Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ναι η burbuja είναι, που έπηζε κι έτρεχε σαν τον Βέγγο και μας έκαψε.. :mad::P


Χα χα καλά πόλυ γέλιο :P! Μάλλον ήταν γραφτό να κερδίσουν αυτή τη φορά οι πολίτες :clapup:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Καλα Niyia αν ειναι η burbuja μου φαίνεται οτι έχεις το χάρισμα :P!!! Στο επόμενο παιχνίδι μου φαίνεται οτι θα σε εμπιστευομαι περισσότερο γιατι αν κρίνω από τη δική μου διαίσθηση σωθηκα :P!

εκτός κ αν ξαναγίνω ποτέ δολοφόνος :P οπότε σε εκείνη την περίπτωση να μη με εμπιστεύεσαι...:P


Ναι η burbuja είναι, που έπηζε κι έτρεχε σαν τον Βέγγο και μας έκαψε.. :mad::P

Αχαααα, τό 'ξερα πως η ΣΕ ήταν με το μέρος των δολοφόνων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Μου φαίνεται οτι αυτή τη φορά οι δολοφόνοι ήταν πιό άτυχοι και από εμάς την προηγούμενη φορά :P

γτ το λες αυτό? με εμάς το παιχνίδι είχε κρατήσει 3 ημέρες μόνο... ενώ τώρα κράτησε 2 βδομάδες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Η Σ.Ε. πάντα είναι με το μέρος των δολοφόνων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
γτ το λες αυτό? με εμάς το παιχνίδι είχε κρατήσει 3 ημέρες μόνο... ενώ τώρα κράτησε 2 βδομάδες :)

Ναι αλλά στο τέλος χάσανε :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Η Σ.Ε. πάντα είναι με το μέρος των δολοφόνων :P



Λογικό :P:P:P (για πλάκα το είπα εξάλλου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μου φαίνεται οτι αυτή τη φορά οι δολοφόνοι ήταν πιό άτυχοι και από εμάς την προηγούμενη φορά :P

Όντως, μάλλον ο Lorien γκαντεμιάζει τους δολοφόνους :P!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Χαχαχαχα ναι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλέ απλά μιλάω με τους δολοφόνους καθημερινά, γι' αυτό φαίνεται σαν να θέλω πάντα να κερδίζουν. Όμως δεν είναι έτσι και δεν τους βοηθάω εξτρά ποτέ (χρυσή με είχαν κάνει να τους επιβεβαιώσω αν το Ευούλι είναι δολοφόνος, αλλά δεν ..λύγισα! :P)

Και είναι κάψιμο να αποκλείεται δολοφόνος λόγω μη συμμετοχής.. γι' αυτό όοοοοοοοοοοοοοοταν με το καλό ξανανοίξουν οι συμμετοχές, θα απαιτήσω απ' όλους σας ΠΜ για το αν έχετε χρόνο, γιατί αν δηλώνετε συμμετοχή υπολογίζοντας πως θα ειστε πολίτες, μετά εγώ καίγομαι και τρώω φρίκες να συντονίσω τους υπόλοιπους και δεν είναι δουλειά αυτό!

Να σας θυμίσω πως δεν τους διάλεξα εγώ τους δολοφόνους παρεπιπτόντως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Καλέ απλά μιλάω με τους δολοφόνους καθημερινά, γι' αυτό φαίνεται σαν να θέλω πάντα να κερδίζουν. Όμως δεν είναι έτσι και δεν τους βοηθάω εξτρά ποτέ (χρυσή με είχαν κάνει να τους επιβεβαιώσω αν το Ευούλι είναι δολοφόνος, αλλά δεν ..λύγισα! :P)

Και είναι κάψιμο να αποκλείεται δολοφόνος λόγω μη συμμετοχής.. γι' αυτό όοοοοοοοοοοοοοοταν με το καλό ξανανοίξουν οι συμμετοχές, θα απαιτήσω απ' όλους σας ΠΜ για το αν έχετε χρόνο, γιατί αν δηλώνετε συμμετοχή υπολογίζοντας πως θα ειστε πολίτες, μετά εγώ καίγομαι και τρώω φρίκες να συντονίσω τους υπόλοιπους και δεν είναι δουλειά αυτό!

Να σας θυμίσω πως δεν τους διάλεξα εγώ τους δολοφόνους παρεπιπτόντως..


Σωστό :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
έέέέέέέλαααααα.... εσύ (μαζί με τη Yiouki που περιμένω να φάει τα παπούτσια της κατά τις δηλώσεις της :P) πρέπει να ήσασταν οι μοναδικοί 2 παίκτες που δεν πίστευαν ότι είμαι δολοφόνα... :P:P:P
Εγώ θα σε σκοτώσω πάντως....:mad:
Ολα τα πινακάκια μου ήταν βασισμένα στο ότι είσαι πολίτης...τόσο σιγουριά!!!
Δεν με ξαναεμπιστεύομαι ποτέ.:P


ΝΙΚΗΣΑΜΕ!!!! :yahoo::yahoo:


ΞΑΝΑΠΑΙΖΟΥΜΕ???????:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy: :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Πάντως kajira ούτε στον επόμενο γύρο να διαλέξεις τους δολοφόνους! Η κλήρωση είναι καλύτερη! Έχει πιο σασπένς ;)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Παίζουμε??? :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω λεω να ΠΑΙΞΟΥΜΕ :jumpy: αλλη μια μεχρι τις γιορτες. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
κ εγώ θέλω άλλη μία..... αν δεν είναι πολύς κόπος για την ΣΕ :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Παιδάκια, αυτή τη περίοδο δεν έχω πολύ χρόνο, άσε που έχω κουραστεί κιόλας λίγο.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Αν θέλετε μπορώ να το συντονίσω εγώ. ;) Αλλά μην περιμένετε πινακάκια κάθε 10 λεπτά :P


εδιτ. Να έχω και τον Γιώργο για βοηθό όμως που είναι πολύ πολύτιμη ως γνωστόν η παρουσία του στο παιχνίδι. :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top