Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αλλάζω και εγώ σε Jrot6 αν και θεωρώ ότι απότομα δημιουργήθηκε ρεύμα εναντίον του δεν είμαι απόλυτα πεπεισμένος ότι είναι κιλλερ. Πάντως αν είναι σημαίνει ότι και ο Bill Slayer είναι killer και μας πούλαγε φούμαρα

Ψηφίζω Jrot6 με βαριά καρδιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 21-05-09

  1. Bill >>jrot6
  2. Corpse Bride
  3. fantasmenos >> jrot6
  4. Ηρώ >> jrot6
  5. Neraida
  6. jrot6
  7. kalypso
  8. pitg21
  9. xanp>>jrot6
  10. youki

Yποψήφιοι:
jrot6 4




Δολοφονίες - Ψηφοφορίες

1. Sid #112 Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
2. Κακή Επιρροή #210 Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
3. Kakerlak #262 Ψηφοφορία (Πολίτης)
4. Phoebe #314 Δολοφονία (Πολίτης)
5. Bill_Slayer #357 Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)


Απουσίες
(Βill_Slayer 1)
(Κακή επιρροή 1)
xanp 1
pitg21 1


Tην Πέμπτη μαθαίνετε την ιδιότητα του του M.V.P. (most voted person :P)
Την Παρασκευή μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Επειδή δεν ξέρω αν θα μπορέσω να ψηφίσω αργότερα και για να μην πάρω απουσία ψηφίζω jrot6 και βλέπουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Δεν μπορώ να μην παρατηρήσω πόσο εύκολα φεύγουν όσοι φεύγουν από ψηφοφορία. :/: Και η κακερλακ ήταν πολίτης. (Για τους άλλους 2 δεν ξέρουμε, αλλα δεδομενου του πόσο εύκολα εφυγε ο sid στην πρώτη ψηφοφορία και τη συμπεριφορά του slayer δεν θα ήταν και απίθανο να είναι πολίτες ή έστω ο slayer τσιράκι). Μήπως τελικά οι δολοφόνοι μας κάνουν ότι θέλουν?
Και τώρα ο jrot με το καλημέρα μαζεύει 4 ψήφους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γιουκι, εαν εσυ, εγω, η Ηρω, η Ξανπ, ο Πιτ,η Κορπς ο Φαντασμενος δεν ειναι τοτε ποιος ειναι?!
Για μενα οι παραπανω ειναι πολιτες...δλδ εσυ ποιους εχεις για δολοφονους?!
Για να καταλαβω δλδ...

Τζει και απο μενα...

Εαν πια καποιοι απο τους παραπανω ηταν τοσο καλοι στον αποπροσανατολισμο, τοτε μπραβο τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Aυτό ακριβώς ερχόμουν να γράψω youki.
Αλλάζω σε kalypso. Για να δούμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Γιουκι, εαν εσυ, εγω, η Ηρω, η Ξανπ, ο Πιτ,η Κορπς ο Φαντασμενος δεν ειναι τοτε ποιος ειναι?!
Για μενα οι παραπανω ειναι πολιτες...δλδ εσυ ποιους εχεις για δολοφονους?!
Για να καταλαβω δλδ...
Κοιτα...ούτε την Κορπς ούτε τον φαντα τους εχω για στανταρ πολίτες. Και για πιτ και Ηρώ δεν θα πέσω κι από τα σύνεφα αν είναι δολοφόνοι. Εσύ έδειξες πολύ συμπεριφορά νεραιδας όταν είναι πολίτης γιαυτό και δεν είσαι στο μπροστά μερος του μυαλού μου. Αν πάλι μας κορόιδεψες θα σε παραδεχτώ.
(Θυμαμαι τις παλιές καλές εποχές που όταν κάποιος ήταν δολοφόνος καρφωνόταν από το πρώτο ποστ! Σαν πολύ καλοί δεν γινατε όλοι???)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κοιτα...ούτε την Κορπς ούτε τον φαντα τους εχω για στανταρ πολίτες. Και για πιτ και Ηρώ δεν θα πέσω κι από τα σύνεφα αν είναι δολοφόνοι. Εσύ έδειξες πολύ συμπεριφορά νεραιδας όταν είναι πολίτης γιαυτό και δεν είσαι στο μπροστά μερος του μυαλού μου. Αν πάλι μας κορόιδεψες θα σε παραδεχτώ.
(Θυμαμαι τις παλιές καλές εποχές που όταν κάποιος ήταν δολοφόνος καρφωνόταν από το πρώτο ποστ! Σαν πολύ καλοί δεν γινατε όλοι???)

