δεν νομίζω ότι ήταν τυχαίο τι πάει να πεί; Και δολοφόνος να μουν δεν θα ήξερα ούτε ποιοι είναι πολίτες ούτε ποιος είναι ο χαφιές. Απλώς ψήφισα κάποιον για να σταματήσετε να μου την μπαίνετε όλοι και με τσαντίζετε. Ναι, ήμουν ο πρώτος που ψήφισε τον Lorien, αλλά και ο μόνος που δήλωσε ότι το κάνει εντελώς για πλάκα. Τώρα αν κάποιοι επωφελήθηκαν και πίσω από μενα δημιούργησαν κίνημα για να ξελασπώσουν, εγώ δεν ευθύνομαι για αυτο. Και στο κάτω κάτω, αν το παρατηρήσεις δεν είμαι εγώ που ρίχνω στην τύχη κατηγορίες αριστερά και δεξία... Ψήφισα έναν, είπα ότι το κάνω για πλάκα, και έληξε εκεί.

Review your thoughts...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Όχι, προφανώς δεν ήταν. Πιστεύω ότι απάντησα.:P

Και στο κάτω-κάτω το "δεν νομίζω ότι ήταν τυχαίο τι πάει να πεί; Και δολοφόνος να μουν δεν θα ήξερα ούτε ποιοι είναι πολίτες ούτε ποιος είναι ο χαφιές. Απλώς ψήφισα κάποιον για να σταματήσετε να μου την μπαίνετε όλοι και με τσαντίζετε. Ναι, ήμουν ο πρώτος που ψήφισε τον Lorien, αλλά και ο μόνος που δήλωσε ότι το κάνει εντελώς για πλάκα. Τώρα αν κάποιοι επωφελήθηκαν και πίσω από μενα δημιούργησαν κίνημα για να ξελασπώσουν, εγώ δεν ευθύνομαι για αυτο. Και στο κάτω κάτω, αν το παρατηρήσεις δεν είμαι εγώ που ρίχνω στην τύχη κατηγορίες αριστερά και δεξία... Ψήφισα έναν, είπα ότι το κάνω για πλάκα, και έληξε εκεί.

Review your thoughts...;)
1)Αν ήσουν δολοφόνος θα ήξερες ποιοι είναι οι πολίτες.Αφού θα ήξερες όλους τους δολοφόνους!:P
2)Τι σημαίνει ''ψηφίζω για πλάκα'' και ''ψηφίζω στα σοβαρά''?Η ψήφος είναι αυτή που μετράει...
Εγώ μπορεί και να αλλάξω γνώμη,εξάλλου μέχρι τη Δευτέρα έχει 2 μέρες ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ Κατερίνα μου (Youki) για τα σχόλια σου, είναι πολύ εύστοχα. Μάλιστα μου αποδεινύεις ότι είσαι πολιτάκι και ψάχνεις να βρεις τους δολοφόνους γιατί σίγουρα είσαι όσο ενεργή όσο ήσουν ως πολίτης (όταν είμασταν μαζί δολοφόνοι φοβόσουν να μιλήσεις).

Για το επιχείρημα μου που λες, είναι το επιχείρημα που χρησιμοποίησα σε κάθε πρώτο γύρο που έχω παίξει, πράγμα που δεν δείχνει για μένα ότι είναι άκυρο, απλά κάπου πρέπει να αρχίσω στον πρώτο γύρο για να βγουν τα φίδια από την τρύπα. ;)

Δυστυχώς η Αντζούγια τελικά μυρίζει αρκετά για δολοφόνος αλλά δυστυχώς αν βγει την δευτέρα δεν θα μάθουμε την ιδιότητα της. Αυτό ΔΕΝ σημαίνει ότι ΔΕΝ πρέπει να βγει φυσικά, αλλά απλά διατυπώνω έναν προβληματισμό.

Πινακάκι δεν έχει νόημα να δώσω ακόμα (αν και δεν ξέρω αν θα θέλει ο λαός να δει πινακάκια) μιας και δεν έχει αρκετά στοιχεία.

