Από κουζίνα είμαι φανατικός...

Από φαγητό είμαι φανατικός...
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 77)

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Και του Ελληνικου μεχρι ενος σειμιου, και του Ιταλικου και του F.Food... Πιο να ψηφισω;
(ολοι μαζι στον ρυθμο του τριγωνα καλαντα)
Cheeseburger,cheesburger,cheeseburger παιδια
cheeseburger θα τρωμε ολοι την χρονιαααα
cheeseburger,cheeseburger,cheeseburger παιδια
και η κοιλια γεμιζει με cheeseburger πολλα
Αστρο φωτινο, θα ρθει γιορτινο,cheeseburger θα φερει απο τον Τσαβανο
Ολα τα παιδια, μπαινουν στην σειρα, cheeseburger να φανε απ'την Μανδιλαρα
cheeseburger,cheeseburger,cheeseburger παιδια
cheeseburger θα τρωμε ολη την χρονιααα
cheeseburger,cheeseburger,cheeseburger παιδια
Και η κοιλια γεμιζει με cheeseburger πολλα
Ανθιζει στα βουνα, σε στελνει η καρδια
και ανοιγει το στομαχι για cheeseburger πολλα
Μες την γειτονιαααα, πεινασαν τα παιδιααα και ο μικρος Νικολας τους δεινει με χαρα
cheeseburger,cheeseburger,cheeseburger παιδια
cheeseburger θα τρωμε ολοι την χρονια
cheeseburger,cheeseburger,cheeseburger παιδια
και η κοιλια γεμιζει με πολλα
(Χτυπιμα τηλεφωνου)
-Μια παραγκελια στο φλου καφε παρακαλω θα θελαμε
-Πες μου
-Μια cheeseburger με...
-Ενα chickenburger!
-cheeseburger mac με ψιμενο κρεμιδι
-Ενα cheese mashroom
-Ναι με....
-Με ψιμενο κρεμιδι, ναι!
-Σε μαυρο ψωμι
-Ναι
-Με ,ντοματα ετσι;
-Ωραια
-Αυτο
-Που;
-Στο φλου καφε
-Ε;
-Στο φλου καφε;
-Στο φλου!;Φλου
-Ενα κοτοπουλο χαμπουργκερ και ενα τυρι μανιταρια μπεικον, τπτ αλλο
-Οχι!
-Ε;
-cheeseburger
-Ενα cheeseburger μεεεε
-cheese&bagon mac με ψιμενο κρεμιδι
-cheese, bacon,mushroom;
-Με κρεμιδι,ντοματα, σε μαυρο ψωμι
-Ναι, ενταξη! Αλλο τιποτε;
cheeseburger,cheeseburger,cheeseburger παιδια
cheeseburger θα τρωμε ολη την χρονια
cheeseburger,cheeseburger,cheeseburger παιδια
Και η κοιλια γεμιζει με cheeseburger πολλα!


(ασχετο, αλλα πρεπει να το ακουσετε! Αν και δεν θα καταλαβετε περι τινος προκειτε και απλα θα σας φανει λιγο αστειο η ηλιθιο... Παντος μπορειτε να το ακουσετε εδω https://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=166144260 )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Μου αρέσουν πολλά διαφορετικά είδη κουζίνας, αλλά προτιμώ την ελληνική. Αν και δεν τρώω κοψίδια επειδή δεν είμαι φαν του κρέατος. Λατρεύω όμως τα λαχανικά μας, τα τυριά μας, τις συνταγές θαλασσινών. Πέρα από αυτό μπορώ να φάω πολύ συχνά κινέζικο, και μου αρέσουν (για πιο αραιά!) ιταλικό, μεξικάνικο, αραβικό (αλλά με περιορισμούς επιλογών), τούρκικο. Βέβαια είμαι ανοιχτή και σε καινούριες γεύσεις. Δεν μου αρέσει η ισπανική και αφρικανική κουζίνα.

