Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Αυτο γιατι μου κανει σε "πλακιτσα" μεταξυ δολοφονων;....

Ίσως γιατί τα ξέρεις "από μέσα" τα πράγματα... :eek:


:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ίσως γιατί τα ξέρεις "από μέσα" τα πράγματα... :eek:


:P:P


Βγαλαμε λαβρακι, εγω, ο shaman και το evouli ειμαστε οι δολοφονοι και ξεμαλιαζομαστε στο τοπικ!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λοιπόοοον. Μπορει να επεσα εξω με την Γιουκι, αλλά τουλαχιστον να πιασουμε τον ληγοντα.:P Ετσι, με την ιδια καταληξη (και σιγανοπαπαδιστικες υποψιες) θα ριξω στην Vkey :P
Ο θεος μαζι μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη
  1. adespoto:
  2. Angie_Ann: XRZ
  3. burbuja:
  4. Dark_Kronos:evouli
  5. dooo: XRZ
  6. evouli: XRZ
  7. Founes: Phoebe
  8. Idril
  9. Lorien:Vkey
  10. mania: dark_kronos
  11. Metal_Lover: Vkey
  12. Molka: Phoebe
  13. Niyia:
  14. Phoebe: evouli
  15. shaman:
  16. Vkey:XRZ
  17. XRZ: Vkey
  18. Youki: Vkey
Vkey: 4 ψήφοι
XRZ:4 ψήφοι
evouli: 2
Phoebe: 2
Dark Kronos: 1
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ώστε με βγάλατε ε...Καλά ΣΕ...Θα το θυμάμαι αυτό.
:ropalo:

:redface: :hug: :console:


Σωζεται; :P

(κανονίστε να ισοψηφίσετε πάλι και να τρέχω στις 20.00! :ropalo::P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
(κανονίστε να ισοψηφίσετε πάλι και να τρέχω στις 20.00! :ropalo::P)
τουλ αυτή τη φορά θέλω αυτό--> " :fool: "το εικονίδιο!! :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Οκ κυρία μου! :P Βικάκι, παιδί μου, εσύ έχεις προτίμηση; :bleh:

Edit: Έχετε καεί εδώ μέσα! :bleh: Καλά εγώ είμαι ΣΕ, αλλά σιγά την διαφορά που έχω! :bleh:

kajira 37
XRZ 36
evouli 34
misslittledevil 23
Dark_kronos 21
Youki 20
Metal_Lover 14
Angie_Ann 13
Phoebe 12
Molka 9
fandago 8
adespoto 7
Γιώργος 7
Hunter 7
mania 6
shaman 6
Vkey 6
Lorien 6
Niyia 5
dooo 3
Bill_Slayer 3
Founes 3
Idril 2
burbuja 2
faithplus1 1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

oπότε με βάση την άποψη που λέει ότι όποιος μιλεί είναι δολοφόνος μόλις έδωσες ως δολοφόνους τους:

XRZ 36
evouli 34
misslittledevil 23
Dark_kronos 21
Youki 20


:P:P:P:P

τώρα πως στο καλό μπορεί αυτό να ισχύει είναι άλλο θέμα :P:P:P

[ναι ναι σχόλιο για ...την αλήθεια που θα λάμψει ήταν αυτό! :P]


εντιτ: επίσης μόλις σε έφτασα σε ποστ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αγαπητή Σ.Ε., θα μπορούσαμε στα επόμενα παιχνίδια να έχουμε τέτοια πινακάκια (με αριθμό posts) σε κάθε γύρο; :D
plssssssss...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Θα ψηφίσω Vkey. Η XRZ εξεκολουθεί να μου φαίνεται υποπτούλα αλλά έχε χάρη βρε κοπελιά που αν σε ψηφίσω δεύτερη φορά θα έχω τύψεις ότι καταπατώ τις αρχές της συναδελφικής αλληλεγύης των ΗΜΜΥδων!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μπα...όποιο νομίζεις ότι με ταιριάζει! :redface: :P

Άσχετο...τώρα μαθαίνουμε τι είναι αυτός που φεύγει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μπα...όποιο νομίζεις ότι με ταιριάζει! :redface: :P

Άσχετο...τώρα μαθαίνουμε τι είναι αυτός που φεύγει;

Ναι σημερα μαθενουμε αυτον που φευγει με ψηφοφορια, αφου εχτες μαθαμε για αυτον που δολοφονιθικε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Μάστα, η Γιούκι πέθανε....
Με βάση αυτό μάλλον πρέπει να αλλάξω σκεπτικό.
Τεσπα επειδή έλειπα όλη μέρα και πρέπει να ξαναφύγω, ψηφίζω Angie επειδή δεν κινδυνεύει (μη διώξω και κανέναν τσάμπα) και θα επανέλθω (ελπίζω) αύριο να το ψάξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Μετά από όλα αυτά τα ποστ κατέληξα ότι μάλλον η ΧRZ είναι ο ρουφιάνος και κάποιοι μεταξύ Idrill, Phoebe, Lorien, Metal_Lover, Dark_Kronos ίσως και το αδέσποτο είναι οι δολοφόνοι. Δεν βλέπω να την γλιτώνει η καημένη η Vkey γι' αυτό προτείνω στους υπόλοιπους πολίτες να το ξανασκεφτούν και να την σώσουν.

Αυτά...Μπορεί να μην με πιστεύετε τώρα αλλά μετά θα κλαίτε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μετά από όλα αυτά τα ποστ κατέληξα ότι μάλλον η ΧRZ είναι ο ρουφιάνος και κάποιοι μεταξύ Idrill, Phoebe, Lorien, Metal_Lover, Dark_Kronos ίσως και το αδέσποτο είναι οι δολοφόνοι. Δεν βλέπω να την γλιτώνει η καημένη η Vkey γι' αυτό προτείνω στους υπόλοιπους πολίτες να το ξανασκεφτούν και να την σώσουν.

Αυτά...Μπορεί να μην με πιστεύετε τώρα αλλά μετά θα κλαίτε...:P

Μας λες δλδ οτι η XRZ ειναι ρουφιανος (αρα οι πολιτες την θελουμε για να μας βοηθισει) αλλα απο την αλλη θελεις να σωσουμε την βικυ, κατι το οπιο σημενει οτι θα φυγει η XRZ... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Angie με μπερδεψες.

Εδιτ: η XRZ ψηφίζει vkey, και η Angie (που συνήθως έχει καλό ένστικτο) λέει ότι η XRZ είναι ρουφ... Vkey από μένα. Αν τελικά είναι πολίτης, μετά θα ξέρω που να στραφώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
evouli


αχ μακάρι να πιάνεται παίδες, σόρρυ που άργησα έφτιαχνα Πινακάκια για το παιχνίδι κ ξεχάστηκα...pls ας μετράει έστω ότι ψήφισα κ να μην αποκλειστώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Για 4 λεπτα δεν νομιζω να σε αποκλεισουν, ουτος η αλλος η ψηφος σου ομως δεν νομιζω να κανει καπια διαφορα. Η vkey δεν φευγει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Παιδιά ο ρουφιάνος μπορεί να είναι και με το μέρος των δολοφόνων!!! Εννοούσα ότι η XRZ είναι με το μέρος τον δολοφόνων (ή η ίδια δολοφόνα) Tέλος πάντων δεν πειράζει έφυγε η Vkey. :/: Μπορεί να κάνω και λάθος. Σόρι που σας μπέρδεψα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top