Το Φαντα φοβαμαι μονο γιατι μπορει να μας παιζει οπως γουσταρει...Την Κορπς οχι...Εγω μην ψαχνεις ειμαι πολιτης...:P

Για το σχολιο σου εντος της παρενθεσεως ενα εχω να πω...οτι αυτο ακριβως σκεφτομουν χθες...:)

ΟΠως και να εχει εγω για κακο ρολακι εχω Σλειερ, Τζει και Καλυψω...απο κει και περα, οποιος απο τους δυο τελευταιους ψηφιστει περισσοτερο για να φυγει σημερα δε με νοιαζει...καντε κουμαντο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Tις καλημερες μου παιδια..

Μπηκα να ψηφισω πριν τις 13:00 και βλεπω οτι ηδη εχω γινει mvp..Δεν λεω με κολακευει το γεγονος αλλα οσοι ειναι πολιτες ας ανοιξουν λιγο τα ματακια τους..

1)Η youki με κατηγορει εχθες για κατι συγκερκιμενο,της απανταω με στοιχεια και μετα ουτε φωνη,ουτε ακροαση..

2)Ρωταω την Ηρω γιατι εσωσε προχθες τον slayer τελευταια στιγμη (ενω φαινοταν η ιδιοτητα) και τον εβγαλε εχθες? Ουτε φωνη,ουτε ακροαση..

3)Ρωταω τη νεραιδα γιατι δεν σχολιαζει αυτη τη σταση της Ηρως..Ουτε φωνη,ουτε ακροαση..

Λετε να ημουν εγω και ο slayer δολοφονοι και υποστηριξαμε ο ενας τον αλλον τοσο ανοιχτα..Ή δεν θελετε να δειτε καποια πραγματα ή εχετε συμφερον να φυγουν 2 πολιτες ετσι..

Κατηγορουμαι επειδη ψηφισα sid και kakerlak..Τους ιδιους ακριβως ψηφισε και η Ηρω..Το ρευμα προς την kakerlak το δημιουργησε η νεραιδα..Ο slayer στη δευτερη ψηφοφορια ειχε ψηφισει Ηρω..

Δεν ξερω ποιοι ειναι μπερδεμενοι πολιτες και ποιοι εχουν κακο ρολακι, παντως το παιχνιδι δεν παει καλα..

Ειχα πει απο εχθες οτι σημερα θα ψηφισω Ηρω,λογω της περιεργης αλλαγης της τελευταιας στιγμης προχθες..

Ψηφιζω Ηρω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 21-05-09

  1. Bill >>jrot6
  2. Corpse Bride
  3. fantasmenos >> jrot6
  4. Ηρώ >> Kalypso
  5. Neraida >> jrot6
  6. jrot6 >> Ηρώ
  7. kalypso
  8. pitg21
  9. xanp>>jrot6
  10. youki

Yποψήφιοι:
4 jrot6
1 Kalypso
1 Ηρώ




Δολοφονίες - Ψηφοφορίες

1. Sid #112 Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
2. Κακή Επιρροή #210 Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
3. Kakerlak #262 Ψηφοφορία (Πολίτης)
4. Phoebe #314 Δολοφονία (Πολίτης)
5. Bill_Slayer #357 Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)


Απουσίες
(Βill_Slayer 1)
(Κακή επιρροή 1)
xanp 1
pitg21 1


Tην Πέμπτη μαθαίνετε την ιδιότητα του του M.V.P. (most voted person :P)
Την Παρασκευή μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
τλία έχει ο Jrot koykoyE :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κάπου κάτι δεν πάει καλά... προσθαφαίρεσα απ το προηγούμενο πινακάκι τις ψήφους και τις βρίσκω 4 αλλά δεν εχω τα ονόματα σωστά
κάτσε να το δω

edit
4 έχει και είναι σωστά!
μη με μπερδεύεις μαρή :P

Βιλλ, φαντασμένος, Ηρώ, Ξανπ έχουν αρχικά
αφαιρεί η Ηρώ, προσθέτει η Νεράιδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
3)Ρωταω τη νεραιδα γιατι δεν σχολιαζει αυτη τη σταση της Ηρως..Ουτε φωνη,ουτε ακροαση..