Με προβληματίζουν περισσότερο αυτοί που ΔΕΝ μιλάνε αρκετά τώρα στην αρχή, ενώ συνήθως η γλώσσα τους πάει ροδάνι, όπως Phoebe, Bill (ταιριαστό ζευγαράκι για δολοφόνους ;)), Molka (γιατί Molkάκι δεν μιλάς; ), η Νίκη (που έτσι κι αλλιώς είναι πνιγμένη). Εκμεταλλεύονται το γεγονός ότι όποιος μιλάει πολύ δίνει τροφή να τον κατηγορήσουν και κρατάνε αποστάσεις μέχρι να πάρουν λίγο τα πάνω τους και τις υποψίες από πάνω τους :P

Είμαι κυρίως ανάμεσα σε Angie, Kakerlak (δεν τα λέει καλά), Neraida (καρφώνεται πολύ η και καλά "πρωτάρα_δεν_έχω_καταλάβει_πως_παιζουμε"), Phoebe, Bill.

O fantasmenos φαίνεται για καλός παίκτης, οπότε θα τον προσέχω κάπως ;)

Δεν ψηφίζω ακόμα, έχουμε χρόνο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
αν και δεν ξέρω αν θα θέλει ο λαός να δει πινακάκια
Εγώ θέλω, πλάκα έχει να βλέπω τόσες λεπτομέριες. :hehe:

Άσε που με κρατάνε up-to-date μιας και δεν θυμάμαι ποιος ψηφίζει ποιον, κοκ. :P
Then again, εγώ χάζι κάνω απλά. :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Σε γενικές γραμμές θα συμφωνήσω με τον fandago. Για το Bill ειδικά ήθελα να παρατηρήσω από μέρες ότι δε μιλάει καθόλου. Πρακτικά μίλησε μόνο για να ψηφίσει. Τώρα αυτά που λες περι διδύμου κλπ δεν τα γνωρίζω, δεν είμαι τόσο παλιός στο forum... (αν και αυτούς τους δυο στα ζευγαράκια όλοι μαζί τους έβαζαν:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Λ
Κλείνω λέγοντας ότι αλλάζω προς το παρόν την ψήφο μου (μιας και η Αντζούγια μάζεψε περισσότερους ψήφους απ' ότι περίμενα) και ψηφίζω kakerlak που έχει ΠΟΛΥ καιρό να κάνει δολοφόνος ;)
Η αλήθεια είναι ότι με έχετε μπερδέψει πολύ, όλοι για ύποπτοι μου κάνετε ...κ δεν ξέρω τι κάνω.:worry: Από την μία μου αρέσει πολύ το παιχνίδι, αλλά από την άλλη δεν με αφήνει ποτέ να δουλέψω,σπάω το κεφάλι μου κ στο τέλος πέφτω κ πάντα λάθος.(βλέπε lorien):mad:

θα ψηφίσω τον Fandago γιατί πάντα με μπέρδευαν τα πινακάκια του αλλά κ γιατί δεν νομίζω ότι παίζει ρόλο αν έχουμε κάνει δολοφόνοι η όχι αλλα κ όυτε οι φορές που έχουμε κάνει...

κ τέλος γιατί ήταν ο ΜΟΝΟΣ που με ψήφισε :mad::mad::mad::mad::mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
δλδ δεν εχω καταλαβει...πρεπει για καποιο λογο να απολογουμαι...και μαλιστα σε πιθανους δολοφονους?!:worry:
Μη χεσ@!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αιντε...
Εμενα παντως για την ωρα μου μυριζει εντονα η συνονοματη μου!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γειά σας, είμαι δολοφόνος.
Μαρεσεις.Παρε +1 παιδι μου...

Λοιπόν επειδή εγώ θα φύγω σε λίγο κ θα ξανά έρθω αύριο το απόγευμα λέω να ψηφίσω τώρα.Επειδή δεν θέλω η ψήφος μου να πάει χαμένη κ από τετρα- ατζυ-λορι- ο Λόρι μου φαίνεται ποιο ύποπτος από όλους ψηφίζω λοιπόν τον ....Λόριεν
Your judgement must be bashing it's head on a wall right now ! :mad:

Aσε τις πολυλογίες και ψήφιζε και θα σου δώσω το δικό μου μαστίγιο. Να προσεχεις όμως, είναι extra-extra-kinky (με κομμάτια από σπασμένα γυαλιά ενσωματωμένα πάνω του). :whistle:
Αυτο δεν ειναι kinky, ...αυτο ειναι εργαλειο για το τελευταιο οργιο της ζωης μας. Μιας χρησεως. Μετα πεθαινεις.

