Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρα ειμαστε 3 πολιτες και 1 δολοφονος... Μαλλον κλινω πιο πολυ προς τον αρκτουρο... αλλα δεν ειμαι σιγουρος... θα περιμενω λιγο ακομα για να ψηφισω...
και ελπιζω αυριο οταν γυρισω απο το σχολειο να μην με εχετε στειλει απο τις πολλες μπυρες η τπτ τετιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Πάει το dooo.. και ήταν και πολίτης.. καλή φάση.. άντε να δούμε τι ψοφάμε αύριο μετά και από αυτές τις εξελίξεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ο ρουφιάνος είναι μέσα! ;)
Τότε είμασταν μεσα οι Αρκτούρος, Bill_slayer, burbuja, dark_kronos, doo. faithplus, molka, XRZ, κι εγώ.

Μέχρι εδώ...(δηλαδή σήμερα μετά την ψηφοφορία)
Χμμμ.. ο ρουφιάνος δεν είναι πια μέσα ;) Και έχει μείνει μόνο ένας δολοφόνος (πρέπει να είμαι δίκαιη). :)
είχαν γίνει τα εξής:
Δολοφονήθηκαν οι Bill_slayer και faithplus, άρα δεν ήταν ρουφιάνοι και έφυγαν με ψηφοφορία οι burbuja, doo και xrz. Πιασε τἀυγό και κούρευτο δηλαδή...
Από τους εναπομείναντες...δεν ξέρω. Εχω χάσει το μπουσουλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Λοιπον εγω ψηφιζω απο τωρα μια και εχω μια προαιστιση οτι θα ειμαι μακαριτης απο αυριο στην μια....
Αρτκουρος... κανενας ιδιετερος λογος, απλα μου κανει λιγο περισσοτερο για δολοφονος απο οτι η Molka και η Youki...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εφ'όσον έχει μείνει ένας δολοφόνος το παιχνίδι δεν έχει τελειώσει? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Όχι, για να τελειώσει πρέπει να μείνει ένας δολοφόνος κι ένας πολίτης, οπότε νικάνε οι δολοφόνοι, ή να βγει κι αυτός, οπότε νικάνε οι πολίτες! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λοιπόν...το αποφάσισα...Dark_kronos από μενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Σούμα για Παρασκευή
  1. Αρκτούρος:
  2. Dark_kronos: Αρκτούρος
  3. Molka:
  4. Youki: Dark_kronos
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
famous last words, huh?

well, γεννάω και δε θα παίξω στον επόμενο γύρο :D:D:D:D
(εκτός αν είναι σύντομος, όπως τούτος)

δε με ακούσατε πάντως και θλίβομαι:slourp:

σας αγαπώ όλους, χουχού!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
σήμερα μιλάμε ε???? :jumpy:

πάντως αν τα πινακάκια της Youki είναι σωστά τότε όντως πρέπει να ακούσουμε τη dooo :whistle: [όσοι είναι μέσα δλδ].. ή να ΜΗΝ την ακούσουν If you know what i mean...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Και δεν μιλάτε;.. Εγώ θα παω για διάβασμα σε λίγο (ελπίζω να τ' αποφασίσω) κι απλά το βράδυ θα ανακοινώσω ποιοι νίκησαν! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
ΑΝΑΣΤΑΣΗ! :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πω πω, σύνδρομο στέρησης σας πιάνει τελικά.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
γιατί εν έχει δολοφονία σήμερις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
θα σας φαω ολους!~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πολίτης η Yuki και κανονικά δεν θα έπρεπε να ξαναμιλήσει, αλλα μιας και είναι τελευταία μέρα.. :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • yuki.jpg
    yuki.jpg
    224.6 KB · Εμφανίσεις: 83
Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Πολίτης η Yuki και κανονικά δεν θα έπρεπε να ξαναμιλήσει, αλλα μιας και είναι τελευταία μέρα.. :D:D:D:D


δεν υπάρχει εικονίτσα σήμερα? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ρε 'σεις.. Ο φουνες τι ηταν εχουμε πει? Αιμα για αιμα δεν εχει αφησει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Υπάρχει, αλλά έκανα βλακεία και πάτησα καταχώριση πριν ανέβει κι η εικόνα.. (ξανθιά παιδί μου! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Σούμα για Παρασκευή
  1. Αρκτούρος:
  2. Dark_kronos: Αρκτούρος
  3. Molka:
  4. Youki: Dark_kronos
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

2 πολίτες και 1 δολοφόνος... Aρκτούρος, Dark ή Μοlka?

------------------------------


. ήταν τελικά η dooo ρουφιάνα? Αλλά τότε συνεργάζεται με τους δολοφόνους... αφού είχε ψηφίσει Youki... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top