Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Οι Έλληνες δε σου κάνουν ? 😂😂
Όχι καθώς στην πλειοψηφία μας είμαστε κακός λαός που θελουμε το κακό τους συνανθρώπου μας.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλή ιδέα 😉😉
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,710 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν είμαστε κακοί (ό,τι και αν σημαίνει αυτό) αλλά πιστεύω ότι είμαστε πολύ σκληροί αλλά με την κακή έννοια.
Ακριβώς αυτό εδώ. Κατακρίνουμε τον αλλον χωρίς να ξέρουμε τι έχει περάσει στη ζωή του, δεν είμαστε δίπλα του όταν μας έχει ανάγκη παρολο που εκείνος ήταν δίπλα μας πάντα, είμαστε αγενής σε μεγάλο βαθμό, απείθαρχοι και δυστυχώς δεν είμαστε ενωμένος λαός σε πολλά θέματα.🥲🥲
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Ακριβώς αυτό εδώ. Κατακρίνουμε τον αλλον χωρίς να ξέρουμε τι έχει περάσει στη ζωή του, δεν είμαστε δίπλα του όταν μας έχει ανάγκη παρολο που εκείνος ήταν δίπλα μας πάντα, είμαστε αγενής σε μεγάλο βαθμό, απείθαρχοι και δυστυχώς δεν είμαστε ενωμένος λαός σε πολλά θέματα.🥲🥲
Αυτό ναι ...
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,710 μηνύματα.
Φάτε μια γλυκιά κρέπα και θα έρθετε στα ίσα σας😥
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.
Εγώ τον καταλαβαίνω τον Φώτη. Το ότι σε απασχολεί κάτι δε σημαίνει ότι το σκέφτεσαι όλη μέρα κάθε μέρα. Υπάρχουν μέρες που το έχεις στο πίσω μέρος του μυαλού σου και άλλες που σε καταβάλει.

Υ. Γ @chrisjhon02 πάλι εδώ εσύ; :P

Υ. Γ 2
Ναι εννοείται απλώς ή νιώθεις ή δε νιώθεις μόνος. Τις προάλλες δεν ένιωθε.
Αυτό δεν το είχα προσέξει 😅
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,710 μηνύματα.
Εγώ τον καταλαβαίνω τον Φώτη. Το ότι σε απασχολεί κάτι δε σημαίνει ότι το σκέφτεσαι όλη μέρα κάθε μέρα. Υπάρχουν μέρες που το έχεις στο πίσω μέρος του μυαλού σου και άλλες που σε καταβάλει.

Υ. Γ @chrisjhon02 πάλι εδώ εσύ; :P

Υ. Γ 2

Αυτό δεν το είχα προσέξει 😅
οκ φεύγω, bye :bye2:🙃
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Ακριβώς αυτό εδώ. Κατακρίνουμε τον αλλον χωρίς να ξέρουμε τι έχει περάσει στη ζωή του με κατακρίνουν χωρίς να ξέρουν τι έχω περάσει στην ζωή μου, δεν είμαστε δίπλα του όταν μας έχει ανάγκη παρολο που εκείνος ήταν δίπλα μας πάντα δεν είναι κανείς δίπλα μου όταν τον έχω ανάγκη παρόλο που εγώ είμαι πάντα εκεί, είμαστε αγενής σε μεγάλο βαθμό έχω λάβει πολλή αγένεια.
There, I fixed it for you.
Καλή επόμενη αγορά iPhone με 4ψήφιο αριθμό κόστους ενώ η ψυχοθεραπεία θα σου κοστίσει λιγότερο!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
There, I fixed it for you.
Καλή επόμενη αγορά iPhone με 4ψήφιο αριθμό κόστους ενώ η ψυχοθεραπεία θα σου κοστίσει λιγότερο!
Άλλο ένα άκυρο προσβλητικό σχόλιο από εσένα. Το ακούσαμε και αυτό εδώ μέσα, οποίος λέει τη γνώμη του / βιώματα του από την Ελλάδα θέλει ψυχολόγο.

Όσο για την αγορά iPhone που ανέφερες, εφόσον τα χρήματα δεν βγήκαν από την τσέπη σου δεν νομίζω να σε αφορά το κόστος.😉😉
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Άλλο ένα άκυρο προσβλητικό σχόλιο από εσένα. Το ακούσαμε και αυτό εδώ μέσα, οποίος λέει τη γνώμη του / βιώματα του από την Ελλάδα θέλει ψυχολόγο.
Μην βγάζεις τα λόγια μου εκτός πλαισίου. Είναι άπειρες οι φορές που έχεις παραπονεθεί για φίλους και οικογένεια και όλοι μας σε έχουμε προτρέψει να δεις κάποιον ειδικό. Τα βιώματά σου δεν αφορούν την Ελλάδα, αφορούν εσένα αλλά είναι λιγότερο βαρύ να σκέφτεσαι ότι για τα προβλήματά σου φταίει μια ολόκληρη χώρα ώστε να μην κάνεις τίποτα για αυτά.
Όσο για την αγορά iPhone που ανέφερες, εφόσον τα χρήματα δεν βγήκαν από την τσέπη σου δεν νομίζω να σε αφορά το κόστος.😉😉
Όχι, δεν με αφορά. Ήθελα με το μήνυμά μου να σου δείξω πως ίσως μια αναπροσαρμογή στις προτεραιότητές σου να σε βοηθούσε να ξεκολλήσεις από την λούπα στην οποία πέφτεις συνεχώς.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Μην βγάζεις τα λόγια μου εκτός πλαισίου. Είναι άπειρες οι φορές που έχεις παραπονεθεί για φίλους και οικογένεια και όλοι μας σε έχουμε προτρέψει να δεις κάποιον ειδικό. Τα βιώματά σου δεν αφορούν την Ελλάδα, αφορούν εσένα αλλά είναι λιγότερο βαρύ να σκέφτεσαι ότι για τα προβλήματά σου φταίει μια ολόκληρη χώρα ώστε να μην κάνεις τίποτα για αυτά.

