Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μια χαρά είναι η ιόν σαν κοπέλα, απλά και εκείνη δεν έπεσε σε κακό περιβάλλον και αντιδρά έτσι στενάχωρα.
Η ιον ειναι πανέμορφη της το έχω πει πολλές φορές!

Έχει ενα φανταστικό πρόσωπο και όταν καταλάβει τι είναι ίσως τα προβλήματα της σταματήσουν!!

Μην διαστρεβλωνεις σε παρακαλώ πολυ τα λεγόμενα μου ;)
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Δε θα πω τίποτα παραπάνω i am out of this forum drama 😑 έκλεισα κ τα μηνυματα γιατί τελευταία δεχομουν μέχρι και προσωπικές επιθέσεις και μπλέχτηκα πολλές φορές σε καταστάσεις απλά κ μόνο επειδή εμπιστεύτηκα τα λάθος άτομα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,966 μηνύματα.
Η ιον ειναι πανέμορφη της το έχω πει πολλές φορές!

Έχει ενα φανταστικό πρόσωπο και όταν καταλάβει τι είναι ίσως τα προβλήματα της σταματήσουν!!

Μην διαστρεβλωνεις σε παρακαλώ πολυ τα λεγόμενα μου ;)
Δεν διαστραβλωνω τα λεγόμενα σου. Αλλά δεν λύνονται όλα τα προβλήματα του κόσμου με το ωραίο πρόσωπο και ούτε σημαινει ότι η Ιόν έχει το πρόβλημα. Ρωτήσαμε την ιόν σε τι άτομα έπεσε?? Πως την φέρθηκαν?? Μήπως η ιόν απλά είναι μια κοπέλα που δίνει αγάπη όμως δεν της φέρονται σωστά??
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δε θα πω τίποτα παραπάνω i am out of this forum drama 😑 έκλεισα κ τα μηνυματα γιατί τελευταία δεχομουν μέχρι και προσωπικές επιθέσεις και μπλέχτηκα πολλές φορές σε καταστάσεις απλά κ μόνο επειδή εμπιστεύτηκα τα λάθος άτομα.
Ναι όντως εμπιστευτικές τα λαθος άτομα .

Ήταν αυτά τα άτομα που δεν θα άφηναν τα λεγόμενα σου έτσι όταν επιφάνεια τόσο άσχημα άλλους ανθρώπους!!

Την επόμενη φορά να εισαι πιο προσεκτική σε ποιον τα λες και αν είναι σε θέση να πιστεύουν όλα αυτά!

Ξέρεις από τα λάθη μας μαθαίνουμε και ειδικά στην ηλικία σου ειναι πολυ χρήσιμα.

Αν δέχεσαι όντως επιθέσεις μπορείς να κάνεις αναφορά στο έχω ξαναπεί.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν διαστραβλωνω τα λεγόμενα σου. Αλλά δεν λύνονται όλα τα προβλήματα του κόσμου με το ωραίο πρόσωπο και ούτε σημαινει ότι η Ιόν έχει το πρόβλημα. Ρωτήσαμε την ιόν σε τι άτομα έπεσε?? Πως την φέρθηκαν?? Μήπως η ιόν απλά είναι μια κοπέλα που δίνει αγάπη όμως δεν της φέρονται σωστά??
Έρχεσαι δεύτερος Φώτη μου
Τα ξέρω ολα απλά θα πω κράτα μικρό καλάθι..

Αυτό και το κλείνω και θα σου δώσω μια συμβουλή.
Όταν κάποιος σου κατηγορεί έναν άνθρωπο που δεν τον ξέρεις καλό θα είναι να πιάνεις και αυτόν και να τον ρωτάς..
Έγιναν όντως έτσι τα πραγματα ?

Αυτό θα σε αποτρέψει από μια πολθ μεγάλη παραπλάνηση 😉
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Ναι όντως εμπιστευτικές τα λαθος άτομα .

Ήταν αυτά τα άτομα που δεν θα άφηναν τα λεγόμενα σου έτσι όταν επιφάνεια τόσο άσχημα άλλους ανθρώπους!!

Τηβ επόμενη φορά να εισια πιο προσεκτική σε ποιον τα λες και αν είναι σε θέση να πιστεύουν όλα αυτά!

Ξέρεις από τα λάθη μας μαθαίνουμε και ειδικά στην ηλικία σου ειναι πολυ χρήσιμα.

Αν δέχεσαι όντως επιθέσεις μπορείς να κάνεις αναφορά στο έχω ξαναπεί.
Κανένα ψέμμα όλα ήταν με αποδείξεις που έπειτα .... Σκορπίστηκαν


Δε συνεχίζω :)
Δεν διαστραβλωνω τα λεγόμενα σου. Αλλά δεν λύνονται όλα τα προβλήματα του κόσμου με το ωραίο πρόσωπο και ούτε σημαινει ότι η Ιόν έχει το πρόβλημα. Ρωτήσαμε την ιόν σε τι άτομα έπεσε?? Πως την φέρθηκαν?? Μήπως η ιόν απλά είναι μια κοπέλα που δίνει αγάπη όμως δεν της φέρονται σωστά??
Ευχαριστώ!!!!!!
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,222 μηνύματα.

Ε ρε τι γίνεται στα παρασκήνια :popcorn:
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κανένα ψέμμα όλα ήταν με αποδείξεις που έπειτα .... Σκορπίστηκαν


Δε συνεχίζω :)
Σαφέστατα και δεν θα συνεχίσεις γιατί όντως αγάπη μου οι αποδείξεις υπάρχουν ακόμα δεν σκορπιστηκαν γιατί όπως ξέρουμε όλοι τα γραπτά μένουν.