Καλά! :Dτην είδα αφού διάβασα όόόόλη την προηγούμενη σελίδα :redface: (είμαι ζαβό το ξέρω!) :P
Πολίτη Lorien... OΥΣΤ! :P
εdit: α ναι... έχεις και τελευταία λόγια να πεις αν θέλεις :P
Ειστε ολοι φαιδροι εγκαθετοι του Πασοκ και της Νεας Δημοκρατίας !...αισχροι ! ...κι οι 2 !...ΦΑΣΙΣΜΟΣ !...ΠΡΟΔΟΣΙΑ!.....κλεινουν το στομα του Λόριεν...κλεινουν και τον ταφο τους ! ....AΛΗΤΕΙΑ !.....ΑΡΚΟΥΔΕΙΔΕΣ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Phoebe εσύ καμάρι μου πως και δεν πολυμιλάς?

Έχω καταμπερδευτεί η ξανθιά!!! :redface::P:P:P

Επιπλέον είναι πολλοί οι καινούργιοι στο παιχνίδι και δεν έχω ψυχολογήσει το τρόπο που παίζουν! Και ακόμα δεν έχουν μιλήσει πάρα πολύ!


Πινακάκι δεν έχει νόημα να δώσω ακόμα (αν και δεν ξέρω αν θα θέλει ο λαός να δει πινακάκια) μιας και δεν έχει αρκετά στοιχεία.


Θέλουμεεεεεεεεε!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup: Μπορεί να με μπερδεύουν πάρα πολύ αλλά τρελαίνομαι να τα βλέπω!!! :P


Με προβληματίζουν περισσότερο αυτοί που ΔΕΝ μιλάνε αρκετά τώρα στην αρχή, ενώ συνήθως η γλώσσα τους πάει ροδάνι, όπως Phoebe, Bill (ταιριαστό ζευγαράκι για δολοφόνους ;)), Molka (γιατί Molkάκι δεν μιλάς; ), η Νίκη (που έτσι κι αλλιώς είναι πνιγμένη). Εκμεταλλεύονται το γεγονός ότι όποιος μιλάει πολύ δίνει τροφή να τον κατηγορήσουν και κρατάνε αποστάσεις μέχρι να πάρουν λίγο τα πάνω τους και τις υποψίες από πάνω τους :P

Είμαι κυρίως ανάμεσα σε Angie, Kakerlak (δεν τα λέει καλά), Neraida (καρφώνεται πολύ η και καλά "πρωτάρα_δεν_έχω_καταλάβει_πως_παιζουμε"), Phoebe, Bill.


Με κατηγορείς αλλά θα το προσπεράσω γιατι δεν πιστεύω οτι είσαι δολοφόνος απλά μόνο να σου πω οτι και στα προηγούμενα παιχνίδια δεν πολυμιλούσα! ;)



Όπως είπα παραπάνω έχω μπερδευτεί πάρα πολύ και εκτός απο καναδυο άτομα, που μου έχουν κινήσει υποψίες, όλοι οι άλλοι μου φαίνονται σχετικά αθώοι! Τις αλληλοκατηγορείες δεν τις κοιτάζω καθόλου γιατί ολονών τα επιχειρήματα μου φαίνονται σωστά! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Δολοφόνοι:
  • Tetragrammaton
  • Neraida
  • fantasmenos
Ρουφιάνος: Bill_Slayer

Μια πρώτη εκτίμηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
θα ψηφίσω τον Fandago γιατί πάντα με μπέρδευαν τα πινακάκια του αλλά κ γιατί δεν νομίζω ότι παίζει ρόλο αν έχουμε κάνει δολοφόνοι η όχι αλλα κ όυτε οι φορές που έχουμε κάνει...

