Αν ήσουν αόρατος......

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εάν σας δίνονταν η ευκαιρία να γινόσασταν αόρατοι για κάποιο χρονικό διάστημα, :D
πώς θα το εκμεταλλευόσασταν??
Τί θα θέλατε να κάνετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
να έσπαγα στο ξύλο ένα !?@?@#>#!> καθηγητή μου!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Εάν σας δίνονταν η ευκαιρία να γινόσασταν αόρατοι για κάποιο χρονικό διάστημα, :D
πώς θα το εκμεταλλευόσασταν??
Τί θα θέλατε να κάνετε??

Θα ερχόμουν και θα σε παρενοχλούσα σεξουαλικά κάθε λίγο και λιγάκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
να έσπαγα στο ξύλο ένα !?@?@#>#!> καθηγητή μου!!!!!!!!!

Αν θές έρχομαι σε βοηθάω και μετά πάμε σε 2 δικούς μου
αν και ο ένας έχει φάει ξύλο απο φοιτητή(να αγιάσει το χέρι του) :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Θα ερχόμουν και θα σε παρενοχλούσα σεξουαλικά κάθε λίγο και λιγάκι!


οκ θα σε περιμένω my baby
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Αν θές έρχομαι σε βοηθάω και μετά πάμε σε 2 δικούς μου
αν και ο ένας έχει φάει ξύλο απο φοιτητή(να αγιάσει το χέρι του) :hehe:

ευχαρίστως! Εμένα μάλιστα ο !@#$% καθηγητής μου δεν θα με αφήσει να πάρω πτυχίο!!!!!!!  :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Θα πήγαινα και θα πείραζα το αγόρι μου

και θα πήγαινα στο σπίτι μιας φίλης μου,θα με βοηθούσε αυτό να καταλάβω κάποια πράγματα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
ευχαρίστως! Εμένα μάλιστα ο !@#$% καθηγητής μου δεν θα με αφήσει να πάρω πτυχίο!!!!!!!  :devil:

όχι εγώ πάλι καλά ξεμπέρδεψα αλλά τι να το κάνεις όταν γράφεις και σε κόβει με 4,5 συνέχεια και ξέρεις οτι γράφεις και οταν πήγα και π΄γα και τον έπιασα[size=8t](8 φορες το είχα δώσει δεν άντεχα άλλο)[/size] και μου λέει καταμουτρα πως κανονικά περνούσα

αλλά ένα χέρι ξύλο τουσ χρειάζεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
αλλά ένα χέρι ξύλο τουσ χρειάζεται
[/color]

Συμφωνώ και επαυξάνω! Εγω πάλι πήγα και τον έπιασα και του είπα ότι ήμουν πολύ σοβαρά άρρωστη και μου είπε ότι και καρκίνο να είχα δεν θα με άφηνε να δώσω εξετάσεις! οπότε :kill: και πάλι :kill: !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Θα πήγαινα στο κτίριο του ΟΤΕ, θα έβρισκα το DSLAM και θα με έβαζα σε 1024άρα θύρα λαλαλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Θα εκλεβα απο την τραπεζα ελλαδος ολα τα λευτα ωστε να Κανω ενα καλο δωρο στον πατερα μου για να νοιξει μια κερδοφορα επιχιρισει ;) Αλλοστε μετα εγω θα τα ευχαριστιεμε τα λευτα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Θα εκλεβα απο την τραπεζα ελλαδος ολα τα λευτα ωστε να Κανω ενα καλο δωρο στον πατερα μου για να νοιξει μια κερδοφορα επιχιρισει. Αλλοστε μετα εγω θα τα ευχαριστιεμε τα λευτα
Με κατεστραμμένη την ελληνική οικονομία δέν μπορεί να υπάρξει κερδοφόρα επιχείρηση. Θελεις να κάνεις αυτό που θα κάνω εγώ.
1) Κάνεις πατέντα το πώς έγινες αόρατος
2) ?????
3) Profit
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Αν γινόμουν αόρατος θα έπαιρνα τον πρωταγωνιστικό ρόλο στις μεταμεσονύχτιες ταινίες του ALTER! :D :D :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear :
Αν γινόμουν αόρατος θα έπαιρνα τον πρωταγωνιστικό ρόλο στις μεταμεσονύχτιες ταινίες του ALTER! :D :D :P :P

Γι αυτό είσαι όλο away εκείνες τις ώρες στο ΜΣΝ ε; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
και μου είπε ότι και καρκίνο να είχα δεν θα με άφηνε να δώσω εξετάσεις!

Τρελένομε όταν ακούω τέτοια λόγια απο καθηγητές. Λες και κερδίζουν μπόνους οταν κόβουν κάποιον που θα μπορούσε άνετα να έχει περάσει μάθημα. το κομπλεξ στη χειρότερη μορφή του! Δωστε κανα ονομα παιδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Βάσικα θα έμπαινα στον πειρασμό να πάρω μάτι :whistle:
όμως κυρίως θα ήθελα να ακούσω κάποιες συζητήσεις.... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
Τρελένομε όταν ακούω τέτοια λόγια απο καθηγητές. Λες και κερδίζουν μπόνους οταν κόβουν κάποιον που θα μπορούσε άνετα να έχει περάσει μάθημα. το κομπλεξ στη χειρότερη μορφή του! Δωστε κανα ονομα παιδια...

Θα κάνω μια τελευταία προσπάθεια να με αφήσει να δώσω εξετάσεις... Μετά μην ανησυχείς, όχι μόνο όνομα, στις ειδήσεις πρώτο θέμα θα γίνω!!!!!! :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θα πήγαινα εκει που φυλάνε τους βαθμούς και θα μου έβαζα σε ολα 10!
Επίσης θα ήθελα να ακούσω τι λένε οι άλλοι όταν με σχολιάζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ250

Νεοφερμένος

Η TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ναι ειναι αληθεια. οι περισσοτεροι καθηγητες σχολειων, ΤΕΙ κτλ. θελουν πολυ ξυλο (αν και δεν εχουν βγει ακομα τα αποτελεσματα του σχολειου :P) αν εγω ημουν αόρατη θα........εκλεβα πιο ανετα στα διαγωνισματα. σκονακια κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Θα άλλαζα τους βαθμούς μου και θα πήγαινα να δω διάφορα δημόσια πρόσωπα τι κακά πράματα κάνουν για να τα γράψω μετά σε βιβλίο το οποίο θα γίνει best seller και θα βγάλω λεφτά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top