Αν έχεις τύχη...

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Περνώντας έξω από ένα ΑΤΜ βλέπετε 1500 € να είναι στην έξοδο χρημάτων και κανέναν να περιμένει να τα πάρει. Τι κάνετε ? (Η κάρτα είναι στο ΑΤΜ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Κακά τα ψέμματα αν δεν ήταν η κάρτα στο ΑΤΜ, θα τα έπαιρνα και θα έφευγα... Εφόσον όμως είναι εκεί θα έψαχνα να βρω ποιανού είναι... Δεν θα μπορούσα να τα πάρω, γιατί θα σκεφτόμουν ότι ίσως τα έχει ανάγκη ο άλλος... Πφφφφφ... γαμημέμο φιλότιμο!!!!!!!!!!!! :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Εγώ αυτό που έχω σκεφτεί είναι πως αν θα κάνω μια "κακή πράξη" :devil:θα την κάνω για πραγματικά μεγάλο ποσό,τόσο μεγάλο ώστε να λύσω το πρόβλημα της ζωής μου.Δεν θα άντεχα την ξεφτίλα να με έπιαναν να κλέβω(αν και Kleftra.....)για 1.500,00 Ε.Αν είναι να ρισκάρω φυλάκιση θα ρισκάρω για πολλά :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Τα παίρνω και μετά μπαίνω στο τρόλλευ για Στουρνάρη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μμμμ...αχ....ε....ο.κ....θα τα επέστρεφα με κρύα καρδιά....Ίσως αν επέστρεφα τα μισά; 'Η να τα έπαιρνα και να εξαφανιζόμουν :devil: πωπώ...δεν είμαι για τέτοιες καταστάσεις 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Νομίζω πως αυτός που έκανε την πατάτα, θα του άξιζε μια τέτοια τιμωρία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αν δεν ηταν κανείς θα τα έπαιρνα,σιγά ποιος θα υποψιαζόταν ενα μικρο και αθώο :devil: κουνελάκι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
αν και τα ΑΤΜ εχουν μικροτερο οριο δεν θα ειμαι σπαστικο σημερα και θα απαντησω...οχι μονο θα τα επερνα αλλα θα πατουσα νεα συναλλαγη σε περιπτωση που ηταν η καρτα ακομη μεσα και θα σηκωνα και αλλα... μια φορα που μου ετυχε μια κυρια αφισε την καρτα της και εγραφε στην οθονη ακομη επιθυμητε νεα συναλαγη ? υπολοιπο 1000 ευρω και σαν χαζο ετρεξα να της την δωσω...μαλακια μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
αν και τα ΑΤΜ εχουν μικροτερο οριο δεν θα ειμαι σπαστικο σημερα και θα απαντησω...οχι μονο θα τα επερνα αλλα θα πατουσα νεα συναλλαγη σε περιπτωση που ηταν η καρτα ακομη μεσα και θα σηκωνα και αλλα... μια φορα που μου ετυχε μια κυρια αφισε την καρτα της και εγραφε στην οθονη ακομη επιθυμητε νεα συναλαγη ? υπολοιπο 1000 ευρω και σαν χαζο ετρεξα να της την δωσω...μαλακια μου!

γιατί πότε ήσουν σπαστικό???
:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξάνδρα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Κακά τα ψέμματα αν δεν ήταν η κάρτα στο ΑΤΜ, θα τα έπαιρνα και θα έφευγα... Εφόσον όμως είναι εκεί θα έψαχνα να βρω ποιανού είναι... Δεν θα μπορούσα να τα πάρω, γιατί θα σκεφτόμουν ότι ίσως τα έχει ανάγκη ο άλλος... Πφφφφφ... γαμημέμο φιλότιμο!!!!!!!!!!!! :wacko:

Με κάλυψε η nv. :redface:
Φιλιά.
:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
γιατί πότε ήσουν σπαστικό???
:/
καμια φορα το σοβαρευω πολυ το θεμα νομιζω και γινομαι λιγο σπαστικουλι... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
καμια φορα το σοβαρευω πολυ το θεμα νομιζω και γινομαι λιγο σπαστικουλι... :redface:

εμένα πάντως δεν μου έχεις ΄δώσει τέτοια σημάδια πάντως,ούτε και στους άλλους πιστεύω :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
εμένα πάντως δεν μου έχεις ΄δώσει τέτοια σημάδια πάντως,ούτε και στους άλλους πιστεύω :worry:
ευχαριστω καλο μου λαγουδακι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Κι εγώ μία απ' τα ίδια με nv...

@Gilie: έχει δίκιο η bunny, τι σ' έπιασε βρε; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εγώ θα πω και κάτι άλλο, το πρόβλημα δεν είναι πως η κάρτα είναι στο μηχανημα αλλά οτι τα ΑΤΜ παρακολουθούνται με κάμερες :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Θα τα έπαιρνα μωρέ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Στανταρ θα τα έπαιρνα και θα τσέκαρα και την ΑΤΜ κάρτα αν μπορώ να σηκώσω και άλλα. Τι λετε τώρα? Σιγά μην ψάχνανε να με βρούνε αν τυχόν είχα ξεχάσει την δική μου κάρτα στο μηχάνημα. Τα λάθη πληρώνονται!

(είμαι πολύ bitch, τελικά?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Στανταρ θα τα έπαιρνα και θα τσέκαρα και την ΑΤΜ κάρτα αν μπορώ να σηκώσω και άλλα. Τι λετε τώρα? Σιγά μην ψάχνανε να με βρούνε αν τυχόν είχα ξεχάσει την δική μου κάρτα στο μηχάνημα. Τα λάθη πληρώνονται!

(είμαι πολύ bitch, τελικά?)

(η συνέχεια του μυνήματος της crazyhelen που κόπηκε) ... και αν ήταν παππούς αυτός που είχε την κάρτα θα του έψαχνα και τις τσέπες και φυσικά και θα του πάταγα το λαρύγγι αν προσπαθούσε να αντισταθεί. Μετά θα πήγενα και στο σπίτι να ψάξω και για άλλα και θα τους άδειαζα και το ψηγείο.

όντως τα λάθη πληρώνονται και η crazyhelen είναι εδώ να το πιστοποιήσει :rofl: :rofl: :rofl: ʼμάν και εσύ ίχνος δισταγμου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
(η συνέχεια του μυνήματος της crazyhelen που κόπηκε) ... και αν ήταν παππούς αυτός που είχε την κάρτα θα του έψαχνα και τις τσέπες και φυσικά και θα του πάταγα το λαρύγγι αν προσπαθούσε να αντισταθεί. Μετά θα πήγενα και στο σπίτι να ψάξω και για άλλα και θα τους άδειαζα και το ψηγείο.

όντως τα λάθη πληρώνονται και η crazyhelen είναι εδώ να το πιστοποιήσει  :rofl: :rofl: :rofl: ʼμάν και εσύ ίχνος δισταγμου


:worship: :worship: :worship:
Μες στο μυαλό μου είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
κι εγώ νομίζω θα τα έπαιρνα... :redface:

Αν και θα ένιωθα άσχημα... Αλλά θα τα έπαιρνα.... :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top