Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Επίσης... Founes... εσύ έχεις πει τα μισα ονόματα εδώ μέσα.... ε κι εγώ άμα πω τη μισή λίστα στατιστικά τουλ ένας θα ειναι δολοφόνος :P



:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Και η Ντουλινα ειναι και παλι ησυχη, αρα ειναι και παλι υποπτη.. :hmm:
Εχω μπερδευτει.
αυτή τη φορά πάντως, μου δώσανε δουλειά στο γραφείο και δε τα ξύνω:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
όπως είπα και σε προηγούμενο ποστ, δεν είμαι τπτ, απλά βάζω λίγο αλατοπίπερο στο παιχνίδι για μου τονώσει το πεσμένο ενδιαφέρον! ! !
Είμαι αυτονομιστής!!! :P

Όσο για τα ονόματα... ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΛΑ... (οκ, ίσως όλα των δολοφόνων...)
Μολκα, ΧΡΖ, misslittledevil και ίσως την Niyia... :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
φιλική συμβουλή:

ψάχτε τους δολοφόνους ανάμεσα σε αυτούς που τα υπεραναλύουν όλα.:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ρουφιάνα... :devil::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μπαγασάκο....:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δεν προλαβα να τα διαβασω ολα, αλλα απ'την τελευταια σελιδα(εχω πολλες καταχωρησεις ανα σελιδα:P) νομιζω οτι ο φουνες ειναι η ο ρουφιανος, η ο παρλαπιπας :P Για καποιον λογο πιστευω περισσοτερο το δευτερο, οτι θελει να σπειρει πανικο και να αποσυντονισει, ΧΕ!

Κινουμαι περισσοτερο πια αναμεσα σε μισσλιττλ για την ψιλοπεριεργη αλλαγη ψηφου χθες, αν και δεν ξερω, και στη niyia που για καποιον λογο μου χει κολλησει οτι αυτη ειναι δολοφονα. Την χρζ την αφηνω στην απεξω προς το παρον.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εγω παλι νομιζω οτι αυτοι που μπαινουν για λιγο και δεν πολυσκοτιζονται απλα ριχνουν και απο καμια σποντα ειναι πιο υποπτοι γιατι οταν δεν κανεις ιδιαιτερα αισθητη την παρουσια σου ειναι πιο πιθανο οτι θα τη γλιτωσεις αφου οι περισσοτεροι σε ξεχνανε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
φιλική συμβουλή:

ψάχτε τους δολοφόνους ανάμεσα σε αυτούς που τα υπεραναλύουν όλα.:P:P

εγώ αυτό το λέω αποπροσανατολισμό παιδιά κ παραπλάνηση....


(σορρυ dooo, είσαι κ σε ενδιαφέρουσα :P, δε θέλω να σου πηγαινω κόντρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγω παλι νομιζω οτι αυτοι που μπαινουν για λιγο και δεν πολυσκοτιζονται απλα ριχνουν και απο καμια σποντα ειναι πιο υποπτοι γιατι οταν δεν κανεις ιδιαιτερα αισθητη την παρουσια σου ειναι πιο πιθανο οτι θα τη γλιτωσεις αφου οι περισσοτεροι σε ξεχνανε ;)

το προηγούμενο παιχνίδι θα σε διαψεύσει, ντίαρ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
(σορρυ dooo, είσαι κ σε ενδιαφέρουσα :P, δε θέλω να σου πηγαινω κόντρα)
έτσι λέγανε και στο προηγούμενο γκέιμ, αλλά τι τα θες...δε βάζετε μυαλό:P

συνήθισα, δον γουόρι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
το προηγούμενο παιχνίδι θα σε διαψεύσει, ντίαρ:)

μα για το προηγουμενο παιχνιδι μιλαω κι εγω που ειχα αρχισει να γραφω να γραφω να γραφω και να αναλυω και με θεωρησανε δολοφονα που παει να παραπλανησει τους απλους πλην τιμιους πολιτες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Δεν θα ψηφίσω Founes για εκδίκηση, γιατί πολύ απλά μέχρι αύριο που θα γίνει η δολοφονία από ψηφοφορία θα έχει αλλάξει 13 φορές ψήφο, τι να εκδικηθώ, τον αναποφάσιστο; :teasing:

συμφωνώ κ εγώ

Παρά τις όποιες προηγούμενες αναφορές μου, βρίσκω την συμπεριφορά του fandago ελαφρώς περίεργη, ιδίως μετά την σχετική επιμονή του να περιμένουμε τον faithplus για να ψηφίσει. Κατά την γνώμη μου, ίσως να αποτελεί ξεκάρφωμα (φοριέται πολύ αυτή η λέξη φέτος κορίτσια) και ένδειξη σπείρας δολοφόνων.. και καλά, ας περιμένουμε τον faithplus, να ρίξει μία ψήφο να έρθουν όλοι ισόπαλοι και να πρέπει να αποφασίσει η Συντονιστική ποιος θα ψοφήσει, να κάνουμε χαβαλέ. Έχω μια μικρή αίσθηση ότι δολοφόνοι και Συντονιστική γελάνε πίσω από την πλάτη του κοσμάκη.
Ελπίζω να καταλάβει κανένας άνθρωπος τι προσπαθώ να πω, είναι κι αργά. :P


Επίσης, θέλω να επισημάνω 2 πραγματάκια που μου έκαναν εντύπωση...