Όχι, δεν με αφορά. Ήθελα με το μήνυμά μου να σου δείξω πως ίσως μια αναπροσαρμογή στις προτεραιότητές σου να σε βοηθούσε να ξεκολλήσεις από την λούπα στην οποία πέφτεις συνεχώς.
Κοιτά αρχικά αν δεν θέλεις να βλέπεις τα μηνύματα μου υπάρχει το ignore.

Όσο αφορά την Ελλάδα, πολλά μέλη εδώ μέσα έχουν εκφράσει την δυσαρέσκεια τους για τους Έλληνες και την ζωή στην Ελλάδα, και εκτός από το φόρουμ χιλιάδες άτομα θα βρεις που θα έχουν την ίδια αρνητική άποψη για την Ελλάδα και την νοοτροπία που κυριαρχεί . Μάλλον όλοι θελουμε ψυχολόγο τότε 😉😉

Τονίζω ξανά, αν δεν θέλεις να βλέπεις τα μηνύματα μου απλά μην απαντάς, κρίμα είναι να στεναχωριέσαι αν δεν σου αρέσουν.🙃🙃
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.
@Ion.,
χρόνια σου πολλά cucharita
δίχως καημούς και στεναχώρια
ό,τι αγαπάς να το 'χεις μαζί
κι ό,τι δεν επιθυμείς χώρια! :flowers:
Μου διαφεύγει κάτι; :scratchhead:
Γνωρίζω ότι τόσο τα γενέθλιά της όσο και η γιορτής της είναι σε άλλες ημερομηνίες...
(Δεν είναι καν ο μήνας τους)

@TheUltimateUnderdog σοκ θυμάσαι την ψεύτικη ημερομηνία γενεθλίων που είχα βάλει ??? Την έβγαλα !!!! Αχαχαχαχα.
Ευχαριστώ πολύ εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα :) αλλά αργούν τα αληθινά ....
Καλέ τι μνήμη έχει, σοκ.
Εν τω μεταξύ θυμόμουν ότι κάποτε είχες βάλει ψεύτικη ημερομηνία, αλλά δε σε έγραφε σε αυτούς που γιορτάζουν σήμερα και κάηκα λίγο (δεν ήξερα ότι την είχες αλλάξει) :hehe:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Κι εγώ τον προέτρεψα για ψυχοθεραπεία και μάλιστα πάνω από 1 φορά αλλά όχι με τέτοιο επιθετικό τρόπο 😑 . Υπάρχουνε και όρια ... Ειδικά σε τέτοια θέματα δεν πιέζουμε τον άλλον .

@TheUltimateUnderdog σοκ θυμάσαι την ψεύτικη ημερομηνία γενεθλίων που είχα βάλει ??? 😅😅😅 Την έβγαλα !!!! Αχαχαχαχα.
Ευχαριστώ πολύ εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα :) αλλά αργούν τα αληθινά ....
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Κι εγώ τον προέτρεψα για ψυχοθεραπεία και μάλιστα πάνω από 1 φορά αλλά όχι με τέτοιο επιθετικό τρόπο 😑 . Υπάρχουνε και όρια ... Ειδικά σε τέτοια θέματα δεν πιέζουμε τον άλλον .
Πως τον πίεσα;
Επίσης, εσύ είσαι άλλος άνθρωπος. Έχεις άλλον τρόπο. Δεν σημαίνει πως πρέπει να ακολουθήσω αυτό που κάνεις εσύ.
 

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,441 μηνύματα.
Στο μεταξύ οι φίλοι μου όταν τους λέω να με βοηθήσουν με την Φυσική

F56FDA86-575C-4056-9979-C19F4563DC85.jpeg
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,309 μηνύματα.
Πάλι λαμπόγυαλο βλέπω τα κάναμε εδώ μέσα.

Δεν θέλω να ρίξω λάδι στη φωτιά αλλά να πω κάποια πράγματα. Είναι αρκετά εύκολο να ευρίσκουμε λάθη στα πάντα εκτός από εμάς. Είναι απίστευτα εύκολο να λέμε ότι φταίει η Ελλάδα που δεν έχουμε φίλους, ότι φταίνε οι Ελληνίδες που δεν έχουμε κοπέλα κλπ κλπ κλπ. Μπορούμε να αναλογιστούμε τι κάνουμε εμείς λάθος όμως;

Δεν υπάρχει κακός και καλός λαός. Μερικοί νομίζουν ότι θα πάνε στο εξωτερικό και θα βρουν τη Γη της Επαγγελίας και φιλικούς ανθρώπους. Είναι μέχρι να βρεθούν περικυκλωμένοι από τίποτα skinheads και να τους φωνάζουν γυρίστε στη σκατοχωρα σας βρωμοέλληνες.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top