Για junk-food η λατρεία μου είναι το club-sandwich, αλλά μου αρέσουν πίτσες, σουβλάκι και αραιά και που burger. Πάντως δεν πολυτρώω τέτοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Του κινέζικου/γιαπωνέζικου κι εγώ.

dooo Far East rulez!! (οι τιμές του όμως όχι :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Του κινέζικου/γιαπωνέζικου κι εγώ.

dooo Far East rulez!! (οι τιμές του όμως όχι :P)

γιαυτό παίρνουμε τρελούς μισθούς βρε:D

btw, οι τιμές του Golden Phoenix είναι πιο χαμηλές, αλλά νο σούσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
'Ο,τι είναι καυτερό, ταντούρι πχ είναι πολύ νόστιμο. Ψήφισα ινδικό αλλά είμαι εξίσου φανατικός και της ιταλικής κουζίνας,μόνο που οι πίτσες εν Ελλάδι δεν είναι καθόλου ίδιες με τις ιταλικές, άλλη συνταγή. Σε φαστφουντάδικο έχω να πάω χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Arabic?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

Kαλό κι αυτό. Οι αραβικές πίτες είναι πολύ νόστιμες. Με Σαλάμι αλέκουμ.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Kαλό κι αυτό. Οι αραβικές πίτες είναι πολύ νόστιμες. Με Σαλάμι αλέκουμ.
:)

Kibbeh, Fatoosh, Kaftah, Couscous...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Kibbeh, Fatoosh, Kaftah, Couscous...
Falafel...(αλήθεια,off topic ξέρω αλλά δεν μπορώ να μην ρωτήσω...με nick "Γίδι",γιατί έχεις έναν ελέφαντα στο avatar και μια μαϊμού και 3 γελάδες στην υπογραφή?:D:D:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
:offtopic:Γιατί είμαι τσίρκο! :D
Οι ελέφαντες είναι η λατρεία μου, οι αγελάδες μου θυμίζουν το αλπικό μου αγόρι, και η μαϊμού τι γιαγιά μου. E, όλοι ζώα είμαστε... ;) :offtopic:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Πίττα γύρο χοιρινό με ντομάτα, πατάτες, κρεμύδι, τζατζίκι και πιπέρι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Κινεζικο...Στη Γερμανια ετρωγα σε ενα ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ κινεζικο τουλαχιστον 2 φορες την εβδομαδα. Και πολυ φτηνο - 2 ατομα τρωγαμε του σκασμου και εβγαιναν ολα 18-22 ευρα.
Θεσσαλονικη δεν εχω βρει κινεζικο αξιολογο και μου λειπει απειρως (κι οριζοντιως και καθετως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Είμαι ανάμεσα σε Ιταλικό και Μεξικάνικο.. :clapup: Τελικά διάλεξα Μεξικάνικο αν και αυτά είναι σε αρμονία μεταξύ τους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το αραβικό θα το βάλει κανείς;;; Οέο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το αραβικό θα το βάλει κανείς;;; Οέο;
Εντάξει, μικρή μου κυρία; :D



Μην ξεχειλώσουμε και το πολλ, ε; :P

//btw, αν θέλει ο Ειλικρινής να στείλει περιγραφή...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Πολυ ωραιες ολες αυτες οι κουζινες, αλλα εχω μια ιδιαιτερη προτιμηση στο Κινεζικο, το Ιαπωνεζικο και το Μεξικανικο. Δεν παιζονται.

Στην Taiwan ειχα πεσει σε ταβερνακια που σερβιρανε βατραχια. Δεν ξερω γιατι δεν δοκιμασα... Το εχω μετανιωσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Στην Taiwan ειχα πεσει σε ταβερνακια που σερβιρανε βατραχια. Δεν ξερω γιατι δεν δοκιμασα... Το εχω μετανιωσει...

Ωπα ρε μεγάλε! Γιατί στην Ταϊβάν?
Χάθηκε να πας στα Γιάννενα?
Φανταστικά τα βατραχοπόδαρα!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Αν σου πω οτι στα Γιαννενα δεν εχω παει ποτε...? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ του ελληνικού είμαι, με αυτές τις αξίες μεγάλωσα :P
Και γενικά δε τη πολυψάχνω με το φαϊ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ελληνικό.Αθάνατο τζατζικι,κοψιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top