Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Ηρω μου και εγω για αμοιρο Λορυ μιλησα....αλλα δε με ακουσαν.....!!!!:mad:
Αντε μαζευτειτε λεω εγω, να ψηφιζουμε πιο συνετα...γιατι θα μας αποτελειωσουν τα σκασμενα τα δολοφονια πριν πουμε κιχ....:mad:

Τώρσ γιατί εμένα εσύ μου κάνεις λίγο ύποπτη;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
πφφφ...εγω το επαιξα λοττο Ηρω...ρωτησε και την εδαδ!!!
Μαρη εδαδδδδδδδδδδδδδδδδδδδδ...που εισαι?! Μιλααααααααααααα!!!
Αυτη φταειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αν ο Lorien ήταν πολίτης τότε η Idril που τον έκαψε τι είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλε ψηφιστε με αλλα μετα θα κλαιτε οπως και για το λορυ...εγω θα κανω στο Λορυ παρεα....δεν εχω προβλημα κανενα...ειναι και η αδυναμια μου!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
πφφφ...εγω το επαιξα λοττο Ηρω...ρωτησε και την εδαδ!!!
Μαρη εδαδδδδδδδδδδδδδδδδδδδδ...που εισαι?! Μιλααααααααααααα!!!
Αυτη φταειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!

Αυξάνονται οι υποψίες μου για σένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Αν ο Lorien ήταν πολίτης τότε η Idril που τον έκαψε τι είναι;

Έλα μου ντε...Τι είναι;;;Αυτό αναρωτιέμαι κι εγώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
περα απο καθε πλακα....(ναι μιλαω και σοβαρα ενιοτε)

ενα μονο σας λεω...κανονιστε να φαγωθουμε μεταξυ μας....
:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αν ο Lorien ήταν πολίτης τότε η Idril που τον έκαψε τι είναι;
Η Idril και η Kakerlak ας πούμε..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
περα απο καθε πλακα....(ναι μιλαω και σοβαρα ενιοτε)

ενα μονο σας λεω...κανονιστε να φαγωθουμε μεταξυ μας....
:mad:

Για πυθία κάνεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
και ειναι πιο υποπτο που καποιοι καταδεικνυουν αλλους...ετσι ευθρασως...λες και αυτοι ειναι αγιοι....
ενιγουει.....γουατεβερ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
:D Ίσως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

εσυ παντως εισαι πολυ σιγανοπαπαδια....
και εμενα ο μπαμπας μου μου εχει πει...οτι το σκυλι που γαυγιζει δε χρειαζεται να το φοβαμαι...αλλα ν φοβαμαι τα ησυχα ποταμακια.....λεω εγω τωρα η ξανθια....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Εντάξει παιχνίδι είναι, ο πρώτος γύρος πάει πάντα όπως να'ναι και οι δολοφόνοι αυτό ακριβώς περιμένουν, να κατηγορήσει ένας πολίτης άλλον πολίτη για να ακολουθησουν. Πολύ σπάνια δολοφόνος θα κάνει την αρχή ακριβώς γιατί μετά όλες οι υποψίες πέφτουν σ'αυτον που πρωτοψήφισε πολίτη.

Οπότε μάλλον κοιτάξτε ποιοι έσπευσαν να συμφωνήσουν (που και πάλι αν έπαιξαν οργανωμένα αποκλείεται γα ψήφισαν όλοι αυτόν για να μην καρφωθούν απο την αρχή) Αυτά από την "παλιά". ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
συμφωνω με ιντριλ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Νεράιδα, όλο αυτό το "καλε ποσοι είναι οι δολοφόνοι" (λες και δεν ξερεις), εγω ελεγα για το Λορυ οτι ηταν πολιτης, μετα συμφωνείς με Ιντριλ κλπ κλπ κλπ να το ξέρεις ότι είναι τακτική που ακολούθησαν κι άλλοι δολοφόνοι στο παρελθόν, και όχι μονο δεν ξεκαρφώθηκαν, αλλά κάρφωσαν και τους συν-δολοφόνους τους!

Δεν θα μακρυγορήσω. Angie_ann ξανά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
ψηφίζω Angie_ann για την επόμενη φορά...και βλέπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι θα έκανα χωρίς τη φανταστική Αθηνά. :P
Ακονίστε τα μαχαίρια σας για Δευτέρα.



[highlight]Λίστα για Δευτέρα[/highlight]
  1. Angie_Ann:
  2. Bill:
  3. Bill_Slayer:
  4. commie:
  5. diotima:
  6. fandago:
  7. fantasmenos:
  8. fielda:
  9. fosia:
  10. Ηρώ:
  11. Idril:
  12. Kakerlak:
  13. mania:
  14. Molka:
  15. Neraida:
  16. nina21:
  17. Niyia:
  18. Phoebe:
  19. shaman:
  20. Tetragrammaton:
  21. T_Chameleon:
  22. Vkey:
  23. Youki: Angie_Ann
  24. xanp: Angie_Ann
  25. vendetta:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει![/quote]

Απουσίες (:P): commie, diotima, mania
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
Γιώργο μου να φέρω χαρτί από το γιατρό όπως στο σχολείο να δικαιολογήσω τις απουσίες μου? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top