Δεν ξερω ποιοι ειναι μπερδεμενοι πολιτες και ποιοι εχουν κακο ρολακι, παντως το παιχνιδι δεν παει καλα..

Πρωτον καποια στιγμη αναρωτηθηκα και για την Ηρω, αλλα δε γινεται να συμφωνουμε σε ολα και να ειναι δολοφονα...Βεβαια μια φορα ετσι μου την ειχε κανει ο Φαντα και ειχε μεινει μεσα μεχρι το τελος...αλλα λεμε τωρα. Οκ ο Φαντα παντα ειναι επικινδυνος, απλως αυτη τη φορα ευελπιστω να μην εκανε παλι τα ιδια...

Και εσυ αφου λες οτι εισαι πολιτης, δε μπορει να μην εχεις στο μυαλο σου για δολοφονους καπως πιο εντονα καποιους απο καποιους αλλους...Σοου, ασε τα δεν ξερω πως και τι και πες κανενα ονομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δεν μπορώ να μην παρατηρήσω πόσο εύκολα φεύγουν όσοι φεύγουν από ψηφοφορία. :/: Και η κακερλακ ήταν πολίτης. (Για τους άλλους 2 δεν ξέρουμε, αλλα δεδομενου του πόσο εύκολα εφυγε ο sid στην πρώτη ψηφοφορία και τη συμπεριφορά του slayer δεν θα ήταν και απίθανο να είναι πολίτες ή έστω ο slayer τσιράκι). Μήπως τελικά οι δολοφόνοι μας κάνουν ότι θέλουν?
Και τώρα ο jrot με το καλημέρα μαζεύει 4 ψήφους!

Μήπως να έβλεπες όλο τον προηγούμενο γύρο όπου έκαναν μπαμ και οι 2;
Και μιας και είναι γύρος που φαίνεται η ιδιότητα, εσύ τί θα διάλεγες να δεις;
Αν ο jrot βγει δολοφόνος τότε τί σχέση θα μπορούσε να έχει ο σλέυερ μαζί του;

Αλλά ξέχασα..μάλλον κάποιοι δεν θέλουν να βγει..ποιοι άραγε...:whistle:

Aυτό ακριβώς ερχόμουν να γράψω youki.
Αλλάζω σε kalypso. Για να δούμε..
:confused:
Ηρώ δε μου φαίνεσαι και πολύ καλά.
Έχουμε την ευκαιρία να δούμε ιδιότητα και το γυρίζεις σε Καλυψώ;
Και συμφωνείς και με τη Γιούκι και σε ψηφίζει και o jrot.Ξεκάρφωμα;




Η νοσοκόμα μας πού είναι;Ελπίζω να κάνει σωστή επιλογή για τη σημερινή δολοφονία.
Αν και θα έλεγα να διαλέξει jrot για να έχει λίγο φάση το παιχνίδι..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
2)Ρωταω την Ηρω γιατι εσωσε προχθες τον slayer τελευταια στιγμη (ενω φαινοταν η ιδιοτητα) και τον εβγαλε εχθες? Ουτε φωνη,ουτε ακροαση..
Ο Bill Slayer δε θέλησε ό ίδιος να σώσει τον εαυτό του. Δεν το περίμενα, ήμουν online μου πέρασε από το μυαλό η πιθανότητα να είναι πολίτης και να έχουν δίκιο οι υπόλοιποι για κάκερλακ και την έδωσα εκεί.
Συγνώμη που δε σε ρωτήσαμε!! Που θα λεγε και η love angel :lol:

Ηρώ δε μου φαίνεσαι και πολύ καλά.
Έχουμε την ευκαιρία να δούμε ιδιότητα και το γυρίζεις σε Καλυψώ;
Και συμφωνείς και με τη Γιούκι και σε ψηφίζει και o jrot.Ξεκάρφωμα;
Nαι είμαστε συνδολοφόνοι με τον jrot και τη youki και επειδή τη βρήκαμε οι 2 μας, λέμε να το ξαποστείλουμε το αρσενικό, δεν το χουμε ανάγκη. Τι λες μωρέ bill;

Ξέρεις κάποιοι Bill φοβούνται και μία δολοφονία... Για να άλλαξα ψήφο με το καλημέρα σας σήμερα θα έχω τους λόγους μου.