Επειδή τα σχόλια του Φαντάγκο είναι όντως εύστοχα και τυγχάνει οι υποψίες μας απ΄ότι βλέπω να ταυτίζονται και επειδή αγαπητή μου κατά τα άλλα Κakerlak :D, ψηφίζουμε με βάση ποιον θεωρούμε δολοφόνο και όχι αυτόν που μπορεί μέσα από τα πινακάκια του να μας ανακαλύψει και να παρασύρει και άλλους σε αυτό, προς στιγμήν σε θεωρώ τη νούμερο ένα ύποπτη, αλλά θα περιμένω λίγο ακόμα..
Παρακαλώ να μην καταμετρηθεί η ψήφος μου, θέλω να ακούσω την απολογία πρώτα!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
φαντασμενος ε?.....χμ....μωρε αυτος δειχνει για πολιτης....αλλα δε μου αρεσε βεβαια το οτι με υποπτευεται....
αλλα βεβαια ολοι με υποπτευεστε...δε βλεπω ομως να με ψηφιζετε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Ίσως αυτοί που απλώς σε "υποπτεύονται" και δε σε ψηφίζουν να είναι συνδολοφόνοι σου. Κλασική τακτική:
Είμαι μεταξύ του Α (πολίτης) και του Β (δολοφόνος) και θα ψηφίσω τον Α.

cliche
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:popcorn:


[highlight]Λίστα για Δευτέρα[/highlight]
  1. Angie_Ann: Youki
  2. Bill:
  3. Bill_Slayer: Tetragrammaton
  4. commie:
  5. diotima: Idril
  6. fandago:
  7. fantasmenos:
  8. fielda:
  9. fosia:
  10. Ηρώ:
  11. Idril:
  12. Kakerlak: Fandago
  13. mania:
  14. Molka:
  15. Neraida:
  16. nina21:
  17. Niyia:
  18. Phoebe:
  19. shaman:
  20. Tetragrammaton:
  21. T_Chameleon:
  22. Vkey:
  23. Youki: Angie_Ann
  24. xanp: Angie_Ann
  25. vendetta:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε συ Shaman εχετε κανει διατριβη στο παιχνιδι ε?!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Με προβληματίζουν περισσότερο αυτοί που ΔΕΝ μιλάνε αρκετά τώρα στην αρχή, ενώ συνήθως η γλώσσα τους πάει ροδάνι, όπως Phoebe, Bill (ταιριαστό ζευγαράκι για δολοφόνους ;))

Ωχ μας ανακάλυψαν :P



Σε γενικές γραμμές θα συμφωνήσω με τον fandago. Για το Bill ειδικά ήθελα να παρατηρήσω από μέρες ότι δε μιλάει καθόλου. Πρακτικά μίλησε μόνο για να ψηφίσει. Τώρα αυτά που λες περι διδύμου κλπ δεν τα γνωρίζω, δεν είμαι τόσο παλιός στο forum... (αν και αυτούς τους δυο στα ζευγαράκια όλοι μαζί τους έβαζαν:P)
Σε αντιθεση με εσενα που μιλας απο την αρχη.:hmm:Μου φαίνεσαι ύποπτος κύριε.:PΚαθώς και ο λόγος της Αντζι δε με επεισε.Πιο πολύ με προβληματισε.:hmm:

Έχω καταμπερδευτεί η ξανθιά!!! :redface::P:P:P
Το ξανθό μαλλί δεν είναι άλλοθι.:P
Για να με ψηφίσεις από τον πρώτο γύρο πάντως έχεις λερωμένη τη φωλιά σου:hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ειστε ολοι φαιδροι εγκαθετοι του Πασοκ και της Νεας Δημοκρατίας !...αισχροι ! ...κι οι 2 !...ΦΑΣΙΣΜΟΣ !...ΠΡΟΔΟΣΙΑ!.....κλεινουν το στομα του Λόριεν...κλεινουν και τον ταφο τους ! ....AΛΗΤΕΙΑ !.....ΑΡΚΟΥΔΕΙΔΕΣ !
Πρόεδρε! :P


Επιτέλους να μπορέσω να χώσω κι εγώ κάπου +1. Μιλλλάμε δεν μπορώ να ψηφίσω ούτε ένα ποστ λόγω της θέσης μου. :hehe:




Αναστασία, παστίτσιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top