Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τις πρώτες με τον πάπυρο πάντως τις έφτιαχνε εξ' ολοκλήρου το Φουρνάκι.. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
αχ τι θα τον κανω:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το είχα πεί στην αρχή δύο φορές αρα η πρώτη πρόγνωση ήταν σχεδών σωστη. περίμενε να πάω πίσω μια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Και η Μάνια δεν ήταν δολοφόνος.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
καγιρα αν δεν μπουν οι δολοφονοι τι θα κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
χαρακίρι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
χμ... Μανια... που με κατηγόρησε γιατί απλά είμαι το εύκολο θύμα! βρε μπας και ειναι ο killer και μας δουλεύει ???

Καλέ μου δολοφόνε πρόσεχε γιατί ο επόμενος στην λίστα με τους δολοφόνους είσαι εσύ, στο μυαλό μου έχω founes, enty, monaxos evouli το οποίο αποχώρησε doo και xrz αυτοί οι 6 είναι είμαι κατα 60% σίγουρη:hmm:

αποφάσισα: μάνια. ντάι, μάνια, ντάι:hehe::hehe:

Και σύ τέκνον εγγυμονούσα; ξεσκέπασα τους δολοφόνους και πάνε να με πετάξουν έξω, αλήθεια λέω αυτοί είναι είμαι σχεδόν σήγουρη, πάνε να κόψουν αυτούς που τους βρήσκουν:hmm:

ΧΑ! Η Μάνια έχει βγάλει και όλη την εξάδα τον δολοφόνων... Μιλάμε για την τέλεια τακτική παραπλάνησης !!!
Όχι απλά μυρίζει... ΒΡΩΜΑΕΙ η δουλεια εδώ!!!

Μπορεί στο εβούλη να έκανα λάθος αλλα εσύ στάνταρ είσαι, σας έχω βρεί τους ποιό πολλους γιαυτό...:mad:
Εισαι ενας απο αυτούς :mad:

Καταλάβατε τώρα τι σας κάνανε; σας παραπλανήσανε, εγώ έψαχνα και εσέις με πετάξατε έξω, γιατό είπα να σας πάρουν τα σόβρακα, για να μάθετε:mad::mad::mad::mad::mad::mad: καλά σας κάνανε:mad::mad::mad:
Και η Μάνια δεν ήταν δολοφόνος.. :D


Ευχαριστώ:mad: Ο φούνς και η ντού σαςγελάσανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πω πω μιλάμε για φοβερη ανυπομονησία ε, Κακερλάκι; Χαλάρωσε καλέ! :D

(Ντουλίνι επίσης θα κάνω και γεμιστά! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Καλα για την ντουλινα εγω ημουν σιγουρη απο την αρχη. Ηταν πολυ ησυχη για ντουλινα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πω πω μιλάμε για φοβερη ανυπομονησία ε, Κακερλάκι; Χαλάρωσε καλέ! :D

(Ντουλίνι επίσης θα κάνω και γεμιστά! :P)

Καγίρα ούτε συγνώμη δεν είπαν οι ακαρδοι:'(:'(:'(:cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Άτιμοι δολοφονοιιιιιιιιι :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ζηλεύετε πφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
τι να ζηλευουμε?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
που δεν είστε δολοφόνοι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
που δεν είστε δολοφόνοι:P

Θα έρθει και η ώρα σου να γίνεις πολίτης και μετά τα λέμε μικρή καρακατακαιδονα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Καγίρα ούτε συγνώμη δεν είπαν οι ακαρδοι:'(:'(:'(:cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:

συγνωμη μανιαρι μου που σε περασα για δολοφονα:P
εχεις δολοφονικα ενστικτα πως να το κανουμε τωρα;:D:D:D

συγνωμη τωρα πιστευατε οτι θα κερδισουν ποτε οι πολιτες εφοσον οι δολοφονοι ξερανε ποιοι ειναι μεταξυ τους; το παιχνιδι ηταν κυνηγητο γατας ποντικιου με τις γατες να ξερουν τι κανουν...αμοιρα ποντικια οι πολιτες...βαρετο δεν ειναι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
συγνωμη μανιαρι μου που σε περασα για δολοφονα:P
εχεις δολοφονικα ενστικτα πως να το κανουμε τωρα;:D:D:D

συγνωμη τωρα πιστευατε οτι θα κερδισουν ποτε οι πολιτες εφοσον οι δολοφονοι ξερανε ποιοι ειναι μεταξυ τους; το παιχνιδι ηταν κυνηγητο γατας ποντικιου με τις γατες να ξερουν τι κανουν...αμοιρα ποντικια οι πολιτες...βαρετο δεν ειναι; :P
καθολου βασω βαρετο πολυ ωραιο πολυ ενδιαφερον
κ το ζητημα δεν ειναι να κερδισεις αλλα να περασεις καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Επίσης δολοφόνος ήταν η.....





























































































XRZ! :D (δεν το εχω πει ε; )
Το φουρνάκι ήταν πολύ τυχερό.. ήταν ο μοναδικός άντρας σε τόσες δολοφόνισσες! :rolleyes::drunk::look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
α ρε μανια μεσα επεσες στους δολοφονους:P
ουτε μεντιουμ να ησουν βρε:D:D:D
οι τσιγκανες που τρως φταινε..κανεις προβλεψεις μετα:P:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
α ρε μανια μεσα επεσες στους δολοφονους:P
ουτε μεντιουμ να ησουν βρε:D:D:D
οι τσιγκανες που τρως φταινε..κανεις προβλεψεις μετα:P:D:D:D


Αχαχαχαχααααααααα έλιωσα λέμε :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top