Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,224 μηνύματα.
Α τώρα κατάλαβα για ποια υπόθεση λέμε. Καλέ αυτά είναι περσινά ξινά σταφύλια. Βέβαια δε θα πω κάτι παραπάνω αρκετά μπλέχτηκα ήδη και είπα ότι τα αποφεύγω τα μπλεξίματα :P
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Ο Φώτης είπε ένα πρόβλημα του και οκ κάποιοι μεταξύ μας διαφωνήσαμε προκειμένου να τον βοηθήσουμε μιας και ο καθένας τα βλέπει αλλιώς τα πράγματα , αλλά ξαφνικά γίναμε ΠΑΡΑΤΡΆΓΟΥΔΑ κ όλα αυτά εντελώς τυχαία όταν ήρθαν "επισκέψεις". Αυτό θα πω κ τίποτα άλλο τα συμπεράσματα δικά σας.

:shifty:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,224 μηνύματα.
Το μόνο σίγουρο είναι ότι όλο και κάποια εισιτήρια κόψαμε πάλι σήμερα :laugh:

Υ.Γ Εν τω μεταξύ μου αρέσει που έκανα και οικονομία στα μηνύματα, το ξέχ.σα και σήμερα λολ
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Εύχομαι η ion να επιστρέψει σύντομα
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
@Valder;

97211474.jpg
:cool2:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ, από την άλλη, σκέφτομαι ότι κάποιοι άνθρωποι δεν ξέρουν πότε να το βουλώνουν (έτσι ακριβώς το εννοώ, όπως το γράφω...). Δεν ησυχάζουν αν δεν τα κάνουν όλα άνω κάτω...

Δείχνουν, τάχα, ότι έχουν τις καλύτερες των προθέσεων, αλλά μόνο αυτό δεν ισχύει...

Ευχαρίστως μπινελίκωνα χθες, αλλά έχουμε και μικρά παιδιά στην παρέα...

Αυτά τα ολίγα, με την καλημέρα μου...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Εγώ, από την άλλη, σκέφτομαι ότι κάποιοι άνθρωποι δεν ξέρουν πότε να το βουλώνουν (έτσι ακριβώς το εννοώ, όπως το γράφω...). Δεν ησυχάζουν αν δεν τα κάνουν όλα άνω κάτω...

Δείχνουν, τάχα, ότι έχουν τις καλύτερες των προθέσεων, αλλά μόνο αυτό δεν ισχύει...

Ευχαρίστως μπινελίκωνα χθες, αλλά έχουμε και μικρά παιδιά στην παρέα...

Αυτά τα ολίγα, με την καλημέρα μου...
Τι έπαθες Υδροχοε;; Τι σε απασχολεί;; :dance3: :happy:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Ό,τι είχα να πω το είπα και ήταν απόλυτα σαφές...:)

Αυτό που με απασχολεί είναι η σημερινή ζέστη και πώς θα την βγάλουμε και σήμερα...
Ελπίζω να μην ήταν για εμένα 😭😭

Σήμερα θα χτυπήσει 37 βαθμούς διάβασα, εγώ έχω βάλει αρκετά μπουκάλια με νερό στο ψυγείο , αναψυκτικά και ανοιχτό κλιματισμό. Δίνω εξετάσεις και έχω και διάβασμα 😵💫😵💫
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ελπίζω να μην ήταν για εμένα 😭😭
Θες να σου πω...το προφανές ; Ότι όχι δεν ήταν ; Στο λέω, λοιπόν. Όχι, δεν ήταν για σένα...;)
Σήμερα θα χτυπήσει 37 βαθμούς διάβασα, εγώ έχω βάλει αρκετά μπουκάλια με νερό στο ψυγείο , αναψυκτικά και ανοιχτό κλιματισμό. Δίνω εξετάσεις και έχω και διάβασμα 😵💫😵💫
Καλό κουράγιο σε όλους μας. Και σ΄ εσάς που διαβάζετε...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,438 μηνύματα.
Dog Show GIF by Westminster Kennel Club
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,224 μηνύματα.

Ευχαρίστως μπινελίκωνα χθες, αλλά έχουμε και μικρά παιδιά στην παρέα...
Αν δεν κάνω λάθος όλοι είμαστε άνω των 18 ασχέτως που μερικές φορές κάνουμε σα μωρά :baby:

Ελπίζω να μην ήταν για εμένα 😭😭

Αφιερωμένο :P

Υ. Γ Οντως ώρες ώρες είναι αισθητή η απουσία του Βαλ

Υ. Γ2
Ελπίζω να μην ήταν για εμένα

Σήμερα θα χτυπήσει 37 βαθμούς διάβασα, εγώ έχω βάλει αρκετά μπουκάλια με νερό στο ψυγείο , αναψυκτικά και ανοιχτό κλιματισμό. Δίνω εξετάσεις και έχω και διάβασμα
Αυτή την στιγμή έχουμε 35°C αλλά έχω αράξει στο ισόγειο που είναι πέτρινο και είμαι μια χαρά με τη βοήθεια του ερκοντίσιον (που τόσο απεχθάνομαι) :P
Καλό κουράγιο!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,224 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προσωπικά δεν το κάνω, αλλά μου το κάνουν :P
Ετσι το είπα :baby:
Το πιάνεις εσύ, δεν έχεις ανάγκη. Δε σε φοβάμαι...:P
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

πάμε καυγά :alljumpy::popcorn:
Καβγά ; Πού τον είδες ; :P

Μην ετοιμάζεσαι, τζάμπα...:)
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top