Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
στον πρώτο γύρο που δεν έχουμε στοιχεία για κανέναν????
φυσικά και θα βγάλω τον "Αδύναμο κρίκο"
αν στο μεταξύ βρεθούν στοιχεία για δολοφόνους, με έχεις για χαζή?!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
στον πρώτο γύρο που δεν έχουμε στοιχεία για κανέναν????
φυσικά και θα βγάλω τον "Αδύναμο κρίκο"
αν στο μεταξύ βρεθούν στοιχεία για δολοφόνους, με έχεις για χαζή?!?

όχι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
γεια σας!!!!


:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη:
  1. Bill : vendetta
  2. Corpse Bride : papas
  3. dooο :
  4. fandago : shaman
  5. fantasmenos : shaman
  6. Ηρώ :
  7. Κακή Επιρροή : papas
  8. Μolka :fandago
  9. Palladin : dooo
  10. papas :
  11. Phoebe : Bill
  12. shaman :
  13. Tetragrammaton :
  14. vendetta : papas
  15. Youki : Corpse Bride

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης
:P

papas 3
Bill 1
fandago 1
vendetta 1
shaman 2
dooo 1
Corpse Bride 1

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά



(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



Υπενθυμίζω ότι την Τρίτη, θα μάθατε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Really don't get it:τι να πεις ρε ΚΕ για τους αλλους που δεν μιλανε?:S

Καλως την dooo:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μου αρέσει που είχα δηλώσει κι όλας ότι θα είμαι λιγότερο επιθετική κι ότι θα μιλάω λιγότερο :mad:
τι τα θέλω και τα λέω αυτά αφού δεν τα αντέχω :mad:


papas... ότι λέω πάντα....
έχουμε πει να μιλάνε λίγο περισσότερο... τι να κάνω? να τους βάλω στο λαιμό μαχαίρι?
αφού προφανώς φοβούνται μην καρφωθούν (ή έχουν πολλές δουλειές)
ξέρω γω? τι να πω :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Για την ώρα λόγω -κατ'εμέ- αδικαιολόγητα έντονων αντιδράσεων στις υποψίες των πολιτών, ύποπτες για μένα είναι οι: Phoebe, Corpse Bride, Κουέ. Για την ώρα θα ψηφίσω Corpse Bride, θέλω να φύγει απόψε, γιατί αν φύγει θα δούμε πιστεύω και πράγματα σχετικά με την ταυτότητα της Phoebe.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
γιατί μαλώνετε? ε? σα δε ντρέπεστε κοτζάμ μαντράχαλοι :bleh:

κοιτάτε εμένα, που είμαι ήρεμη....και λέω να μην ξεμαλλιάσω από τώρα το παλλαντίνιο...να δροσιστώ λίγο πρώτα:)

χμουέχμουέ. ο κουλοχέρης έβγαλε 2 Βιλλ και ένα κεράσι. Ψηφίζω Bill :P
τι τα θέλεις τα προφίλ....πιάσε τα ανφάς :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη:
  1. Bill : vendetta
  2. Corpse Bride : papas
  3. dooο : Bill
  4. fandago : shaman
  5. fantasmenos :
  6. Ηρώ :
  7. Κακή Επιρροή : papas
  8. Μolka :fandago
  9. Palladin : dooo
  10. papas :
  11. Phoebe : Bill
  12. shaman :
  13. Tetragrammaton : Corpse Bride
  14. vendetta : papas
  15. Youki : Corpse Bride

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης
:P

papas 3
Bill 2
fandago 1
vendetta 1
shaman 1
dooo 1
Corpse Bride 2

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά



(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



Υπενθυμίζω ότι την Τρίτη, θα μάθατε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη:
  1. Bill : vendetta
  2. Corpse Bride : papas
  3. dooο : Bill
  4. fandago : shaman
  5. fantasmenos : shaman
  6. Ηρώ :
  7. Κακή Επιρροή : papas
  8. Μolka :fandago
  9. Palladin : dooo
  10. papas :
  11. Phoebe : Bill
  12. shaman :
  13. Tetragrammaton : Corpse Bride
  14. vendetta : papas
  15. Youki : Corpse Bride

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης
:P

papas 3
Bill 2
Corpse Bride 2
shaman 2
fandago 1
vendetta 1
dooo 1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά



(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



Υπενθυμίζω ότι την Τρίτη, θα μάθατε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
το δικο μου είναι καλύτερο :pfff:

Είναι και οι προτιμήσεις με σωστή σειρά :pfff::pfff::pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κι εμένα η Αθηνά μ' αρέσει! Πιο οργανωμένο σχέδιο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Βρε δε με χε-ι-ζετε!:devil:
Εγω ειμαι πιο γρηγορηηηηηηη!:devil:
ουστ!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ τέλω άλλο χρώμα πλιζ. τέλω περτικαλί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Θα ψηφίσω Bill από τώρα γιατί έχω χαζοχαρει (για άσχετο λόγο βέβαια αλλά δεν πειράζει
:P)!

