Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λοιπόν, ένας από τους λόγους που άργησα ήταν γιατί έκανα μια επανάληψη στο θέμα και συγκέντρωσα τα αποτελέσματα ως τώρα στον παρακάτω πίνακα (που δεν θα μπορούσα να το ζητήσω από την Σ.Ε.)

Έχω σημειώσει με πορτοκαλί αυτούς που έχουν πει 3 διαφορετικούς στις 3 ψηφοφορίες. Αυτό δεν τους κάνει αυτόματα δολοφόνους, αλλά απλά το σημειώνω. Μπορεί δηλαδή να είδαν τι έγινε στο προηγούμενο παιχνίδι που στιγματίστηκαν οι δολοφόνοι ότι ψήφιζαν συνεχώς τα ίδια άτομα και είπαν να ακολουθήσουν άλλη τακτική. Με πράσινο έχω σημειώσει αυτούς που ναι μεςν ψήφισαν τρεις διαφορετικούς, αλλά δεν θα γινόταν και αλλιώς αφού αυτός που ψήφισαν (βλέπε Hunter) δεν είναι πλέον στο παιχνίδι. Δηλαδή ύποπτο είναι να ψηφίζεις κάποιον και παρόλο που παραμένει στο παιχνίδι εσύ να αλλάζεις την ψήφο σου.
Το παιχνίδι του bill δεν μ' αρέσει γιατί όπως σημείωσαν κάποιοι, απλά μπαίνει, πετάει κάτι και φεύγει. Το ίδιο και η corpse. Στους δολοφόνους θα πω ένα μπράβο γιατί όντως ο founes δημιουργούσε σύγχυση.
Αν δούμε επίσης τους πορτοκαλί θα δούμε ότι δεν έχουν αλληλοψηφιστεί πράγμα επίσης ύποπτο με το σκεπτικό ότι είναι δολοφόνοι.
Έπρεπε όντως να έχουμε ισοψηφία και μάλιστα μεταξύ 2 για να δούμε ποιον θα έδιωχνε η Σ.Ε. γιατί θα ξέραμε αμέσως ότι ο άλλος είναι δολοφόνος (δεν θα έδιωχναν δολοφόνο με τόσους λίγους).
Επειδή μπορεί να μην ξαναμπω μέχρι τις 20.00 θα ψηφίσω
Niyia. Αρχικά είχα σκεφτεί ότι δεν θα την έβαζαν ως νέα, αλλά ίσως ακριβώς εκεί να στηρίχθηκαν!


Έχω επίσης την απορία, τις εικόνες δολοφονίας ποιός τις φτιάχνει; Γιατί αν είναι οι δολοφόνοι, πρέπει να κοιτάξουμε ποιοί ξέρουν να επεξεργάζονται εικόνα.
Καταρχήν να πω πόοοοοσο πολύυυυυ χαίρομαι που συμφωνώ τόσο πολύ με κάποιον σε αυτότο παιχνίδι. Ετσι ακόμα κι αν οι σκέψεις μου είναι τελείως λάθος, τουλάχιστον είναι και κάποιος άλλος εξίσου λάθος! :P
Αυτό που έκανες με τα ονόματα το χω κανει κι εγω, αλλά αντί να με βοηθάει με μπερδεύει.
Πιστεύω ότι οι δολοφόνοι δεν θα άλλαζαν τακτική για να μη στιγματιστούν (ή τουλάχιστον θα έμενε μια ομαδούλα να ακολουθήσει το παλιό patern ώστε να μπορούν να πετάνε έξω αυτούς που θέλουν. Ετσι προσανατολίζομαι σε adespoto-bill slayer και doo-evouli που ψηφίζουν τα ίδια.
Παρόλο που συμφωνώ με το σκεπτικό σου (υποπτο το να αλλάζει κάποιος ψήφο αν αυτός που θεωρούσε δολοφόνο παραμενει στο παιχνίδι) θα αλλάξω την ψήφο μου. Και θα ψηφίσω...bill slayer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ξουρουζούλα, δεν υπάρχει λόγος να αντικρούς τα επιχειρήματά μου ή τα επιχειρήματα οποιουδήποτε. Just shoot him :P


