Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Φυσικά! :D Έχε το νου σου, την επόμενη εβδομάδα θα ανοίξει το θέμα με τις συμμετοχές και θα πρέπει να δηλωθείς! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
χααααααααααααααα!!!! ειδατε που για μια ακομη φορα η ιστορια με δικαιωσε;;;; :P

τεσπα, τουλαχιστον νικησαμε εμεις αυτη τη φορα.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αντε να παιξουμε! :jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
χααααααααααααααα!!!! ειδατε που για μια ακομη φορα η ιστορια με δικαιωσε;;;; :P

τεσπα, τουλαχιστον νικησαμε εμεις αυτη τη φορα.. :D


θα ζητάω copyright χρήσης της ατάκας στο παιχνίδι :P:P:P:P:P:P:P


ναι, ναι να ξαναπαίξουμε! και είμαι και καλός άνθρωπος ...πολίτη, δολοφόνο ότι θέλετε κάντε με φτάνει να κερδίσουμε (το γκρούπ στο οποίο θα ανήκω) :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πήγαμε 1-1 τελικά ε;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ναι... 1 νίκη στους δολοφόνους και 1 στους πολίτες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχισαμε? :jumpy:




















































:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ναι... 1 νίκη στους δολοφόνους και 1 στους πολίτες...

Κρίμα που δεν έπιασε η κακία μου, 2 φορές με διώξατε και τις δύο δεν έυτεξα σε κανέναν:mad: Κρίμα που κερδίσανε οι πολίτες:mad::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
:bleh::bleh::bleh::bleh::bleh:
Κρίμα που δεν έπιασε η κακία μου, 2 φορές με διώξατε και τις δύο δεν έυτεξα σε κανέναν:mad: Κρίμα που κερδίσανε οι πολίτες:mad::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ναι, ναι να ξαναπαίξουμε!!! :clapup::clapup::clapup:

Ήταν πάρα πολύ ωραίο και γέλασα πολύ!!!:D

Κρίμα που δεν έπιασε η κακία μου, 2 φορές με διώξατε και τις δύο δεν έυτεξα σε κανέναν:mad: Κρίμα που κερδίσανε οι πολίτες:mad::P:P:P

Κοίτα να δεις mania που την επόμενη φορά θα σε κάνουν δολοφόνο, θα το λες κιολας και οι πολίτες δεν θα σε πιστεύουν :P!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κοίτα να δεις mania που την επόμενη φορά θα σε κάνουν δολοφόνο, θα το λες κιολας και οι πολίτες δεν θα σε πιστεύουν :P!!!

Μα σε αυτό το παιχνίδι δεν πρόλαβα κάν να μηλήσω ενώ η έγγυος την μία ήταν ρουφιάνα και την άλλη δολοφόνος και εσείς εκεί μέσα την αφήνατε και εγώ το κακόμοιρο κίχ δεν πρόλαβα να βγάλω, εξάλου μπορεί να μην μπώ κιόλας, κρίμα η συμετοχή, πάλι με την μία θα με βγάλουν οπότε ποιός ο λόγος να παίξω:P:P:P

Ασε που σκοτώνουν τους άλλους ωωωω συγνώμη λένε εμενα κανένας δεν με αγαπάει δηλαδίς:(:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Κοίτα να δεις mania που την επόμενη φορά θα σε κάνουν δολοφόνο, θα το λες κιολας και οι πολίτες δεν θα σε πιστεύουν :P!!!


+1

standard αυτό που λες :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
έέέέέέέλα βρε μάνια .... :bigarmhug

εκ μέρους των υπόλοιπων πολιτών [εγώ δεν πρόλαβα να σε ψηφίσω :P:P:P:P:P] ζητάμε συγγνώμη

:giveup::giveup::giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
+1

standard αυτό που λες :thumbup:

Αρα εσύ τι θα έκανες θα έμπαινες αφού θα ήξερες ότι πάλι με την μία έξω θα σε πετάξουν; :hmm:

έέέέέέέλα βρε μάνια .... :bigarmhug

εκ μέρους των υπόλοιπων πολιτών [εγώ δεν πρόλαβα να σε ψηφίσω :P:P:P:P:P] ζητάμε συγγνώμη

:giveup::giveup::giveup:


:P:P:P:P:P:P:P
Χωρίς λαλακίες όμως όλοι ωωωωωωωωωωωωωωωωω την κακομοίρα...ωωωωωωωωωωωωωωω τον κακόμοιρο άδικο έχω;:mad::P:P


(η ώρα της μουρμούρας, μην με ακούτε απλά είναι Δευτέρα και είμαι μούσκεμα ακόμα απο την βροχή:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
θα ζητάω copyright χρήσης της ατάκας στο παιχνίδι :P:P:P:P:P:P:P

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.... τι λες μαρή;;; :P
εγω το ειπα πρωτη αυτοοοο, στο πρωτο παιχνιδιιιιιι... :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.... τι λες μαρή;;; :P
εγω το ειπα πρωτη αυτοοοο, στο πρωτο παιχνιδιιιιιι... :teasing:

αα... στο πρώτο παιχνίδι κοιτούσα πως να σας ξεπαστρέψω δεν το πρόσεξα :redface:.. ήξερα ποιοι είναι οι δολοφόνοι οπότε δεν πολυδιάβαζα τα ποστ[μόνο διαγώνια ανάγνωση] :redface::redface::redface:


ζητώ ταπεινά συγγνώμη :redface::redface::redface::redface:

:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αα... στο πρώτο παιχνίδι κοιτούσα πως να σας ξεπαστρέψω δεν το πρόσεξα :redface:.. ήξερα ποιοι είναι οι δολοφόνοι οπότε δεν πολυδιάβαζα τα ποστ[μόνο διαγώνια ανάγνωση] :redface::redface::redface:


ζητώ ταπεινά συγγνώμη :redface::redface::redface::redface:

:P:P


:lol: :lol: :lol: :lol:
:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Αρα εσύ τι θα έκανες θα έμπαινες αφού θα ήξερες ότι πάλι με την μία έξω θα σε πετάξουν; :hmm:

έλα βρε :console: τυχαίο θα ήταν σίγουρα...

εγώ θα ξαναδήλωνα συμμετοχή, κ θα ήλπιζα να είμαι δολοφόνος για να τους δείξω :P:P:P

ΥΣ. παιχνίδι είναι, μη μασάς :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
έλα βρε :console: τυχαίο θα ήταν σίγουρα...

εγώ θα ξαναδήλωνα συμμετοχή, κ θα ήλπιζα να είμαι δολοφόνος για να τους δείξω :P:P:P

ΥΣ. παιχνίδι είναι, μη μασάς :bigarmhug

Το ξέρω ρε σύ ότι είναι παιχνίδι αλλα είπαμε είναι Δευτέρα και είμαι μουρμούρα σήμερα:P, δεν είναι και οι καλύτερες μέρες μου αλλα οκ, μάλλων θα μπώ, δεν χάνω τζέρτζελο, άν και θέλω να δώ τι θα γίνει με όλα αυτά που γίνοντε αυτες τις μέρες γιατί δεν με βλέπω καλά, δεν ξέρω τι να πρωτομαζέψω :worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω θελω να γινω βαμπιρ. :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top