Άρχισες κακούργα γυναίκα;:P

  1. Bill : Πολύ οργανωμένος για τόσο αρχή του παιχνιδιού. Ή αποφάσισε να το πάρει στα σοβαρά ή έχει ρολάκι.
  2. Corpse Bride : Δεν έχει δώσει στοιχεία, αλλα θεωρώ πολύ απίθανο η ΣΕ να μην της έχει δώσε ρολάκι, για την ακρίβεια περίμενα ήδη να το έχει πάρει στο προηγούμενο.
  3. dooο : Παρόμοια περίπτωση με την από πάνω. Σχεδόν σίγουρα κάτι είναι.
  4. fandago : Γίνεται ήδη σχετικά επιθετικός. Βλέπω δυο εκδοχές: α)έχει ρόλο β)απλώς ρίχνει άδεια για να πιάσει γεμάτα! (κλασικά)
  5. fantasmenos : Ακόμη αψυχολόγητος. Ένα μόνο ποστ και αυτό διευκρινιστικό.
  6. Ηρώ : Δεν έχει δώσει στοιχεία που να με κάνουν να την υποπτεύομαι, και δεν είναι γενικώς η προτεραιότητα της ΣΕ στην επιλογή δολοφόνων.
  7. Κακή Επιρροή : Ούτε αυτή έχει μιλήσει πολύ. Πάντως δεν αποκλείεται να έχει ρόλο, είχε κάνει μόνο μια φορά ρουφιάνα.
  8. Μolka : Δεν έχω παίξει παιχνίδι που να είχε ρόλο, οπότε γιατί όχι τώρα;
  9. Palladin : Δεν ξέρω, αλλά έχω μια διαίσθηση ότι αυτή τη φορά είναι κάτι
  10. papas : Πιστεύω ότι είναι αθώος
  11. Phoebe : Αν αυτή τη φορά έγινε πάλι δολοφόνα, είμαι σίγουρος ότι θα είναι μαζί της και o Bill δις τάιμ.
  12. Tetragrammaton : Δολοφόνος στάνταρ ρε! Το συζητάμε; Αν και είναι τόσο χαζός που ούτε να ποστάρει και να μην καρφωθεί δεν μπορεί. Θα τον βάζανε;:P
  13. vendetta : Δεν πιστεύω μέσα σε 4 παιχνίδια να μπει τρίτη φορά δολοφόνος.
  14. Youki : Θα μπορούσε να είναι οτιδηποτε. Πάντως η αναλυτικότητα των ποστ της και οι αντιδράσεις που προκάλεσε με κάνουν να θεωρώ πιο πιθανό να είναι ρουφιάνα, παρά ιερόδουλη, και απλώς να κάρφωσε και το δολοφόνο, και την ιερόδουλη που ήξερε. Αλλά και πάλι ήταν ρουφιάνος πριν μερικά παιχνίδια και ιερόδουλη στο προηγούμενο. Πάλι;

Λες να υπάρχουν τόσες συμπτώσεις;
4 8 15 16 23 42
:P

Πάω να πάρω σοβαρά το παιχνίδι και θα τα ακούσω πάλι.
Βεντετα αν εισαι παλι δολοφόνι , τί να πω..Σπας τα κοντρέρ.:P Λέω να το ρισκαρω και να σε ψηφίσω.Ποτε δε ξερεις.
4 8 15 16 23 42
:P

Δεν αποκλείω πάντως να εχουν δωθεί ρόλοι σε παίχτες που ξαναείχαν ρολάκι.Κάθε γύρος είναι καινούργιος.

  1. Bill Θα μπορούσε να είναι και πάλι δολοφόνος μαζί με τη Φοιβη αυτή τη φορά. Το πινακάκι του στην αρχή του γύρου είναι ύποπτο μιας και δεν μας έχει συνηθίσει σε κάτι τέτοιο.
Η αρχική μου πρόβλεψη πάει για Bill-Corpse-Phoebe- fantasmenos- dooo. Με dooo κ fant να είναι ρουφ και ιερόδουλη.
Δεν καταλαβαίνω τη λογική να στρέφονται τα φώτα πάνω στο ρουφ.Είναι σαν να λένε στους δολοφονους φάτε τον!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μπολνταρισμενες οι ψηφοι πλιζ και ξεκαθαρες, διαφορετικα δε θα τις προσθετω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μπολνταρισμενες οι ψηφοι πλιζ και ξεκαθαρες, διαφορετικα δε θα τις προσθετω:P

Tον έχω ήδη ψηφίσει ρε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γενικα το λεω...μωρη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
:O:O

Ωραια γλωσσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top