Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
ο θοδωρής μου κάνει για ένοχος, τσιράκι της doooo...

Ειδικά ο Θοδωρής τόνισε ότι δεν ψήφισε την ντου :hmm:
Μήπως φοβήθηκε ότι πίστεψαν οι υπόλοιποι δολοφόνοι ότι τους πρόδωσε; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
you got clue here...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Βρε μπας και εισαι κι εσυ δολοφονος?! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
:hmm: Η suspriria έχει αρχίσει να με πείθει ότι δεν είναι δολοφόνος εκτός και αν μπλοφάρει πολύ καλά...Οι αποπάνω με έχουν βάλει σε υποψίες...Πάντως ξαναδιάβασα το θέμα και εμένα αυτή που μου φαίνεται για δολοφόνος είναι η corpse. Tαιριάζει και το όνομα :lol:

(σήμερα έγραψα 3 στην Γραμμική Άλγεβρα...Χθες όλο το απόγευμα αντί να διαβάσω έφτιαχνα θεωρίες συνωμοσίας...:hehe: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Ντετεκτιβ μπουρπούχα μπι κέρφουλ γιου μάιτ μπι δε νεξτ :kill: :devil: :bleh:

δεν σε φοβάμαι κακούργα δολοφόνισσα..!!! :stunned:
θα με φας μπαμπέσικα, αλλά πρώτα θα σε ξεσκεπάσω..!! :mastigio

χαχααα.. όχι που θα σας φοβηθώ..!! :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πρώτα θα βρεθείς σε κανένα χαντάκι ...αφού πρώτα κάψω όλα τα αποδεικτικά στοιχεία και θα σου κάνω κι από πάνω μήνυση για δυσφήμιση! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σούμα για Τρίτη:
  1. adespoto: suspiria
  2. Angie_Ann: suspiria
  3. Bugs Bunny: suspiria
  4. burbuja: Vkey
  5. faithplus1: Corpse Bride
  6. io io: Vkey
  7. misslittledevil: suspiria
  8. suspiria: XRZ
  9. Τhe Stand: suspiria
  10. thodoris28: zanin
  11. truffihno: XRZ
  12. underwater: suspiria
  13. Vkey: suspiria
  14. XRZ: suspiria
  15. zanin: Vkey
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
καλιε Update θα κάνει κανείς?!?!

Εσύ χεράκια δεν έχεις δηλ; :P Όλοι οι άλλοι δεν έχετε χεράκια;; :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ψηφίζω Τhe Stand... αφανής, απαρατήρητος και διακριτικός, ο τέλειος δολοφόνος δλδ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εμένα πάλι γιατί κάτι μου λέει οτι τελικά είναι η σουσπ και ο Φουνες σίγουρα? :hmm:
Anyway, ψηφίζω σουσπ προς το παρόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Αλλάζω την ψήφο μου. Πιστεύω ότι η molka δεν είναι δολοφόνος. Εδώ βρίσκει αν λείπει τόνος από μια λέξη, δε θα επέτρεπε να βγει προκύρηξη με ορθογραφικό λάθος.

:| :worry: :confused: Απλά αυτό.. Το 'χεις, κοίτα να το καλλιεργήσεις!! :)

Suspiria, μετά την dooo μου φαίνεται η πιο ύποπτη, και 3η είναι η Vkey.. αλλά κι αύριο μέρα είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σούμα για Τρίτη:
  1. adespoto: suspiria
  2. Angie_Ann: suspiria
  3. Bugs Bunny: suspiria
  4. burbuja: Vkey
  5. faithplus1: Corpse Bride
  6. Founes: The Stand
  7. io io: Vkey
  8. misslittledevil: suspiria
  9. Molka: suspiria
  10. suspiria: XRZ
  11. Τhe Stand: suspiria
  12. thodoris28: zanin
  13. truffihno: XRZ
  14. underwater: suspiria
  15. Vkey: suspiria
  16. XRZ: suspiria
  17. zanin: Vkey
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
So? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
I suppose I'm leaving now :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αυτά ήταν τα τελευταία σου λόγια; :P


Neeeext :D
  1. adespoto
  2. Angie_Ann
  3. Bugs Bunny
  4. burbuja
  5. Corpse Bride
  6. faithplus1
  7. Founes
  8. io-io
  9. misslittledevil
  10. Molka
  11. The Stand
  12. Thodoris28
  13. truffinho
  14. underwater
  15. Vkey
  16. XRZ
  17. zanin
Το πράγμα γίνεται όλο και πιο ενδιαφέρον όσο λιγοστεύουμε... :shifty: :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
H corpse δεν είχε ψηφίσει στη σημερινή ψηφοφορία? :hmm:
Και αν όχι δεν θα έπρεπε να έχει αποκλειστει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
H corpse δεν είχε ψηφίσει στη σημερινή ψηφοφορία? :hmm:
Και αν όχι δεν θα έπρεπε να έχει αποκλειστει?
Νταξ, για μία φορά συγχωρείται. Θα ήταν αλλιώς άδικο για όσους "συγχωρέθηκαν" προηγούμενες φορές. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αχααααα! Πολυ προστασια πεφτει στην Corpse. Υποπτοοοοο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Νταξ, για μία φορά συγχωρείται. Θα ήταν αλλιώς άδικο για όσους "συγχωρέθηκαν" προηγούμενες φορές. :)
Α οκ, απλά είδα πριν 17 και μετά έμεναν 17 και μου έκανε εντύπωση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Με βάση αυτά που έχω ήδη πει, ψηφίζω io-io.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top