faithplus1-ουλη [:P:P:P:P:P:P] δεν χρειάζεται αν και ρουφιανο-πολίτης να παίρνεις τόσο ανοιχτά το μέρος των δολοφόνων... έχεις καλλυμένα νώτα άλλωστε από όλες τις μπάντες :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δε θα ξαναμπω μεχρι τις 8, οποτε στα γρηγορα δινω niyia γιατι μου βγαζει δολοφονιλα απ'την αρχη, και βλεπουμε!

(Φανταγκουλη, αν και συμφωνω στα περισσοτερα....στις κατηγοριες σου θα πω απλα οτι εχουμε και δουλειες! Αν ειναι εγκλημα αυτο ψηφισε με -ακαρδε, αξεστε, απαισιε τυπε!!, σμουτς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Στους δολοφόνους θα πω ένα μπράβο γιατί όντως ο founes δημιουργούσε σύγχυση.
Λένε ευχαριστώ! :P


Έχω επίσης την απορία, τις εικόνες δολοφονίας ποιός τις φτιάχνει; Γιατί αν είναι οι δολοφόνοι, πρέπει να κοιτάξουμε ποιοί ξέρουν να επεξεργάζονται εικόνα.

Μήπως θες να σου δώσω και τα ονόματά τους κανονικά; :whistle: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Μήπως θες να σου δώσω και τα ονόματά τους κανονικά; :whistle: :P


δεν θάταν κακή ιδέα.... :hmm::hmm::hmm::hmm:



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ρε παιδιά βλέπω μια καχυποψία εναντίον μου για το τίποτα...το ότι μπαίνω ποστάρω και φεύγω δε λέει κάτι.Είμαι κρυφός χρήστης και σας παρακολουθώ αρκετά συχνά,να το θυμάστε8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:

  1. Αρκτούρος: misslittledevil
  2. adespoto:
  3. Bill_Slayer: Niyia
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride: Niyia
  6. Dark_Kronos: Bill_Slayer
  7. dooo: Niyia
  8. evouli: Νiyia
  9. faithplus1: XRZ
  10. fandago: Niyia
  11. Founes: Molka
  12. Kakerlak: Bill_Slayer
  13. misslittledevil: Dark_kronos
  14. Molka: fandago
  15. Niyia: dooo
  16. Phoebe: Niyia
  17. XRZ: Phoebe
  18. Youki: Bill_Slayer
Niyia: 6 ψήφοι
Bill_Slayer: 3 ψηφοι

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
κ εγω μπιλ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Σιχαμένα και διεστραμμένα μυαλά, καλησπέρα...

Εμμένω στην άποψή μου περί της μικρής διαβολίτσας και απόψε της δίνω την ψήφο μου για άλλη μια φορά..

Έχω ακόμα 2 ύποπτους στο μυαλό μου.. Ο ένας φαίνεται ίσως, ο άλλος το παίζει αθώος και απενοχοποιημένος... Θα δούμε..

Τσάγια..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Ok επειδή μάλλον από ότι βλέπω θα βγώ σήμερα, ας εκμεταλλευτώ όσο ακόμα είμαι μέσα στο παιχνίδι για να σας πω κάποια πραγματάκια.

Καταρχήν, δεν είμαι η μόνη Καινούργια εδωμέσα, είναι επίσης κ οι Phoebe, Youki, Fantago. Γτ αυτοί δεν υποπτέυουν κανέναν σας? Κ επίσης, προσέξτε αυτούς οι οποίοι με ψηφίζουν ως Καινούργια (κ ύποπτη δλδ) να βγώ (βλ. youki, fantago, dooo) ... είναι κ αυτοί καινούργιοι! (αν εξαιρέσουμε την Dooo)

Επίσης, είναι κ μερικά άτομα τα οποία δεν έχουν ψηφιστεί ποτέ από κανέναν, όπως Dooo, faithplus1, αρκτούρος, αδέσποτο? Γτ? :hmm:Υπάρχει κάτι βαθύτερο?