Η νοσοκόμα μας πού είναι;Ελπίζω να κάνει σωστή επιλογή για τη σημερινή δολοφονία.
Αν και θα έλεγα να διαλέξει jrot για να έχει λίγο φάση το παιχνίδι..:P
Braaaaaavo Bill!
Εύγε παιδί μου, τώρα βοήθησες το έργο της! Μην τα λες αυτά ρε συ.. έξυπνος παίκτης θα είναι και θα κρίνει..
Μαζί με σένα το διαβάζουν και οι δολοφόνοι ξέρεις:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Jrot κι απο μενα.
Εχω αρχισει να πιστευω οτι ο σιδ μαλλον ηταν ρουφιανακι :x
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Εγώ θα πάρω μια Καλυψω για πρωινό.
Μετά τη μια και αν ζω θα σας δώκω το μεσημεριανό πιάτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


και εγώ θέλω ένα chevrolet kamaro φτιαγμένο και γυαλισμένο στο πάρκιν μου , το πρωί που θα ξυπνήσω , μέχρι τώρα δεν έχει εμφανιστεί

καλυψώ μια και με έμπασες στο παιχνίδι , περιμένω το πρώτο ποστ σου για να δω πως παίζει ένας σοβαρός παίχτης , μετά θα καταλάβω πως παίζει ένας ασόβαρος για να παίξω και εγώ . Επίσης περιμένω τον jrot για έναν λόγο που τον κρατάω για τον εαυτό μου και θα σας τον πω με το καλό όταν κερδίσουμε (όχο εγώ και η καλυψώ ούτε εγώ και ο grot , η ομάδα μου γενικά).

έντιτ : κατά 99% και αν δεν δείτε άλλο ποστ μου , πάω για jrot :worry:

Κορπς ειμαι κατα 99% σιγουρη οτι εχεις δικιο!
Αδικα το φαγαμε το παιδι απο την πρωτη ψηφοφορια!
Πρεπει να ηταν ο ρουφιανος!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 21-05-09

  1. Bill >>jrot6
  2. Corpse Bride>> jrot6
  3. fantasmenos >> jrot6
  4. Ηρώ >> Kalypso
  5. Neraida >> jrot6
  6. jrot6 >> Ηρώ
  7. kalypso
  8. pitg21
  9. xanp>>jrot6
  10. youki >>Kalypso

Yποψήφιοι:
4 jrot6
2 Kalypso
1 Ηρώ




Δολοφονίες - Ψηφοφορίες

1. Sid #112 Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
2. Κακή Επιρροή #210 Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
3. Kakerlak #262 Ψηφοφορία (Πολίτης)
4. Phoebe #314 Δολοφονία (Πολίτης)
5. Bill_Slayer #357 Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)


Απουσίες
(Βill_Slayer 1)
(Κακή επιρροή 1)
xanp 1
pitg21 1


Tην Πέμπτη μαθαίνετε την ιδιότητα του του M.V.P. (most voted person :P)
Την Παρασκευή μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Κορπς ειμαι κατα 99% σιγουρη οτι εχεις δικιο!
Αδικα το φαγαμε το παιδι απο την πρωτη ψηφοφορια!
Πρεπει να ηταν ο ρουφιανος!!!!!
Nαι, μόνο που ο ρουφιάνος ξέρει έναν δολοφόνο και τη νοσοκόμα.
Άρα αν υποθέσουμε ότι ο sid είναι ρουφιάνος (πράγμα το οποίο για μένα δεν είναι και τόσο πιθανό για το λόγο ότι η Αθηνά δε θα επέλεγε έναν άπειρο παίκτη για αυτό το ρόλο) τότε ο jrot έχει ίδιες πιθανότητες να είναι νοσοκόμα - δολοφόνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top