Αν ήσουν αόρατος......

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Θα στοίχειωνα διάφορα μέρη!
Για παράδειγμα θα κρατούσα ένα σεντόνι ψηλά και θα κυνηγούσα με αυτό τους περαστικούς κάνοντας τρομαχτικούς ήχους.
Και το καλύτερο, θα ντυνόμουν με ρούχα 18ου - 19ου αιώνα που να με καλύπτουν ολόκληρο εκτός από το κεφάλι, θα καβαλούσα ένα άλογο και θα κυνηγούσα όσους περνάνε από ένα μέρος κάποιου δάσους! :rolleyes:

Και τα SWAT θα σε ξεκούραζαν στο 3λεπτο, αόρατος θα ήσουν όχι ο απέθαντος ακέφαλος καβαλάρης :P

Αν ήμουν αόρατος το πιο πιθανό θα ήταν να με πατήσει αυτοκίνητο οπότε ορατός και πάλι ορατός :ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
οι πεζοί στην ελλάδα είναι ούτως ή άλλως αόρατοι για τους οδηγούς , χαζέ

αν ήμουνα αόρατος , θα έπαιρνα ρόλο κομπάρσου στον χάρι πότερ , ενώ θα απολύονταν ως άχρηστος ένας από την ομάδα των ειδικών εφέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
αν ήμουνα αόρατος , θα έπαιρνα ρόλο κομπάρσου στον χάρι πότερ , ενώ θα απολύονταν ως άχρηστος ένας από την ομάδα των ειδικών εφέ
:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
τωρα θυμηθηκα την ιστορια του σκρουτζ με το αορατος που ειπατε...
καμια φορα ο ανθρωπος εχει διαστρευλωμενη εντυπωση για τον εαυτο του και τους γυρω του και μονο αν δει την αληθεια ετσι απο μακρια μπορει να καταλαβει...

αρα θα το εκμετελλευομουν να μαθω καλυτερα τον εαυτο μου , τους γυρω μου και να εκτιμουσα την προσοχη που μου δινουν οι γυρω μου... (την εκτιμω βεβαια αλλα παντα υπαρχει βελτιωση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ξερετε οτι εφτιαξαν σε πανεπιστημιο εναν κυλινδρο απο υλικο που αφηνε ανεπηρεαστο τος φως ουσιαστικα..
κοινως φτιαχτηκε μηχανη για να εισαι αορατος..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Δωρεάν συναυλίες σίγουρα! :) Επίσης θα εξασκούσα και τα καλλιτεχνικά μου ταλέντα στα βαγόνια του μέτρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
τελειο τοπικ εχω σκεφτει πολλες φορες για αυτο...λοιπον αν ημουν αορατη...
1)θα πηγαινα να παρω τα θεματα για τις ε3ετασεις του σχολειου και του φροντ...:whistle:
2)θα πηγαινα στα δωματια μερικων παιδιων να δω τι κανουν και να βρω προσωπικα πραγματα...:happy:
3)θα πηγαινα κοντα σε καποιες παρεες να ακουσω τι λενε...:shifty:
4)θα αγκαλιαζα... καποια ατομα που τωρα δεν μπορω ...:rolleyes::inlove:
αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Θα κοιτούσα στα ματια για ατελείωτες όμως ώρες αυτούς που αγαπάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
θα πήγαινα να ληστεψω μια τράπεζα αλλα τα λεφτα πως θα τα περνούσα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

black mamba

Νεοφερμένος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Tέλειο θέμαααααααααα!!!Να πώ,να πώ,να πώ?? :jumpy:
Θα ακολουθούσα παντού τον Ρουβά θα σε ανύποπτο χρόνο θα του τσιπούσα τον πωπο!:yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
ΜΜΜμμμ......Θα παρακολουθουσα καποιον...η μαλλον... καποια (ναι καλο μ για σενα μιλαω) :redface: παντου και παντα :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αμφισβητίας

Νεοφερμένος

Η αδρανές μέλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
κακές πράξεις:θα παρενοχλούσα τους περαστικούς και θα έκλεβα από τα καταστήματα...
καλές πράξεις:θα το έπαιζα αόρατος Ρομπέν των φτωχών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Θα ακουγα τι λενε για εμενα οι εχθροι μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Θα ακουγα τι λενε για εμενα οι εχθροι μου

οι εχθροί σου...;

εγώ θα άκουγα τι λένε αυτοί που με πάνε....

το ξανασκέφτομαι....

το σκέφτηκα πάλι, μπορεί και να έχεις δίκιο....

αλλά και πάλι, πως μπορείς να γνωρίζεις τους εχθρούς σου; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
αν ήμουν αόρατος..., θα ήμουν αόρατος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Θα ακουγα γενικα τι λενε για εμενα οι αλλοι.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Θα έμπαινα στο μυαλό του. :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
θα έκανα αυτό
:flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.
θα πήγαινα τζάμπα ταξιδια στον κοσμο....που να πληρωνεις εισητηρια μωρε...οικονομικη κρισις οεο!
:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top