Τεσπά...τι να πω κ εγώ που βγαίνω...:(

Πάντως για την ψήφο μου ακόμα δεν έχω καταλήξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Δηλ άμα έρθει κάποιος από τη Συντονιστική, δεν σου κάνει ε; :P


Σιγά μη σας εμπιστευτώ ρε :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
λοιπόόόν, μετά από μία πλήρη αναδρομή όλων αυτών των σελίδων, εμμένω στην άποψή μου για τη niyia, όχι γιατί είναι καινούρια,κλπ.. αλλά επιβεβαίωσα ότι κάθε φορά, διατυμπανίζει με "αθώο" υφάκι ότι θέλει να μείνει στο παιχνίδι και γιατί την ψηφίζουμε αφού είναι αθώα και όλα αυτά τα σχετικά.. και κάθε φορά που την ψηφίζει κάποιος, το σχολιάζει κατευθείαν... :hmm:

τεσπα, niyia από'μενα..! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
λοιπόόόν, μετά από μία πλήρη αναδρομή όλων αυτών των σελίδων, εμμένω στην άποψή μου για τη niyia, όχι γιατί είναι καινούρια,κλπ.. αλλά επιβεβαίωσα ότι κάθε φορά, διατυμπανίζει με "αθώο" υφάκι ότι θέλει να μείνει στο παιχνίδι και γιατί την ψηφίζουμε αφού είναι αθώα και όλα αυτά τα σχετικά.. και κάθε φορά που την ψηφίζει κάποιος, το σχολιάζει κατευθείαν... :hmm:

τεσπα, niyia από'μενα..! :/:

Εν μέρει έχεις δίκιο αλλά δεν ξέρουμε γενικά τη συμπεριφορά της καθώς δεν έχει ξαναπαίξει στο παιχνίδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
σε συγκινώ αλλά κατά βάθος χαίρεσαι? χμμμμ:hmm:μάλιστα

Έβαλα το χαμόγελο για να μη το πάρεις και τόσο κατάκαρδα, αλήθεια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εγώ πάλι θέλω να φύγω αλλά επειδή η dial-up σπίτι θα μου σπάσει τα νεύρα δεν ξέρω τι να κάνω μιας και πεθαίνω από περιέργεια να μάθω τι είναι η niyia...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Εν μέρει έχεις δίκιο αλλά δεν ξέρουμε γενικά τη συμπεριφορά της καθώς δεν έχει ξαναπαίξει στο παιχνίδι...
Ναι εχει δικιο αλλα μπορει απλα να της αρεσει πολυ το παιχνιδι κ συνεχεια να ποσταρει για αυτο της δινω μια ευκαιρια ακομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Τεσπα κι επειδή εγώ πρέπει να φύγω (έχουμε και δουλειές, νι!) ψηφίζω Κρόνο γιατί τον υποπτευόμουν από την αρχή (αν ο Χάντερ ήταν δολοφόνος τότε ίσως κι ο Κρόνος να είναι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Ναι εχει δικιο αλλα μπορει απλα να της αρεσει πολυ το παιχνιδι κ συνεχεια να ποσταρει για αυτο της δινω μια ευκαιρια ακομα.

ευχαριστώ πολύ kakerlak:kissing:
Δήλωση εκτός παιχνιδιού : είναι η 1η φορά που το παίζω κ ναι μου αρέσει να ποστάρω πολύ (όχι μόνο σε αυτό αλλά γενικά στο στέκι αν παρατηρήσετε)


@ ΧΡΖ : μην έχεις αγωνία, είναι βέβαιο ότι φευγω απ' ότι δείχνει το πράγμα :(

ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ είναι ότι εφόσον η ταυτότητα της σημερινής αποχώρησης θα αποκαλυφθεί μετά την ψηφοφορία...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ Π.Μ. για συγνώμη...ντάξει? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top