Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σήμερα είμαι λυπημένος , δεν είναι κάθε μέρα η ίδια 🫤🫤
Φώτη μου τί ζώδιο είσαι ; Καθαρά από περιέργεια ρωτάω...:)

Μη μου αρχίσετε διάφορα του στυλ, εγώ δεν πιστεύω σε ζωδια κ.λπ. Είπαμε, ρωτώ από περιέργεια και μόνο...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,263 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χαχαχαχαααα....είπα κι εγώ, δε μπορεί, Υδροχόο μού θυμίζει ο Φώτης...:P

Κοντά κοντά είμαστε. Δίπλα δίπλα. Λέω κι εγώ, τέτοια εναλλαγή διάθεσης από τη μια μέρα στην άλλη...κάτι μου θυμίζει...:devil:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,263 μηνύματα.
Χαχαχαχαααα....είπα κι εγώ, δε μπορεί, Υδροχόο μού θυμίζει ο Φώτης...:P

Κοντά κοντά είμαστε. Δίπλα δίπλα. Λέω κι εγώ, τέτοια εναλλαγή διάθεσης από τη μια μέρα στην άλλη...κάτι μου θυμίζει...:devil:
Υδροχόος είναι ο φίλος μου , το παιδί που σας λέω. 😵😵

Εγώ είμαι Αιγοκερος, το ζώδιο που βγάζει τους περισσότερους manager , επιχειρηματίες και το ζώδιο που όλοι αποκαλούν το πιο εργατικό / πειθαρχημένο 😑😑

 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Υδροχόος είναι ο φίλος μου , το παιδί που σας λέω. 😵😵
Κοίτα να δεις που, χωρίς να το ξέρω, έμμεσα έπαιρνα το μέρος του (μερικές φορές...)...
Εγώ είμαι Αιγοκερος, το ζώδιο που βγάζει τους περισσότερους manager , επιχειρηματίες και το ζώδιο που όλοι αποκαλούν το πιο εργατικό / πειθαρχημένο 😑😑
Δε ξέρω για τους Αιγόκερους. Δεν έχω γνωρίσει, παρά ελάχιστους. Δεν έχω άποψη...

Το μόνο που γνωρίζω είναι, ότι επειδή είμαστε πολύ κοντά, έχουμε κάποια κοινά χαρακτηριστικά...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,263 μηνύματα.
Κοίτα να δεις που, χωρίς να το ξέρω, έμμεσα έπαιρνα το μέρος του (μερικές φορές...)...

Δε ξέρω για τους Αιγόκερους. Δεν έχω γνωρίσει, παρά ελάχιστους. Δεν έχω άποψη...

Το μόνο που γνωρίζω είναι, ότι επειδή είμαστε πολύ κοντά, έχουμε κάποια κοινά χαρακτηριστικά...
Έπαιρνες το μέρος του??:beating::rant::mpinelik:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έπαιρνες το μέρος του??:beating::rant::mpinelik:
Εννοώ ότι - καμιά φορά - έλεγα ότι ίσως να μην είναι, ακριβώς έτσι, τα πράγματα...:redface:

Από την άποψη ότι είστε φίλοι...θ' απομακρυνθείτε, θα ξαναέρθετε κοντά, θα μαλώσετε, θα τα βρείτε κ.ο.κ.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,263 μηνύματα.
Εννοώ ότι - καμιά φορά - έλεγα ότι ίσως να μην είναι, ακριβώς, έτσι τα πράγματα...:redface:

Από την άποψη ότι είστε φίλοι...θ' απομακρυνθείτε, θα ξαναέρθετε κοντά, θα μαλώσετε, θα τα βρείτε κ.ο.κ.
Εγώ να ξέρεις ότι ακόμα πιστεύω ότι με θέλει μόνο για τα μαθήματα, όπως και όλοι που μου μιλανε😐😐
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,263 μηνύματα.
Αδικείς τον εαυτό σου, πάλι, ή ιδέα μου είναι ; ;)
Δε ξέρω, η αλήθεια είναι ότι δεν νιώθω άτομο που αξίζει να έχει κάποιον δίπλα του είτε αυτός είναι φίλος είτε κοπέλα 😵😵. Να πάω στην Ανταρκτική να ησυχάσω;;😑😑
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Να κάτσεις στα αυγά σου .
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δε ξέρω, η αλήθεια είναι ότι δεν νιώθω άτομο που αξίζει να έχει κάποιον δίπλα του είτε αυτός είναι φίλος είτε κοπέλα 😵😵. Να πάω στην Ανταρκτική να ησυχάσω;;😑😑
Φώτη ; Μας δουλεύεις, έτσι ; Ψιλό γαζί...:devil:

Λοιπόν, δε θα πω πάλι τα ίδια. Την άποψή μου την έχω πει, πολλές φορές, και παραμένει η ίδια. Εν ολίγοις : πάρ' το αλλιώς...:hehe:

Αυτά...
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Φώτη στο έχω ξανά πει , γιατί δεν ξεκινάς ψυχοθεραπεία; :)
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,263 μηνύματα.
Φώτη ; Μας δουλεύεις, έτσι ; Ψιλό γαζί...:devil:

Λοιπόν, δε θα πω πάλι τα ίδια. Την άποψή μου την έχω πει, πολλές φορές, και παραμένει η ίδια. Εν ολίγοις : πάρ' το αλλιώς...:hehe:

Αυτά...
Εγώ κάθε μέρα.

590CDB36-2BCA-4053-A11A-478F03454733.gif

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Φώτη στο έχω ξανά πει , γιατί δεν ξεκινάς ψυχοθεραπεία; :)
Θα μου βρει παρέα ;;😤😤

φίλους θέλω και μια κοπέλα 😑😑
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,263 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,263 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι όντως ότι στην Αγγλία είναι πολύ εύκολο . Είναι πιο φιλικοί γενικά και ανοιχτομυαλοι :)
Δε ξέρω γιατί ακούγεται το αντίθετο.
Μη μου λες τέτοια γιατί θα φυγω τώρα μπας και βρω την ηρεμία μου.😑😑
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,738 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top