Μην το συνεχιζεις και ο λόγος που το έκανα αυτό ήταν προς συμμόρφωση σου αλλά δυστηχως ακόμα και τώρα το συνεχιζεις αλλά εγώ το κλείνω..

Ελπίζω το μήνυμα να πάρθηκε για πολλούς εδώ μέσα .
Με ψυχολογικά θέματα δεν παίζει κανένας τέλος.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ε ρε τι γίνεται στα παρασκήνια :popcorn:
Γιατί δε τα ήξερες?

Με εκπλησεις ;) :P :P
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,222 μηνύματα.

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.

Νιώθω ότι βρίσκομαι στα παρατράγουδα :wheel:
Έκλεισα τα μηνύματα να βρω την ησυχία μου κι εκεί που μιλάμε για το Φώτη ξαφνικά η κουβέντα γυρνάει σε μένα με προσβολές και συκοφαντίες. Έλεος !!!!!! Φτάνει κουράστηκα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,222 μηνύματα.
Το ξέρω ενημερώθηκα αλλά αυτή η δημόσια έκπληξη σου αλλά δείχνει ;)
Δεν καταλαβαίνω τι θες να πεις και το εννοώ. Είμαι όλη αυτιά αν έχεις την ευγενή καλοσύνη να μου εξηγήσεις τι θέλει να πει ο ποιητής.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλό βράδυ αγαπούλα και όλο αυτό σε ένα θέμα που διέφερε από τα δικά μας αλλά μια χαρά το καταφέρατε και αυτό πριν καν μπω εγώ για να μην λέμε για ακόμη μια φορά ανακρίβειες..

Και όπως πάντα η διπροσωπια πραγματικα ξεπερνα κάθε προηγούμενο έδω μέσα και κάθε φορά άλλο ένα περιστατικό έρχεται και το επιβεβαιώνει τα μαχαίρια βγάλτε τα μπροστά πλέον :bye2:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
. Και μόνο που είπες δημόσια πριν λίγο πράγματα που σου εμπιστεύτηκα δείχνει πολλά Καλό σου βράδυ :)
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,222 μηνύματα.
Καλό βράδυ αγαπούλα και όλο αυτό σε ένα θέμα που διέφερε από τα δικά μας αλλά μια χαρά το καταφέρατε και αυτό πριν καν μπω εγώ για να μην λέμε για ακόμη μια φορά ανακρίβειες..

Και όπως πάντα η διπροσωπια πραγματικα ξεπερνα κάθε προηγούμενο έδω μέσα και κάθε φορά άλλο ένα περιστατικό έρχεται και το επιβεβαιώνει τα μαχαίρια βγάλτε τα μπροστά πλέον :bye2:
Ελπίζω η διπροσωπία και οι πισώπλατες μαχαιριές να μην είναι σπόντα για μένα, γιατί τα ίδια λέω τόσο μπροστά όσο και πίσω. Φαντάζομαι ότι εγώ είμαι η αγαπούλα
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν καταλαβαίνω τι θες να πεις και το εννοώ. Είμαι όλη αυτιά αν έχεις την ευγενή καλοσύνη να μου εξηγήσεις τι θέλει να πει ο ποιητής.
Οποιαδήποτε απορία έχεις σε μηνύματα για να δεις και τις κατάλληλες απαντήσεις και σου μιλάω πολυ ήρεμα και με όλη την καλή διάθεση να δεις γιατί ακριβώς μιλάω καλή μου γιατί όντως αυτή η παράσταση έχει άλλους πρωταγωνιστές και εσείς ή μικρούλες πρπει να μάχεται να αξιολογείτε και να πιστεύετε αυτά που όντως βλέπετε με τα μάτια σας και όχι αυτά που σας λένε..

Εδώ δεν θα το κάνω πίστεψε με ;)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ελπίζω η διπροσωπία και οι πισώπλατες μαχαιριές να μην είναι σπόντα για μένα, γιατί τα ίδια λέω τόσο μπροστά όσο και πίσω. Φαντάζομαι ότι εγώ είμαι η αγαπούλα
Όχι φυσικά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

. Και μόνο που είπες δημόσια πριν λίγο πράγματα που σου εμπιστεύτηκα δείχνει πολλά Καλό σου βράδυ :)
Είσαι πολύ μικρή για να μου κάνεις μαθήματα

Εγώ θα έχω υπέροχο βράδυ γιατί απλά άλλαξα άποψη για ανθρώπους που εσύ μου τους έβγαζες ανηθικους ..

Ντροπή πλέον αυτό και καλό σου βράδυ!
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τί λέει πάλι, Χριστέ μου...:upside:

Σενάρια επιστημονικής φαντασίας...

Και μη μου πει κανείς...τί λέω. Παραμιλάω...:devil:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααααααααααααααα αχ δε θα μιλήσω δε θα μιλήσω δε θα μιλήσω :wheel: :wheel: :wheel: :wheel: :wheel: :wheel: :wheel: :wheel: :wheel: :wheel: :wheel: :wheel: :wheel: :wheel: :wheel: :wheel: :wheel: :wheel: :wheel: :wheel:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,966 μηνύματα.
Εγώ να ρωτήσω. Είμαι όμορφος τελικά??😁😁
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top