1) Γτ ορισμένα άτομα ψηφίζουν συνέχεια τους ίδιους? :hmm:αυτό πιστεύω είναι κίνηση δολοφόνων που αλληλουποστηρίζουν τους εαυτούς τους κ κατηγορούν άλλους με σκοπό την παραπλάνηση...


2) Γτ δε προσπαθούμε να επικεντρωθούμε κ λίγο σε αυτούς οι οποίοι είναι ψιλοκρυφοί κ δεν μιλάνε πολύ? (βλ. Fandago όπως λέει κ η Molka πιο πάνω):hmm:


δεν ξέρω...δεν έχω αποφανθεί ακόμα, αλλά έχω μπερδευτεί τέρμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
καλά ε, τρελό γλέντι χτες!!!! απορώ πως τους προλαβαίνατε!!

εγώ θα επιμείνω πάντως ότι από την χτεσινή τριάδα η μικρή και χαριτωμένη Killer ήταν η Niyia.
Για να δούμε αν θα συνεχίσει να ψηφίζεται και σήμερα...


επίσης αυτό το πόστ το θεωρώ καθοδηγητικό...
ένα θα πω παιδιά, αν δεν δολοφονηθώ το μεσημέρι να είστε σίγουροι ότι οι δολοφόνοι θα σας πείσουν να με διώξετε το βράδυ...το νιώθω...
μας κάνουν τρελλή πλύση εγκεφάλου λέμε αλλά τεσπά...:mad:



την κάνω τώρα για κάτι δουλίτσες, τα λέμε μετά το μεσημέρι
καλημερούδια σας:)

Υ.Σ. αν δεν δολοφονηθώ θα ψηφίσω μετά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
επίσης αυτό το πόστ το θεωρώ καθοδηγητικό...
ε τότε κοπελιά, να μην ψηφίζουμε κάποιον για δολοφόνο, γιατί όλα τα ποστς καθοδηγητικά θα είναι:P

έντιτ: αν δε ψηφίσεις πριν τις 13.00 και δολοφονηθείς, χάνεις το δικαίωμα ψήφου. Είσαι τόσο σίγουρη ότι δε θα δολοφονηθείς ε?ε?Ε?Ε??ΕΕ?Ε?Ε?Ε?Ε?Ε?Ε?:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Πολυ μπερδεμα ρε παιδακι μου... :confused::P

Απο την αρχη ειχα υποψιαστει την Niyia, η οποια για εμενα παραμενει υποπτη... :hmm::P
Και η kakerlak (ελπιζω να το εγραψα σωστα:P) κατι μου κανει... αλλα δεν ξερω!
Η burbuja παρολο που την κατηγορησε στην αρχη ο founes δεν βγηκε να υπερασπιστει τον εαυτο της... υποπτο :hmm::P!
Επιπλεον περιεργη ειναι και η συμπεριφορα της misslittledevil και ιδιαιτερα η αποτομη αλλαγη της ψηφου της...:worry:
Η XRZ δεν νομιζω να ειναι... κατι μεσα μου μου λεει οχι...:P

Για εμενα ο Hunter ηταν δολοφονους.

Για την ωρα θα ψηφισω Niyia
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Κοιτα να δεις, που μια γνωμη αλλαξα και κατηγορουμε κιολας.
Εσωσα την ξουρουζου και θα την πληρωσω εγω. Πφ..

Παντως ψηφιζω κρονο για την ωρα, για τους λογους που ειπα νωριτερα κι αν δεν με σκοτωσουν στη μια θα επιστρεψω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
για την ώρα λοιπόν, ψηφίζω dooo (για να μη λέτε...άντε :mad:γκρρρρ)

απλά θα ξαναπώ πως οι δολοφόνοι προσανατολίζονται στο να βγάλουν εκτός ένα ένα τα πολίτια κ ψηφίζουν συνέχεια τα ίδια άτομα...όποιος είναι πολίτης ας σκεφτεί καλά πριν ρίξει την ψήφο του (όχι για μένα...γενικά εννοώ, εμένα ψηφίστε με...δεν έχω δύναμη)

:Pσας χαιρετώ τώρα λοιπόν

(ποιος ξερει τι θα δουν τα ματάκια μου όταν ξαναμπώ, αχχχχχχ...ΛΟΛ:D...φλκια ρε παίδες όπως κ να έχει το παιχνίδι είναι πολύ γ@μ@το)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Κοιτα να δεις, που μια γνωμη αλλαξα και κατηγορουμε κιολας.
Εσωσα την ξουρουζου και θα την πληρωσω εγω. Πφ..
πρόλαβες και το πες γιατί αυτό σκεφτόμουν κι εγώ...

ίσως βέβαια να είναι και κίνηση δολοφόνων αυτή... "δύο πολίτες "τα βρήκαν" ας σπείρουμε υποψίες για να διαλύσουμε την κίνηση αυτή..." :hmm:

[και ακόμα δεν είμαι 100% σίγουρη ποιον να ψηφίσω για σήμερα]

uPDATE κανεις?!?!?!?! :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
, εμένα ψηφίστε με...

σταυρώστε με σταυρώστε με στα χέρια σας σηκώστε με...:P.:P.:P.:P.:P.:P.:P

Niyia... μετά τις κινήσεις bugs ακολουθείς κινήσεις Vkey... :hmm::hmm::hmm::hmm::whistle::whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top